Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení a posilování - Hulící posilovna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Co vy a posilování?
Chodím bušit den co den. Žiju posilovnou.
Posilovnu navštěvuju 5x týdně. Hlídám si stravu i spánek
Cvičím 3-4x do týdne, chci pro sebe něco dělat.
Když se mi chce, tak si jdu zacvičit.
Cvičím kondičně doma.
Kdysi jsem bouchal…
Serte na posilování, pojďte se radši zhulit!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 81

fajn... presne takove alternativy chci slyset !!!!!

Old Post 11-02-2006 v 12:05 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 82

invalida: ... no to ze si ctes kulturisticky stranky neznamena ze musis skoncit jako ronnie coleman..ale dost to pomuze kdyz chces nabrat 10kg a staci ti to
box: vyborna vec, ale shodite u ni

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 11-02-2006 v 13:14 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 83


hail to the king!

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 11-02-2006 v 13:16 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 84

nic neni nemozne..sak oni se ty kulturisti mazou na souteze olejem, tak ty by ses namazal kremem na boty

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 11-02-2006 v 13:41 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 85

vy by jste nekdo chteli vypadat jak ten cernoch ?

(jako klidne v bile variante..jde o figuru)

ja ROZHODNE ani za nic ! (ale lepsi nez uplny opak )

Old Post 11-02-2006 v 13:55 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 86

inf3cti: Přečetl jsem toho dost, ale zajímal mě názor nějákého týpka, co se pohybuje v mojich sférách a ne jen rady profíků, co mají pod sebou fitko. Určitě je pro mě lepší a přínosnější názor a zkušenost growera-huliče. Toť vše a už to nechci rozpitvávat.

Puljec: Syrovátku už užívám. Vždy po cvičení. Kreatin jsem přestal brát. Někdo tu předtím psal nějaké špatné zkušenosti. Maso se snažím žrát co to jde. Rostu, ale chtěl bych ještě. Jo a co ty aminokyseliny a protejny? Bude to asi fest stát, hm? Slyšel jsem tak okolo 3000. Je to možné?
P.S.: Kolik máš na té čince na bench??

Old Post 11-02-2006 v 14:15 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 87

chtel bych dodat kuraz vsem kostlivcum .Na fotkach je rozdil zminovanych 10kg hmoty.Trvalo to 1 rok a slo to i bez cinek.S cinkama by to bylo urco lepsi,ale je tady hodne ale:-)

Ano ta reklama na Osvetim jsem ja,prestoze jsem byl vzdy radne ziven

vecer to radeji smaznu

Naposledy upravil 11-02-2006 v 19:01 PM

Old Post 11-02-2006 v 14:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 88

asi po 10ti mesicich,nic moc,ale ja byl max.spokojenej a lidi mi prestali rikat,ze me odfoukne vitr

Naposledy upravil 11-02-2006 v 19:00 PM

Old Post 11-02-2006 v 14:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 89


no nejsem moc vysoky,takze 10kg masa je pro me daleko vic nez 15kg masa pro dvometroveho borca.
Tohle uz je ale minulost,ted mam bohuzel bliz k prvnim fotum.Nikdy se to ale nevratilo do puvodniho stavu,coz je vytecne :-)
Posledni dobou se ale zacinam opet rozklikovavat,rozdrepovavat,rozbehavat.Proste probouzeni ze zimniho spanku:-)
Tentokrat si zkusim dat i zavazek-6kg(at muzu k vode )





Do zacatku jsem koupil pangamin klasik za 38,-kc a zameril jsem se na to at mam 3 x denne vydatne jidlo (snidane,obed,vecere) a mezi kazdym z nich nejakou vhodnou svacinu.
Po kazdem hlavnim jidle polknu 4tablety pangaminu.Chut do jidla je obrovska,prolozeno cvicenim(hulenim) ani nemluve.
Dulezita je ona posledni davka jidla po veceri.
Osvedcilo se mi po radach mych guru naprat co nejvic bilkovin tesne pred tim nez jsem sel spat.Takze ten tvaroh na noc :-)

Old Post 11-02-2006 v 18:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 90

xerthon: huste, pekne jsi narostl ale co to pandero! jeste bych vytkl raminka, ty jsou v pomeru k bicaku slabounky, kazi vysledny dojem, ale jinak ok. delal jsi i nohy nebo mas takovy kotvy normalne? je fakt ze nizsi typci maj v tomhle vyhodu, kamos s kterym chodim do posilky ma 170cm a vypadal nakorbene uz predtim nez jsme zacali posilovat a byl pritom caj. cheche aby se to tady nezvrhlo v nejakou homo-galerku

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 11-02-2006 v 19:07 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 91

puljec:presne,spanek je veledulezity,stejne jako ta strava,stejne jako ono cviceni.Tak jako potrebuje svuj klid kytka,tak i lidske telo.
Chtelo by to svych 8 hodin tmy

Old Post 11-02-2006 v 19:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 92

jezis:nohy a raminka jsou mymi problemovymi partiemi.Konkretne na chaba ramena jsem se zameril a to co jsem naupazoval uff.
Nektere veci proste nejdou :-)

Old Post 11-02-2006 v 19:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highmat
Stálý Člen

Karma uživatele highmat - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 93

ak potrebujete tenovat ramena, tak dajte si dva razy do tyzdna nejake kliky alebo xodte kuknut xalanow na lezecku stenu.to odporucam uplne vsetkym..
a kreatin papam stale, ale iba stredne hodnoty a pred treningom, ked nejaka celo-viac-dnova akcia tak aj 3krat do dna...
a ked xces len AMk, tak si kup nejake balenie za cca 700SK a pred spanim si daj davku, tak isto na ranajky a hadam uvidis vysledky.co sa tyka mnozstva, tak by som vela tvarohu zasa nejedol, lebo BIELKOVINY sa nijak v tele neukladaju,pouzivaju sa LEN ako stavebny material, takze ci zjes kilo alebo 30dg tak to bude asi jedno

fucking shit is this weed BUT I breed IT to feed my need

I love cannabis indica!!!

AMO+ Mora

Old Post 12-02-2006 v 13:51 PM
highmat je offline   Profil uživatele highmat   Find more posts by highmat   Foto galerie člena highmat   Click here to Send highmat a Private Message   Add highmat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 94

jeste doplnim pujlce- nema smysl kupovat drahy suplementy a kreatin pokud si nezmenite jidelnicek a stravovaci navyky, dobry je to zapojit az obycejny zradlo prestane zabirat (dostatecne stimulovat rust). Ja jsem zatim ve fazi ze rostu i bez suplementu tak proc do toho vrazet penize?

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 12-02-2006 v 15:17 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 95

kecaas

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 12-02-2006 v 21:42 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 96

Přidána anketa. Požádal jsem o přesunutí do kuřárny. Snad sem trefíte. Peace, Moltres.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 13-02-2006 v 12:12 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2915530 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív