Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení a posilování - Hulící posilovna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Co vy a posilování?
Chodím bušit den co den. Žiju posilovnou.
Posilovnu navštěvuju 5x týdně. Hlídám si stravu i spánek
Cvičím 3-4x do týdne, chci pro sebe něco dělat.
Když se mi chce, tak si jdu zacvičit.
Cvičím kondičně doma.
Kdysi jsem bouchal…
Serte na posilování, pojďte se radši zhulit!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Varuker
Stálý Člen

Karma uživatele Varuker - 74% PěstitelskáKarma uživatele Varuker - 74% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 97

Moltresi potěšils mě, nečekal sem, že takovejdle trýdek na G najdu
Já myslim, že hulení a posilka se vzájemně nevylučují....je teda pravda, že po sklizni, kdy bylo brčka dostatek, tak sem na ňákou bušárnu sral, ale to bylo jen kvůli mojí lenosti. Zhulit se před tréninkem se mi taky neosvědčilo, záděry jak sviň a akorát sem furt vymýšlel nové cviky Teď přez zimu sem se do toho zas jaksepatří vrhnul - 3-4x týdně, podle volného času. Užívám teď jenom gainer, což je podle mě jeden z nejzákladnějších suplementů, co se týče kvalitní regenerace a nabrání nové svalové hmoty....dřív to byl i kreatin, ale čím dýl hulím, tím víc tady ty chemky zavrhuju jinak o tom, že by THC ňák přímo ovlivňovalo kvalitu posilování sem zatím neslyšel....

Naposledy upravil Varuker 13-02-2006 v 14:06 PM

Old Post 13-02-2006 v 13:17 PM
Varuker je offline   Profil uživatele Varuker   Find more posts by Varuker   Foto galerie člena Varuker   Click here to Send Varuker a Private Message   Add Varuker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ace Dogg
Nový Člen

Karma uživatele Ace Dogg - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 98

dobrej thread

pustate rastlinam hudbu?

Old Post 13-02-2006 v 15:37 PM
Ace Dogg je offline   Profil uživatele Ace Dogg   Find more posts by Ace Dogg   Foto galerie člena Ace Dogg   Click here to Send Ace Dogg a Private Message   Add Ace Dogg to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ace Dogg! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotlis
Stálý Člen

Karma uživatele kotlis - 31% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 99

hele,cvičim už naky ten čas,dycky sem šel do fitka,zabouchal,dobře se nalil a pak šel ven,nabil sklo..obcas sem se nedopatrenim ocitl v posilce zkouřen a neni to teda nis extra..rekordy na bench si nahuleny asi netrhnu.je to taky o te koncentraci a z puka sem vetdinou rozjařený takže efekt by šel dohajzlu.

ešte k tomu kreatinu:človek ma v sobe asi 120 gramů, když si to vemu, za pul hocky to najede a 2 hodky cvicim tak, ze se mi zaprve zvysi vahy,coz je samozrejme lepsi nez se srat s nakyma trapaskama,zadruhe to lip drzi vodu v tele - ste nalitejsi permanentne,coz je zase prirozene pac 60%tela je voda,pak to urychluje regeneraci ale taky tim ze za kratkou dobu vyrostete o hafo to srdce nestíhá rozpumpovávat (presneji cevy ktere ho zasobujou se nezvetsujou) tim padem je tu riziko pro lidi s vrozenyma dispozicema..

ale treba v kombinaci s proteinama to dela celkem kvalitni hmotu..jinak ja hulim prakticky jak se da ale dopoledne nikdy protoze v posilce vyhuleny je blbost.

ŽERU TO LÉÉÉÉÉTÓÓÓ

Old Post 13-02-2006 v 22:02 PM
kotlis je offline   Profil uživatele kotlis   Find more posts by kotlis   Foto galerie člena kotlis   Click here to Send kotlis a Private Message   Add kotlis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aidam
Stálý Člen

Karma uživatele Aidam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 100

Teda tenhle thread bych tady necekal,ale sem mile prekvapenej kolik groweru zveda zeleza.Ja do posilky chodim taky,ale dost nepravidelne.Nekdy trikrat tejdne jindy treba jen jednou,ale s nabiranim vahy moc problem nemam.Od ty doby co sem zacal hrat americkej fotbal a trochu cvicit tj. neco kolem tri let sem nabral neco ke dvaceti kilum a to nejsem hektomorf,ale trochu my v tom pomoh i kreatin a gainery.Bohuzel sypu jeste min pravidelne nez cvicim a tak si od toho neslibuju zadny zazraky.Myslim,ze jestli mate problemy s nabiranim vahy,tak nezapominejte po cviceni sezrat neco sladkyho nebo vypit nakej sacharidak,protoze kdyz vcas nedoplnite sachaidy,tak telo hned po tucich zacne spalovat svaly a hodiny straveny cvicenim postradaj smysl.Dalsi dulezita vec,kdyz uz se tomu chcete venovat aby ste meli naky vysledky,je ze zacatku cvicit s nekym kdo uz to dela dyl (nebo jeste lip najmout si trenera),aby vam ukazal spravnou techniku,protoze bez ni si tak akorat zku.... zada nebo neco jinyho.Jinak ja treba obcas do posilovny pridu zhulenej,ale ty narcisove okolo me stvou vic nez normalne,ale pri samotnym cviceni mi to nak nevadi.Teda pokud nejsem fakt moc.Jo a jinak jeste jedna vec,jestli doopravdy chcete nabrat nakej objem,tak pamatujte,ze strava tvori 70% uspechu a samotnej trenink jenom 30%,zni to asi dost divne,ale je to tak.Kdyz sem kdysi cvicil jeste na zakladce,tak mi tohle furt rikal muj trener a ja si rikal:Jo jasne,to je pekna picovina,ale po par mesicich sem mu musel dat za pravdu...

Old Post 14-02-2006 v 00:10 AM
Aidam je offline   Profil uživatele Aidam   Find more posts by Aidam   Foto galerie člena Aidam   Click here to Send Aidam a Private Message   Add Aidam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 101

Pánové, nečekal jsem tolik příspěvků. Je fajn, že je mezi growerama tolik týpků, co pro sebe nejsou líní něco udělat. Jo, a taky by mě zajímalo, kdo v anketě odpověděl:
Chodím bušit den co den, žiju posilovnou
Jinak mám teď zkouškové, tak moc bušit nechodím. Přiznám se, že mě to trochu sere, protože svaly rychle mízí, ale jsem rád, že nikdy už nebudu takový papír, jak kdysi. 50kg i s postelí!
Příští týden do toho zase skočím naplno. Je třeba honit formu na léto.. Koupaliště, buchty, jointy

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 14-02-2006 v 10:32 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janek69
Nový Člen

Karma uživatele Janek69 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 102

koukam ze v ankete vede cviceni KDYZ SE MI CHCE...
me se chce kdyz to zrovna nejde,z nakyho duvodu...
a ten si bohuzel umim najit vzdycky

Marihuaaana

Old Post 14-02-2006 v 14:34 PM
Janek69 je offline   Profil uživatele Janek69   Find more posts by Janek69   Foto galerie člena Janek69   Click here to Send Janek69 a Private Message   Add Janek69 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Janek69! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ace Dogg
Nový Člen

Karma uživatele Ace Dogg - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 103

citace:
Původní příspěvek od Moltres
Pánové, nečekal jsem tolik příspěvků. Je fajn, že je mezi growerama tolik týpků, co pro sebe nejsou líní něco udělat. Jo, a taky by mě zajímalo, kdo v anketě odpověděl:
Chodím bušit den co den, žiju posilovnou
Jinak mám teď zkouškové, tak moc bušit nechodím. Přiznám se, že mě to trochu sere, protože svaly rychle mízí, ale jsem rád, že nikdy už nebudu takový papír, jak kdysi. 50kg i s postelí!
Příští týden do toho zase skočím naplno. Je třeba honit formu na léto.. Koupaliště, buchty, jointy
ty wole no jo az mne na koupalku uvidej holky tak budu v prdeli bo 187 cm a 68 kg asi neni to po cem holky touzej,uz abych zacal pumpovat zelezo bravo:

pustate rastlinam hudbu?

Old Post 14-02-2006 v 18:26 PM
Ace Dogg je offline   Profil uživatele Ace Dogg   Find more posts by Ace Dogg   Foto galerie člena Ace Dogg   Click here to Send Ace Dogg a Private Message   Add Ace Dogg to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ace Dogg! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 104

Ace Dogg- Jestli s tím chceš něco dělat, tak myslím, že tu je dost hodnotných příspěvků, jak nabrat váhu. Další věc je, jak k tomu budeš přistupovat. Radím s největší poctivostí a nebudeš litovat. Když nemáš z čeho svaly vytvarovat, tak se maximálně jen vyrýsuješ.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 15-02-2006 v 13:11 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotlis
Stálý Člen

Karma uživatele kotlis - 31% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 105

cau ja sem ten co boucha den co den!!chacha..fakt ted asi 6x tydne.strasne me to i bavi a tak..kdyz si pomyslim jak na tom budu v lete,celkem se i tesim..driv sem na to sral a doufal v buchty co rady hubenoury ale zistil sem ze takove mi za to nestoji.hehe tak rvu co to da..nejsem zadny švarcnegr, dal sem ted 80 na bench..k nam chodi borci i na 150 160 a tak..to me dycky trosku zadupe..jinak hulim ted jak se da ale pred posilkou je to napiču.to bych rači nešel.no a protože chci jít tak hulim jenom po vecerech..heh,no,a jeto..

ŽERU TO LÉÉÉÉÉTÓÓÓ

Old Post 15-02-2006 v 15:40 PM
kotlis je offline   Profil uživatele kotlis   Find more posts by kotlis   Foto galerie člena kotlis   Click here to Send kotlis a Private Message   Add kotlis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
supersmažka
Stálý Člen

Karma uživatele supersmažka - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 28 

Pohodička Příspěvek č. 106

Já sem na posilovnu nikdy nebyl ale jednou začas dostanu doma takovej chvilkovej záchvat a furt dělám kliky a lehsedy dokud nevodpadnu a neklepou se mi ruce. Jednou a to bylo fakt dost hrozný se mi z toho cvičení udělalo blbě a musel sem se jít vyzvracet. Od tý doby posiluju tělo jen na těláku nebo v hospodě u fotbálku

Don't worry be grower

Old Post 15-02-2006 v 17:11 PM
supersmažka je offline   Profil uživatele supersmažka   Find more posts by supersmažka   Foto galerie člena supersmažka   Click here to Send supersmažka a Private Message   Add supersmažka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnson
Nový Člen

Karma uživatele johnson - 85% PěstitelskáKarma uživatele johnson - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 107

Takže já cvičím 3x týdně asi 3 měsíce a asi cca měsíc užívam toto http://www.sportnutrition.cz/item.asp?iditem=117 myslím že to trošku nabudí, jinak hulim tak 1joint denně a o víkend se to nedá spočítat

Old Post 15-02-2006 v 17:59 PM
johnson je offline   Profil uživatele johnson   Find more posts by johnson   Foto galerie člena johnson   Click here to Send johnson a Private Message   Add johnson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 108

kotlis: vis jak na tom budes v lete? blbe, pac budes pretrenovanej. 6* tydne je moc, telo se nemuze regenerovat.

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 15-02-2006 v 19:30 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotlis
Stálý Člen

Karma uživatele kotlis - 31% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 109

ježíš:kámo kvůli toho existuje kreatin a podobné sračky které do sebe cpu horem dolem!!až mi bude 50 tak už si to nebudu moct takle užít..dělám to fakt rozvážně a věř že 6x týdně se cvičí normálně.teda aspon u nas v posilce..

ŽERU TO LÉÉÉÉÉTÓÓÓ

Old Post 15-02-2006 v 20:32 PM
kotlis je offline   Profil uživatele kotlis   Find more posts by kotlis   Foto galerie člena kotlis   Click here to Send kotlis a Private Message   Add kotlis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 110

Tak to je na me moc. Vubec bych tak nechtel vypadat.. Ale facku bych od nej nechtel dostat...

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 17-02-2006 v 11:48 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 111

a neni lepsi chodit bouchat do posilky treba 3* tydne a 2* si zacvicit doma s cinkama+vlastni vahou? tak to delam ja ale je fakt ze zatim nic nebastim.

to puljec: aaa to je nechutnej pšonk, nejlepsi je jak na nej koukaj i ty ostatni lidi v posilovne jak na ufouna

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Naposledy upravil Ježíš 17-02-2006 v 12:31 PM

Old Post 17-02-2006 v 12:25 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 112

pro zacatek je dostacujici hlavne bastit vic a bastit dobře.
Kdysi jsem si koupil nejaky kybl ve stylu mega mass,ale po kazdem poziti z toho byla sracka,takze jsem se na to ,,doslova,, vysral

Old Post 17-02-2006 v 12:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1425770 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív