Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Zahrada 2020
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Zahradnik10
Nový Člen

Karma uživatele Zahradnik10 - 83% PěstitelskáKarma uživatele Zahradnik10 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 17 

Obecné Zahrada 2020 Příspěvek č. 1

Zdravím,
Letos jsem se rozhodl ze se tu podělím o své počínání.
Odrudy:
2xsuperskunk (sensiseed)
1xfrisiandew (dutchpassion)
1xdurbanpoision (dutchpassion)
1xnorthernlight (sensiseed) darek k objednávce

Substrát:
Rašelina+obyč. zahradní substrát
Květináče 35l cca

Semena jsem dal naklicit kolem 20.4 nevím přesně neměl jsem v plánu dělat o tom vlákno.

Old Post 08-06-2020 v 13:12 PM
Zahradnik10 je offline   Profil uživatele Zahradnik10   Find more posts by Zahradnik10   Foto galerie člena Zahradnik10   Click here to Send Zahradnik10 a Private Message   Add Zahradnik10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradnik10
Nový Člen

Karma uživatele Zahradnik10 - 83% PěstitelskáKarma uživatele Zahradnik10 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 2



Holky před 10-ti dny











Aktuální

Old Post 08-06-2020 v 19:55 PM
Zahradnik10 je offline   Profil uživatele Zahradnik10   Find more posts by Zahradnik10   Foto galerie člena Zahradnik10   Click here to Send Zahradnik10 a Private Message   Add Zahradnik10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradnik10
Nový Člen

Karma uživatele Zahradnik10 - 83% PěstitelskáKarma uživatele Zahradnik10 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 3






Fotky jsou zatím ve foliáčku, až se nevlezou půjdou ven. Jinak zdálo se mi že sw hrozně táhnou tak jsem se pokusil zastihnout fim metodou a uvidíme jak to dopadne.
1.foto - durban
2.foto-northern
3.foto-frisian
4.foto-ss1
5.foto-ss2



Omlouvám se za foto jsou hrozné příště sw budu více snažit.

Old Post 08-06-2020 v 20:29 PM
Zahradnik10 je offline   Profil uživatele Zahradnik10   Find more posts by Zahradnik10   Foto galerie člena Zahradnik10   Click here to Send Zahradnik10 a Private Message   Add Zahradnik10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradnik10
Nový Člen

Karma uživatele Zahradnik10 - 83% PěstitelskáKarma uživatele Zahradnik10 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 4






Zdravím,
hlásím se po týdnu kyti už jsou ven s foliáčku, přestaly tolik valit a začaly trochu mohutnět no posuďte sami.
1. ss1 (je až zarážející jak se ty dve od sebe liší)
2.durbanek
3.nl
4.frisian
5.ss2

Old Post 15-06-2020 v 08:48 AM
Zahradnik10 je offline   Profil uživatele Zahradnik10   Find more posts by Zahradnik10   Foto galerie člena Zahradnik10   Click here to Send Zahradnik10 a Private Message   Add Zahradnik10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradnik10
Nový Člen

Karma uživatele Zahradnik10 - 83% PěstitelskáKarma uživatele Zahradnik10 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 5






Tak jsem tu opět s týdenním uodatem. Během týdne proběhl další zástřih, ale mohl jsem teda začít mnohem dřív už se mi zdá že to není ono a kytky jsou dost vytáhlé největší ma nějakých 110cm a nejmenší 70 cm. Prosím nevíte jakou velikost můžou dosáhnout v těch květináčích? Mám strach že mi přerostou a budou moc vidět jaem celkem omezený prostorem.

1.durban
2.ss1
3.nl
4.frisian
5.ss2

Old Post 22-06-2020 v 11:30 AM
Zahradnik10 je offline   Profil uživatele Zahradnik10   Find more posts by Zahradnik10   Foto galerie člena Zahradnik10   Click here to Send Zahradnik10 a Private Message   Add Zahradnik10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Didikus
Nový Člen

Karma uživatele Didikus - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 6

Hoj, máš to pěkný, akorát jestli jsi limitovaný prostorem, tak do tak malých květináčů jsi měl sadit minimalně o měsíc později, protože se může stát, že ti to přeroste a kořeny nebudou moct kam expandovat. Jestli je problém výška, tak určitě ohýbej (LST), jednak to bude nižší a druhak aj zvýšíš výnos. Já mívám v kyblech auta, které ohýbám a myslím, že to je aj jednodušší než ohýbat něco přímo v zemi, bo stačí vyvrtat pár maých direk navrchu po obvodu toho květináče, kudma můžeš protáhnout silnější drát, kterým stáhneš hlavní colu ("stonek") na jednu stranu (nejlépe na sever, bo z jihu nám tu svítí) a ostatní větve co nejvíc do stran, at si navzájem nestíní. Jinak pěstu zdar, těším se na závěrečný report

Old Post 22-06-2020 v 19:59 PM
Didikus je offline   Profil uživatele Didikus   Find more posts by Didikus   Foto galerie člena Didikus   Click here to Send Didikus a Private Message   Add Didikus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradnik10
Nový Člen

Karma uživatele Zahradnik10 - 83% PěstitelskáKarma uživatele Zahradnik10 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 7

No máš pravdu že jsem vysadil brzy poslední roky jsem jel automaty tak mne překvapil růstový potenciál valí to hrozně rychle...... Zkusím to nějak pořešit případně přesadit, ale nechce se mi moc vrtat do zahrady no uvidíme a děkuji za rady

Old Post 22-06-2020 v 20:22 PM
Zahradnik10 je offline   Profil uživatele Zahradnik10   Find more posts by Zahradnik10   Foto galerie člena Zahradnik10   Click here to Send Zahradnik10 a Private Message   Add Zahradnik10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradnik10
Nový Člen

Karma uživatele Zahradnik10 - 83% PěstitelskáKarma uživatele Zahradnik10 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 8



Zdravím
Tak jsem dnes nakonec preaadil do země, kořeny totálně porostlé pro příště budu chytřejší

Old Post 25-06-2020 v 11:49 AM
Zahradnik10 je offline   Profil uživatele Zahradnik10   Find more posts by Zahradnik10   Foto galerie člena Zahradnik10   Click here to Send Zahradnik10 a Private Message   Add Zahradnik10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
winny
Stálý Člen

Karma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 9

Hoj Pane,
ty květináče byly to jediné, co mohlo kytky při troše dobré vůle krotit v růstu- když už jsi omezený prostorem,,,, takhle budeš mít ukrutné Adély :-) jinak jak píše Didikus, ohýbat, ohýbat,, držím palce, ať se daří,pic W.

Old Post 25-06-2020 v 15:10 PM
winny je offline   Profil uživatele winny   Find more posts by winny   Foto galerie člena winny   Click here to Send winny a Private Message   Add winny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradnik10
Nový Člen

Karma uživatele Zahradnik10 - 83% PěstitelskáKarma uživatele Zahradnik10 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 10

Ja vím kdyztak je nějak polamu nebo něco ale bylo vidět, že už trpí tak jsem musel dostal jsem se o květináč dolů 🤣🤣 mam tak metr ještě

Old Post 25-06-2020 v 20:39 PM
Zahradnik10 je offline   Profil uživatele Zahradnik10   Find more posts by Zahradnik10   Foto galerie člena Zahradnik10   Click here to Send Zahradnik10 a Private Message   Add Zahradnik10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradnik10
Nový Člen

Karma uživatele Zahradnik10 - 83% PěstitelskáKarma uživatele Zahradnik10 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 11





Zdravim,
Tak jsem tady s dalším uodatem. Od minule se událo to že jsem kytky krom jednoho SS který se netahne a pěkně větví ohl všechny k zemi. Vzhledem k me šikovnosti se mi povedlo jeden stonek a pár větví zlomit ake vypadá že všechny přežily.
Přidávám foto
Ty dvě vedle sebe od leva SS1 a DP
Tři od leva SS2, FD a NL (horší místo méně slunce během dne)

Old Post 14-07-2020 v 17:46 PM
Zahradnik10 je offline   Profil uživatele Zahradnik10   Find more posts by Zahradnik10   Foto galerie člena Zahradnik10   Click here to Send Zahradnik10 a Private Message   Add Zahradnik10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 12

Čavec v zemi jse krasně rozjeli vypadaj zdrave čim je hnojiš

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 14-07-2020 v 18:17 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradnik10
Nový Člen

Karma uživatele Zahradnik10 - 83% PěstitelskáKarma uživatele Zahradnik10 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2019
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 13

Ahoj
Používám biobizz biogrow a fismix na květ mam plagron

Old Post 14-07-2020 v 18:27 PM
Zahradnik10 je offline   Profil uživatele Zahradnik10   Find more posts by Zahradnik10   Foto galerie člena Zahradnik10   Click here to Send Zahradnik10 a Private Message   Add Zahradnik10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 14

Tež mam na květ plagron bloom tak nech sa dari

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 14-07-2020 v 18:42 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-11-2020 - Autoflower zahrádka 2020 - 32 odpovědí
07-08-2019 - Zahrada 2019 - 3 odpovědí
16-11-2018 - Zahrádka 2018 - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1871780 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív