Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Proč kouříš cigarety ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Proč kouříš cigarety?
Cigarety mi chutnají
Z machroviny
Baví mě to
Nemůžu přestat
Kouřím, abych zapadl do party
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
GE100
Stálý Člen

Karma uživatele GE100 - 72% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 49

Kouris, kourim, kourime...........nekdy je pohudka dat si po brcku cigo, ale nekdy na to ani nepomyslim........Jenomze treba pivo......ten, kdo ho pije a je to kurak at nerika, ze si k pivu nezapali......
Ja jsem nedavno odjel do Anglie, no a ciga (startky), co jsem si dovezl jsem uz dokouril.......par dnu zpatky jsem si koupil pulkovej DRUM a tak sleduju, ze uz me to nebere tak moc, jako normalni ciga..............mozna ale hlavne proto, ze je to tu drahy jako krava.....takze si kazdy cigo radsi dvakrat rozmyslim........no a nedavat tu tabak do Jointa je proste nemyslitelne....

Old Post 09-06-2006 v 10:17 AM
GE100 je offline   Profil uživatele GE100   Find more posts by GE100   Foto galerie člena GE100   Click here to Send GE100 a Private Message   Add GE100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

kourim 25 az 30dene. moc mi to chutna a za tech 11let sem nikdy nezkousel prestat. na nekuraky seru. je jejich problem ze hospodsky nedelaj hospody specielne pro ne. a venku mi muzou nekuraci prdel vylizat uplne. platim na danich za cigara tak nechutny prachy ze se fakt vod nikoho prudit nenecham. posiluju prece ekonomiku ne?

Old Post 09-06-2006 v 11:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
triss
Stálý Člen

Karma uživatele triss - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 51

protože sem lama.... a protože prostě na krátký červený startovačky nedám dopustit...chutnaj mi....jinak krabku mam tak na 2 dny ale nesmim bejt v hospodě, tam všechny limity padaj a sem schopná dát 1-2 krabičky za večer.....
no řekněte mi co znáte lepšího než napít se skvěle vychlazenýho piva a k tomu si zapálit startku...

ježiš teď to vypadá kdovíjakej nejsem ochlasta a zavislák

Old Post 09-06-2006 v 17:32 PM
triss je offline   Profil uživatele triss   Find more posts by triss   Foto galerie člena triss   Click here to Send triss a Private Message   Add triss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
don juan
Stálý Člen

Karma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 52

kourim velmi malo tak ze mi tabak vydrzi na 2 tydny a je to v pohode mohl bych min ale zase mi chutna

Oh Holy Shit 2x400Watt + 30 Clones

M+++ 70W 5 clones-->NICE GROW
M+++2 250W 5 clones-->NICE GROW two two
M+++2 400W 6 clones-->NICE GROW TWO

Old Post 09-06-2006 v 17:45 PM
don juan je offline   Profil uživatele don juan   Find more posts by don juan   Foto galerie člena don juan   Click here to Send don juan a Private Message   Add don juan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 53

don juan: Jen počkej, takhle jsem taky začínal. Nejdřív jedna denně, dvě, pět, na akcích pak dáš 10-15 a už to bude, jen uvidíš.

Když se nad tím zamylíte: každý, kdo chce jednou přestat, by měl začít okamžitě, protože s dalším kouřením se jen propadá hlouběji a hrozně si to znesnadňuje.

„Neodevzdávejte všechna svoje rozhodující práva lidem s mocí, bez ohledu na to, jak obdivuhodní se vám mohou zdát. Za fasádou hrdiny najdete lidskou bytost, která dělá lidské chyby. Když se lidské chyby udělají v měřítku, které je dostupné superhrdinovi, nastanou obrovské problémy.“ Frank Herbert
ChaoticRoman's OutDoor 2006

Old Post 10-06-2006 v 15:17 PM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
don juan
Stálý Člen

Karma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 54

vis co kourim uz delsi dobu ne dlouhou dobu ale s 3rocniho koureni cigaret sem presel na tabak a slabejsi koureni

Oh Holy Shit 2x400Watt + 30 Clones

M+++ 70W 5 clones-->NICE GROW
M+++2 250W 5 clones-->NICE GROW two two
M+++2 400W 6 clones-->NICE GROW TWO

Old Post 10-06-2006 v 18:18 PM
don juan je offline   Profil uživatele don juan   Find more posts by don juan   Foto galerie člena don juan   Click here to Send don juan a Private Message   Add don juan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
julian
Nový Člen

Karma uživatele julian - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 55

no fajcim hlavne preto ze mi to chuti nezacal som preto aby som zapadol do party z niakeho macherstva alebo co fajcim preto lebo tie cigy tu su je to taky isty produkt ako napr banany len to inak vyuzivas mas z toho pozitok za niaku cenu ale aj biely cukor a biela muka zabija ale to sa nikde nepise...samozrejme zalezi aj na tom co facis ja keby som si mohol dovolit cigary tak by som fajcil iba tie a jebal by som na cigy je to omnoho zdravsie..a inak ganja obsahuje asi 5x viac dechtu a 10x viac oxidu uholnateho ako tabak pokial si to dobre pametam...najlepsie mi chuti ranna cigaretka ked som este chodil do skoly tak nesmela chybat, fajcim v najroznejsich prilezitostiach, neviem ale myslim ze taka ciga ti pomaha s niekym nadviazat kontakt ked zhaluzis ze fajci a idete si zapalit...a aj ja sa chystam prestat ale myslim ze sa mi to nepodari na stalo a asi je to zbytocne zda sa vam 1cigareta denne vela?

Old Post 10-06-2006 v 22:03 PM
julian je offline   Profil uživatele julian   Find more posts by julian   Foto galerie člena julian   Click here to Send julian a Private Message   Add julian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
exe cut
Stálý Člen

Karma uživatele exe cut - 95% PěstitelskáKarma uživatele exe cut - 95% PěstitelskáKarma uživatele exe cut - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 56

kouřil jsem 10 let.cca od 13lel,a nesral jsem se s tim(třeba 2 kráby STS denně).před měsícem a něco jsem s tim zkončil.mám chut´ jak prase,to jo,ale pokaždý si řeknu,že taková pičovina jako trubička naplněná drtí odpadu z tabáku mě nebude přeci ovládat!!dám si radši brko.Jo a už věřim tomu,že člověk je odnaučenej až tak po roce nekouření.pokušení totiž číhá všude...trubičky zasraný!!!!!!!!

Old Post 11-06-2006 v 15:04 PM
exe cut je offline   Profil uživatele exe cut   Find more posts by exe cut   Foto galerie člena exe cut   Click here to Send exe cut a Private Message   Add exe cut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanychka
Nový Člen

Karma uživatele hanychka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 57

Jo kámo, jsem na tom podobně, akorát já jsem se dobrovolně rozhodla zemřít na rakovinu plic a tak miluji svou vášeň

Old Post 11-06-2006 v 15:27 PM
hanychka je offline   Profil uživatele hanychka   Find more posts by hanychka   Foto galerie člena hanychka   Click here to Send hanychka a Private Message   Add hanychka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 58

i vřes varování jsme začal kouřit nedávno, bohužel.... sice nekouřím moc, třeba i jednu denně, ale pokládám se za závisláka.... a k tomu jsem parchant vybíravý, nejradši mám vlastnoručně balené (Javansee 1/2 nebo 3/4, Red bull aromatic)
akorát mě štve že za kalbu klidně stáhnu celou krabku a že cigárama řeším nedostatky lepšího kuřiva

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 11-06-2006 v 15:45 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 59

věř tomu že kdybych z toho nic neměl tak nekouřím cigarety mi chutnají (a vodní dýmka 100× tolik) a pomáhají mi se uvolnit třeba když nevychrápaný vypadnu ze školy a musím fungovat po zbytek dne... akorát už mi chybí ty motačky, pamatuju že první cigáro jsem dokouřil do půlky a už jsem kydl na zemi vysmátý jak pětikačka
absťáčky nemám, a plíce jsou v kondici.... zatím (ťuk ťuk ťuk)
zajímavé je že ve věku kdy většina lidí začínala jsem byl zapřísáhlý odpůrce

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 12-06-2006 v 22:48 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kombík
Stálý Člen

Karma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 60

ja kdysi kouril v 7-8 letech ale to sem vlastne pomalu neumel kourit pak pauza az do 9. tridy a kourim do ted cca 5 let.vetsina lidi kouri nejdriv ciga a chlasta a pak zacne hulit.ja zacal kvuly tomu krasnymu stavu po par slucich z dymky,ale to byl uplnej zacatek,ted uz to vsechno vnimam trochu jinak.tudis ganja me naucila kourit ale ted zase odnauci,stylem : abstak prehulis! a ja vim ze to zvladnu jen co mi vyroste moje proticigaretova sklizen hned s tim seknu,doufam ze se mi to prez prazniny podari...drzte palce

Old Post 13-06-2006 v 13:24 PM
kombík je offline   Profil uživatele kombík   Find more posts by kombík   Foto galerie člena kombík   Click here to Send kombík a Private Message   Add kombík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 61


Něco horšího než kouření. Ano moderní věda už ví

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 13-06-2006 v 16:00 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 62

Mensi offtopic: Kolko stoji ty tabacky na balene ciga ? Treba ty aromaticke A jak chutnaji ?

Life is just a ride.

Old Post 13-06-2006 v 18:51 PM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wawroch
Nový Člen

Karma uživatele wawroch - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 63

ja si kupuju samsona nebo javaanese, 40 gramu asi za stovku, je z toho tak 50 cigaret. dobry pokoureni, lepsi nez to, co lidi bezne kouri. jen to neni tak pohodlny, jako vytahnout to z krabky. ale zase baleni=mensi ritual. udelas si tlustsi ci tenci cigo. na co mas zrovna chut. jinak kourit sem zacal proto, abych se naucil slukovat dym a mohl dobre vstrebavat latky z konopi, proste abych se dobre zhulil. no nejak mi ten tabak zachutnal :-))) nebo spis :-( ? nevim...

Old Post 14-06-2006 v 00:32 AM
wawroch je offline   Profil uživatele wawroch   Find more posts by wawroch   Foto galerie člena wawroch   Click here to Send wawroch a Private Message   Add wawroch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GE100
Stálý Člen

Karma uživatele GE100 - 72% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 64

Zdar vsem.....no s tim tabakem je to u nas dost pohoda.....40g za kilo...hodne husty........tady v U.K. te stoji 25g asi takovych 5 liber, kdyz si kupujes treba Drum a ne ty jejich plecky co se nedaj kourit........ja uz prestavam kourit, pac mi to tu fuckt leze do penez a zacina me to srat.....je to celkem nahul, kdyz clovek kouri uz delsi dobu ( cca 6 - 7 let ). Neni mi zrovna nejlip......
Ale asi nejvetsi zahul je, ze jsem si uz skoro tyden nedal ani sloucka z nakyho modelu.....ganja se mi tu nechce kupovat, protoze to tu smeli jak se da, no a to je jeste horsi......divim se i sam sobe, ze ty ciga uz skoro nekourim......drzim pesti vsem, co prestavaj kourit.....neni to zrovna nejlehci, kdyz toho abstaka nemuzes ani prehulit.......peace vsem

Old Post 14-06-2006 v 09:23 AM
GE100 je offline   Profil uživatele GE100   Find more posts by GE100   Foto galerie člena GE100   Click here to Send GE100 a Private Message   Add GE100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7736860 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív