Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co zpusobilo "boom" huleni??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 33

miris: tak promin jestli jsem se te nejak dotkl, jen mi to prislo smesny a kolik mi je? to je tajny! jen ti reknu ze mi je pres 20 a i kdyz uz mam dulezity veci davno srovnany v hlave, jeste si myslim ze se ma osobnost bude dotvaret, tak jsem to myslel.

Old Post 19-01-2006 v 10:03 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

něco podobnýho si myslim taky. Asi sem to napsal směšnějc než sem chtěl. END

Old Post 19-01-2006 v 13:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Atominator
Stálý Člen

Karma uživatele Atominator - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 35

Me se libi, ze MIRIS dokaze priznat sve minule chyby, to mnoho lidi nedokaze. Clovek se proste vyviji a ja sam se musim smat svym nazorum a pohledu na svet treba pred 2 mesici natoz pred rokem ci snad 5 lety - tak rychly zmeny ted na sobe pozoruju

SeeYa In The Future If There Is One

Old Post 21-01-2006 v 12:03 PM
Atominator je offline   Profil uživatele Atominator   Find more posts by Atominator   Foto galerie člena Atominator   Click here to Send Atominator a Private Message   Add Atominator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od Jahudka!
Tehdy sis moh ubalit cely brko s cisty travy a pak jsi byl zhulenej.



Zlaté časy....

Old Post 21-01-2006 v 13:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Budeh
Stálý Člen

Karma uživatele Budeh - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 37

boom hulení? hm tak jednak to poměrně hodně lidem vyhovuje. je to jedno jestli jde o hulení nebo třeba o hudbu nebo cokoli jiného. V pubertě to s Váma jebe sem a tam at už s hulenim nebo ne a to že si pořídíš věci s listama? No a co. přiznejme si mi starší (23) když jsme v 15 začínali tak jsme po sešitách měli nakreslený samý listy a kupovali jsme peněženky a různý jiný nepotřebný píčoviny. holt to je to nadšené mládí

Old Post 15-02-2006 v 11:33 AM
Budeh je offline   Profil uživatele Budeh   Find more posts by Budeh   Foto galerie člena Budeh   Click here to Send Budeh a Private Message   Add Budeh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
supersmažka
Stálý Člen

Karma uživatele supersmažka - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 28 

Pohodička Příspěvek č. 38

Ten booom je docela logickej aspoň u nás ve městě kde sou jen samí diskotéky a podobný kraviny, já ze začátku hulil s kámošem spolužákem a voba sme neměli rádi diskolidi s tunou gelu na hlavě . Jak sme se tak poflakovaly po venku tak sme potkávali čím dál tím víc lidí co měli na věc stejnej názor jako my. U nás na ústecku se hulí dost hodně

Don't worry be grower

Old Post 15-02-2006 v 17:57 PM
supersmažka je offline   Profil uživatele supersmažka   Find more posts by supersmažka   Foto galerie člena supersmažka   Click here to Send supersmažka a Private Message   Add supersmažka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 39

"b(L)oom" huleni podle mě způsobilo: HULENÍ
dále i třeba zdravotní účinky....

třeba mě osobně zas nevyhovuje komerční droga - alkohol....z toho mi je blbe.....

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 15-02-2006 v 18:27 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farda
Stálý Člen

Karma uživatele farda - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 257  

Příspěvek č. 40

ja bych to nenazyval "boomeme" .. je to prirozeny vyvoj... a ten se nezastavy.... jde i odhadnout kam to dospeje.. podle me treba tak za 10let to tu bude jako v Holandu...takze to jeste nakou chvili potrva...No ale abych se vratil k tem pocatkum... ja jsem zacal hulit v dobe kdy se prechazelo od darovani k prodavani..

.. pestovali se jen venky.. trava se darovala... neprodavalo se.. pak se knam dostali zvesti o jakych si "podlampovkach" nerozlisovalo se co je to zac.. vsechno se to nazyvalo jednotne skanoury... postupem casu se darovani vytratilo az k dnesnimu stavu.. ze ani kure zadarmo nehrabe...

ale zas si rikam ze by se to mohlo zlepsit... jde o to ze je velky nepomer lidi pestujicich/ konzumujicich

Old Post 14-01-2007 v 12:56 PM
farda je offline   Profil uživatele farda   Find more posts by farda   Foto galerie člena farda   Click here to Send farda a Private Message   Add farda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C00l_D@e
Stálý Člen

Karma uživatele C00l_D@e - 15% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 41

Ja jsem poprvy hulil nekdy pred 7ma rokama, pestovat a vic hulit jsem zacal asi pred 5ti, a je fakt ze dneska je to mnohem vic rozsirenejsi nez tenkrat.
Myslim, ze za to muze asi nejvic to ze se o tom vic mluvi. Lidi se nebojej priznat ze hulej, nebojej se to rict verejne treba v TV, spolecnost je mnohem vic informavana nez pred 10 lety. Ja jsem napriklad ve 13-15ti (tj. 9-11 let zpatky) o trave nic moc nevedel, vedel jsem akorat ze to je droga a ze se kouri, to je asi vsechno (je fakt, ze jsem se o takovy veci v ty dobe vubec nezajimal), ale podle me to bylo hlavne tim, ze informaci bylo malo. Internet u nas se teprv zacal tak nejak vic rozsirovat a predavani informaci mezi hulicema asi nebylo taky tak volny jako dneska (lidi byli opatrnejsi) a i jak tady pisou "nasi starsi" groweri, tak huleni bylo malo, pestovali se hlavne outdory a co bylo to se zhulilo s kamosema.
Dneska neni nic zvlastniho kdyz hulej 15 leti i mladsi a dokonce treba i nejakej out pestujou. Nemuzu rict, ze by se mi to libilo (i kdyz je mi to tak nejak zhulenecky jedno ), ale podle me kdyz clovek 2-3 roky pocka, o nic neprijde a v 15ti jsou podle me dulezitejsi veci, jako treba skola apod. Preci jen doplatit na to ze bych zacal hulit v 15ti a daval kazdej den brko a misto na VS bych skoncil nekde s ucnakem v lepsim pripade a nebo jako muj kamos se zakladnim vzdelanim (i kdyz v jeho priade bych nerek ze huleni bylo jedinym faktorem), to si clovek docela posere zivot dopredu.
Ale mam kamose a vlastne i brachu (jsou na prumyslovce) ktery od 15ti obcas (1-2x za mesic) hulej (je jim teprv 16) a myslim ze to berou dost zodpovedne, coz se mi zas libi (asi nechtej skoncit jak ten nas kamos). Ale jak mi treba bracha vypravel, ze kdyz jede rano buse do skoly tak ze tam kazdy rano kluci 15-17 balej brka, to mi prijde uz fakt docela jako hardcore. Mozna je to tim, ze jsem chodil na gympl a na ucnakach se treba hulilo vic, ale neumim si predstavit, ze bych chodil kazdej den do skoly zhulenej, to bych asi tezko odmaturoval a nejspis bych se ani nedostal na vejsku.
Nechci tady nikoho odrazovat od huleni, ale myslim, ze clovek by nemel zacit hulit, jen proto ze v bravicku nejakej "zpevak" rikal ze huli, a podobne. Kazdej mame svuj rozum, tak by jsme si meli dokazat najit svuj duvod, za kterej se muzeme postavit, kterej si dokazeme obhajit a kterej nebude jen odrazem toho co dela vetsina spolecnosti, tak ja musim taky.

Vesmír je nekonečně dimenzionální prostor.
Podstata všeho je v ničem.
Čas neplyne lineárně.

Old Post 16-01-2007 v 12:47 PM
C00l_D@e je offline   Profil uživatele C00l_D@e   Find more posts by C00l_D@e   Foto galerie člena C00l_D@e   Click here to Send C00l_D@e a Private Message   Add C00l_D@e to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 42

já se zhuloval skoro každej den před gymplem---- a pohoda-nevim nic ale maturitu jsem NAKONEC dal (2,2,3,3) a na VŠ se dostal (dokonce na 3 ) ...ale teda samozřejmě tento přístup k životu/studiu naprosto nedoporučuju.člověk toho časem začne litovat,zvlášť,když si uvědomí,jakou má vzdělání cenu!!!!

jinak souhlasím, že ten boom je zapříčiněn informovaností- aspoň,co tak vidím kolem sebe-- třeba v naší malé,zastrčené oblasti jsme hulení a pěstování !prakticky! rozjeli my--tak 7 let vzad--"a od začátku hrdě! v čele!! dyť je to lepší než pít pivo,doprdele" ..a dnes..pěstuje 3/4 naší generace zde,starý lidi si tu vařej masti,moje máma tím léči psům klouby a kosti ...a odchody na deset minut ven z hospody a červenooký návraty z5 už taky nikdo nekomentuje...

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Naposledy upravil Tayem de Tox 16-01-2007 v 14:09 PM

Old Post 16-01-2007 v 14:03 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 43

Jojo, zlatý časy.. Taky pamatuju ty začátky. Hulit jsem začal v 15-ti, když jsem nastoupil na střední (1994). Kamarád, pohybující se mezi staršími lidmi přinesl filmovku a odkryl před námi kouzelný svět huličské kultury.. Jojo, ty začátky.. Nic než nonamy nebylo, takový seno, změť palic a listí.. Tenkrát u nás (malý městečko, okresní město a okolí) v podstatě nikdo nehulil!! Nezažil jsem, že by někdo prodával, skutečně ta kultura byla o něčem jinym.

Jo a co způsobilo ten boom? Jednoznačně porevoluční vývoj společnosti. Možnost vycestovat, informace, móda, hudba. Nenáročnost výroby, nízká rizika při užívání.. Specifický vliv na psychiku.. atd atd..

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 16-01-2007 v 14:41 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

kdo nosí dneska na klíčích řetízek z céček?

Old Post 16-01-2007 v 18:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7154530 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív