Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » AlizéeFan's first shit
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
AlizéeFan
Nový Člen

Karma uživatele AlizéeFan - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 3  

AlizéeFan's first shit Příspěvek č. 1



Tyhle kytičky jsem si přivezl z Holandska, nakupoval jsem poprvé v coffee shopu a byl jsem z toho tak vyplesklej že ani nevim co to je za model. Jsou jí už 3 měsíce, ačkoli na to nevypadá. Zatim je jen na sluníčku, ale asi už bude čas na nějaký to světýlko navíc. Je v normální zemině z Tesca, občas přidám do zálivky trochu nějakýho mixu s dusíkem. Docela by mě zajímalo jestli to mám nějak radikálněji zastřihnout, nebo tak něco. Tak se mějte.

Old Post 12-09-2006 v 15:25 PM
AlizéeFan je offline   Profil uživatele AlizéeFan   Find more posts by AlizéeFan   Foto galerie člena AlizéeFan   Click here to Send AlizéeFan a Private Message   Add AlizéeFan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 2

Schrnuti pro tebe:
1-rozhodne nezastrihavat...
2-bud si postav skrin(prostuduj grower-mrkni na par threadu a budes vedet co budes poterbovat-zhruba)
3-jestli to mas jen tak a skrin stavet nebudes tak myslim ze ti temer nic nevykvete...rozhodne bych zkusil alespon provizorium a moc penez bych do toho nedaval,uvidis sam ze te growing chytne...jo a nechci bejt hnusnej ale ta ouroda nebude to co si kostoval v holandu:-))

Old Post 12-09-2006 v 17:56 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maarius
Stálý Člen

Karma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 3

Bejt tebou tak to hodim ven a doufám že to vykvete a mezi tím než bych čekal co s tim,tak bych si postavil boxík do kterýho bych dal čerstvý řezy. není problém sehnt pár řízků tady na groweru. Jsem z Prahy a řezů na levný odkup mám dost. Boxík bych si postavil nejspíš v-scrog v přenosnym boxíku jako to má například g-man,thalos a mrtě ostatních,mají tu tak skvěle zdokumentovanou stavbu že myslím že by to neměl být problém postavit a při lampě 70w to nebudou ani tak velké náklady a když zapojíš i smysl pro "homemade" tak myslím není co řešit.

EDIT: Nebo mě napadlo že bys z nich mohl udělat pár řízků hodit to ven a ty řízky si hodit do boxu.

Peace and grow!

1st.grow,70w,OrangeBudPohřbeno

Almara250w-Sklizeno

Almara250w-znova

Nákresy boxů-Přidejte nákresy!!!

Naposledy upravil Maarius 12-09-2006 v 18:23 PM

Old Post 12-09-2006 v 18:09 PM
Maarius je offline   Profil uživatele Maarius   Find more posts by Maarius   Foto galerie člena Maarius   Click here to Send Maarius a Private Message   Add Maarius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spuk
Stálý Člen

Karma uživatele Spuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 4

Je pekny ze je to z holandska ale nikde sem se nedocet co to je za vzorek???

Old Post 12-09-2006 v 19:23 PM
Spuk je offline   Profil uživatele Spuk   Find more posts by Spuk   Foto galerie člena Spuk   Click here to Send Spuk a Private Message   Add Spuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 5

spuk: pro někoho to neni tak důležitý, hlavně, že to funguje

Old Post 12-09-2006 v 20:46 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irwin
Stálý Člen

Karma uživatele irwin - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 6

vyzera dost biedne, ale uz ju nezastrihavaj
rad by som vedel odrodu....to ze je to z hollandu mi nestaci
neverim ze to bude nejako extra silne,ale zahulit si mozes

hulenie prvej svojej vlastnorucne vypestovanej rastliny je to naj naj naj....

--------------------------------------------
Ani zbrane, ani drogy, ani alkohol nieje zly. Zle nemozu byt veci, lebo veci nic nerobia. Zly mozu byt iba ludia, ktory tie veci pouzivaju na zlo.

Old Post 12-09-2006 v 21:42 PM
irwin je offline   Profil uživatele irwin   Find more posts by irwin   Foto galerie člena irwin   Click here to Send irwin a Private Message   Add irwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 7

odpovim za tebe jestli nevadi: prijel z holandu a nevi co je to za genetiku viz hore....

Old Post 13-09-2006 v 09:47 AM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AlizéeFan
Nový Člen

Karma uživatele AlizéeFan - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 8

Jasný, je to jen první testovací pěstování. Z Holandska jsem si přivezl již hotovej výrobek, jel jsem potom v autě a na silnici jsem viděl rejnoky. Rozhodně zkusim nějaký řízky a k nim se potom budu chovat ohleduplněji. Vždyť to znáte určitě sami, radost je už když vyrostou ty charakteristický listy. Souhlas?

Old Post 13-09-2006 v 09:48 AM
AlizéeFan je offline   Profil uživatele AlizéeFan   Find more posts by AlizéeFan   Foto galerie člena AlizéeFan   Click here to Send AlizéeFan a Private Message   Add AlizéeFan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hena
Stálý Člen

Karma uživatele hena - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 9

Souhlas

Old Post 13-09-2006 v 11:03 AM
hena je offline   Profil uživatele hena   Find more posts by hena   Foto galerie člena hena   Click here to Send hena a Private Message   Add hena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4693340 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív