Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Plíseň na listech?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Plíseň na listech? Příspěvek č. 1



Zdravím vás mám menší problém s listama a už si nevim rady tak se obracím na vás. Nebudu to nějak rozepisovat...fota stačí...ze začátků sem myslel že to je přehnojený tak už asi 2 tejdny nehnojím...do zálivky dávám 20kapek 3%H2O2 a na postřik 10 kapek... Hnojím Ahčka+phytamin....holky sou 7. den na květu...teplota 26C a vlhkost okolo 50%...

Old Post 07-01-2006 v 15:20 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 2

Mel jsem neco podobnyho.Ja osobne soudim,ze to bylo zpusobeny vadnou genetickou informaci.Vyskytovalo se to jen na kytkach ze semen a jenom na jednom druhu (BB).Byly to semena ktery davaly zadara takze jsem usoudil ze vedeli proc jsou zadara.Na tech kytkach jsem pozoroval i jiny anomalie a bylo videt ze je to proste nejaka geneticky zapricinena mutace.Ostatnich kytek se to netykalo.Byl to proste jen ten jeden model.Podminky a vsechno ostatni mely stejny..

Vubec bych to neresil..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 09-01-2006 v 12:52 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 3

no já bych to řešil když mi to už sežralo půlku kytky

Old Post 10-01-2006 v 19:22 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 4

ted jak na to cumim drobatko pod wliwem... tak se me docela zda ze je to spaleny necim zwenku zkus na chwilu wysadit ten peroxid do postriku
ale esi si mysis ze je to fuckt plisen tak kup w grosopu neem oil je to prirodni a melo by snad pomoct ale prwne bych wyzkousel jen wysadit peroxid

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 10-01-2006 v 21:36 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 5


loeX - No jestli to sezralo pul kytky tak bych to nejak resil taky..
V kazdym pripade je to hodne podobny tomu co jsem mel i ja.Samozrejme to muze bejt neco jinyho..

No podivej se na list ty kytky na fotce..Nic lepsiho jsem nenasel.Vypada to dost podobne i kdyz ve skutecnosti to bylo o dost podobnejsi..Mrkni se..Musis si to zvetsit na maximum.Treba si to stahni..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 10-01-2006 v 21:51 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 6

je to hlína...peroxid do zálivký dávám kvůli likvidaci odumřelých kořenů...postřik kvůli částečné desinfkeci....jinak už sem ho vysadil...bude to tak tejden a dneska ráno sem zas otrhával zkurvené listy

to Jahudka: geneticky to je bílá vdova...zádrhel je v tom, že mám dost kamarádu se skříní, kteří ji měli bez problémů a já ji jedu aspon po 3. tí a nidko zatím neměl sebemenší problém je to ta samá genetika jako tady....http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=19862

Old Post 11-01-2006 v 13:14 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zukzu
Stálý Člen

Karma uživatele Zukzu - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zukzu - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 7

loeXi loeXi ty o tom víš úplně všechno a všechno máš ale pokaždy to neni na 100% Ja si myslim že jim toho dáváš zbytečně moc ja sem na ně dával jen Wuxal/OBM a jaky byli

Old Post 12-01-2006 v 10:19 AM
Zukzu je offline   Profil uživatele Zukzu   Find more posts by Zukzu   Foto galerie člena Zukzu   Click here to Send Zukzu a Private Message   Add Zukzu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 8

kazdopadne esi je to fuckt listowa plisen tak se ta kytka musi od ni rychle wylecitr nebo wyhodit pac to nestoji za to aby ti ta plisen pak zliqidowala wsechny kytky siri se docela rychle

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 12-01-2006 v 16:34 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 9

no vypadá to že se to vyřešilo nakonec samo...bylo to rozlezlý na všech kytkách...ted to stagnuje...

Old Post 14-01-2006 v 12:00 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-03-2013 - plíseň na zdech - 9 odpovědí
30-09-2005 - Plíseň na palicích - 3 odpovědí
12-09-2006 - Fleky na listech - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9589730 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív