Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak jste objevili Grower a jak často se na něj vracíte ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Uhlobaron
Nový Člen

Karma uživatele Uhlobaron - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 17

Jsem zde zaregistrovaný už nějaký ten čas a nemusel jsem se na nic ptát,vše je zde přehledně uspořádaný a snadno dostupný.Chci jen touto formou poděkovat těm,kteří na tom mají zásluhu,takže díky a jen tak dál.Mám v paměti větu z obálky prvního čísla:Bojujeme za legalizaci tím,že učíme lidi pěstovat kvalitní konopí.
Přátelé,kamarádi,díky

Old Post 11-04-2002 v 03:09 AM
Uhlobaron je offline   Profil uživatele Uhlobaron   Find more posts by Uhlobaron   Foto galerie člena Uhlobaron   Click here to Send Uhlobaron a Private Message   Add Uhlobaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cross
Stálý Člen

Karma uživatele cross - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 18

Nahodou jsem na nej nekde narazil, predtim jsem byl na raozjizdejici se Pandore. (Tezko rict jak skoncila, snad ji ted znova rozjizdej...) Mam net v praci, travim na groweru 95% casu stravenyho na netu. Vynikajici studnice vedomosti. Nez jsem nasel tenhle sajt, myslel jsem si, ze o pestovani neco vim...

...the best is before

Old Post 11-04-2002 v 07:43 AM
cross je offline   Profil uživatele cross   Find more posts by cross   Foto galerie člena cross   Click here to Send cross a Private Message   Add cross to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

jak? Příspěvek č. 19

mno, jak jsem (asi jako mnozi jini) objevil Grower pri hledani informaci o konopi. Chvili jako host, kdyz jsem vsak zjistil, co jsou priblizne zac lidi, co sem chodej, tak jsem se registroval. Nejsem tu dlouho, ale LIBI se mi tu, travim tu cca 1-2 hodiny z pracovni doby temer denne.
diagnoza zavislosti: ++

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 11-04-2002 v 10:27 AM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sargon78
Stálý Člen

Karma uživatele Sargon78 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Sargon78 - 5% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 96  

Obecné Příspěvek č. 20

Našiel som ho vo vyhladavači ked som hladal informacie o pestovani.Chodim sem pravidelne asi 1rok a par mesiacov.Najhoršie je keď nefunguje no to som v apsťaku.A napokon nahradi to aspoň owergrow.
Grower robi najlepšich učitelov pestovania.Ale treba ho ešte vylepšiť-sprehladniť.

Old Post 11-04-2002 v 15:07 PM
Sargon78 je offline   Profil uživatele Sargon78   Find more posts by Sargon78   Foto galerie člena Sargon78   Click here to Send Sargon78 a Private Message   Add Sargon78 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Dotaz Příspěvek č. 21

Kdybych si jenom vzpoměl, jak sem se sem dostal,každopádně už je to hodně dávno, ze začátku jsem taky jenom monitoroval, než jsem se odvážil něco hodit do placu, teď chodim, kdy to de - skouknout co je novýho...
GROWER je teď pro mě něco jako portál, většinou začínam surfovat tady, teprve potom chodim jinam, třeba na OG

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 11-04-2002 v 17:16 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

Příspěvek č. 22

Jupí, tohle téma je pro mě jako pohled do minulosti a pohled na vykonanou práci, a vaše příspěvky za ní odměnou! A jak jsem našel grower já ? S konopím už koketuju hóodně dlouho, a také jsem byl v situaci, kdy bylo třeba najít nějaké to info. Ani už nevím, kdo z nás dvou našel první Overgrow.com, no jisté je jen to, že jsme hned rozhodli, že tohle prostě musí existovat i v češtině. Slovo dalo slovo, špek dal špeka a odkudsi z dálav podvědomí vyplaval grower.cz. Pak přišla na řadu registrace domény a velký kus práce s grafikou a programováním, za což patří velké uznání Carlosovi.
Grower.cz byl na světě, zbývalo jen dát všem vědět a pozvat je do fóra .
A dnes ? Je tu skvělá komunita s 2500 členy, sejde se tu i 50 lidí najednou. Můj dík patří především vám, bez vás by byl grower jenom slupka, bez obsahu i tváře.
Toto téma je i velkou inspirací do budoucna a vlastně naším velkým závazkem vůči vám, i když to tak možná na první pohled nevypadá, vyvíjíme velké úsilí při tvorbě nového groweru, takového, aby předčil vaše nejdivočejší očekávání a nejtajnější přání . Přátelé, bude líp !

Deu

Old Post 11-04-2002 v 18:16 PM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sago
Nový Člen

Karma uživatele sago - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 23

Jsem v praci tak jsem tu.

Old Post 11-04-2002 v 19:07 PM
sago je offline   Profil uživatele sago   Find more posts by sago   Foto galerie člena sago   Click here to Send sago a Private Message   Add sago to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 24

Tak o GROWERU sem se dozvěděl tag že sem si ho našel hledal sem podobný stránky ale gdyž sem viděl tuhle ....... Jinak četnost mích návštěv je skoro každej den to musí bejt vijímka abych nenakouk a sem tu vždy tak 1-2 hod!!

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 11-04-2002 v 20:00 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Firestarter
Stálý Člen

Karma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 25

Jednou jsem hledal na google, jak se rozpozna samec od samice a jeden odkaz vedl sem. Tak sem tu

Old Post 08-03-2005 v 10:14 AM
Firestarter je offline   Profil uživatele Firestarter   Find more posts by Firestarter   Foto galerie člena Firestarter   Click here to Send Firestarter a Private Message   Add Firestarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
claw
Nový Člen

Karma uživatele claw - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 26

u mna tak isto, cez google i ked uz ani neviem presne kvoli comu

Old Post 08-03-2005 v 10:18 AM
claw je offline   Profil uživatele claw   Find more posts by claw   Foto galerie člena claw   Click here to Send claw a Private Message   Add claw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
epie
Stálý Člen

Karma uživatele epie - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 27

tak ja pres kamose kterej rek koukni sem a uz to bylo a za 3 mesice sem navstivil groweshop a mel doma 400wattovou zatez pro temelin

Old Post 08-03-2005 v 10:37 AM
epie je offline   Profil uživatele epie   Find more posts by epie   Foto galerie člena epie   Click here to Send epie a Private Message   Add epie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Mlha
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 28

zaslechl ve vlaku.. a tady jsem zjistil, ze tu najdu opravdu temner vse co potrebuju. Diky Vam vsem co jsou tady sdilny o zkusenosti a napady.

Old Post 08-03-2005 v 10:38 AM
Pan_Mlha je offline   Profil uživatele Pan_Mlha   Find more posts by Pan_Mlha   Foto galerie člena Pan_Mlha   Click here to Send Pan_Mlha a Private Message   Add Pan_Mlha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

mel jsem pujcenou knizku marihuana,autor tam zminil,ze existuje neco jako hydroponie ale ze sni nema zkusenost.Ja ani nevedel co to muze byt.V hledacce na seznamu jsem tedy zadal ,,hydroponie,,
vyjelo mi par nejakych stranek a logicky se mi zalibily tyhle :-)
jeste ten den jsem dal klicit nonamy a z kuchynske linky jsem odmontoval zarivku(11w) )

Old Post 08-03-2005 v 11:27 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 30

od kamosa, kterej zacal pestovat v hline...sem zadal v Googlu a zjistil, ze je tu vse, co potrebuju

TS

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 08-03-2005 v 12:01 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 31

Od té doby, co se tady pohybuju, jsem párkrát sklidil, usušil a vyhulil, takže si to už ani nepamatuju!

Ale jinak myslím že přes gůgla!

Fotr woe!

Old Post 08-03-2005 v 13:37 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rage
Stálý Člen

Karma uživatele Rage - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 32

Mne to poradi kamos a zato mu moc dakujem vola sa SMOKER

Old Post 08-03-2005 v 14:27 PM
Rage je offline   Profil uživatele Rage   Find more posts by Rage   Foto galerie člena Rage   Click here to Send Rage a Private Message   Add Rage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2090690 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív