Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Přepnutí rostliny za pomocí výživy?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Pittbull
Bullrot

Karma uživatele Pittbull - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pittbull - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pittbull - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od levap20

Teď vysvětli čim to teda je? Genetikou nebo PKčkem?
já mám rozdělěné políčka na 4 sekce
1sekce NATURAL jen přírodní hnojiva
2Sekce CheMo jenom chemika
3Sekce Chemo+Natural kombinace předchozích 2ch
4Sekce Advance Hydroponic of holland
Skouším prostě kytkám dělat Hardcory v jídelníčku každá dostává docela velké porce a tato zrovna dostala pořádný krajíc chleba PK!!
prva sem nevěděl čím to je ale po nažrání Pkáčka se ta kytka vždycky pořádně posune dopředu!!!před nažrání PK krásně rostla a po nažrání dostala jak kdyby příkaz kvést!!zastavil se kompletně růst!! kytka už 10 dní nepovyjela už ani o centimetr prostě už jí končí život!!myslím že za 3-4 týdny pujde v hlíny ven!!Sám nevím jistě jestli je tím PK protoze s kytkama nemluvím kdybych to uměl tak se jí zeptám čím to je!!!jestli je so tím PK STEROInem!!nebo so jí chělo samo od sebe kvést!!!každopádně je to velice zajímavé!!!

...:::14-DS-NS-LUZA-DM:::... Stoka
My Big Out 06
->"MyBig:07..Outdoor=Hardcore Growing "<-

Old Post 25-07-2007 v 11:43 AM
Pittbull je offline   Profil uživatele Pittbull   Find more posts by Pittbull   Foto galerie člena Pittbull   Click here to Send Pittbull a Private Message   Add Pittbull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pittbull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 34

Každopádně ses stále nedostal ke koncentracím a počtu zálivek (a litrů) za jaký čas.

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 25-07-2007 v 12:08 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pittbull
Bullrot

Karma uživatele Pittbull - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pittbull - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pittbull - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 35

Dávkování na 10 Litrů přírodní vody s neměřeným PH prostě voda z lesa z Bahnem a šnekama

7.7.->7ml
9.7.->9ml
13.7->11ml
16.7->10ml+asi 50gramů Guanokalong Guano Pomalu se uvolňuje
19.7->12ml
23.7->15ml
a dneska tam taky něco šlápnu!!!PK nemění chuť a němělo by kytce vůbec uškodit Krásně to přijmají a jde to na nich vidět mají strašně velký kořenový systém který leze z půdy nahoru ven tak musím pořád dosypávat hlínu

...:::14-DS-NS-LUZA-DM:::... Stoka
My Big Out 06
->"MyBig:07..Outdoor=Hardcore Growing "<-

Old Post 25-07-2007 v 12:21 PM
Pittbull je offline   Profil uživatele Pittbull   Find more posts by Pittbull   Foto galerie člena Pittbull   Click here to Send Pittbull a Private Message   Add Pittbull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pittbull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shandy
Stálý Člen

Karma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 36

Nechcu chlapci rejpat,ale k čemu jsou ATAMI tablety?není to náhodou aktivátor kvetení?když tak mě opravte a nekamentujte mě..

Old Post 27-07-2007 v 15:35 PM
Shandy je offline   Profil uživatele Shandy   Find more posts by Shandy   Foto galerie člena Shandy   Click here to Send Shandy a Private Message   Add Shandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 37

zdrawíčko přátelé,
je dobře že se tu občas najde zajímavý thread jako tento, jak psal dodušek, tak to se mi moc líbilo, je zajímavé to s timkristalonem, ja už se pokouším dosta kytí do květu asi 10 dní možná více, co mam doma na balkoně tak s tou už asi 14 dní, ale stále se ji nechce, je Maple leaf, měla by kvést krátce, ale zatim nehce ani začít, nyní jsem už musel začít zatemňovat, ale co jsem chtěl, ja už nějaký rok, kytky vždy dostal do kvetení tímto
B´cuzz PK 13-14
Phytamin-ale ten od rustu
Plagron Bloom-minulý rok
nyní má to PK 13-14
od plagronu N20%
biobizz Bloom
a biobizz TOP aktivator
zatim nic moc, ale je jasný že hned nezačnou, davkování na etiketách při out nic neznamená a je to jen relativní hodnota, jak psal dodušek velkou kytku jen tak neodgrágluješ, ja dávkuji tak
10ml/1l PK+N20
7ml/1l blomm a top aktivator,
co mám venku kytí, tak se jim dostává jen tak jednou týdně takže tam to je složitější, stalo se mi zranění, a mám nohu v gypsu už cca měsíc a ještě tam chvíli bude, takže to řeším po známím, jako chtělo by to vychytat něco co funguje, jak už tu někdo zminoval tak SUPERBUD je opravdu funkční ale pak se ti muže stát že rano se probudíš se třetím okem, tudíž bych tuhle variantu nevolil, ale co mě překvapilo ten FINAL SOLUTION to jsem fakt nevěděl a jestli někdo zkoušíte rad bych chtěl vědět další info, tohle mě nikdy nenapadlo a popř. bych musel doobědnyt, ted jsem ji ještě nebarl, abych nedával najednou mega keš, stačilo ted dat trojku za hnojky...
určo to tu budu sledovat a Sciurusi máš odemě k+ za tenhle napad bo myšlenku

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 27-07-2007 v 17:29 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DannyBoy
Surgeon Machine

Karma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 38

Pitbull:

Nalil jsem 3 dávky podle tvého návodu na jednu kytku a úspěšně chcípla .

První den svěsila listy , druhý den zežloutla a třetí den už popisovat nebudu . Nevím co bylo špatně .

Model : White Widow

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗
║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣
╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝.






Seed Bay - Jak na to
Valachy 2007
Valachy 2009
Valachy 2010

Old Post 31-07-2007 v 15:02 PM
DannyBoy je offline   Profil uživatele DannyBoy   Find more posts by DannyBoy   Foto galerie člena DannyBoy   Click here to Send DannyBoy a Private Message   Add DannyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cerda
Stálý Člen

Karma uživatele Cerda - 64% PěstitelskáKarma uživatele Cerda - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 39

Vy kdo ste zkouseli Duduskovo navod na prepnuti/usmrceni kytky za pomoci xkrat vetsi zalivky napiste pls jak ste dopadli.
Zatim je stav 1:1
Dannyboy: uprimnou soustrast
Shandy: tady sem o tom moc nenasel, ale napr. tady byses mohl neco dozvedet...btw taky pouzivam
http://www.texashydroponics.com/sho...ers-p-2223.html

Old Post 31-07-2007 v 15:53 PM
Cerda je offline   Profil uživatele Cerda   Find more posts by Cerda   Foto galerie člena Cerda   Click here to Send Cerda a Private Message   Add Cerda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od Cerda
[B]Vy kdo ste zkouseli Duduskovo navod na prepnuti/usmrceni kytky za pomoci xkrat vetsi zalivky napiste pls jak ste dopadli.
Zatim je stav 1:1
Viz thread v mém signature.
A viz první fotka - aplikována 10x větší koncentrace, výsledek viz druhá fotka o 23 dní později. Aplikováno dlouhodobě 1x - 2x týdně.

NEKVETE!

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Naposledy upravil guerilla 02-08-2007 v 15:14 PM

Old Post 31-07-2007 v 16:55 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DannyBoy
Surgeon Machine

Karma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 81  

Pohodička Příspěvek č. 41

Nemáte někdo odzkoušeno jestli při tak enormním stresování nedojde k degradování výsledného produktu ? Dnes jsem byl G. shopu pro hnojivo, nenápadně jsem se jich na tohle zeptal a čuměli na mě jak telata .

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗
║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣
╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝.






Seed Bay - Jak na to
Valachy 2007
Valachy 2009
Valachy 2010

Old Post 31-07-2007 v 17:37 PM
DannyBoy je offline   Profil uživatele DannyBoy   Find more posts by DannyBoy   Foto galerie člena DannyBoy   Click here to Send DannyBoy a Private Message   Add DannyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dymec
Nový Člen

Karma uživatele dymec - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 5  

kveteni a jeho ovlivneni Příspěvek č. 42

Panove zajimalo by me jestli si myslite ze je mozne ze kytky v kvetinaci zacnou kvist driv nez v zemi???a jestli kdyz jim budu davat kvetovy hnojivo tak jestli je to taky nakopne ke kvetu??

Old Post 27-08-2007 v 08:53 AM
dymec je offline   Profil uživatele dymec   Find more posts by dymec   Foto galerie člena dymec   Click here to Send dymec a Private Message   Add dymec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danihel
Stálý Člen

Karma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 286  

Příspěvek č. 43

fuuuha... taky topic, podobnych je tu aspon 5... takze faq a hledani, dve vazne uzitocne veci...
edit: aby som nebol za prudica, tak tu je nieco: http://grower.cz/forum/search.php?s...rder=descending , stacilo zadat "ovlivneni kvetu"
...a moznosti je fuura..

Naposledy upravil danihel 27-08-2007 v 11:06 AM

Old Post 27-08-2007 v 10:57 AM
danihel je offline   Profil uživatele danihel   Find more posts by danihel   Foto galerie člena danihel   Click here to Send danihel a Private Message   Add danihel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Shadow
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Shadow - 69% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Shadow - 69% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 44

Omezení místa pro kořeny květináčem je, pro kytku stres. faktor, kytka se bude snažit zachovat rod, tak nakvete dříve. Jak moc dřív, to je otázka.

Fosrof ovlivňuje nakvétání rostlin, resp. jeho zvýšená hladina.
Když funguje zvýšení hladina P v hnojivu jako "motivace" pro citrusy, aby dříve začaly kvést, proč by to nemohlo fungovat i pro konopí...

...and devil says "Burn 'em alive...all of them!

Old Post 27-08-2007 v 11:36 AM
Dr.Shadow je offline   Profil uživatele Dr.Shadow   Find more posts by Dr.Shadow   Foto galerie člena Dr.Shadow   Click here to Send Dr.Shadow a Private Message   Add Dr.Shadow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Re: kveteni a jeho ovlivneni Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od dymec
Panove zajimalo by me jestli si myslite ze je mozne ze kytky v kvetinaci zacnou kvist driv nez v zemi???a jestli kdyz jim budu davat kvetovy hnojivo tak jestli je to taky nakopne ke kvetu??


Rozdíl bych viděl v tom že u kytek v zemi se může nahromadit dusík kterej zpomalí nakvítání.

MODI: spojit http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=29925

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 27-08-2007 v 13:41 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrbanan
Stálý Člen

Karma uživatele petrbanan - 86% PěstitelskáKarma uživatele petrbanan - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 89  

Jde to ! Příspěvek č. 46

Kámoš nám zalejvá kytky oboum. Zasadili jsme letos do né moc dobré půdy (jílovité) a kytky byly zakrslý. Koupil kristalon Plod/ Květ a začal hnojit. Kytky se počaly enormě zvětšovat a květ furt nic. Zhruba po třech týdnech najednou nasadily na květ a zvětšily se tak o 100 až 120 procent. Když jsem se ho ptal kolik tam sype kristalonu, jestli víc, než je na obalu doporučeno, odpoveděl mi, že si to nečetl aže ho tam dává 6-10 odměrek do 2 L petflašky !!! Podle toho, jak se mu zrovna chce.
No ty samý kytky hnojený tím samým hnojivem ale v normě ! mám jinde a teprv teď se chystaj lezou první blizny.

...Ano, punk je skutečně již dávno mrtev ALE DO KYTAR SE DÁ ŘEZAT POŘÁT !!!

Banana´s first pokus IN - 125ka red - dokonáno

Banana´s New verynice Bedna - uzamčeno

Old Post 11-09-2007 v 15:54 PM
petrbanan je offline   Profil uživatele petrbanan   Find more posts by petrbanan   Foto galerie člena petrbanan   Click here to Send petrbanan a Private Message   Add petrbanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantali
Stálý Člen

Karma uživatele gantali - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 47

Petrbanan:Tak tomu moc nevěřím kemo,myslím že by kytka po takovéhle davce nejpozdeji na druhy den chcipla!!!

Chceš-li ztratit přítele, půjč mu peníze

Old Post 09-05-2008 v 23:56 PM
gantali je offline   Profil uživatele gantali   Find more posts by gantali   Foto galerie člena gantali   Click here to Send gantali a Private Message   Add gantali to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_Observer
Stálý Člen

Karma uživatele Stoned_Observer - 92% PěstitelskáKarma uživatele Stoned_Observer - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 48

tiez pridam jednu skusenost...mame matku (samozrejme na 18/6) a raz som ju zalial BioBizz Bloom a Canna PK, vsetko riedene v norme. Po par dnoch vyhodila sem tam blizny,ale do kvetu nesla. Po nejakom case som to urobil znova na skusku a opat vyhodila blizny, ale zostala rast...

....navar mi ďalší šluk....

Outdoor 2006 (NN)

Outdoor 2007 (PW,M1,HG,TOP 44,...)

Ata Tundra -Seedsman seeds Nlite 200 W RED

Naposledy upravil Stoned_Observer 11-05-2008 v 01:24 AM

Old Post 10-05-2008 v 11:08 AM
Stoned_Observer je offline   Profil uživatele Stoned_Observer   Find more posts by Stoned_Observer   Foto galerie člena Stoned_Observer   Click here to Send Stoned_Observer a Private Message   Add Stoned_Observer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2664960 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív