Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení a posilování - Hulící posilovna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Co vy a posilování?
Chodím bušit den co den. Žiju posilovnou.
Posilovnu navštěvuju 5x týdně. Hlídám si stravu i spánek
Cvičím 3-4x do týdne, chci pro sebe něco dělat.
Když se mi chce, tak si jdu zacvičit.
Cvičím kondičně doma.
Kdysi jsem bouchal…
Serte na posilování, pojďte se radši zhulit!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 113

jsem zvedav komu to cviceni vydrzi nejdyl :-) taky jsem zacal poctiveji-pravidelneji.
Kolik vas jeste pridalo nebo zacalo?

Old Post 17-02-2006 v 19:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wocas
Stálý Člen

Karma uživatele wocas - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 114

čest vy terminátoři
no každopádně si už nějaký ten 6 měsic den co den rubu doma tak 30 min denně, ale nemůžu si stěžovat, každopádně to pozityvně leze do fyzické i psichické pohody a navíc 3 krát tak rychleji díky hulení žeru takže to zrychluje i růst těch ptákovin pod kůží atakdále atakdále......jenom samé pozitýva a pozitýva.....jo a nebýt toho hulení tak bych snad neposiloval vůbec protože vždy po brku chytnu super energii a chuť se rozlámat nevíc mi ganja poslední dva měsíce nějak abnormálně díky tomuto koníčku zvišuje reflexi hooodně moc rychlejší...tohle je pravdivý fakt, protože když sem za mala posiloval bez ganji tak sem vůbec žádné zrychlení nepociťoval.........

Old Post 18-02-2006 v 16:11 PM
wocas je offline   Profil uživatele wocas   Find more posts by wocas   Foto galerie člena wocas   Click here to Send wocas a Private Message   Add wocas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 115

Tak ja taky začnu, resp jsem začal už dříve, ale pak jsem si 2x zmrvil nohu, a tak jsem přestal cvičit.

Old Post 18-02-2006 v 18:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highmat
Stálý Člen

Karma uživatele highmat - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 116

teraz som s kamosom dali dokopy posilku u mna doma a uz tranujem tak 3krat do tyzne, cez wikend sa snazim nieco robit s natrenovanym(hadzeme kusy ladu ,odhazujem sneh,nejake jumpy,flipy...zima praje vsetkemu)
uvidime ci cez leto budu vysledky...ale hlavne to vydrzat!

fucking shit is this weed BUT I breed IT to feed my need

I love cannabis indica!!!

AMO+ Mora

Old Post 18-02-2006 v 22:59 PM
highmat je offline   Profil uživatele highmat   Find more posts by highmat   Foto galerie člena highmat   Click here to Send highmat a Private Message   Add highmat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 117

Tak nám skončilo zkouškové a s novým semestrem se vrhnu opět do pravidelného cvičení.. Koupím asi znovu creatin a nějaké ty aminokyseliny.
Puljec- kde jsi to sehnal tak levně??

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 19-02-2006 v 12:54 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highmat
Stálý Člen

Karma uživatele highmat - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 118

skusal niekto kombinovat kreati a mivokiserliny s nootropikamy? nema to nejake negativne ucinky? teda okrem poskodzovania obliciek a pecene...

fucking shit is this weed BUT I breed IT to feed my need

I love cannabis indica!!!

AMO+ Mora

Old Post 27-02-2006 v 20:51 PM
highmat je offline   Profil uživatele highmat   Find more posts by highmat   Foto galerie člena highmat   Click here to Send highmat a Private Message   Add highmat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highmat
Stálý Člen

Karma uživatele highmat - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 119

sorry: oprava kreatin s aminokyselinami vs nootropika(piracetam)

fucking shit is this weed BUT I breed IT to feed my need

I love cannabis indica!!!

AMO+ Mora

Old Post 27-02-2006 v 20:52 PM
highmat je offline   Profil uživatele highmat   Find more posts by highmat   Foto galerie člena highmat   Click here to Send highmat a Private Message   Add highmat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J.J.
Stálý Člen

Karma uživatele J.J. - 12% PěstitelskáKarma uživatele J.J. - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 120

Tak já se do toho taky zase pustim a přitvrdim ... když už všici po tom zkouškovym začínaj dřít...důležitý je vo tom předem hodně kecat, aby pak člověk nemoh jen tak couvnout...
A ted prakticky ... břicho každej den?je to možný, nebo ne? Co myslíte? někde psali, že v pohodě, ale od tý doby sem vo tom nenašel nic... nerad bych to dřel, kdyby to pak bylo ... kontraproduktivní heh

Old Post 08-03-2006 v 10:20 AM
J.J. je offline   Profil uživatele J.J.   Find more posts by J.J.   Foto galerie člena J.J.   Click here to Send J.J. a Private Message   Add J.J. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Varuker
Stálý Člen

Karma uživatele Varuker - 74% PěstitelskáKarma uživatele Varuker - 74% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 121

Taky sem o tom kdysi cetl, ale to slo myslim o trenink nakeho bodybuildera-sypace....podle me je bricho dobre cvicit pomerne casto, urcite 1 tydne je malo, ale kazdy den, nevim no..neni ale nic jednoduzsiho, nez to vyzkouset. Podle me ale pokud das brisakum jeden den fest zabrat, tak ztezi to budes schopen zopakovat hned pristi den. Optimalni podle me je bricho cvicit obden. Kdo si mysli neco jineho, sup s tim do debaty.

Old Post 08-03-2006 v 19:06 PM
Varuker je offline   Profil uživatele Varuker   Find more posts by Varuker   Foto galerie člena Varuker   Click here to Send Varuker a Private Message   Add Varuker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 122

Zdar Nařezanci,
s většíma přestávkama cvičím od střední už osm let. Jsem odmalička sportovec, pak i atlet na dlouhý tratě, takže hubenej, rychle spalující metabolismus. Cvičením se krásně vyrýsuju, ale nepřiberu jen stravou víc jak dvě tři kila, páč teď chci začít zas s fotbalem, tak i běhám. Žeru proteiny, ale na váze přibírám pomaličku. Dřív jsem bral i kreatin, to je hned jiný kafe. Teď dávám několik měsíců pauzu bez kreatinu. Mám 185cm a vážím 82-3 kilo( s kreatinem jednou i 86!), bez cvičení pod 80. Buším jen doma s jednoručkama a vlastní vahou. Lepší než posilka, nežere tolik času a můžu cvičit kdekoli kdykoli. Kliky na pěstech (zkuste!)- mnohem lepší než klasický, jste výš, skvělá náhrada benchpresu. Před půl rokem jsem začínal na třinácti patnácti a teď v klidu přes dvacet.
Důležitá je pravidelnost, když vedete občas zhuleneckej život se vším všudy, je dobrý se vysrat na klasický kulturistický posilování (dvě sval.partie pořádně v jednom cvičení), ale komplexní, kde procvičíte za 1- 1,5hod. cvičení většinu svalů. Motivuje vás to o dost víc, páč když jedete klasiku a dvakrát se na to vyserete, tak už svaly chudnou a nestíháte dělat všechny partie, což vás demotivuje a vede k vysrání se na posilování.
Např, já mám kolečko vše o třech sériích(okolo 20,teď25cviků,musím dokoupit závaží,nyní dvě jednoručky po 11,5kg)-popořadě: kliky, v předklonu záda s jednoručkama, ramena s činkama různě, bicáky činky, tricáky vlastní váha o postel třeba, dřepy(3x60). Snažím se pokaždý vyzdvihnout aspoň jednu partii nad ostatní a vydřít ji víc,stíhám to do 1,5hod.

Můžete se na to aspoň občas vysrat a brzo doženete,ověřeno. Supr je občas s kámošem v přírodě na prolejzačkách, pak brko paráda. Cvičit po malym špeku dá se, zajímavej zážitek, ale nedoporučuju pravidelně. Občas mám takový tlaky v hlavě při bušení, že hulit pravidelně před tim je koledovat si o malér myslim.

Kreatin dobrá věc, zvlášť pro typy jak já, ale bacha! Jen když fakt dřete. Když máte tejden pauzu, tak i kreatin má pauzu. I mě hubeňákovi pak strašně rychle rostlo břicho a dalo fušku ho sundavat. Hlavně jak jsem přestal cvičit, tak i přes vysazení kreatinu to mělo setrvačnost a břicho neuvěřitelně sílilo. A taky hodně hodně pít(3l denně základ). Jak správně píšete, kreatin váže vodu na svaly,tímpádem svaly berou ledvinám a to musíte dohnat. Jinak si zas koledujete o malér (ledvinový kameny a ost.). Když chemku, tak číst a vzdělávat se. Zdravou stravu samozřejmě taky.
Chlast hrozně ubírá. Jak známo alkáč odvodňuje a po brutálním pátku nebo víkendu vždy hodím do prdele půlku toho, co jsem přes tejden nadřel. Do toho ty špeky, no je těžký skloubit dohromady zábavu a bušení.
Jinak posilování je supr, dobrá fyzička i to že něco pro sebe dělám mi zvedá sebevědomí, zlepšuje imunitu a zdraví celkově, i holky to ocení:-)
Razím heslo, když hulit a chlastat, tak i něco dělat pro tělo - cvičením a stravou. Rovnováha je móóóc důležitá.
Sorry za větší zaplác threadu.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Naposledy upravil PORSCHAK 09-03-2006 v 13:49 PM

Old Post 09-03-2006 v 13:42 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 123

K tomu břichu: proč ho chceš cvičit tak často? Podle mě stačí 1-2x do týdne. Jestli častěji, tak dávej bacha, jak ho cvičíš a cvič i jiné svaly, protože záda pujdou do sraček.

PORSHAK: Ty jo, máš skoro stejnou životosprávu, jak já! Kalba o víkendu a přes týden se to pak těžce dohání. Jinak se mi moc líbí to heslo, cos tu napsal..

EDIT: Ještě k těm klikům - dobrým cvikem jsou kliky na židlích. Jedna vzadu na nohy, dvě vepředu pro ruce.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Naposledy upravil Moltres 11-03-2006 v 18:40 PM

Old Post 09-03-2006 v 16:35 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J.J.
Stálý Člen

Karma uživatele J.J. - 12% PěstitelskáKarma uživatele J.J. - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 124

tak kterej zewlák to už zabalil? já teda o sobě nemůžu říct, že bych ted nák dřel....to jsou dycky takový ty vlny, třeba tak po třech měsících ... se nesejde čas (schule, hospy atd ) a pak to už to nejni vono, no ale ted začnu pravidelně opět ... i když zase zkouškový

Old Post 03-06-2006 v 19:51 PM
J.J. je offline   Profil uživatele J.J.   Find more posts by J.J.   Foto galerie člena J.J.   Click here to Send J.J. a Private Message   Add J.J. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orange Sword
Nový Člen

Karma uživatele Orange Sword - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 125

Já mam doma bench press lavici a vždycky když sem zhulenej(zvejcenej jak řikáme u nás)tak si jdu dát pár sérií na kozy docela mě to baví.
Ale nejvíc musim doporučit skládací duralovou koloběžku na tom je to největší úlet jezdit vypálenej fakt luxus doporučuju vyzkoušet,hlavně taková koloběžka se dá pořídit už za pár kilek.Nejvíc mě baví na ní po městě předjíždět ciklisty)

Old Post 04-06-2006 v 21:09 PM
Orange Sword je offline   Profil uživatele Orange Sword   Find more posts by Orange Sword   Foto galerie člena Orange Sword   Click here to Send Orange Sword a Private Message   Add Orange Sword to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 126

J.J. - přiznávám se.. Víc věcí kolem mě nějak najednou. Zkouškové, buchta, sem tam brko... Nebyl jsem cvičit tak měsíc a jde to poznat jak cip...

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 05-06-2006 v 11:10 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GthiN
Nový Člen

Karma uživatele GthiN - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 15  

Anabolika vs hulení Příspěvek č. 127

Pár mích kámošů se chystá brát anabolika (konkrétně naposin). Všichni ví že se na to nesmí chlastat ale smí se na to hulit?
(nerozmlouvejte ty anabolika proste chci vedet co to udela kdyz si an to clovek zahulí)

Old Post 05-07-2006 v 10:37 AM
GthiN je offline   Profil uživatele GthiN   Find more posts by GthiN   Foto galerie člena GthiN   Click here to Send GthiN a Private Message   Add GthiN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
františekzeleny
Stálý Člen

Karma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 128

Anabolika davaji poradny zaber jatrum,proto by se nemelo na ne chlastat.Pri vysokem a dlouhodobem pouzivani muzou na jatra pusobit dokonce toxicky.Doufam,ze jste seznameni take z vedlejsimi ucinky jako napr. akne,skvrny na tele,zvysena jaterni cinnost atd.Jelikoz po pouzti anabolik se zvysuje agresivita,tak by melo byt huleni ok.Ale fakt se jim to pokus vymluvit,jsou to sracky.Radsi at si koupi kvalitni bilkoviny s treba kvalitnim kreatinem,vzdyt vyrobku na trhu je hafo a jde to vsechno i poctive.

Old Post 05-07-2006 v 11:08 AM
františekzeleny je offline   Profil uživatele františekzeleny   Find more posts by františekzeleny   Foto galerie člena františekzeleny   Click here to Send františekzeleny a Private Message   Add františekzeleny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5732550 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív