Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Přepnutí rostliny za pomocí výživy?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Dotaz Přepnutí rostliny za pomocí výživy? Příspěvek č. 1

Hi,

donesla se ke mně jakási informace, že zvýšená (10x až 20x) koncentrace krystalonu plod-květ zapříčiní stres, který rostlinu donutí ke kvetení a to při jakékoliv světelné periodě. Máte s tímto někdo zkušenosti?

Nebo co si myslíte o možnosti přepnutí rostliny na květovou fází za pomocí upravené výživy?

Děkuji všem za rady, postřehy a i za případné odkazy, pokud se náhodou jedná o duplicitní thread ( ).

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 02-06-2007 v 14:10 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evildoer
Mladý clen

Karma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 2

Sciurus: predstav si ze by se nekdo snazil do tebe nacpat 10x-20x vic jidla jak by si na to reagoval ?
proste podle me blbost i kdyz je fakt ze sem taky nekde cet ze rostlinka de do kvetu lip kdyz ma dostatek zivin pro tvoreni kvetu

Old Post 02-06-2007 v 15:02 PM
Evildoer je offline   Profil uživatele Evildoer   Find more posts by Evildoer   Foto galerie člena Evildoer   Click here to Send Evildoer a Private Message   Add Evildoer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 3

imho. určitě do jde....vyvolat stresem kvetení (rostlina si už už myslí, že umře tak se snaží rozmonžit)...rychleji reagují samci....no ale spíš je otázka, jestli se takováhle "rychlá smrt" vyplatí....
btw.tjo.i při normální koncetraci je krystalon cítit...co ho tam teprve dát 10x tolik?

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 02-06-2007 v 15:16 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

No s tim že se ji jde do květu líp to jo, ale pokud vím tak květ vyvolá poměr fotoperiody. A s tou koncentrací si dej bacha, abys potom ještě vůbec něco sklidil. Često a napiš co si teda zjistil.

Old Post 02-06-2007 v 15:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 5

Sciurus: Taky jsem slyšel, že to jeden člen tak dělá/dělal ( ne přímo od něj)
ale ten to valí venku, že?

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 02-06-2007 v 16:11 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od JAHmaican
Sciurus: Taky jsem slyšel, že to jeden člen tak dělá/dělal ( ne přímo od něj)
ale ten to valí venku, že?
Jo, přesně tak, dělá to takhle na OUTu (prej). Mám venku Nevilles Haze, tak se snažím najít nějaký způsob jak jí trochu vypomoci s květem

PS: omlouvám se, že jsem hned neuvedl, že tu jde o OUTDOOROVÉ pěstování, trochu jsem doufal, že to některé napadne, protože v indooru tohle nemá vůbec cenu řešit

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Naposledy upravil Sciurus 02-06-2007 v 17:06 PM

Old Post 02-06-2007 v 16:56 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 7

Když má kytka moc dusíku tak to zpomalí nakvejtání, P,K by ho měli zrychlit. Někdo kytky "nakopává" do květu přez pk13/14 (asi vhodnější než kristalon). Jestli to fakt funguje by se musel udělat oběktivní test, jinak to budou jen klasický dohady. Jestli to fakt pomáhá, tak to bude asi jen někdy v srpnu když je délka dne kolem 13-14hodin

NH bez zatemňování - tipuju že skončí v mlíku

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Naposledy upravil Erixon 02-06-2007 v 22:55 PM

Old Post 02-06-2007 v 18:03 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 8

... no, co ja vim, tak lidi nakopavaj do kvetu pomoci PK13/14. Ne kristalonu- FUJ!

NPK plod-kvetu 15 - 5 - 30 a v praxi se uziva od nasazeni prvnich kvetu...
Coz nejak nezapada do teorie o nutnosti nizkeho obsahu dusiku pro zacatek kvetu...

Jsem presvedcenej o tom, ze ten kristalon je muze v te koncentraci spis realne poskodit...

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Naposledy upravil Stoned_r41d3r 02-06-2007 v 20:32 PM

Old Post 02-06-2007 v 18:24 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 9

Jde tu o to, že údajně Dudušek dává snad 10x (možná 20x, ale je to takové to "jedná bába na tržišti povídala..") větší koncentraci Krystalonu plod a květ a tím má donutit rostliny ke květu.. nevím co je na tom pravdy, ale mně osobně to přijde jako kravina, proto se ptám. Možná se tím urychlí vývoj květenství, takže se tím i snad zkrátí doba květu, ale jsou to dohady. Nějaký význam to zřejmě má, že prý "údajně" se toto provádí Krystalonem, možná je v něčem specifický

S nějakými objektivními testy jděte někam, bezpředmětné fantazírování o ničem. Až to tu bude legal, jakože dlouho nebude, pak se možná bude moci udělat objektivní test na několika stovkách rostlin, jinak ta tzv. "objektivita" s objektivitou nemá co dočinění. Dohady u všeho vždy byly a vždy budou, ať už je to objektivní nebo ne, jednoduše vždy jsou

NH možná skončí v mléku, ale to nevadí, protože to je jen takový joke a hokus pokus, ale kdyby se z toho něco povedlo, určitě bychom se nezlobili


Ad: Kristalon je hnus:
Přijde mi, že tohle píší převážně lidé, kteří tu hltají texty a přitom jej ani nepoužili. Kupříkladu Svahadji se -mám dojem- někde zmiňoval o tom, že je Krystalon zbytečně moc kritizován a že pokud se udělá flushing jak má, cítit to v kuřivu rozhodně není.

PS: člen, jenž mi tuto informaci předal, nechť mi označení "bába na tržišti" promine.


PS2: tolik smailíků "" jsem snad v žádném příspěvku ještě neměl

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Naposledy upravil Sciurus 03-06-2007 v 13:51 PM

Old Post 02-06-2007 v 18:55 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 10

Jednou jsem kytku pohnojil (trochu víc) krystalonem na jahody. Kvést začala - bylo to ale za oknem a poměrně brzo na jaře. Takže nevím, jestli to bylo tím kristalonem na jahody nebo fotoperiodou....

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 02-06-2007 v 22:53 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JENCA
Nový Člen

Karma uživatele JENCA - 50% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 11

Zdarec jinak obecně takovou dávkou hnojiva (20x) musíš tu kytku spálit.

Old Post 03-06-2007 v 07:16 AM
JENCA je offline   Profil uživatele JENCA   Find more posts by JENCA   Foto galerie člena JENCA   Click here to Send JENCA a Private Message   Add JENCA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 12

Mnoo taky mi to prijde trosku divny dat 20x vetsi davku. to ta kytka asi moc nepobere a myslim ze to pro ni skonci spatne.

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 03-06-2007 v 10:48 AM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od JENCA
Zdarec jinak obecně takovou dávkou hnojiva (20x) musíš tu kytku spálit.
to mi je obecně taky jasný. Neřešme to, že tu kytku to spálí, řešme, jestli výživa a třeba i nějaká konkrétní zapříciní květ!
citace:
Původní příspěvek od Lagutoda
Mnoo taky mi to prijde trosku divny dat 20x vetsi davku. to ta kytka asi moc nepobere a myslim ze to pro ni skonci spatne.
To skončí tak či tak, pokud nedokvete

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 03-06-2007 v 11:07 AM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 14

nedělá to kabuto ale dudušek kabuto to přepíná finál solution nebo jinejma přípravky pro finální uzávěrku ale jestli to funguje to nevím každopádně oba dva dokvetli rostliny které ja ani náhodou u duducha bych to viděl polohou jeho domaova ale kabuto je na stejné urovni každpádně bych to letos zkusil a uvidíme

Old Post 03-06-2007 v 13:46 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od hary
nedělá to kabuto ale dudušek kabuto to přepíná finál solution nebo jinejma přípravky pro finální uzávěrku ale jestli to funguje to nevím každopádně oba dva dokvetli rostliny které ja ani náhodou u duducha bych to viděl polohou jeho domaova ale kabuto je na stejné urovni každpádně bych to letos zkusil a uvidíme
Jsem guma To bych nebyl já, kdybych něco nepopletl A jak to tedy je s tou koncentrací? Díky.

A Kabuto to přepíná final solution? Snad se tu Kabuto nebo Dudušek objeví.

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 03-06-2007 v 13:53 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 16

Už fakt nevim kde jsem to četl - asi by bylo lepší kdyby se vyjárřil kabuto osobně, ale myslim že psal něco o vlivu přípravku darina4 na dřívější kvetení

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 03-06-2007 v 14:05 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9903920 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív