Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Weviho skleník "07"
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Organika Weviho skleníček a fóliovníček "07" Příspěvek č. 1

Zdravím všechny growery... Po dlouhém studování, bádání, hledání nejlepších cest k vypěstování kvalitní trávy jsem letos zasadil svůj oficiálně první OUTDOOR 2007.. a tak jsem si říkal, že vám předám kus mé práce. V předešlých letech jsem se pokoušel, ale nebyla ta chuť starat se. Ani čas, zájem.. Ale teď UŽ je!!! Po dlouhých debatách jsem přesvědčil své známé a získal jsem KUS místa ve skleníku a také možnost si postavit fóliovník na jejich překrásné zahradce..
Sehnal jsem si tři klony....Ak48, SuperSkunk a Powerplant(díky Punke!!).....Okamžitě jsem je zasadil do tří květináčů, dal za okno a doufal, že se chytí...Ale bohužel kytiška PP se nechytla a po několika dnech zvadla...Poté jsem "akáčko" a SS převezl ke známým...Ti ho měli venku a na noc dávali za okno...přízemní mrazíky byly na Slezsku letos vydatné....Nakoupil jsem zahradnický substrát, kristalon růst(jen na rozjezd - tak 1-2x), rozprašovač, sodovky s vydatnou dávkou co2 a za Punkem jsem musel jet pro slepičince(další dík, protože jsou fakt vydatné a sám pořádně ještě nevím, čím ty sléépky krmíš:-))...
Ve skleníku jsem získal kvalitní místo..Skleník je sám o sobě dobře položen..Svítí na něj slunce neustále...Od východu po západ..Jsem moc rád, že ta ohnivá koule letos táák vydatně svítí..Kam až směřuje zem, to ví jen Pekelníci, ale doufám, že jim Akáčko svými kořínky nepolechtá frňáky a nebudou mi dělat paseku a zabraňovat přísunu kyslíku ke kořenům...táákže ak jsem dal do skleníku...Pěstební prostor neomezen...kytička moje drahá sdílí skleník s množstvím paprik...naštěstí mi známí dovolili, že může jít do šířky a když bude brát světlo paprikám - NEVADÍ..Papriky půjdou pryč..O výšku se nebojím..Štípu, ohýbám a kdyžtak se otevřou zadní dveře a můžou růst ven..Konstrukčně jsem to ještě neřešil, ale nějak se to zvládne...Kousek od skleníku jsem postavil jednouduchý fóliovník..Čtyři desky, na to slídu..teda spíše pytel, ale svítí na to dobře...:-)...
Tááakže..Původní hlínu jsem promíchal se zahradnickým substrátem a pískem...Každý den mi to stříkají rozprašovačem se sodovkou..Nevím, jestli jim to prospívá, ale tak, když to ty téétýý tak rááády dělají.. a dokonce i zalívají každé úterý a pátek slepičincema!!!...přikládám fotografie z 30. května. Další fotky dodám asi tento víkend..Fotil jsem pouze AK48..jak jsem chtěl fotit SS, tééta moje se netvářila zrovna nějak nadšeně..Snad příště..

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Naposledy upravil Wevi 20-08-2007 v 12:44 PM

Old Post 12-06-2007 v 15:02 PM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Fotkýý..30. května 2007 Příspěvek č. 2







Přikládám fotky..Po zdařilé registraci jsem rychle pochopil vkládání fotek...
1) celkový pohled...má tak metr...příště něco dodám k rozpoznání velikosti












2) pohled zvrchu












3) stonek












4) ohnutí v 6. patře












5) jeden z listů











6) detail vrchů

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Naposledy upravil Wevi 05-07-2007 v 12:01 PM

Old Post 12-06-2007 v 15:05 PM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Ráno Příspěvek č. 3

Dneska ráno jsem se probudil a říkal jsem si, proč čekat na víkend, když se můžu projet za tak krásného svítání a nafotit ty mé "krásky"..Vzal jsem kolo, foťák a jel...Téty nebyly doma, tak jsem využil situace a šel se mrknout na SuperSkunk..naposledy jsem to prostříhával začátkem června, tuš to jsem si říkal, je čas opět to trošče pročesat...sroloval jsem fóliovník, prostříhal spodky, ošmikal listy,vyfotil, vypleval..Ss je upraven k dalšímu růstu...Je zde ale problém..Pěstební plocha je 35cm x 35cm, takže se musím mírnit v šířce a regulovat to jen do výšky( aspoň, že se můžu vyřádit ve skleníku)...zatím má půl metru...
A ten skleník...!!!AKáčko mi dělá radost...Výška 120 cm..šířka...No, vidíte na fotkách...Lepší přeskočit, než obejít...Jsem na ni pyšný...Slepičince dělají divy...šminul jsem pár listů, co se dotýkaly zadní stěny, postříkal rozprašovačem, očíhl kytku, jestli mi na ní neútočí nějací paraziti(kámoše pavouka jsem tam nechal), vyfotil a šel..

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Naposledy upravil Wevi 13-06-2007 v 11:03 AM

Old Post 13-06-2007 v 08:44 AM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

SuperSkunk Příspěvek č. 4






1, 2) před prostříháním
























3,4,5) po...

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Naposledy upravil Wevi 13-06-2007 v 09:40 AM

Old Post 13-06-2007 v 08:54 AM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

AK 48 Příspěvek č. 5







Láska moje

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 13-06-2007 v 09:11 AM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od řapík
ooooooh! tamten pahejl nahore ma bejt prostrihana kytka??? prezila to?


Ta 4. fotka navazuje na tu 3...A z trojky jde vidět, že zmizly dolní patra - oproti 1. fotce....Zvládne to...Myslím, že má toho ještě dost na sobě..Poslední dny dostala záhul...Byla v tom pytli a to vedro...

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 13-06-2007 v 09:48 AM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 7

Pekny kyticky myslim ze s tim jeste bude ve skleniku veselo...davam kacko za kyticky + zajimave slohove napsany..hehe at se dari..D.

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 13-06-2007 v 15:36 PM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 8

cest Wevi, kamo pekne kytky...ta moje nejak nechce rust ..
jo jinak robim s liborem v pici takze sem mimo do patku.
bydlim tam..
cest a good luck man

flow,grow,glow

Old Post 13-06-2007 v 23:05 PM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

??? Příspěvek č. 9


Mám prostříhávat listy?má to cenu??..tak za týden tam je mám znova a 2x tolik...

Naposledy upravil Wevi 16-06-2007 v 11:39 AM

Old Post 15-06-2007 v 10:08 AM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daiv
Stálý Člen

Karma uživatele Daiv - 96% PěstitelskáKarma uživatele Daiv - 96% PěstitelskáKarma uživatele Daiv - 96% PěstitelskáKarma uživatele Daiv - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 10

zdarec.ja treba listy moc nestriham.ale pokud je jich tam opravdu nadbytek tak na mleko.nechavam ji dychat.
jinak K+ za AK48

mám rád
má má ma má marihuana.......

MY 1.OUTDOOR 2006-Papaya

MY 2.OUTDOOR 2007-Hashberry+Papaya

MY 3. Out WHITE RHINO X WHITE SHARK 08<------ZČOŘENO

Sčítání políček-

Old Post 16-06-2007 v 14:30 PM
Daiv je offline   Profil uživatele Daiv   Find more posts by Daiv   Foto galerie člena Daiv   Click here to Send Daiv a Private Message   Add Daiv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 11


Při dnešní slunné neděli jsem se vydal na obhlídku...Superskunk vypadá zdravě..Po prostříhání dolních pater se krásně rozrostl, a proto budu muset vybudovat nový typ "fóliovníku"...Bude do tvaru "U", kde volná část bude směřovat směrem k zahradě a tak budu mít k Ss volnější přístup...A to Akáčko, lidičky!!...to mi dělá takovou radost..Ta vůně, ta "zdravost"... Všechny větve jsem ohnul směrem OD skla..Listí jsem prostříhal..Bylo ho fakt hodně...už se těším na to mlíčko...

Naposledy upravil Wevi 18-06-2007 v 08:35 AM

Old Post 17-06-2007 v 11:29 AM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demosk8
Stálý Člen

Karma uživatele demosk8 - 98% PěstitelskáKarma uživatele demosk8 - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 12

heh ty se stim moc neparas... ja osobne listy nechavam tak..mozna trosku prostrihnu az v dobe kvetu..jo a chci se zeptat..ma to cenu z toho uz ted delat mliko?ma to nejake thc vubec?? jiank moc pekne kyti..tak at rostou..k+

muj 1.outdoor 2007

Old Post 20-06-2007 v 19:40 PM
demosk8 je offline   Profil uživatele demosk8   Find more posts by demosk8   Foto galerie člena demosk8   Click here to Send demosk8 a Private Message   Add demosk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 13

Tak letos jsem mlíkoval už celkem třikrát z AK48...A rozhodně to stálo za to..
poprvé - čajovna, smíchy, mladá totálně vypálená:-D
podruhé - se mi ani z toho stavu nedokázal postavit:-D
potřetí(viz foto nahoře) - tak tohle mlíko bylo zatím nejlepší...ráno v deset jsem ho vypil a ještě k večeru jsem to nedával..Koupal jsem se v řece a fakt to doporučuju,...Ponořil jsem se a poslouchal zvuky vody...
shrnutí - určitě to má cenu...

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 21-06-2007 v 09:05 AM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demosk8
Stálý Člen

Karma uživatele demosk8 - 98% PěstitelskáKarma uživatele demosk8 - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 14

tak to je drsne a do jakeho mnozstvi mlika jsi to dal???

muj 1.outdoor 2007

Old Post 21-06-2007 v 13:06 PM
demosk8 je offline   Profil uživatele demosk8   Find more posts by demosk8   Foto galerie člena demosk8   Click here to Send demosk8 a Private Message   Add demosk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 15

tak tu kupu, co vidíš, tak tu jsem rozdělil na půl...Z jedné jsem chtěl udělat bábovku, ale tu jsem podělal...jak jsem se snažil ty listi v másle vyluhovat, tak se to máslo zdrclo a ta syrovátka byla fakt nechutně hnusná(nedoporučuju České MÁSLO,ale klasické Moravskéé.Ale vyzkoušet se musí všechno, aby člověk získal zkušenosti)..No a ta druhá půlka byla v mlíku...Dal jsem litr mlíka, vařil hoďku a půl a zbylo mi 0,3 dcl..Fakt se to brutálně vypařuje to mléko...Určitě s tím budu příště dopředu počítat, protože jsem chtěl zmlíkovat i přátele, ale prostě nezbylo....

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Naposledy upravil Wevi 22-06-2007 v 23:03 PM

Old Post 21-06-2007 v 19:24 PM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demosk8
Stálý Člen

Karma uživatele demosk8 - 98% PěstitelskáKarma uživatele demosk8 - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 16

hehe ok..diky moc..at rostou..

muj 1.outdoor 2007

Old Post 22-06-2007 v 10:55 AM
demosk8 je offline   Profil uživatele demosk8   Find more posts by demosk8   Foto galerie člena demosk8   Click here to Send demosk8 a Private Message   Add demosk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7462230 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív