Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Přepnutí rostliny za pomocí výživy?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 17

Nechtej se mi moc cist ty prispevky,ale ten druhej se mi libil,nebyl od veci-rikal ti ze je to hovadina to tam lejt pac to prehnojis a kytky muzes zahodit...
BTW: na prepnuti do qetu jsou pripravky ktere sezenes za par drobnejch(tusim okolo 200 me stali) ,nalil jsem to jednou misto hnojky na rust a kytky sli vazne rychle...uz se to nedalo zachranit-vysadil sjem to a stejne to qetlo dal...

Old Post 04-06-2007 v 13:59 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od DEVIATIO
Nechtej se mi moc cist ty prispevky,ale ten druhej se mi libil,nebyl od veci-rikal ti ze je to hovadina to tam lejt pac to prehnojis a kytky muzes zahodit...
BTW: na prepnuti do qetu jsou pripravky ktere sezenes za par drobnejch(tusim okolo 200 me stali) ,nalil jsem to jednou misto hnojky na rust a kytky sli vazne rychle...uz se to nedalo zachranit-vysadil sjem to a stejne to qetlo dal...
Hmm, a co třeba napsat o jaké přípravky se jedná? Prozatím to co jsi napsal má stejnou, ba i menší hodnotu, než informace od haryho.

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 04-06-2007 v 14:50 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od pium
hlohlohlohlohlo,mnom jom.
sciuriusi, nedělej to za 1)určitě by to bylo znát v chuti
2)mohlo by to ještě udělat koule (herm)
3)už nic
jdu na to trochu jinak. proč by mělo hnojivo respektive vyšší dávka zrychlit kvetení? jakože to kytku vystresuje? to přeci není pravda u hnojky natož u kristáče ano stres jí to nahodí, ale v trochu jiném stylu.
je-li kyselá půda kytka SPÍŠE nahodí samčí pohl.org nehledě na DNA, pokud by DNA převládalo (mám na mysli semeno v němž převládá samičí) v takovémto prostředí tak to bude spíše herm. a bude-li to nakonec samice, tak se sklizeň nevyplatí.
vyjdi z této teorie a poznáš jak to je
¨
Za a) není moje a od začátku se mi nezdá, proto se na ní ptám

b) potřebuji najít nějaký způsob, jak donutit rostlinu ke květu nezávisle na fotoperiodě

c) pomůže mi už někdo?


PS: Zatemňování a ostatní metody související se světelnou periodou nepřichází v úvahu.

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 04-06-2007 v 17:42 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od pium

ale poradim, zkus koupit ripen a použít jej ven.
je to sice primitivní a nemusí to fungovat, ale je to jediné co mě bez přemýšlení napadlo
Hmm, a to mám používát v souvislosti s dřívějším nakvítáním? Jsem myslel, že Ripen slouží k donucení kytky k dozrání, nikoliv k jejímu nakvítání, i když by to jakýsi smysl mělo, ale i tak...

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 04-06-2007 v 18:09 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejwik
Stálý Člen

Karma uživatele Dejwik - 74% PěstitelskáKarma uživatele Dejwik - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 21

Tak co ? Fungjute ten Ripen na prepnuti na kvet ? Diky poslu urco Kacko jestli nekdo smysluplne odpovi

> Síta na výrobu hašiše plastelínové konzistence <
> Dejwix ~Salvia garden~ 70W Sodík <
> Návod na výrobu šalvejového extraktu<

Proč je duchovní rozvoj v naší kultuře považován za anomálii a použití chemických látek při něm přímo za ďábelský čin ?

Old Post 05-06-2007 v 14:50 PM
Dejwik je offline   Profil uživatele Dejwik   Find more posts by Dejwik   Foto galerie člena Dejwik   Click here to Send Dejwik a Private Message   Add Dejwik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evildoer
Mladý clen

Karma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 22

Superbud: to byl pripravek na prepinani kytek do kvetu ale u nas se zakazal kuli tomu ze obsahoval nejaky karcinogenni latky zkus se podivat po zahranicnich sopech

Old Post 05-06-2007 v 15:38 PM
Evildoer je offline   Profil uživatele Evildoer   Find more posts by Evildoer   Foto galerie člena Evildoer   Click here to Send Evildoer a Private Message   Add Evildoer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od pium
dejwik a all: samozřejmě že nefunguje, to sem jenom tak vyplodil z huby.
používám ho tak půl roku a pouze urychluje dozrátí
Tak to bys přes tu hubu měl dostat facku, člověk se tu něco snaží dozvědět a ty si tu děláš prdelky. Děkuji Ti za cenné rady

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 05-06-2007 v 16:11 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 24

Zdravím, co se týče kvetení, nebo vlastně přepnutí na květ, tak s tím zpravidla problém nemám, samozřejmě některé modely jsou více problémové ale od toho jsou hnojky, abych jim pomohl.
Jinak JO, používám kristal květ na přepnutí na květ v cca 10x květší dávce, co se týče toho spálení, tak zkuste spálit v průměru 2metrovou kytku!? Mně se to zatím nikdy nepodařilo. Můj postup je následující, první den zaliji zálivkou cca 10x větší koncentraci než je předepsaná a pak cca do týdne aplikuji cca 5 - 8x květší koncetraci Pk13/14 a tohle většinou zabere a když ne, tak přidám znovu šokovou bombu.
Co se týče toho, jak někteří opovrhují krystalonem, tak s Váma souhlasím, je to vcelku hnus, ale věřte mi, že na nakopnutí jak k růstu, tak ke květu je to ideální věc. Během zbylého období kytkám dopřávám jen to nejlepší hnojivo, konrétně vše Plagron a věřte mi, že ten kristalon v mojem hulení neucítíte, během té doby se vstřebá!!! V květu používám Plagron květ, pk13/14, atazyme, ze začátku ještě trochu pythaminu a končím final solutem.

Shrnutí je takové, že ne všechny kytky to fakt přepne, ale značně jim to pomůže k přepnutí a fakt je to nakopne, za tu dobu, co to aplikuji, cca 4roky mi z cca 45modelů co jsem jel nedokvetli snad jen 3-4modely, ostatní všechny ano.

Jinak by mě zajímalo, jestli kabuto opravdu používá Final k přepnutí na květ, protože se mi to trochu nezdá, dá to šílenej impulz kytce k umření, ale právě proto se obávám, že kytka sice vyhodí květy, ale přitom až moc rychle umírá a nedokvete úplně(umře dřív, než pořádně dokvete...), snad se kabuto k tomu vyjádří, kolikrát to používá, v jaké dávce, čím hnojí po aplikaci atd.....

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 06-06-2007 v 22:49 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Dudušek
Zdravím, co se týče kvetení, nebo vlastně přepnutí na květ, tak s tím zpravidla problém nemám, samozřejmě některé modely jsou více problémové ale od toho jsou hnojky, abych jim pomohl.
Jinak JO, používám kristal květ na přepnutí na květ v cca 10x květší dávce, co se týče toho spálení, tak zkuste spálit v průměru 2metrovou kytku!? Mně se to zatím nikdy nepodařilo. Můj postup je následující, první den zaliji zálivkou cca 10x větší koncentraci než je předepsaná a pak cca do týdne aplikuji cca 5 - 8x květší koncetraci Pk13/14 a tohle většinou zabere a když ne, tak přidám znovu šokovou bombu.
Co se týče toho, jak někteří opovrhují krystalonem, tak s Váma souhlasím, je to vcelku hnus, ale věřte mi, že na nakopnutí jak k růstu, tak ke květu je to ideální věc. Během zbylého období kytkám dopřávám jen to nejlepší hnojivo, konrétně vše Plagron a věřte mi, že ten kristalon v mojem hulení neucítíte, během té doby se vstřebá!!! V květu používám Plagron květ, pk13/14, atazyme, ze začátku ještě trochu pythaminu a končím final solutem.

Shrnutí je takové, že ne všechny kytky to fakt přepne, ale značně jim to pomůže k přepnutí a fakt je to nakopne, za tu dobu, co to aplikuji, cca 4roky mi z cca 45modelů co jsem jel nedokvetli snad jen 3-4modely, ostatní všechny ano.

Jinak by mě zajímalo, jestli kabuto opravdu používá Final k přepnutí na květ, protože se mi to trochu nezdá, dá to šílenej impulz kytce k umření, ale právě proto se obávám, že kytka sice vyhodí květy, ale přitom až moc rychle umírá a nedokvete úplně(umře dřív, než pořádně dokvete...), snad se kabuto k tomu vyjádří, kolikrát to používá, v jaké dávce, čím hnojí po aplikaci atd.....
Děkuji Ti, konečně nějaké informace V půlce července to zkusím aplikovat.

Ještě jednou děkuji, měj se a ať to roste

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 10-06-2007 v 21:08 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

možna ji tim postrikat, vstreba se to hned, pouziva se to kdyz kyti nemocna a nebude to v pude takze to kytka rychle odboura a prepnout by se mnela tak jak tak

Old Post 10-06-2007 v 23:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kripix
Stálý Člen

Karma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 27

no teda nevim nevim!
slysim to prvne! ale urco to vyzkousim. uz treba zejtra
-mam akorat zkusenist stim, ze sem schvalne z pokusu nalil(je to uz moc davno) k malej kytce hnojku ktera se mela redit 1:250! a normalne to ta kytka prezila(no jak se to vezme, ale nespalil sem ji, nechapu,chcipla az o moc dyl ze sem nani sral) ale nejak se ji zplasily listy a to tak ze prostredni cip byl nejmensi, po pravej i levej strane od prostredniho cipu byla zase velky, a pak zase dva maly(na jednom patre dva listy uplne totozny) a na dalim patre to zas bylo obracene, ze prostredni byl nejvetsi a dal dva maly atd... vypadalo to zajimave!

Old Post 13-07-2007 v 22:55 PM
Kripix je offline   Profil uživatele Kripix   Find more posts by Kripix   Foto galerie člena Kripix   Click here to Send Kripix a Private Message   Add Kripix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DannyBoy
Surgeon Machine

Karma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 28

citace:
Jinak by mě zajímalo, jestli kabuto opravdu používá Final k přepnutí na květ, protože se mi to trochu nezdá, dá to šílenej impulz kytce k umření


Final Solution je na nakopnutí květu výborná věc. Final Solution je booster a zároveň flushuje kytku jako enzymy. Kytka po FS rozhodně nemá impulz k umření to si pleteš s Rippenem.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗
║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣
╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝.






Seed Bay - Jak na to
Valachy 2007
Valachy 2009
Valachy 2010

Old Post 16-07-2007 v 13:11 PM
DannyBoy je offline   Profil uživatele DannyBoy   Find more posts by DannyBoy   Foto galerie člena DannyBoy   Click here to Send DannyBoy a Private Message   Add DannyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pittbull
Bullrot

Karma uživatele Pittbull - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pittbull - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pittbull - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 29


Tento rok sem to skoušel z B'cuzz PK-13-14 a Kytka se do týdne uplně rozkvetla FOCENO 15.7

...:::14-DS-NS-LUZA-DM:::... Stoka
My Big Out 06
->"MyBig:07..Outdoor=Hardcore Growing "<-

Naposledy upravil Pittbull 24-07-2007 v 21:52 PM

Old Post 24-07-2007 v 21:46 PM
Pittbull je offline   Profil uživatele Pittbull   Find more posts by Pittbull   Foto galerie člena Pittbull   Click here to Send Pittbull a Private Message   Add Pittbull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pittbull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Pittbull
Tento rok sem to skoušel z B'cuzz PK-13-14 a Kytka se do týdne uplně rozkvetla FOCENO 15.7
Neměl bys třeba bližší info? Kupříkladu množství ml/l, doba aplikace a v jakém množství než květinka začala kvést?

Díky.

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 24-07-2007 v 22:01 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pittbull
Bullrot

Karma uživatele Pittbull - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pittbull - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pittbull - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od Sciurus
Neměl bys třeba bližší info? Kupříkladu množství ml/l, doba aplikace a v jakém množství než květinka začala kvést?

Díky.
7.7.07 sem začal na 7ml na 10L a každý den sem přidával 3ml navíc!!!15.7.už kytka byla nádherně přeplá!!!jo a ještě sem zapoměl že sem přisypával nějaký GUANOKALONG PRÁŠEK

Popis B'cuzz: PK 13/14 je vysoce kvalitní, přírodní zdroj fosforu a draslíku. Fosfor napomáhá rozvíjet zdravý rozsáhlý kořenový systém a bohaté květenství a draslík podněcuje květenství a dodává mu sílu a mohutnost. Je rostlinou okamžitě přijímán a vstřebáván. Neobsahuje žádné nerozpustné látky a je vyroben z 100% přírodních látek. Jeho použití tak nemá vliv na zkreslení chuti a vůně. Bcuzz PK 13/14 je vhodný pro použití při pěstování v hydroponii a v kokosových i půdních substrátech. Přidává se k základním hnojivům od prvního týdne fáze květu.

Dávkování: Postupně zvyšovat dávkování od 2,5 ml do 15 ml na 10 l zálivky.

...:::14-DS-NS-LUZA-DM:::... Stoka
My Big Out 06
->"MyBig:07..Outdoor=Hardcore Growing "<-

Old Post 25-07-2007 v 05:59 AM
Pittbull je offline   Profil uživatele Pittbull   Find more posts by Pittbull   Foto galerie člena Pittbull   Click here to Send Pittbull a Private Message   Add Pittbull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pittbull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
levap20
Stálý Člen

Karma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Pittbull
Tento rok sem to skoušel z B'cuzz PK-13-14 a Kytka se do týdne uplně rozkvetla FOCENO 15.7

Nějak to nechápu, protože v tvim theadru si psal něco jinýho...
citace:
Původní příspěvek od Pittbull
Na obrázku 2,7,14,je nějaký no name mutant je uplně krásně orosený a voní jak šlak!!!ta kytka je tak o měsíc a půl dopředu než ostatní!!nevíte jak je to možné???

Teď vysvětli čim to teda je? Genetikou nebo PKčkem?

balkon2007 WS,BUS,KM,AK47 | outdoor2007 6řezů, 25semínek
balkon2008 SS,AH3 | outdoor2008 SS,AH3
balkon2009 NYCD,JH

Old Post 25-07-2007 v 08:26 AM
levap20 je offline   Profil uživatele levap20   Find more posts by levap20   Foto galerie člena levap20   Click here to Send levap20 a Private Message   Add levap20 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7553510 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív