Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Proč kouříš cigarety ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Proč kouříš cigarety?
Cigarety mi chutnají
Z machroviny
Baví mě to
Nemůžu přestat
Kouřím, abych zapadl do party
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 33

Mě osobně kouření moc nevadí já pravidelně nekouřím.
Jenom na různých akcích a když s kamarády zahulím . Kvuli prožitku - lepší high, zvlášt když se zaseknu u zapalování a žhavim cigo tak dlouho dokud nerupne kamíne kv zapalovaču :-D

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 06-06-2006 v 18:43 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Index
Stálý Člen

Karma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 34

cha,,tak taky přispěju,kouřil jsem dost tak krabku denně od 15-16 let.porad se to zvysovalo coz me docela vadilo,tak semi si loni v rijnu rek a dost a vpulce krabky jsem prestal od te doby ani jedno cigo,nic..az ted(((jeli sme na nejakej skolni kurz-nudaaaaaa nejvetsi tak sem tam zacal - z nudy kourit..prijel sem a nejak senemuzu ty nudy zbavit......eh

Old Post 06-06-2006 v 19:47 PM
Index je offline   Profil uživatele Index   Find more posts by Index   Foto galerie člena Index   Click here to Send Index a Private Message   Add Index to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 35

Teď mám poslední tabák (Javansee Jongens halfzware), dokuřím (už je na dně) a seru na to. Neříkám, že si nedám řezané, to je pohodový relax, ale jen občas...snad to dám. Nekouřím moc dlouho, ani ne rok.

„Neodevzdávejte všechna svoje rozhodující práva lidem s mocí, bez ohledu na to, jak obdivuhodní se vám mohou zdát. Za fasádou hrdiny najdete lidskou bytost, která dělá lidské chyby. Když se lidské chyby udělají v měřítku, které je dostupné superhrdinovi, nastanou obrovské problémy.“ Frank Herbert
ChaoticRoman's OutDoor 2006

Old Post 06-06-2006 v 20:30 PM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

Kouřím, protože kouřím, kdybych nekouřil, tak nekouřím. Stejně umřu, ale tímhle si dávám šanci na smrt bolestivou. Ach jo. Chutnají mi cigatery, ale možná někdy chytím zase někaký impuls přestat, bohužel nikdy nebyl tak silný.

V podstatě z toho vyplívá, že nezačínejte kouřit. Protože budete debil jako všichni co začli.

Old Post 06-06-2006 v 21:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moucha
Nový Člen

Karma uživatele Moucha - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 37

kourím protože mě to chutná. Kdybych chtěl přestat tak bych musel přestat hulit trávu a to nevypadá moc reálně.

Old Post 07-06-2006 v 07:05 AM
Moucha je offline   Profil uživatele Moucha   Find more posts by Moucha   Foto galerie člena Moucha   Click here to Send Moucha a Private Message   Add Moucha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bilos
Nový Člen

Karma uživatele Bilos - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 38

Nekouřim už pravidelně asi 5 týdnů. Občas si to žváro dám ale to mám na něj chuť tak 2x v týdnu jedno. Myslim že to tak nějak přišlo a začal kouřit fakt každý, já nemusím. Ten nikotin si nakonec dávám docela pravidelně v motousech...

Old Post 07-06-2006 v 08:20 AM
Bilos je offline   Profil uživatele Bilos   Find more posts by Bilos   Foto galerie člena Bilos   Click here to Send Bilos a Private Message   Add Bilos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Ra_
Stálý Člen

Karma uživatele _Ra_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 39

Kouřim když mám chuť. A tu už se pár dní neměl, těch pár dní sem nebyl v hospě. Asi tak.
Kdysi tu byla anketa "jakou značku hulíte" nebo tak něco. Tak mě napadlo, že jak se řiká, že většina motorkářů nakonec skončí u Harley-D.. , jestli to platí o i kuřácích a startkách. zdarec :-)

nemusim furt dělat jen co mě baví, ale nechcu dělat co se mi nelíbí

Naposledy upravil _Ra_ 07-06-2006 v 13:17 PM

Old Post 07-06-2006 v 13:10 PM
_Ra_ je offline   Profil uživatele _Ra_   Find more posts by _Ra_   Foto galerie člena _Ra_   Click here to Send _Ra_ a Private Message   Add _Ra_ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele _Ra_! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golgotha
Stálý Člen

Karma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 455 

Příspěvek č. 40

_Ra_ : Ja kouril startky,ale otcovy se to nelibylo,tak musim kourit naky lepsi cigara,nevim proc,ale je to tak!Tak uz trictvrte roku kourim Lucky Strike...

Kafe bylo málo sladký!

Old Post 07-06-2006 v 13:54 PM
golgotha je offline   Profil uživatele golgotha   Find more posts by golgotha   Foto galerie člena golgotha   Click here to Send golgotha a Private Message   Add golgotha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 41

protože je mi z nich blbě.

Old Post 07-06-2006 v 14:21 PM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vincent21
Stálý Člen

Karma uživatele vincent21 - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 42

cosecha:tak přesně z tohohle důvodu jsem se na to vys...

Old Post 07-06-2006 v 14:24 PM
vincent21 je offline   Profil uživatele vincent21   Find more posts by vincent21   Foto galerie člena vincent21   Click here to Send vincent21 a Private Message   Add vincent21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejlak
Nový Člen

Karma uživatele mejlak - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 43

jak jde cas tak fajcim cim dal vic, vetsi chut a pozitek z retka....asi taky moje duvody ke koureni. Jinak po brcku bych nekourit nevydrzel, prestat bych urcite chtel, ale nemam motivaci..az bude tak uvidim..treba jen kecam a neskoncim...kdo nekouri, tak at ani nezacina, posledni vatu stejne vzdycky vrazim do cigar a na naky zdrazovani seru, protoze zavislost je svine
peac m*k

Old Post 07-06-2006 v 18:00 PM
mejlak je offline   Profil uživatele mejlak   Find more posts by mejlak   Foto galerie člena mejlak   Click here to Send mejlak a Private Message   Add mejlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 44

fajcim,lebo som sprosty.inac by som si nenicil vedome zdravie.



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 07-06-2006 v 18:56 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 45


kouřil jsem... .... už dlouho ne....

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 07-06-2006 v 19:03 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Novota
Stálý Člen

Karma uživatele Novota - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 46

kouřím, protože sem debil...
i přesto, že vím jak mi cíga likvidujou tělo, tak mě vždy přemůže touha po nikotinovém uspokojení a dál už to všichni známe...
každopádně se snažim omezit a snad jednou snad i přestat..

Music & weed - ma favourite combination

Old Post 08-06-2006 v 12:14 PM
Novota je offline   Profil uživatele Novota   Find more posts by Novota   Foto galerie člena Novota   Click here to Send Novota a Private Message   Add Novota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 47

2 Co : Tato fotka si minimálně zaslouží nominaci a posléze i cenu za foto týdne

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Old Post 08-06-2006 v 12:38 PM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Digital
Nový Člen

Karma uživatele Digital - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 48

Fajčím len ked si zahulim inač mi nechutí

Old Post 08-06-2006 v 15:04 PM
Digital je offline   Profil uživatele Digital   Find more posts by Digital   Foto galerie člena Digital   Click here to Send Digital a Private Message   Add Digital to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Digital! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1835160 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív