Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Potřebuju radu s hulením ze skleněnky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Malda_cz
Stálý Člen

Karma uživatele Malda_cz - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 36  

Pohodička Potřebuju radu s hulením ze skleněnky Příspěvek č. 1

Zdarec,zajímalo by mě jestli se dává do skleněnky nákej filtr nebo sítko...Ještě jsem ze skleněnky nikdy nehulil...jen mi to připadá divný,že pokud se tam nedává žádnej filtr,tak tu trávu přeci musíte vdechovat ne ?

Díky za odpověd...

I grow grass,i have her like as jzd cow.
--------------------------------------------------------
Maldův outdoor 2007
...:::Malda_cz Out 2008:::...

Old Post 31-08-2007 v 17:53 PM
Malda_cz je offline   Profil uživatele Malda_cz   Find more posts by Malda_cz   Foto galerie člena Malda_cz   Click here to Send Malda_cz a Private Message   Add Malda_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

Ještě sem skleněnku s filtrem neviděl, pokaždý sou tak dobře provedený, že hrdlo pod kotlem je zůžený, tak že se nemusíš bát, že by si měl mít plnou pusu pálení. Jo a taky přece nebudeš do fájy ládovat úplně nadrcený hulení na prášek ne Loupneš šišku a jedeš

Naposledy upravil Zedy 31-08-2007 v 18:15 PM

Old Post 31-08-2007 v 18:06 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Skleněnka s filtrem ty voe mazec co se tady člověk doví Prostě nabiješ matroš do té širší strany a pálíš....až se budeš chýlit ke konci tak tahej pomalu aby jsi nechytl kometu.. Bl.

Old Post 31-08-2007 v 18:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cuky
Nový Člen

Karma uživatele cuky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 4

hehe takze tady je to uz i kompletni navod na to jak hulit ne jen jak si to pestovat. Sklo muzu jen doporucit hulim pres neho nejcasteji a take nejradeji nebo si tak muzes nejlepe vychutnat chut a ucinek daneho vzorku.

Old Post 31-08-2007 v 20:10 PM
cuky je offline   Profil uživatele cuky   Find more posts by cuky   Foto galerie člena cuky   Click here to Send cuky a Private Message   Add cuky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cuky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Malda_cz
Stálý Člen

Karma uživatele Malda_cz - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 5

Tak jo borci,už je mi to jasný,já jsem si to myslel s tím zůženým hrdlem...zejtra si jdu koupit skleněnku a jedu... :-)

I grow grass,i have her like as jzd cow.
--------------------------------------------------------
Maldův outdoor 2007
...:::Malda_cz Out 2008:::...

Old Post 31-08-2007 v 21:40 PM
Malda_cz je offline   Profil uživatele Malda_cz   Find more posts by Malda_cz   Foto galerie člena Malda_cz   Click here to Send Malda_cz a Private Message   Add Malda_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mee.too
Nový Člen

Karma uživatele mee.too - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 6

pripadne staci nakej kaminek malej aby palo nelitalo do pusy

Old Post 01-09-2007 v 00:09 AM
mee.too je offline   Profil uživatele mee.too   Find more posts by mee.too   Foto galerie člena mee.too   Click here to Send mee.too a Private Message   Add mee.too to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 7

Ty jo nevím jak vi ale někdo sí dává filtr do skla já bych řekl že to není zas tak na škodu... Jinak sítko je velmi dobrá vjec na dobrý skla za 10kč jsou na prd potřebujete nějakou z velkým kotlem... Já sítko používám protože kouřím šalvjej extrakty a ty jsou vjetšino najemno jinak by se to kouřit nedalo... Teď se mi rozbilo sklo co jsem měl asi půl roku byla fakt skvělá i sra--y z toho chutnali dobře...

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 01-09-2007 v 04:34 AM

Old Post 01-09-2007 v 01:15 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlupatyjohn
Nový Člen

Karma uživatele chlupatyjohn - 8% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 8

ja nejrasi hulim ze sklenenek co se prodavaj v trafice za 12 - 14 korun.sice se po prvnim padu vetsinou rozsypou ale brcko je z toho podle me nejlepsi.treba speka si davam jen s prateli,jinak jen sklo.

Old Post 01-09-2007 v 08:27 AM
chlupatyjohn je offline   Profil uživatele chlupatyjohn   Find more posts by chlupatyjohn   Foto galerie člena chlupatyjohn   Click here to Send chlupatyjohn a Private Message   Add chlupatyjohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

nono, mě taky neni úplně jasný jak se má skleněnka "správně" kouřit. Občas se mi stane, že tu paličku smáčknu moc, takže to v kotli tvoří hrudku, která hoří jenom po povrchu a uvnitř je nepoškozená

Old Post 01-09-2007 v 08:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Malda_cz
Stálý Člen

Karma uživatele Malda_cz - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 10

Koukám lidi,že to nebylo zas tak na škodu založit tohle téma...Dokonce se ozval další člověk,který v tom nemá tak jasno....

I grow grass,i have her like as jzd cow.
--------------------------------------------------------
Maldův outdoor 2007
...:::Malda_cz Out 2008:::...

Old Post 01-09-2007 v 09:13 AM
Malda_cz je offline   Profil uživatele Malda_cz   Find more posts by Malda_cz   Foto galerie člena Malda_cz   Click here to Send Malda_cz a Private Message   Add Malda_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

malda: no mě je jasný, že se to musí umět vychytat, paličku nesmáčkout ani málo ani moc, ale dost často se mi stane, že se toho prostě najim, proto skleněnky moc nekouřim

Old Post 01-09-2007 v 09:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjaholickz
Stálý Člen

Karma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 12


na tadyto ( kdyz neprohori spravne) mam tuzticku z ikey (kazdej urco ma par doma ) kdyz to spatne prohori tak lehce zmacknu tuztickou zbytek matrose do prostred a min prda z toho pak jeste vytahnu,vetsinou dva ..... ovsem o chuti uz nemuze byt rec...
jinak u nas prodavaj o 2 koruny draz (misto za 10,- za 12,-) sklo ktery je dvounasobne tlusty jako u tech tenouckejch normalnich a kotel ma 2x vetsi rozmer, myslim ze ta investice neni takovej rozdil ale v pohuleni nejvic,proto doporucuju poradne prohlizet...... a hlavne narozdil tam od ty normalni prezije i pad z vetsi vysky
ad popel do pusy : pozoruju to i u kamosu ze moc proste tahaj , ze skla dlooooooouhej pomalickej sluk jinak - a) prohori jen pulka a nazeres se b) shori celej a nazeres se pac dohori az na jazyku c) vdechnes matros aniz by ti zhorel( mega toy technique,ale uz sem taky videl na nejaky party ) . prostepomalej sluk a parrada
neni problem si dat pak 4-5 prdu z 1 skla ( jinak obcas taky radsi dam jednoho mocnyho nez vickrat hulit) a z toho 3 s dobrou chuti

foto ta trosicku jina sklenenka, pro porovnani ohen .... kolik delaj ty dve koruny na rozdilu

Vězeň který se považuje za svobodného o svobodu neusiluje..............

Old Post 01-09-2007 v 09:56 AM
Ganjaholickz je offline   Profil uživatele Ganjaholickz   Find more posts by Ganjaholickz   Foto galerie člena Ganjaholickz   Click here to Send Ganjaholickz a Private Message   Add Ganjaholickz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ganjaholickz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fretka
Nový Člen

Karma uživatele fretka - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 13

ze sklenenky hulim uz asi tri roky ... za tu dobu jsem jich pknej par vystridal od keramickych, drevenych az po ty sklenene .... a sklo je proste sklo, ze skla je poradne citit ten smak te travy a nic neujde na skodu ... naboreni taky neni zadna veda,ze zacatku jsem vzdycky naboril malo a ostatni mi za to nadavali takze ted tam cpu celkem velke mnozstvi, protoze tak aji tak se to vzdycky roztahne

NoName pletivo + skleník O7

naboř to!!!

Old Post 01-09-2007 v 17:33 PM
fretka je offline   Profil uživatele fretka   Find more posts by fretka   Foto galerie člena fretka   Click here to Send fretka a Private Message   Add fretka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Hoši sklo je good.S co největším kotlem pro co největšího prda.
To mě tak jináč nakopne,to než vykouřím špeka jsem na kaši.

Old Post 01-09-2007 v 18:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 15

Ze skleněnky musíš hulit hlavně pomalinku a v klidu. Ale pokud chceš, můžeš si tam dát sítko. Nejlepší je to z kohoutku co je třeba na záchodech někde, nebo se dá koupit v instalatérství (dneska už to tolik nefrčí, ale pamatuju si na základce, když nebyl ani jeden kohoutek ve škole se sýtkama ). Musíš pak z toho vystříhnout malé kolečko, to promáčknout a zasunout do kotliku. V tom kohoutku jich je asi pět na sobě...

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 01-09-2007 v 18:23 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 16

no já tam třeba nervu tu paličku v kuse, ale třeba ji trošku "natrhnu" nebo prostě rozstřihnu na pár menších kousků a kouřím tak, že ke kotli přiblížím zapík a pomalu šlukuju, u kotle se udělá při nádechu podtlak a ten plamínek se pak stačí ke matroší, kterej se spaluje - takhle to udělám třeba 3-5x, podle toho kolik tam toho narvu...
citace:
Původní příspěvek od Ramon_Dexter
nono, mě taky neni úplně jasný jak se má skleněnka "správně" kouřit. Občas se mi stane, že tu paličku smáčknu moc, takže to v kotli tvoří hrudku, která hoří jenom po povrchu a uvnitř je nepoškozená

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 01-09-2007 v 18:57 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5964590 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív