Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj bubbler v komoře ;-)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

Hydroponie Můj bubbler v komoře ;-) Příspěvek č. 1

Zdravím společnost pěstitelů :-)

Nějak v létě sem se rozhodnul, ze si udelam indoor. Volba nakonec padla na bubbler, a protoze sem schanel informace prevazne tady na Groweru, tak bych rad necim splatil svuj "dluh" :-))
Jsem hrozne moc vdecny za informace, ktere sem tu nalezl na ruznych forech, co jsem projizdel skoro mesic, abych nacerpal a hlavne nacetl vsechny potrebne informace. Pak sem postavil bubbler podle navodu Carlose!

Tomu chci zvlaste podekovat, protoze jeho navod na stavbu je idealni moznost, jak si celkem levne postavit SKVELE fungujici bubbler. Timto mu velmi dekuju za rady!

Vsechno z ceho je moje skrin je nakoupeno po beznych obchodech, takze neni problem si vse sestavit sam...pokud projede alespon zbezne Grower, tak narazite i na navod, jak zapojit sodik etc. Musite jen trosku behat po meste a schanet, kde co maji :-))

Ale k veci...svuj dluh bych rad splatil...a tak sem rozhodnul, ze to tu trochu zasvinim fotkama teto skrine...dale rad odpovim na pripadne konkretni otazky, ohledne toho co uvidite na fotkach...i co se stavby tyce. Chci se proste jen tak pochlubit, co tomu reknete :-)))))
Jen upozornuju, ze prostory, kde indoor je...jsou vestavenou skrini do svetliku (nejaka drevostriska - zda se to jako predchudce sadrokartonu :-)) ) ve starem prvorepublikovem dome. Takze mi odpadly veskere problemy s tim, kam bubbler umistim...stacilo jen vymyslet, jak to "instalovat" :-)

Takze snad se bude libit!!!

Brzo sem uz hodim fotky...kamarad jich par udelal a o vikendu pribudou snad dalsi!

Zdravim!

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Naposledy upravil TalShiar 06-11-2004 v 00:55 AM

Old Post 06-11-2004 v 00:42 AM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

...jen tak pro oko :-) Příspěvek č. 2




...abych sem dal alespon pro zacatek neco hezkeho, tak soupnu nejake smysluplnejsi fotky z letosni urody 2004...bohuzel nevim, co je co za genetiku...snad se budou libit...

P.S. Kyticky byly maskovany kukurici...tedy alespon zpocatku rustu :-)

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 06-11-2004 v 18:01 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

Konecne...omlouvam se :-) Příspěvek č. 3


...tak jsem se konecne dokopal k tomu, co jsem tu sliboval nekdy na zacatku listopadu...kyticky uz notne povyrostly a tak se chci s Vami podelit o radost.
Protoze mam cerny svedomy, ze sem to tady skoro dva mesice zanedbaval, tak sem udelal i nejake nove fotky plus bych sem velmi rad dal fotky skrine, jak je "vyrobena"...doufam, ze to nekoho alespon trosku potesi (zaujme? :-) )...taky rad zodpovim jakekoliv otazky co se tyce vybaveni te skrine etc.

...takze...skrin je vestavena, tim padem mi odpadnul problem vymysleni jak skrin zkonstruovat a sestavit. Proste je to nejaka byvala spizirna, ktera je vestavena do svetliku. Jsem v byte z 1. republiky a celej tenhle vestavenej kumbal je z nejakyho predchudce drevotrisky :-)))

...takze nejdrive jsem namontoval retezy na haccich (sezenou se treba v Hornbachu, Baumaxu, zelezarstvi je vsak nejlevnejsi :-) )...na ty jsem pak zavesil svetlo...viz. prvni obrazek....

...na stejnem obrazku je videt i odvetravani, ktery je vyreseno tremi zpusoby...resp. od stinidla (samovyroba) je jedna roura, pak je tam dalsi roura, ktery privadi ze svetliku cerstvy vzduch a treti roura slouzi k odvetrani prebytecneho tepla...na zacatku jsem tam mel az 40 stupnu, takze sem to pak musel resit timto zpusobem...

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 14-12-2004 v 13:21 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

...pokracovani Příspěvek č. 4



...steny jsou "oblozeny" pouze alobalem, jelikoz jsem se zprvu snazil setrit...pocitam, ze dalsi upgrade skrine bude po tehle prvni urode, takze zrejme koupim tu bilou folii a nahradim ji alobal...

...no co dal...jo stinidlo...tak to jsem vyrobil z trubky do komina, ktera stoji neco kolem 100 Kc...je to idealni material, protoze se celkem snadno da strihat nuzkama na ples. Ja jsem koupil 100mm rouru, ale pocitam, ze by sla i vetsi...vevnitr tehle trubky je pak mala prepazka (prisroubovana -tzn. musi se do te roury i vrtat :-)) ) a na te prepazce je pak upevnena sodikovka ...

Cely stinidlo je jeste zevnitr natreny barvou na topeni, aby to vydrzelo nejaky teplo...jelikoz jsem mel ale problemy s udrzenim teploty v rozumne (idealni) mire, tak jsem koupil tesneni na parovodni vedeni a pridelal ho kolem stinidla, jak je videt na obrazku.
Kdyz se tahle roura roztrihne v pulce, tak vzniknou jakesi "kridla", a ta jsou idealni pro to, aby drzela sklo, takze vzduch muze ve stinidle lepe proudit (nicmene pochybuji, ze to muze byt lepsi nez cool tube :slizoun. Bohuzel jsem nesehnal nejake kremicite (borokremicite) sklo, takze je tam obycejne od sklenare, avsak 6mm tluste.

Jak jsem tady na Groweru vycetl, je tam celkem dost ztrata, takze uvazte sami...

....BUDU VELMI RAD, POKUD mi nekdo rekne, kolik to specialni sklo stoji...vzhledem tomu, ze potrebuji tak neco kolem 20x17 cm, tak pochybuju, ze to kvuli me nekdo bude objednavat...DIKY!!!

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 14-12-2004 v 13:33 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

...a jedeme dal :-) Příspěvek č. 5


...teda doufam, ze tohle nikoho nevyprudi...:-) ...ze je to tady tak nejak navic

...jeste ke stinidlu...jak je videt na dalsim obrazku, tak jsem tam dal dva vetracky k pocitaci (nejlepe koupit v GM Electronic - jelikoz jsou nejlevnejsi - neco kolem 90 Kc)...dva jsem dal protoze, jak sem psal vysse, mel sem problemy s teplotou, a dva vetraky by mely lepe prekonat (jak sem si precetl na jednom foru tady) lepe staticky tlak (nebo jak se to k certu menuje :rocket.

...zaroven je na obrazku videt velky vetrak, kterym honim ve skrini vzduch, ale hlavne posiluju stonky kytek, at ziviny proudi co nejvice!

DOTAZ: Nikde sem se vsak nedocetl, jestli ma tenhle velkej vetrak bezet i v noci, zatim to tak delam a zadna vada na krase kyticek nevidim! Ale, jsem pouze , takze se rad necham poucit!!!!!

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 14-12-2004 v 13:43 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

...a ted konecne k mojim kytickam Příspěvek č. 6

...mel sem tak nejak "stesti", protoze zrovna kdyz sem dodelaval tuhle skrin, tak me kamarad rekl, ze ma kyticky, ktery nekdo potrebuje dat jinam, jelikoz mu delali v byte nejakej plyn a nemohl to tam mit.

JENZE, nez jsem si pro ne mohl dojet, byly kyticky tyden za oknem, takze si dokazete predstavit co to s nima udelalo...resp. s jejich vnitrnima hodinama...navic byly v hline a uz nesly presadit. Nicmene sem dostal celkem 4 takoveto "chudinky" a pak jednu, ktera sla hned do bubleru...na fotkach je to ta nejvetsi...

...no a protoze jsem videl, ze by to slo to sracek...zkusil sem z tech chudinek vymacknout co to slo...udelal sem si rizky ...z rizku jsem nakonec pouzil 3 exeplare, protoze vic sem jich nepotreboval. Pak jsem jeste asi pred mesicem dostal dalsi maly rizky, ktery prebejvaly kamaradovi...takze shrnuto podtrzeno...mam tam dve velke a stare kytky (takovy older settler ) v kvetinacich, pak dalsi 3 v malych kvetinacich (to jsou ty rizky od kamarada, co prisly do skrine jako posledni) a nakonec tri bubblery, ve kterych jsou kyti pokazdy po dvou.

Ta nejvetsi utiskuje jednu malickou, z ktere nic nebude, pak tam mam dve kyticky z rizku co jsem delal osobne a nakonec jeste dve, ktere jsou sestricky tech tri v malych kvetinacich.

Sami vidite, ze moje skrin je na to mala, takze nektere kytky (nemam srdce na to je zabit) maji malo svetla, ALE MUSI SE SNAZIT! Beru to jako testovaci provoz, takze pristi uroda uz bude srovnana podle veku...coz je dalsi problem, nektere kytky proste nestihaji rustem, jelikoz prisli pod lampu o do pozde nez prvni varka (zhruba mesic)...takze misto 2-3 tydnu rustu meli kyticky 40 dni rustu...sami vidite, co to udelalo s tou kytickou, co byla od zacatku v bubbleru (je to ta nejvetsi)...

Tak to je ode mne dneska vsechno...rad zodpovim veskere dotazy, pokud nejake budou!!!...ted me nejak nenapada, co bych dal mel popsat a vysvetlit...mrknete sami na fotky...

PRVNI VARKA JE HNED ZE ZACATKU, tzn. 7.11. 2004

P.S. Diky vsem, jejichz rady jsem na Groweru nasel a patricne vyuzil, hlavne diky Carlosovi, diky nemu je sestaveni bubbleru celkem pohodova zalezitost...bubbler je fakt skvela a hlavne cista metoda pestovani...nekdy bych rad zkusil aeroponii, ale to je zatim zalezitost snu :-)))) a setreni penizku

...tak dejte vedet, cekam dotazy :-)))))))))))))

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 14-12-2004 v 13:58 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

...tak ted kyticky :-) Příspěvek č. 7

...mel sem tak nejak "stesti", protoze zrovna kdyz sem dodelaval tuhle skrin, tak me kamarad rekl, ze ma kyticky, ktery nekdo potrebuje dat jinam, jelikoz mu delali v byte nejakej plyn a nemohl to tam mit.

JENZE, nez jsem si pro ne mohl dojet, byly kyticky tyden za oknem, takze si dokazete predstavit co to s nima udelalo...resp. s jejich vnitrnima hodinama...navic byly v hline a uz nesly presadit. Nicmene sem dostal celkem 4 takoveto "chudinky" a pak jednu, ktera sla hned do bubleru...na fotkach je to ta nejvetsi...

...no a protoze jsem videl, ze by to slo to sracek...zkusil sem z tech chudinek vymacknout co to slo...udelal sem si rizky ...z rizku jsem nakonec pouzil 3 exeplare, protoze vic sem jich nepotreboval. Pak jsem jeste asi pred mesicem dostal dalsi maly rizky, ktery prebejvaly kamaradovi...takze shrnuto podtrzeno...mam tam dve velke a stare kytky (takovy older settler ) v kvetinacich, pak dalsi 3 v malych kvetinacich (to jsou ty rizky od kamarada, co prisly do skrine jako posledni) a nakonec tri bubblery, ve kterych jsou kyti pokazdy po dvou.

Ta nejvetsi utiskuje jednu malickou, z ktere nic nebude, pak tam mam dve kyticky z rizku co jsem delal osobne a nakonec jeste dve, ktere jsou sestricky tech tri v malych kvetinacich.

Sami vidite, ze moje skrin je na to mala, takze nektere kytky (nemam srdce na to je zabit) maji malo svetla, ALE MUSI SE SNAZIT! Beru to jako testovaci provoz, takze pristi uroda uz bude srovnana podle veku...coz je dalsi problem, nektere kytky proste nestihaji rustem, jelikoz prisli pod lampu o do pozde nez prvni varka (zhruba mesic)...takze misto 2-3 tydnu rustu meli kyticky 40 dni rustu...sami vidite, co to udelalo s tou kytickou, co byla od zacatku v bubbleru (je to ta nejvetsi)...

Tak to je ode mne dneska vsechno...rad zodpovim veskere dotazy, pokud nejake budou!!!...ted me nejak nenapada, co bych dal mel popsat a vysvetlit...mrknete sami na fotky...

PRVNI VARKA JE HNED ZE ZACATKU, tzn. 7.11. 2004

P.S. Diky vsem, jejichz rady jsem na Groweru nasel a patricne vyuzil, hlavne diky Carlosovi, diky nemu je sestaveni bubbleru celkem pohodova zalezitost...bubbler je fakt skvela a hlavne cista metoda pestovani...nekdy bych rad zkusil aeroponii, ale to je zatim zalezitost snu :-)))) a setreni penizku

...tak dejte vedet, cekam dotazy :-)))))))))))))

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 14-12-2004 v 14:12 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

...tak konecne fotky kyticek :-) Příspěvek č. 8




...mel sem tak nejak "stesti", protoze zrovna kdyz sem dodelaval tuhle skrin, tak me kamarad rekl, ze ma kyticky, ktery nekdo potrebuje dat jinam, jelikoz mu delali v byte nejakej plyn a nemohl to tam mit.

JENZE, nez jsem si pro ne mohl dojet, byly kyticky tyden za oknem, takze si dokazete predstavit co to s nima udelalo...resp. s jejich vnitrnima hodinama...navic byly v hline a uz nesly presadit. Nicmene sem dostal celkem 4 takoveto "chudinky" a pak jednu, ktera sla hned do bubleru...na fotkach je to ta nejvetsi...

...no a protoze jsem videl, ze by to slo to sracek...zkusil sem z tech chudinek vymacknout co to slo...udelal sem si rizky ...z rizku jsem nakonec pouzil 3 exeplare, protoze vic sem jich nepotreboval. Pak jsem jeste asi pred mesicem dostal dalsi maly rizky, ktery prebejvaly kamaradovi...takze shrnuto podtrzeno...mam tam dve velke a stare kytky (takovy older settler ) v kvetinacich, pak dalsi 3 v malych kvetinacich (to jsou ty rizky od kamarada, co prisly do skrine jako posledni) a nakonec tri bubblery, ve kterych jsou kyti pokazdy po dvou.

Ta nejvetsi utiskuje jednu malickou, z ktere nic nebude, pak tam mam dve kyticky z rizku co jsem delal osobne a nakonec jeste dve, ktere jsou sestricky tech tri v malych kvetinacich.

Sami vidite, ze moje skrin je na to mala, takze nektere kytky (nemam srdce na to je zabit) maji malo svetla, ALE MUSI SE SNAZIT! Beru to jako testovaci provoz, takze pristi uroda uz bude srovnana podle veku...coz je dalsi problem, nektere kytky proste nestihaji rustem, jelikoz prisli pod lampu o do pozde nez prvni varka (zhruba mesic)...takze misto 2-3 tydnu rustu meli kyticky 40 dni rustu...sami vidite, co to udelalo s tou kytickou, co byla od zacatku v bubbleru (je to ta nejvetsi)...

Tak to je ode mne dneska vsechno...rad zodpovim veskere dotazy, pokud nejake budou!!!...ted me nejak nenapada, co bych dal mel popsat a vysvetlit...mrknete sami na fotky...

PRVNI VARKA JE HNED ZE ZACATKU, tzn. 7.11. 2004

P.S. Diky vsem, jejichz rady jsem na Groweru nasel a patricne vyuzil, hlavne diky Carlosovi, diky nemu je sestaveni bubbleru celkem pohodova zalezitost...bubbler je fakt skvela a hlavne cista metoda pestovani...nekdy bych rad zkusil aeroponii, ale to je zatim zalezitost snu :-)))) a setreni penizku

...tak dejte vedet, cekam dotazy :-)))))))))))))

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 14-12-2004 v 14:17 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

Fotky z 11.11. 2004 Příspěvek č. 9






...zacal jsem svitit nekdy 5.11. 2004, avsak to nebyla skrin jeste hotova a bylo tam, jak sem psal nekde vyse, neco kolem 40 stupnu teplota, takze si dokazete predstavit, jak jeste kyticky dostaly na prdel...

Takze tohle je takovy opravdicky zacatek skrine...kdyz je uz hotova!

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 14-12-2004 v 14:37 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

...posledni varka (doufam, ze jen zatim :-) ) Příspěvek č. 10







...jeste sem chtel dodat, ze ta velka kraska na fotkach na timto prispevkem, to je tam malicka, co je ve skrini od zacatku, takze jedine ona mela cas rust onech 40 dni...je to na ni videt...bohuzel jsem ji ted musel umistit ne zrovna na nejvhodnejsi misto ve skrini, takze z jedne strany opadavaji listy, protoze nemaji dostatek svetla...

..tak jo, loucim se s Vami, pokud tu neco bude, tak odpovim...jinak fotky asi az tak nejak pred sklizni :-)

Mejte se,

TalShiar etc.

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 14-12-2004 v 14:50 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

P.S. Příspěvek č. 11

...ty fotky (zatim posledni) jsou z dneska, tzn. 14.12. 2004

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 14-12-2004 v 15:03 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

Posledni "akty" holcicek :-) Příspěvek č. 12






...asi do konce tohoto roku posledni fotky...snad nekoho zaujmou :-)

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 20-12-2004 v 22:34 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

Holcicky - fotky ze vcerejska Příspěvek č. 13






Takze fotky jsou ze 4.1. 2005 tzn. 48. den kvetu...jdu prozkoumat Grower a zjistit na kolika dnech je nejvhodenjsi zacit uvazovat o sekani :-))) Uz se moc tesim, jsou tam skoro samy K2 a zbytek necoho, co nevim, co je za genetiu...bych sii tipnil Jacka H. ...ale jistotu nebudu mit nikdy

Jinak odkazuji na thread kolegy pestitele :-))) je to skvelej patent a uz jsem si taky objednal sklo na COOL TUBE...165,- BEZ DPH

...mam velkou radost z urody...sice to z tech fotek je blbe poznat, ale myslim, ze na muj prvni pokusit o bubbler to neni spatny



Takze ten odkaz...:Cooltube za 10 min.

btw. taky jsem si objednal zachranarsky deky, taky podle navodu nekoho odsud, takze tim hodlam oblozit steny, aby to vic odrazelo...jedna me vysla na 41,- Takze sem jich vzal 8 a jeste zbyde na kamose...celkem i s postovnym a nejakym jejich manipulacnim poplatkem...500,-

Fakt se tu objevuji same dobre napady...kdyz clovek hleda...NAJDE

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 05-01-2005 v 22:54 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

...Upgrade...MYLAR Příspěvek č. 14

...tak sem si dneska vyzvednul na poste zasilku se zachranyma izolacnima dekama...

...koupil jsem si je kvuli Mylaru...jedna me vysla na 41 Kc a rozmery jsou 160cm x 210cm... http://www.conrad.cz/

...presneji...Záchranná izolační deka


Jelikoz jedinej dalsi dostupnej zdroj byl tenhle http://www.dtpstudio.cz/ ...tak myslim, ze sem celkem usetril :-)))))

...az budu delat fotky pri sklizni, tak sem hodim i foto deky


...sakra uz se tesim na patek...zitra dam holcickam pauzu od svetla (kvuli krystalum) a pak...

BTW. jeste sem si tak vcera brouzdal...znate nekdo tohle?: http://www.angelfire.com/oz/growbase/NutrientPPMCalc/ ...vite jak s tim zachazet...by to mohl byt celkem dobrej nastroj, ale v rukou nekoho povolanyho...ja moc nevim co s tim!...nebo nechce to nekdo prelozit?!

P.S. Help pro ten program je tady http://www.angelfire.com/oz/growbas...PMCalc/help.htm

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 20-01-2005 v 01:01 AM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 15

ty jo, mozna sem slepej, ale nigde sem nenasel co mas za lampu...takze - co mas za lampu?

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 20-01-2005 v 06:35 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TalShiar
Stálý Člen

Karma uživatele TalShiar - 85% PěstitelskáKarma uživatele TalShiar - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 83  

...vidis...!!! :-) Příspěvek č. 16

...mam 400W, ale oznaceni Ti ted asi nenapisu...nicmene zjistim to...mam ji pucenou od kamarada pestitele, kterej musel indoor zrusit...ale zjistim to!

:

Valere vos iubeo Ať roste!!!

Můj bubbler v komoře ;-)

Old Post 20-01-2005 v 13:58 PM
TalShiar je offline   Profil uživatele TalShiar   Find more posts by TalShiar   Foto galerie člena TalShiar   Click here to Send TalShiar a Private Message   Add TalShiar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4837740 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív