Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » scrog/250W - mazar, ice, chronic
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
sick
Grower fárač

Karma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 480  

scrog/250W - mazar, ice, chronic Příspěvek č. 1









Custe chlapi (i dámy),

Tak po kratsim prodleni jsem tu zas, abych vam ukazal co sem se uz naucil

Takze skrin ma rozmery 60x120x160 cm (hloubaxsirkaxvyska)

Cela skrin je vyzdobena folii na odraz svetla z growshopu a je to fakt poznat, ze je to lepsi nez bila barva!

Vetracky jsou 2, jeden odtahuje teplo ze skrine a druhy ofukuje holky,aby jim nebyl hic ted v tech horkach....

Teplota se drzi na 27 stupnu pri svetle a cca 18 pri tme

kvetniky maji 4,5 litru a naplneny jsou smesi pro pelargonie + pro pokojové rostliny + perlit.

Osazenstvo:

4x mazar
2x ICE
2x chronic
(kazdy druh od nekoho jineho,ale vse pres grower, diky panove!)

Imho no a svetylko je 250W sodik SON-T

Rozhodl jsem se jet scrog,protoze se mi ten styl velmi libi!

Fotky jsou az ze 4. dne kvetu, teda ze dneska!

S pripadnymi otazkami se na me klidne obracejte a nestydte se!

indoor 150W Nl,shiva a CD - sklizeno

muj 2. pokus 250W - OB, misty,chronic super skunk - sklizime!

scrog 250W - mazar,ice, chronic

Old Post 27-06-2006 v 21:34 PM
sick je offline   Profil uživatele sick   Find more posts by sick   Foto galerie člena sick   Click here to Send sick a Private Message   Add sick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sick
Grower fárač

Karma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 480  

Příspěvek č. 2






Imho no kvetinky uz nemely 3 dny vodicku tak jsou povadlejsi,ale po zaliti se to rychle zpravilo


Jo jo a je to 4. den kvetu!

indoor 150W Nl,shiva a CD - sklizeno

muj 2. pokus 250W - OB, misty,chronic super skunk - sklizime!

scrog 250W - mazar,ice, chronic

Old Post 27-06-2006 v 21:38 PM
sick je offline   Profil uživatele sick   Find more posts by sick   Foto galerie člena sick   Click here to Send sick a Private Message   Add sick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 3

Zdar chlape! Tak to zase rozjíždíš? Jsem zvědav, jak dopadneš. Proč už nejedeš super skunk, když sis ho tak vychvaloval? A co je to za pletivo? Nikdy jsem podobné neviděl. A co hnojky? Co jim dáváš papat? Jo, a tu fólii máš z gshopu z OV?
Jinak jak vidíš v podpisu, už se mi krásně rozjely řezy, které jsi mi přivezl. Jak to jede Tobě? Kdyžtak pm. K+ je samozřejmost.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 28-06-2006 v 09:00 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastafan
Stálý Člen

Karma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 4

Nazdar sick,

máš tofakt dost dobrý! to králičí pletivo musela bejt docela pakárna vystřihávat,co?

jen tak dál,sem zvědavej co ta 250tka pod tvym vedení dokáže.

přeju hodně zdaru !

můj 1.indoor
rastafan´s fun two, Philips 400W Son-t Pro
3.runda od Rastafana
Orange Bud by Rastafan
Rastafanův malý boxík pro radost
***Great White Shark by Rastafan***
IP2000 vs Jack Herrer under 250W

Old Post 28-06-2006 v 10:38 AM
rastafan je offline   Profil uživatele rastafan   Find more posts by rastafan   Foto galerie člena rastafan   Click here to Send rastafan a Private Message   Add rastafan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sick
Grower fárač

Karma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 480  

Příspěvek č. 5

Cauec panove!Takze odpovim vam poporade:

2 Moltres: Superskunku jsem mel jen jeden rizek a vymenil jsem ho s kamosem prave za ty ice a jiny sem tak rychle nesehnal.Folie je od klecky ( eshop.klecka.cz ) a je hodne dobra! Jo pletivo je fakt na kraliky,jen jsem si ho poupravil!

2 rasta: ty voe, si ani nedokazes predstavit jak me bolely prsty po tom vystrihavani, sem to delal skoro 4 hodky

2 CoRo:Oka v pletivu jsou udelane kazde ze ctyr puvodnich direk v pletivu pro kraliky, presny rozmer ocek nevim,ale zdalo se mi to takhle akorat. Folie ,jak jsem uz psal je od klecky a stala necelych 70 kc metr delky a je 1.2 metru vysoka

indoor 150W Nl,shiva a CD - sklizeno

muj 2. pokus 250W - OB, misty,chronic super skunk - sklizime!

scrog 250W - mazar,ice, chronic

Old Post 28-06-2006 v 18:24 PM
sick je offline   Profil uživatele sick   Find more posts by sick   Foto galerie člena sick   Click here to Send sick a Private Message   Add sick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sick
Grower fárač

Karma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 480  

Příspěvek č. 6


Jo jo a hnojim AHackama




krome tehle trojslozky mam pro hlky jeste root stimulator a enzymes+ a nakonec jako vzdy final solution

indoor 150W Nl,shiva a CD - sklizeno

muj 2. pokus 250W - OB, misty,chronic super skunk - sklizime!

scrog 250W - mazar,ice, chronic

Old Post 28-06-2006 v 18:25 PM
sick je offline   Profil uživatele sick   Find more posts by sick   Foto galerie člena sick   Click here to Send sick a Private Message   Add sick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 7

Porid si lepsi stintko, tohle jsem mel taky a jeho odraz svetla neni zrovna optimalni, rozptyloval nerovnomerne a delal prasatka. Jinak se docela divim ze se ti teplota drzi na prijatelnejch hodnotach, ja 250W chladim Eurem2 :-)
A misto toho pc ventilatorku bych tam hodil neco vetsiho.

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 29-06-2006 v 21:35 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 8

Úplně slyšim jak ti ty kytky řvou: dej nad nás čtyřkilo!
V kombinaci se stínítkem jak píše lordWilliam by to bylo úplně o něčem jiným, ikdyž to by už pcvětrák fakt nestíhal.

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 30-06-2006 v 07:36 AM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sick
Grower fárač

Karma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 480  

Příspěvek č. 9

Cestik, mno tak teplota se drzi nizko, protoze je to ve sklepe, kde je normalne 17-18 stupnu i pres leto takze jsem v klidecku.

Stinitko uz mam tyden doma, jen chce trochu zmensit a musim koupit retizek na zaveseni. Pak to hned vymenim, snad to stihnu pres vikend!

Jo a nad 400W jsem uvazoval,ale to uz bych musel koupit silnejsi ventilator na odtah a bohuzel ani na 400W a ani na vetracky nejsou momentalne kacky...

indoor 150W Nl,shiva a CD - sklizeno

muj 2. pokus 250W - OB, misty,chronic super skunk - sklizime!

scrog 250W - mazar,ice, chronic

Old Post 30-06-2006 v 16:40 PM
sick je offline   Profil uživatele sick   Find more posts by sick   Foto galerie člena sick   Click here to Send sick a Private Message   Add sick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kombík
Stálý Člen

Karma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 10

no kdyz bude snaha vydim s tomto growu slusny potencial...ty prachy za 400w a prislusenstvi za to stoji a kdyz si ve sklepe tak si v klidu s teplotou,staci nakej vetrak za 300kc tak se snaz a peace

Curing - zaklady a druhy
Kombíkův indoorek 600w + 250w Sage & PPP
Mobile Box 600w drip, Sensi Star, White Widow, Budha
400w soil hydro drip PRIBEH POSLEDNIHHO MOHYKANA
CannalyseTestKit - hracicka pro hracicky

Old Post 30-06-2006 v 21:01 PM
kombík je offline   Profil uživatele kombík   Find more posts by kombík   Foto galerie člena kombík   Click here to Send kombík a Private Message   Add kombík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sick
Grower fárač

Karma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 480  

Příspěvek č. 11

Cusek, tak jsem dneska zjistil, ze muzu mit 400W uplne novou za 400Kc i s prislusenstvim. Tak 400 mam,ale pak bych musel resit odtah od stinitka a tak a to jsou dalsi prachy.

A prijde mi to zbytecne,protoze na podzim se chci stehovat a uz mam i domluveny byt a tam planuju dat do takove male komurky, tak 1X1,2 m 600W sodik, tak proto se mi do toho nechce uz ted investovat

indoor 150W Nl,shiva a CD - sklizeno

muj 2. pokus 250W - OB, misty,chronic super skunk - sklizime!

scrog 250W - mazar,ice, chronic

Old Post 01-07-2006 v 10:29 AM
sick je offline   Profil uživatele sick   Find more posts by sick   Foto galerie člena sick   Click here to Send sick a Private Message   Add sick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sick
Grower fárač

Karma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 480  

Příspěvek č. 12





Tak o pet dnu pozdeji a uz to zacina pekne zarustat....

indoor 150W Nl,shiva a CD - sklizeno

muj 2. pokus 250W - OB, misty,chronic super skunk - sklizime!

scrog 250W - mazar,ice, chronic

Old Post 02-07-2006 v 20:20 PM
sick je offline   Profil uživatele sick   Find more posts by sick   Foto galerie člena sick   Click here to Send sick a Private Message   Add sick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sick
Grower fárač

Karma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 480  

Příspěvek č. 13



A zacinaji rasit i prvni chloupky...

indoor 150W Nl,shiva a CD - sklizeno

muj 2. pokus 250W - OB, misty,chronic super skunk - sklizime!

scrog 250W - mazar,ice, chronic

Old Post 02-07-2006 v 20:22 PM
sick je offline   Profil uživatele sick   Find more posts by sick   Foto galerie člena sick   Click here to Send sick a Private Message   Add sick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 14

Mas to pekny sem zvedav na qwet

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 04-07-2006 v 13:35 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

2sick>mas pravdu lepsi pockat a koupit 600W to pak bude jinej mazanec
jinak uz to s tim dvouapulkilem slusne ovladas

Old Post 04-07-2006 v 23:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sick
Grower fárač

Karma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 480  

Příspěvek č. 16


Custe , hele takze to vzadu podel zadni steny jsou 4 mazary, vlevo vepredu jsou 2 rostlinky ICE (ne ICE QUEEN!!!) a vedle by mely byt 2 chroniky!

indoor 150W Nl,shiva a CD - sklizeno

muj 2. pokus 250W - OB, misty,chronic super skunk - sklizime!

scrog 250W - mazar,ice, chronic

Old Post 08-07-2006 v 23:12 PM
sick je offline   Profil uživatele sick   Find more posts by sick   Foto galerie člena sick   Click here to Send sick a Private Message   Add sick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5324210 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív