Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Co budete sázet příští rok , od roku 2004 až do 2010.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 17

durbana do skleníku & no name ven

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 08-01-2005 v 19:41 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 18

PWP jako minulej rok, Durban poison, Santa Mariu, zkusím i Belladonnu a samozřejmě nějakej noname. To jsem tedy zvědavej.

Old Post 09-01-2005 v 12:14 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Garion
Stálý Člen

Karma uživatele Garion - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 19

No, tak já si určitě hodim něco malo nonameku,co si s kámošem sbíráme semínka jenom tak na pospas a určitě bych byl rád, kdyby dopadl i ten Passion 1.Toť asi vše, ale zas další rok Těch značek už bude víc

Old Post 13-01-2005 v 17:48 PM
Garion je offline   Profil uživatele Garion   Find more posts by Garion   Foto galerie člena Garion   Click here to Send Garion a Private Message   Add Garion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 20

Samozřejmě, kromě Durbanu můžu komukoliv nabídnout výše uvedené ve formě řízků, nejraději výměnou za jinou genetiku... Tedy PWP, Belladonna a Santa Maria.

Old Post 13-01-2005 v 18:39 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 21

Ja idem skusiť kupiť od Nirvany DURBAN PASSION ked ho tak všetci vychvalujú a potom ešte kupím. PURPLE POWER PLANT. Xel som si kupiť aj EARLY MISTY ale nejako su neni groweri s nim spokojní ako som sa tu dočítal tak na to kašlem. Doteraz som pestoval iba no namy tak sa dosť treším na tento rok čo z toho bude

Old Post 13-01-2005 v 18:52 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WirusH
Stálý Člen

Karma uživatele WirusH - 78% PěstitelskáKarma uživatele WirusH - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 22

No mam objednano Passion 1,New Purple Power snad se mi podari sehnat Durban...pak mam jeste Swazi X Skunk a nejaky NoName tak uvidime...

Outdoor Morava 04 Outdoor Morava 05

Old Post 13-01-2005 v 19:58 PM
WirusH je offline   Profil uživatele WirusH   Find more posts by WirusH   Foto galerie člena WirusH   Click here to Send WirusH a Private Message   Add WirusH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 23

Ja mam chut zkusit model Papaya a nebo osvedceny BlueBerry

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 14-01-2005 v 08:19 AM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 24

btw. zdá se mi to, nebo je Durban teďkonc nějak IN
každey druhey ho chce pěstit
no - jen tak dál, přátelé...

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 14-01-2005 v 13:20 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoor jack
Nový Člen

Karma uživatele outdoor jack - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 25

ja sazin durban no name white rhino afghan a ice snad to vyroste a zkouri me to!!!!!! vam vsem taky hodne stesti asi ho vsichni budem potrebovat at už pred zviratkama tak hlavne pred corkama zasranyma!!!!!!!!!!!

Old Post 16-01-2005 v 17:11 PM
outdoor jack je offline   Profil uživatele outdoor jack   Find more posts by outdoor jack   Foto galerie člena outdoor jack   Click here to Send outdoor jack a Private Message   Add outdoor jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

2 harvests per year Příspěvek č. 26

Ještě jednu podrobnosť k letošnímu sázení (tj. 2005)
Jelikož moje zásoba ganji došla již na začátku zimy, do podzimu je ještě daleko jaxviň a já jsem člověk od přírody nedočkavý, rozhodl jsemse, že letos sklidím 2x
Tj. 1. výsadbu provedu již na začátku února, plánovaná sklizeň bude někdy kolem dubna - května; pokud kytí nevykvetou samy, budu je zatemňovat - od 7 večer do 7 ráno je dám do místnosti bez oken; sázet budu nounejmy do květináčů, kytky porostou za oknem, kvést snad již venku... ; očekávaná výška rostlin je tak kolem 0,5 metru, víc asi nestihnou
Esi má někdo k tomuto druhu pěstování nějaké poznámky či poznatky, rád je uvítám

Samozřejmostí je klasická sadba kolem 1. května - jaxem již psal, bude to hl. DP + experimentální noname

howgh

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 17-01-2005 v 13:47 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 27

No chci na tý první sadbě hlavně trochu experimentovat, monitorovat, poučit se z chyb (jsem v pěstění ješte máslo ) a pln entusiasmu se vrhnout do výsadby hlavní. Esi se to povede a nevyseru se na to, chtěl bych popis pozdně zimního pěstování hodit na Grouwra, no...
Tak mi držte pal(i)ce

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 21-01-2005 v 18:10 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 28

Ja chci sazet na strom Passion1, nemam s nim zkusenosti, tak doufam, ze to bude ok............ :-)

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 21-01-2005 v 19:57 PM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Landrover
Stálý Člen

Karma uživatele Landrover - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 29

Som si zohnal od NIRVANY blue mystical som strasne zvedavy co to bude dufam ze to bude dobre no uvidim ale najde sa aj daky no name ale to zasadim asi len tak na divoko.

Verim ze uzivanie cannabisu vedie k odpusteniu hriechov...c.e.

Old Post 27-01-2005 v 07:57 AM
Landrover je offline   Profil uživatele Landrover   Find more posts by Landrover   Foto galerie člena Landrover   Click here to Send Landrover a Private Message   Add Landrover to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Landrover! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pinky
Stálý Člen

Karma uživatele Pinky - 63% PěstitelskáKarma uživatele Pinky - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 45  

Obecné Letos 3 pokus Příspěvek č. 30

Letos prvně zkusim semena ze seed banky,po delšim pročítání groweru sem vybral Pasion1,Durban poison,a myho malého skleníčku Shaman.Vše od Dutch passion,ovsem z rakouska.Jelikož prd vim jak má balení vypadat tak jsem zvědav.
Jestli mi to nepošlou tak to do tý Vídně asi pojedu hodit do luftu.Taky sem ušetřil na foták,tak si konečně udělam pořádný foto.Loňskej no name je mimořádně vydařenej jen ta chuť je opět drsnější.Každopádně semena no name pujdou ven taky,to bude taková jistota.

Old Post 27-01-2005 v 08:25 AM
Pinky je offline   Profil uživatele Pinky   Find more posts by Pinky   Foto galerie člena Pinky   Click here to Send Pinky a Private Message   Add Pinky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sombl
Stálý Člen

Karma uživatele Sombl - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 31

já nevim jak vy ale já budu sázet trávu....

Old Post 27-01-2005 v 08:39 AM
Sombl je offline   Profil uživatele Sombl   Find more posts by Sombl   Foto galerie člena Sombl   Click here to Send Sombl a Private Message   Add Sombl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pinky
Stálý Člen

Karma uživatele Pinky - 63% PěstitelskáKarma uživatele Pinky - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 32

to Sombl:Tráva u nás roste i bez sázení,taky všelijakej plevel,loni sme 3 krát sklízely výborný seno,kozám a králíkům moc chutná.

Old Post 27-01-2005 v 11:16 AM
Pinky je offline   Profil uživatele Pinky   Find more posts by Pinky   Foto galerie člena Pinky   Click here to Send Pinky a Private Message   Add Pinky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-02-2021 - Co budete sázet příští rok , od sezóny 2009 až po současnost . II. - 673 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0159020 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív