Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Ekonomická výroba hašiše
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Dejwik
Stálý Člen

Karma uživatele Dejwik - 74% PěstitelskáKarma uživatele Dejwik - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Pohodička Ekonomická výroba hašiše Příspěvek č. 1




Berte to jako teoretické poučení a rozhodně to doma nezkoušejte, pokud teda nebydlíte v Holandsku, neboť u nás je výroba drog jako hašiš nezákonná !!

Už je tu mnoho návodů na výrobu hašiše, ale většinou je to velmi nákladné u butanové metody, krom toho že to není pravý hašiš stojí každá výroba ~50Kč a u bubblebagů škoda mluvit, cena přesahuje vždy 500 Korun.

Nejdříve samotná teorie, co je to hašiš a jak se dá vyrobit. Hašiš je směs thc s malým množstvím stopových látek jako ostatní canaboidy a nebo chlorofyly. Výroba je velmi jednoduchá stačí z rostliny dostat všechno co je vetší než 25 mikrometrů a menší než 75. Mi tedy pouze vyfiltrujem tyto částice z kapaliny získané rozmixováním konopí ve vodě. Ano opravdu rostliny nikoliv květy, v tom je velká výhoda výroby hašiše: použijí se i listy, bez ztráty kvality.

Chtěl bych použít velmi malá síta, aby se cena za filtrační tkaninu smrskla na minimum, ale s tím se zároveň vynořuje problém, jak donutit vodu, aby znečištěná protekla sítem s malým obsahem ? Na tom mimochodem ztrostotal můj pokus udělat síta na bázi filtrů na autolaky.

Řešení je velmi snadné, stačí použít obyčejné PET lahve, jsou z měkkého plastu, takže není nejmenší problém vytvořit uvnitř přetlak jednoduchým zmáčknutím petky. Přetlak, pokud je síto na dně (láhev je tedy hrdlem dolů) vytlačí převážnou většinu kapaliny a máme vyhráno !

Zbývá již vyřešit pouze jednu věc, jakým způsobem upravit víčka od petek, aby se dala účinně použít ? A kolik to bude stát ?

Co budem potřebovat :síta (sc-brno nejmenší množství je cca 1m2 což je okolo 2000Kč chce to tedy aby se domluvilo víc lidí, hodne víc lidí) NEBO se dají použít síta na autolaky ale s tím nemám zkušenost, víčka z petlahve a samotné petlahve (odpad, tedy zadarmo), pájka (+-100Kč), odlamovací nůž (6 Kč) , tavná pistole (+-100Kč) , silikon do tavné pistole (na dvě víčka +- za 10Kč) a nakonec šikovné ruce, čas a trpělivost (cenu neznám, když ji zistíte dejte mi vědět )

=můj postup je pouze variantou, jak to jde taky=
Postup :
1. Otvor do víčka : První co mě napadlo bylo uřezat pilkou konec víčka. Nebyl bych to já, kdyby se mi něco povedlo na poprvé, takže po půl hodině práce jsem zjistil že takto vyrobené víčko těsní ve velmi úzké mezeře mezi stavy netěsní to a už to prasklo .

Takže nakonec nejlepší postup je dělat otvor tak, aby byla zachována těsnící objímka. Udělal jsem to pomocí klasického rovného šroubováku a kladiva. Přiložím šroubovák, přiklepnu a znova a znova dokuď z víčka nevypadne kolečko plastu. (Alternativou může být použití pájky k vyřezání otvoru což jsem sice nezkoušel ale připadá mi to jednoduřší.. mnohem)

Teď dohlazení.. našroubujem takovéto víčko na petku a pomocí nože hoblujem a hoblujem dokud nemáme perfektní tvar (chce to cvik.. zničil jsem deset víček než jsem přišel na grif jak na to).

2. Promněna z vršku na síto : Nastříháme si čtverečky filtrační tkaniny 4*4cm . Rozžhavíme tavnou pistoli a když je na maximu, tak udelame na obvodu víčka kolečko silikonu a rychle "připlácnem" čtvereček filtru.
Za hodinu pomalého schnutí zastřihnem malými nůžkami čtvereček po obvodu do kruhu. Znova rozžhavíme tavnou pistoli na maximum a uděláme kolečko silikonu znova po obvodu, tentokrát ale již přes tkaninu, která je zespodu přilepena. Schnutí, nové rozžhavení a konečně poslední lepení lepíme po obvodu tak, abychom dokonale přilepily vrchní kroužek již tvrdého silikonu k víčku, dá se to zvládnout jedním oblepením vršku kolem dokola.

3. Výroba haše : Susene listi dame do kyble, zasypat ledem a zalit vodou, tak aby byl led ponoreny, ne vic. Pak slehat slehacem 10 - 15 min., precedit pres sito 75 mikronu a nechat ctyri hodiny odstat, pak hadickou (akvarijni treba) odsat vodu az po usazeninu dole a to co zbyde (usazenina + zbytek vody) precedit pres sito 25u, postup je to jednoduchy jako facka a filtrovat usazeninu pres zlute sito je na pet deset minut (testovano necucam si to z prstu).

A vuala hášek je na světě, samotná výroba hašiše je nenákladná, snadná a rychlá, konzistence : plastelina přesnš jako u bubblebagu.
Přeji dobrou chuť

Ps.: Omlouvám se za kvalitu nákresů a textu, ale mé vyjadřování nějak pokulhává za fantazií



Ps2.:

--=======Pro líné, nešikovné, pohodlné a nebo prostě jen majetné a ty co nemaj čas =======--

Od posledni výroby mi zbylo pár sít, pokud máte zájem tady je vic info // Smažu jak přestane být aktuální

--=============================================================--

> Síta na výrobu hašiše plastelínové konzistence <
> Dejwix ~Salvia garden~ 70W Sodík <
> Návod na výrobu šalvejového extraktu<

Proč je duchovní rozvoj v naší kultuře považován za anomálii a použití chemických látek při něm přímo za ďábelský čin ?

Naposledy upravil Dejwik 08-08-2007 v 06:59 AM

Old Post 27-05-2007 v 22:43 PM
Dejwik je offline   Profil uživatele Dejwik   Find more posts by Dejwik   Foto galerie člena Dejwik   Click here to Send Dejwik a Private Message   Add Dejwik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 2

je to dobrej napad ale pro hash je potreba i sitka kolem 0,2mm, si to vem, kdyz se podivas na pocukrovanou palici tak jeji krystalky sou urcite vetsi nez 75mikronu, timhle sitkem budes mit velke ztraty, tech 75mikronu je spis na oddeleni kvality

jinak by se mela mixovat ususena kytka, trochu nadrcena a v ledovy vode

micro LED box 15/25W #1

Old Post 28-05-2007 v 06:55 AM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejwik
Stálý Člen

Karma uživatele Dejwik - 74% PěstitelskáKarma uživatele Dejwik - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 3

Rozmixovanim se vetsi krystaly proste rozmixuji .. musi se mixovat peclive a cerstva kytka je lepsi proto ze se lip mixuje a taky suseni muze byt nekdy problem.

Na to ze se muze kytka rozsekat pro snadnejsi mixovani, nebo treba zbavit drevnatych casti a podobne jsem se nezminil, protoze me to nenapadlo.Stejne tak, jako me nenapadlo psat polozte to do prava, to do leva a tamto pred sebe.. Proste je to jedna z casti ktere jsem myslel ze nemusim brat tak podrobne.

Pokud jde o zvyseni potence susenim tak doporucuji water curing tuto metodu mam overenou v praxy s perfektnimi vysledky.

S ledovou vodou souhlasim a omlouvam se ze sem zapomel napsat (ael vlastne je to jedno, vyuziti horsi rozpustnosti v ledove vode je zde celkem zanedbatelne)

dekuju za připomínky a prosím také ostatni at prispeji s konstruktivni kritikou

> Síta na výrobu hašiše plastelínové konzistence <
> Dejwix ~Salvia garden~ 70W Sodík <
> Návod na výrobu šalvejového extraktu<

Proč je duchovní rozvoj v naší kultuře považován za anomálii a použití chemických látek při něm přímo za ďábelský čin ?

Naposledy upravil Dejwik 28-05-2007 v 12:52 PM

Old Post 28-05-2007 v 12:45 PM
Dejwik je offline   Profil uživatele Dejwik   Find more posts by Dejwik   Foto galerie člena Dejwik   Click here to Send Dejwik a Private Message   Add Dejwik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 4

to si nemyslim, mixer se netoci tak rychle aby je rozbil, a cerstva kytka prece jeste nema zaschlou pryskyrici takze by ani rozbit nesla, neco z toho ziskas ale mohl bys urcite vic

micro LED box 15/25W #1

Old Post 28-05-2007 v 12:56 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejwik
Stálý Člen

Karma uživatele Dejwik - 74% PěstitelskáKarma uživatele Dejwik - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 5

Zjistoval sem si to uz predem vlastnosti thc a tak.. tahle metoda je zalozena na tom ze ty krystalky se mixer proste nerozseka na mensi nez 25 mikronu, nebot pak jsou jiz krystalky prilis pevne a male, ale rozseka je tak pod 100 mikronu (ale fakt nevim jestli seka krystaly nebo vazby mezi nimi) i kdyz to nedelas prilis peclive. Zkousel sem to na popud tomu, co rikas, ale praxe je jina nez tva teorie zkousel jsem dobre rozmixovany filtrat ususit, prebrat jestli nahodou neobsahuje viditelnou plyskyrici (ne) a dokonce jsme jej potom s kamosem zhulily.. kazdy 2g a ucinek jak od technickeho konopi takze ja mam jasno (mozna zapracovalo to ze sem se pokousel vse delat dokonale voda temer ledova, mix uplne totalni apod.)

imho jsou ztraty zpusobeny spis tim, kdyz je plyskyrice v kytce vazana prilis pevne coz se u jisteho % thc stava

> Síta na výrobu hašiše plastelínové konzistence <
> Dejwix ~Salvia garden~ 70W Sodík <
> Návod na výrobu šalvejového extraktu<

Proč je duchovní rozvoj v naší kultuře považován za anomálii a použití chemických látek při něm přímo za ďábelský čin ?

Naposledy upravil Dejwik 28-05-2007 v 17:58 PM

Old Post 28-05-2007 v 17:49 PM
Dejwik je offline   Profil uživatele Dejwik   Find more posts by Dejwik   Foto galerie člena Dejwik   Click here to Send Dejwik a Private Message   Add Dejwik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Příspěvek č. 6

No s tou vodou si nejsem jistej. Plyskyrice s thc a ostatnimi cannabinoly se uvolnuje pri 7°C a mene proto bych to mixoval ve vode s ledem. napad skvelej chlape K+

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 28-05-2007 v 21:59 PM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejwik
Stálý Člen

Karma uživatele Dejwik - 74% PěstitelskáKarma uživatele Dejwik - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 7

Ano mas naprostou pravdu okolo 7° a vic se rozpousteji canaboidy ve vode ale imho je to tak ze se thc stava min krytalickym a vic takovym lepivym medem.. proste 1. nezadouci latky se v ledove vode nerozpusti a za 2. thc pujde rozdrtit na malinke krystalky takze kazdopadne cim chladnejsi tim lepsi dik moc za pripominku pridam to do navodu K+

> Síta na výrobu hašiše plastelínové konzistence <
> Dejwix ~Salvia garden~ 70W Sodík <
> Návod na výrobu šalvejového extraktu<

Proč je duchovní rozvoj v naší kultuře považován za anomálii a použití chemických látek při něm přímo za ďábelský čin ?

Old Post 28-05-2007 v 22:10 PM
Dejwik je offline   Profil uživatele Dejwik   Find more posts by Dejwik   Foto galerie člena Dejwik   Click here to Send Dejwik a Private Message   Add Dejwik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HerrFlick
Stálý Člen

Karma uživatele HerrFlick - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 8

mě by spíš zajímala ta obecná teorie.
code:
<strike>meleš čerstvý kytky?<strike>
tam je přece dost THC, který není ještě krystal a vznikne až usušením. nebo i toto co je reprezontavaný jako lep jsou krystaly?

je teda snahou to namlet na co nejjemnější kaši?

EDIT: k těm ztrátám. je skvělý, že jste to zkoušeli hulit, jak jsem to četl, hned jsme si říkal, že bych to pak zkusil, co to bude dělat a už nemusím :-) I když jak se znám....

Ale pak mě taky hned napadlo, že tím bych nevyloučil a ani tys to teda neudělal, že ty ztráty nejsou v té vodě. Ať už vlivem teploty nebo velikosti. Čistě teoreticky bys měl cedit do mísy, kam bys pak hodil i to suchý z flašky a toto nechal celý uschnout. což by zhnilo samozřejmě. leda že bys to dal třeba na 50 stupňů do trouby. Samozřejmě to je extrém, ale tys k tomu skoro vědecky přistupoval, tak mě to napadlo.

EDIT2: ruším první otázku, sem to předtím nedočetl

Dám ti karmu, byl jsme pořád pasivní, tak to změním!!

Naposledy upravil HerrFlick 28-05-2007 v 23:37 PM

Old Post 28-05-2007 v 23:24 PM
HerrFlick je offline   Profil uživatele HerrFlick   Find more posts by HerrFlick   Foto galerie člena HerrFlick   Click here to Send HerrFlick a Private Message   Add HerrFlick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejwik
Stálý Člen

Karma uživatele Dejwik - 74% PěstitelskáKarma uživatele Dejwik - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 9


Dle meho nazoru neni nutno susit, nebot at je plyskyrice neususena nebo ususena voda v ni neni. Tedy pokud se da do studene vody tak zkrystalizuje a mi uz jen rozsekame vazby mezi krystalky a ty nasledne lapime na sito.

Jestli o tom nekdo vi vic nez ja prosim opravte me




VYNOS : Pouze viz foto je to z 1.5dcl sklenicky ususenych listu (pri vyvynuti tlaku na suche listi sli stlacit na neco kolem 0.4dcl) . A vahu bohuzel nemam :'( Delal sem to na dvakrat (2* sem mixoval jedny listy,podruhe sem zmichal tekutinu a zbytek z prvniho filtru a zmixnul)
STAV byl vysmaty a rozkecany supr nalada euforie

Ps.: Jeste mam dva pary sit na prodej..

edit: omlouvam se ze sem nepridal foto, pred pulhodkou jsem vycpal sklo kulickou hashe tak to ted nak nestiham

> Síta na výrobu hašiše plastelínové konzistence <
> Dejwix ~Salvia garden~ 70W Sodík <
> Návod na výrobu šalvejového extraktu<

Proč je duchovní rozvoj v naší kultuře považován za anomálii a použití chemických látek při něm přímo za ďábelský čin ?

Naposledy upravil Dejwik 04-06-2007 v 15:53 PM

Old Post 03-06-2007 v 18:24 PM
Dejwik je offline   Profil uživatele Dejwik   Find more posts by Dejwik   Foto galerie člena Dejwik   Click here to Send Dejwik a Private Message   Add Dejwik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejwik
Stálý Člen

Karma uživatele Dejwik - 74% PěstitelskáKarma uživatele Dejwik - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 10

Ucinky zalezi imho na modelu a na koncentraci kterych ucinnych, ci tlumivych latek v hulene smesy. V hashy by ten pomer mel byt jiny nez v kytce, protoze vyfiltrujem jen nektere castice, ostatni bud zustanou v kytce, nebo protecou poslednim filtrem (ty spatne.. doufam) .


Sita ktera prodavam jsem slevil na 80 Kc

> Síta na výrobu hašiše plastelínové konzistence <
> Dejwix ~Salvia garden~ 70W Sodík <
> Návod na výrobu šalvejového extraktu<

Proč je duchovní rozvoj v naší kultuře považován za anomálii a použití chemických látek při něm přímo za ďábelský čin ?

Naposledy upravil Dejwik 05-06-2007 v 14:11 PM

Old Post 03-06-2007 v 18:33 PM
Dejwik je offline   Profil uživatele Dejwik   Find more posts by Dejwik   Foto galerie člena Dejwik   Click here to Send Dejwik a Private Message   Add Dejwik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejwik
Stálý Člen

Karma uživatele Dejwik - 74% PěstitelskáKarma uživatele Dejwik - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 11

Tak jsem zjistil supr vec co dost zvysi vynos ... celkem slusna metoda na dostani thc do vody je naruseni bunecnych sten zmrazovanim a opetovnym rozmrazovanim (tak 3* nebo vic cim vic tim dukladnejsi) a pak jeste ne uplne rozmrazene mixovat.. ale to uz je jedno podstatna je ta cast kdy se mrazem naruci bunecne steny protoze je v nich voda

Zbývá 5 párů sít á 80 Kč.

Ps.: Pozor na jednu vec kytka musi byt v kvetu nejlepe v dobe kdy by se sklizela kvuly samiccim kvetum, pokud v kvetu neni obsah thc je mizivy (ano i v listech).

Bohuzel podrobnejsi byt nemuzu protoze podklady jsem nenasel (obsah THC v listech v kvetu, thc v listech v rustu apod.) jestli to nekdo vite presnej prosim ozvete se.

> Síta na výrobu hašiše plastelínové konzistence <
> Dejwix ~Salvia garden~ 70W Sodík <
> Návod na výrobu šalvejového extraktu<

Proč je duchovní rozvoj v naší kultuře považován za anomálii a použití chemických látek při něm přímo za ďábelský čin ?

Naposledy upravil Dejwik 09-06-2007 v 18:05 PM

Old Post 08-06-2007 v 23:07 PM
Dejwik je offline   Profil uživatele Dejwik   Find more posts by Dejwik   Foto galerie člena Dejwik   Click here to Send Dejwik a Private Message   Add Dejwik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

otazka jestli to tak velkym tlakem neprotlacis ven

Old Post 10-06-2007 v 17:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejwik
Stálý Člen

Karma uživatele Dejwik - 74% PěstitelskáKarma uživatele Dejwik - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 13

co konkretne mas na mysli ?

> Síta na výrobu hašiše plastelínové konzistence <
> Dejwix ~Salvia garden~ 70W Sodík <
> Návod na výrobu šalvejového extraktu<

Proč je duchovní rozvoj v naší kultuře považován za anomálii a použití chemických látek při něm přímo za ďábelský čin ?

Old Post 10-06-2007 v 17:15 PM
Dejwik je offline   Profil uživatele Dejwik   Find more posts by Dejwik   Foto galerie člena Dejwik   Click here to Send Dejwik a Private Message   Add Dejwik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

ze pri vymackavani te pet flasky muzou pod tlakem zmensit a odtect i ucine latky. sitovina je draha, kdyby to slo delat pod tlakem, uz by se toho chytli v komerci.

Old Post 10-06-2007 v 17:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejwik
Stálý Člen

Karma uživatele Dejwik - 74% PěstitelskáKarma uživatele Dejwik - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 15

zmensit a odtect ? to se mi nejak nezda.. mas to cim podlozit ? ... teda ja taky nemam moc dukazu na obhajobu, snad jen ze to dobre zmastuje ale to je silne neobjektivni

> Síta na výrobu hašiše plastelínové konzistence <
> Dejwix ~Salvia garden~ 70W Sodík <
> Návod na výrobu šalvejového extraktu<

Proč je duchovní rozvoj v naší kultuře považován za anomálii a použití chemických látek při něm přímo za ďábelský čin ?

Old Post 10-06-2007 v 18:06 PM
Dejwik je offline   Profil uživatele Dejwik   Find more posts by Dejwik   Foto galerie člena Dejwik   Click here to Send Dejwik a Private Message   Add Dejwik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

nerikam neobjektivni, myslim to tak ze se ucine latky rozdrti o mrizku a pod tlakem vytecou ven.

Kdyby bylo lepsi to delat pod tlakem, tak proc by se to uz nevyuzivalo?
ICElatory, bagy...

Old Post 10-06-2007 v 18:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-08-2009 - Video-výroba hašiše - 3 odpovědí
18-04-2005 - Domácí výroba hašiše - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8442930 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív