Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Co budete sázet příští rok , od roku 2004 až do 2010.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Pinky
Stálý Člen

Karma uživatele Pinky - 63% PěstitelskáKarma uživatele Pinky - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 45  

Pohodička Pro amalka Příspěvek č. 33

Ještě sem premejšlel o skunku Trance,ovšem jelikož bych se nevešel do 100eur tak zatím ne.Dík za hodnocení volby,jenom doufam že sem dobře zvolil i tu Sb.CIA-www.hanfsamen.at,rakousko sem volil pro vzdálenost,jazyk,tak kdyby nic nedošlo,tak to tam pojedem s kámošem vyřešit
No až budou(jestli)koukat kyti z květníků,budu spokojenej.

Old Post 27-01-2005 v 12:40 PM
Pinky je offline   Profil uživatele Pinky   Find more posts by Pinky   Foto galerie člena Pinky   Click here to Send Pinky a Private Message   Add Pinky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 34

Tak jo.
1. Koukal jsem včera na stránky seedsdirectu a zjistil sem, že semínka od Nirvány maj levnější než Nirv. samotná (Nirvana - 15€ za 10 semen, seedsdirect - $15 = 12€ za 10 semen). Rozhod sem se teda, že si je koupim od seedsdirectu
2. Původně jsem chtěl kupovat jen semínka Durban Poison (+ jsem doufal, že dostanu pár semen Skunku #1), vyměnil jsem ale už 600,- na eura a nechce se mi je wechselovat zpět a navíc jsem si spočítal, že když si připlatim dalších cca. 10 €, můžu si koupit jeden model navíc. Po chvíli rozhodování jsem se rozhodl, že si připlatim víc, tj. 20 € a koupim si celkem 30 semen 3 různých modelů
Vybral jsem následovně:
a) Durban Poison - klasika na out, můj původní záměr
b) Blue Mystic = Blueberry - moje celoživotní touha pěstovat tendle model se nyní (doufám) stane skutečností!; je to dost indoor model, navíc myslim indika, tagže pude ke kamarádovi do skleníku
c) Pure Power Plant - ani nevim proč, ale tahle odrůda se mi nějak zalíbila, neznám, ale poznám
d) stále doufám, že pošlou Skunk #1 zdarma, moc by mě to potěšilo pěstit tuto legendární odrůdu...
3. Ve formuláři je kolonka, u které si nejsem jistý, je to Freebie Request. Já jsem si to přeložil jako pozornost poniku tj. semínka, která vám pošlou zdarma, mate mě ale to, esi si můžu vybrat, nebo je to určené, nebo je to chyba, nebo co...?
Tagže bych chtěl poprosit na ty, kteří si od Seedsdirectu už objednávali, aby mi objasnili, co tam mám napsat. Předem dík.

No a to je asi tak všechno, co vám můžu říct o Vietnamu... teda ...co vám můžu říct o tom,
ČO BUDU SADIŤ NABUDÚCE...

pís, Kwjetoň

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 31-01-2005 v 13:02 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 35

já si zasadim 3. generaci voodoo, pár stříbrňáků, co mi vypadly do ruky, pár dní potom to někdo vykrad, a pak taky nějakou trávu, co sem si vzal z dobrých modelů od karamádů.

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 31-01-2005 v 15:48 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

Příspěvek č. 36

Takze tento rok som sa rozhodol pre napor nie len na penazenku ale aj na zmyslove casti schopne mat pozitok s kvalitnej odrody, moj vyber este nie je ukonceny, takze iste zmeny sa vyskytnut mozu, ale maly by to byt:
1. varka od Dutch Passion- Passion#1,Purple#1,Shaman
2.varka od Reeferman seeds z pomedzi tychto si planujem vybrat 4 odrody- Triple Afghan Slam,Bc Mango,Highland Afghani,Lowland Afghani,Timewarp x Headstach,Blue Nepalese,Nigerian Nightmare
- momentalne u mna vedu spomedzi nich Triple Afghan Slam, Lowland Afghani,Blue Nepalese,Nigerian Nightmare
3. rozmyslam o C99 od Spice brothers, no nekupte to za tu cenu
4. Guerilla Gold- tuto zalezitost asi malo ludi pozna, povodne vzisla z odrody menom Early Bramble ponukanej seed bankou menom Patchwork seeds, jedna sa o autoflowering odrodu s mimoriadne vysokou potenciou, znacnym vynosom, cas zberu by mal byt koniec augusta az velmi skory september. Jeden grower dokonca popisuje jej silu pri rastline pestovanej outdoor v kanade ako vyssiu ako Hash Plant pestovany indoor.
5. mozno, ale skor nie lowrider
6.krasny no name od growera menom Bonsai, budiz mu udelena odo mna chvala
7.minulorocny no name s tym,ze by som sa chcel pokusit vyselektovat fenotyp mnou pomenovany ako Early Fatty Girl- pre viac info kliknite na link pod ciarov menom Spomienky jedneho partyzana

- ok tot by malo byt vsetko, miesta mam obhliadnute, je na nich plny prisun svetla, dve z troch miest maju mimoriadne humoznu podu, jedno policko menej kvalitnu ale zdroj vody je vzdialeny cca 30 metrov s cistuckou vodou kde ziju raky.

Tak zatial ahojte a udrzujte triezvu hlavu pri vybere odrod

Good bye sweet romance i'm flying away now
Vzdelanie:
Botanika Marihuany (Konope)
Botanika Marihuany (Konope),II.kapitola
Botanika Marihuany(Konope), III.Kapitola - Genetika!!!
Botanika Marihuany (Konope),IV.Kapitola - Dozrievanie a zber
Ako si vybrat odrodu
Výber odrody pre rok 2006 (aktualizácia)

Old Post 12-02-2005 v 21:42 PM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 37

Já mám na příští rok naplánovaný tyto dva modely, KC33 x MK a durgu matu a jestli to dopadne, jako tenhle rok, tak snad přestanu hulit.

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Old Post 13-09-2005 v 14:13 PM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 38

Vidím, že aspoň v tom nejsu sám:-) jde vidět, že tady i ostatní myslí stejně jako já a vybírají modeli na další sezónu:-) Já příští rok pojedu toto:
Tyhle modeli jsem buď jel, nebo mám již semínka nebo řízky(vše originální)
- Passion 1
- Ice
- Purple Power
- Hollands Hope
- Sativa Slang
- Durban passion
Toto snad dostanu
- Apollo 11xmatanuškou
- Duck Foot
Toto chci objednávat
- Mendochinto Madness
- voodoo
- Shaman(toho možná taky dostanu?)
Tohle chi příští rok na 99% jed, plus nějaké modýlky tady od growerů(snad něco od papaji atd.)
Ještě jsem zapomněl uvíst Rock Bud a G-Sus, které bych měl dostat od haryho

Naposledy upravil Dudušek 05-11-2005 v 13:07 PM

Old Post 13-09-2005 v 14:45 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mc2
Stálý Člen

Karma uživatele mc2 - 64% PěstitelskáKarma uživatele mc2 - 64% PěstitelskáKarma uživatele mc2 - 64% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 39

Biddy Early

Old Post 13-09-2005 v 18:15 PM
mc2 je offline   Profil uživatele mc2   Find more posts by mc2   Foto galerie člena mc2   Click here to Send mc2 a Private Message   Add mc2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 40

Cus, ja budem buduci rok urcite pestovat PPP mno a moc by som chcel Nebulu,Durgu Matu a Flo...No nevim jaknatom budem s financiami je to tak na 50%...uvidime

Old Post 13-09-2005 v 18:39 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 41





Nejakou presne ucelenou predstavu o modelech na pristi rok jeste nemam, vse je zatim v plenkach - ale jako vzdy jsem se uz poohlizel a do oka mi padly tyto dva modely od Flying Dutchmen:

Early Durban a Haley´s Comet

Co rikate?

www.flyingdutchmen.com

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 14-09-2005 v 11:43 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 42

tak tedy koukam ze v tom nejsu take sam a uz neco dobreho na pristi out vybiram,ja tento rok nakonec jedu ice queen, mazar, kc33×mk, shiva shanti ll, willi nelson....
pristi rok bych chtel jeste navic :


  • Passion #1
  • DP
  • Shaman
  • Hollands Hope
  • Flo (s tim jeste nevim)
  • + dalsi na co jeste bude chut

ale jak tak koukam kazdy vybira zajimave lahudky a zaujal me Mendocino Madness a mozna ze bych do toho pane plho isel, tak zatim cuuu,
jumpp.

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 15-09-2005 v 10:53 AM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Subcool rullezzz:) Příspěvek č. 43

Rozhodne neco od Subcool Seeds, jejich genetika je tak naslapana, ze tezko vybrat jednu odrudu, rozhodne ale zkusim legendarniho DannyBoye aka Killer Taco o kterem se pise a mluvi i ze zkusenosti groweru jako o nejlepe chutnajici a vonave odrude...
Sputnik je taky velmi zajimavy..

http://www.overgrow.com/edge/showth...ghlight=subcool
http://www.overgrow.com/edge/showth...ghlight=subcool

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 15-09-2005 v 11:12 AM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

Příspěvek č. 44

Z vlastnych tohto rocnych skusenosti mozem len a len odporucat odrody od Dutch Passion. Datumy o zbere pre out su skutocne pravdive a mozno aj nadnesene v zmysle,ze aj o tyzden skor sa daju zberat co je rozhodne dobra sprava pre nasinca.
Passion1 rastie ako nevetviaca sa indika s jedinaou mohutnou palicou.
Shaman zas rastie do tvaru vianocneho stromceku s rozhodne nie nizkym vynosom ako sa mu tu prisudzuje. Ak je pestovany na dobrej pode s dostatkom zivin a svetla tvori peknu centralnu ako aj bocne palice
A co skusim na buduci rok napisem zajtra

DDT

Good bye sweet romance i'm flying away now
Vzdelanie:
Botanika Marihuany (Konope)
Botanika Marihuany (Konope),II.kapitola
Botanika Marihuany(Konope), III.Kapitola - Genetika!!!
Botanika Marihuany (Konope),IV.Kapitola - Dozrievanie a zber
Ako si vybrat odrodu
Výber odrody pre rok 2006 (aktualizácia)

Old Post 17-09-2005 v 00:30 AM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

urcite: sensi skunk, holands hope
pak na zkousku neco autokvetouciho...
pred par lety se mi taky osvedcil early skunk od sensi
.
to vrrn: no, tak to sou hodne zajimavy modely
.
to mc2: vo biddy early sem taky premejslel, nejvic me zujal popis ve strainguide "Odor: Candy - Fruity - Cat piss "
.
to jump: flo sem jel in, bylo docela rychle ... 47dni kvetu, pekne zamrzly, ale nevim kdy zacne venku kvest

Old Post 19-09-2005 v 08:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 46

to Colek:
to bych chtel prave jenom sehnat rizek a nechat si ho doma ve skleniku a zatemnovat a zatemnovat pak opylit nejakym pylikem a dalsi out by to byla uz parada, ted to sami delam s williem nelsonem a shiva shanty ll

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 19-09-2005 v 08:55 AM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
armaggedon
Stálý Člen

Karma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 47

jednoznacne sa pripajam k ddt.... Outdoor genetika od Dutch Passion vyhovuje nasim klimatickym podmienkam......

armaggeon never ending...

Old Post 29-09-2005 v 16:39 PM
armaggedon je offline   Profil uživatele armaggedon   Find more posts by armaggedon   Foto galerie člena armaggedon   Click here to Send armaggedon a Private Message   Add armaggedon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele armaggedon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

Příspěvek č. 48

Takze buducu sezonu idem>
Vsetky out odrody okrem Trance od Dutch Passion a tie co su vo femine forme tak ako feminizovane.
Od Reefermana: Nigerian Nightmare, HIghland Afghan, Bc Mango a pripadne este jednu odrodu si nechavma od nich ako zaloznu
od NIrvana seeds> Durban Poison, Hollands Hope, Afghan, Papaya a Early Special
od pestovatelov po celom svete> Vikng, Viking x Purpurea Ticinesi, Auto Afghan,Reibsi, Purple Peace, Lowrider, Master Low, HeavenF4,erdbeer x puple peace atd
snad som na nic nezabudol

DDT

Good bye sweet romance i'm flying away now
Vzdelanie:
Botanika Marihuany (Konope)
Botanika Marihuany (Konope),II.kapitola
Botanika Marihuany(Konope), III.Kapitola - Genetika!!!
Botanika Marihuany (Konope),IV.Kapitola - Dozrievanie a zber
Ako si vybrat odrodu
Výber odrody pre rok 2006 (aktualizácia)

Old Post 29-09-2005 v 20:10 PM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-02-2021 - Co budete sázet příští rok , od sezóny 2009 až po současnost . II. - 673 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4840660 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív