Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Zahrada by Dudušek 2007
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 17

2Dudušek:

Ahoj!

Tá prvá sada kríčkov vyzerá parádne. Tá druhá sa určite nenechá zahanbiť a onedlho ju dobehne.

Som zvedavý hlavne na Skunk1, ako na tom bude počas kvetu. Moja skúsenosť, čo sa týka počtu vetiev a vetvičiek, je taká, že by som Skunk1 veľmi nezastrihoval, pretože som to minulý rok prehnal, a potom som mal strašne veľa malých šišiek. Môže sa to stať, samozrejme, aj pri iných odrodách, ale pri tejto to bolo najmarkantnejšie. A nebráni sa ani SuperCroppingu. Dáva krásne salámy, úžasne pocukrované, len keby nebolo tej plesne. Každopádne naďalej s radosťou sledujem tvoje počínanie a držím palce v boji proti nežiadúcim faktorom.

Marihuana je dar.

Naposledy upravil Ono 17-06-2007 v 12:57 PM

Old Post 17-06-2007 v 12:52 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 18





Zdravím všechny,

jsem rád, že se Vám moje kytičky líbí.
Dnes jsem byl v přírodě, sice jsem si vyvrtnul kotník, ale to co jsem viděl bylo fakt super. Kytky jsou nádherné.

Co se týká těch slimáků, tak ač nerad, ale musel jsem použít ten Vanish a fakt to kotel pomohlo. Mám jen strach o naše kočky, aby to taky nesežrali, protože jednou nám jeden kocour málem umřel na zničené játra kvůli jedu na mravence, protože oni jak v tom chodí, tak si pak lížou tlapky a není to dobré.

Ono - se právě taky bojím těch shamanů a toho Skunk 1, že tam budou menší šišky, protože mají desítky vrcholků.

Jinak zatím největší zklamání je letos pro mě Ice, vůbec neroste. Dostal jsem ho nakvětlého, sice se to spravilo ale neroste.

Jinak kytky zatím ok.
Pro zajímavost hážu na porovnání krabičku cigaret a dalších pár fotek. Největší kytka má 135cm, další 4 mají přes metr.

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 17-06-2007 v 18:27 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 19

Moc krásné kytky Dudušku...k+ tě nemines tím Icem je to letos nějaké divné..kámoš taky má Ice a vůbec se těm potvůrkám nechce...
135 cm je pěkná výška..Akáčko moje má taky něco okolo téhle výšky..Ať rostou...

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 25-06-2007 v 12:17 PM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 20

Zdar Dudu

Předem musim o5 smeknout nad twojí "malou zahrádkou"
Rozmanitost genetiky je zase úctihodná,troufnul sis nasadit spoustu odrůd s různou dobou kvetení a to dá imho hodně práce,ale jaxe říká,když ji pěstuješ není co řešit...

No ale nebyl bych to já,abych z tebe nevytáhnul nějký moudro pro osobní prospěch

1) Phytamyn - vysazuješ ho v kwětu?

2) hnojení v kwětu - Alga bloom má imho hodně málo dusíku a PKčka samozřejmě žádnej. Doplňuješ první týdny kwětu nějak dusík? Mám totiž letos na kwět ty samý hnojiva,ale osvědčilo se mi ze začátku kwětu přidáwat dusíkowou složku a pomalu ubírat až úplně vypustit. Někdo namítal,že budu mít řídký paličky,ale myslim,že po tom PKčku,který pak dávam poslední 3 tejdny bez dusíku stihnou paličky prorůst dostatečně a díky dusíku víc narůst. Jakou máš s tim zkušenost?

Toť vše z otravných dotazů.

Nemam co dodat téma si objednáwam a sem napjatej,ajk ti to poraší.
Ať ti slunce svítí a tma je poctivá...

Dubág

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 29-06-2007 v 19:02 PM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EXODUS
Grower Team

Karma uživatele EXODUS - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 863 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 21

Dudušek: Zdravím kámo, fakt pěkný

citace:
Původní příspěvek od Dub-Teaser

2) hnojení v kwětu - Alga bloom má imho hodně málo dusíku a PKčka
samozřejmě žádnej.

Hehe prej Alga-Bloom bez PKčka Alga-Bloom obsahuje PKčko !!!! N-1,5% P-13% K-14%

Our Country 07/Monstrous Cannabis Outdoor 08/HTC Bio Outdoor Project 09
"Cannabis Utilisation Project"
Galerie Outdoor Odrůd/Mandala Seeds Gallery
Sweet Seeds Grow
________________________________________________________________________
Stal jsi se zde novým členem? Tak, prosím, pozorně čti, než začneš přispívat ! ! !/Upozornění pro záčínající Outdoor thready ve "Fotogalerii pod Sluncem" ! ! !/Trestné body/FAQ



www.karmagenetics.com - www.ogas.ca - www.seedshare.net - www.icmag.com

Old Post 29-06-2007 v 19:36 PM
EXODUS je offline   Profil uživatele EXODUS   Find more posts by EXODUS   Foto galerie člena EXODUS   Click here to Send EXODUS a Private Message   Add EXODUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 22

Hehe kdyby jsi hned nehledal důwod se někomu vysmát a četl pořádně,tag pochopíš,že je tam napsáno Alga bloom má málo dusíku a PKčko žádnej a to znamená,že mluvim zvlášť o produktu Alga bloom,kterej má málo dusíku a druhý produkt PK 13,14,který nemá dusík! Nemyslel sem PKčkem fosfor a draslík v alga bloomu.

Peace

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 29-06-2007 v 22:56 PM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 23

Ahojte, omlouvám se, ale fakt není čas, mám moc práce.

to Dub-Teaser:
1) ano, phytamin v květu úplně vysazuji
2) dělám to tak, že v květu už vůbec složku na růst nedávám. Minulej rok jsem s tím trochu testoval a je fakt, že kde jsem nasadil k jedné dávce alga bloom poloviční dávku alga grow, tak sice kytky byli pěkné(takové více zdravé), ale šišky byli řídčí. Tam, kde jsem jel čisto bloom a pak pk13/14, teda spíš to jedu na přeskáčku, tak sice kytky více žloutly, byli jakoby škaredší, ale za to šišky tvrdší

to all:
- jsem rád, že se Vám kytky líbí, moc mě to těší
- největší kytka má cca 170cm
- po tom, co jsem včera viděl kytky na guirella growingu, tak jsem už ani nechtěl tuto zahrádku prezentovat, protože to, co se mi daří tam je absolutní peklo(ale to si nechám pro sebe), ale jelikož vidím, že Vás toto téma zajímá, tak do středy čekejte fotky, protože pak jedu na vodu...
P.S. některé kytky budou stát za to ....ale jak jsem již psal, nemá to na můj guirella growing, teda tak je to vždycky, minulej rok kytky přes 4metry atd.

Jinak pořád to stejné, Ice zatím největší sklamání této sezony....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 01-07-2007 v 22:16 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

fotky Příspěvek č. 24

doufam ze ti muzu pomoct skvela vec na slimaky je zavarovaci sklenice do pulky plna piva neveril sem tomu ale kdyz mi mama ukazovala sklenice se slimaky fakt plny!!!(mrtvejch šmejdů) tak sem vyskousel a do ted dekuju svy mame(mami dík!!!). a nemusis se bat kvuli kockam mozna se budou trochu motat :-) zatim a hodne stesti v boji se slimaky

Ps:¨jesli chces napis a ja to smazu zdarek
PSS:uz se moc tesim na fotky

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Naposledy upravil fire.ent 28-07-2007 v 08:01 AM

Old Post 02-07-2007 v 09:12 AM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlos120
Stálý Člen

Karma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 25

Tak to se mi vazne libi. Ale co je nejlepsi, je ten vyber. Neni nad to, mit hodne modelu

Old Post 22-07-2007 v 18:37 PM
karlos120 je offline   Profil uživatele karlos120   Find more posts by karlos120   Foto galerie člena karlos120   Click here to Send karlos120 a Private Message   Add karlos120 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P0mpO
Stálý Člen

Karma uživatele P0mpO - 84% PěstitelskáKarma uživatele P0mpO - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 26

Opravdu pekna zahradka... tolik ruznych modelu sem snad jeste nevidel a uz by to chtelo nove fotky

Jungle is massive!

Outdoor 09 - Hashberry,White satin

Old Post 25-07-2007 v 10:06 AM
P0mpO je offline   Profil uživatele P0mpO   Find more posts by P0mpO   Foto galerie člena P0mpO   Click here to Send P0mpO a Private Message   Add P0mpO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 27

To Dudušek

Vidím, že ani letos si nezklamal.

Mám letos taky trochu větší out(první, takže chlubit se budu jenom jestli se povede zdárně do konce) a mám menší stíhy, aby mi to všechno dozrálo.

Mám 2 otázky:

1.) Píšeš tu něco o přepínání na květ hnojivem. Někde si se už o tom sice zmiňoval, ale nemůžu to najít. Kolik Kristalonu mám dát do jedné petlahve. Normálně v outu dávám jednu odměrku na petlahev (tedy asi 5x víc než uvádí návod), ale venku se to víc "naředí" v zemi. Když to chcu teda přepnout na květ, tak mám dát 10 odměrek? To se mi zdá trochu moc. A děláš to jenom jednou nebo na více etap, aby pak třeba ještě nepřeply na růst? Docela rád se nechám poučit, protože by to stálo za to udělat už teď jestli to fakt funguje. Pak budu na konci září klidnější

2.) Jaké odrůdy máš ty budoucí čtyřmetrové stromky na Guerille? Jaké se ti třeba nejlíp osvědčily na výnos a zároveň tvrdost paliček? Já mám letos Durban poison a ten je teda už teď vyšší než já - něco přes 2 metry. Zbytek jsou vesměs indiky, tak mají buď míň než metr nebo některé tak 120cm. A vlastně některé Orange budy mi vyrostly zatím 150 a dál se moc netáhnou...

PUBERŤÁCKÝ_MICROGROW
400W_COCOS
OUT2008
OUT2014
LOW_COST_BIO_GROW2015
OUT2016
SELEKCE- probíhá 4 kolo...
ŠALVĚJ

Old Post 30-07-2007 v 17:19 PM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DannyBoy
Surgeon Machine

Karma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 81  

Palec nahoru Příspěvek č. 28

to tarrnaa :

citace:
Píšeš tu něco o přepínání na květ hnojivem.


více hledej . pak smáznu .

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=29925

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗
║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣
╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝.






Seed Bay - Jak na to
Valachy 2007
Valachy 2009
Valachy 2010

Old Post 31-07-2007 v 05:57 AM
DannyBoy je offline   Profil uživatele DannyBoy   Find more posts by DannyBoy   Foto galerie člena DannyBoy   Click here to Send DannyBoy a Private Message   Add DannyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 29

Ahojte, všem se moc omlouvám, vůbec nestíhám a na nějaké focení není čas. I kytkám se málo věnuji, je toho teď hodně. Jakmile to začne kvést, tak hodím fotky.
Jinak téma sundávám, nemá nahoře co dělat.

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 31-07-2007 v 21:16 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 30

Čus nebylo by nějaké nove foto???? docela se těším


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Old Post 12-08-2007 v 19:32 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepiik
Stálý Člen

Karma uživatele Pepiik - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 31

Dudušek?? jste tady?

Old Post 17-12-2007 v 13:18 PM
Pepiik je offline   Profil uživatele Pepiik   Find more posts by Pepiik   Foto galerie člena Pepiik   Click here to Send Pepiik a Private Message   Add Pepiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 32

Zdar Dudušku,
tak co zahrádka?možná by chtělo nějaké foto,nebo aspoň jak to dopadlo,byla by škoda ten thread nedodělat,máš tu spoustu pěkných odrůd,takže aktualizace by bodla a nejsem sám kdo si to myslí,každopádně jestli nestíháš,chápu,taky mívám to období

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 26-12-2007 v 20:53 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-07-2020 - Zahrada 2020 - 13 odpovědí
03-08-2013 - Zahrada by ABORTED 2 - 50 odpovědí
24-09-2007 - Zahradka 2007 - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7267230 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív