Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Budoucnost a jak jí vidíte
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Dotaz Budoucnost a jak jí vidíte Příspěvek č. 1

zdárek groweři! tak jsem tak přemejšlela a ráda bych věděla, jak vidíte svoji budoucnost. patřim k tý sortě lidí, co hulí každej den. hodněkrát jsem přemejšlela o tom, jak to se mnou dopadne za pár let a nevim. nevim jestli mam pořád hulit protože i když se mi to nelíbí tak vidim, že mě to vypatlává. sem ještě náctiletá, ale nebudu moc dlouho... některý z vás už maj rodinky a je jim dobře, ale při představě na starou vypatlanou babičku mi naskakuje husí kůže. tak se přidejte a podělte se o svojí vizi budoucnosti

Old Post 30-09-2005 v 21:40 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 2

eržc...náctiletý jsem taktéž, hulím, kaalím. Příležitostně? haha další lež. , Hulení= dobrý sluha, špatný pán, bohužel..od toho se řídím už.

Old Post 01-10-2005 v 01:04 AM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 3

Je dobrý se hulenim nenechat ovládnout. Já to dělám tak že jednou za čas prostě třeba dva-tři tejdny nehulim...jednak si člověk pročistí mozek a jednak se naučí, že některý situace se daj skvěle užít i když je člověk střízlivej. Taky je dobrý luštit křížovky, to dělám třeba před zkouškou ve škole, nebo v situacích, kdy bude potřeba předvést někomu svoje znalosti (ve škole, při přijímacím pohovoru do práce a tak). Ale ze všeho nejdůležitější je být nad věcí

Viva México!

Old Post 01-10-2005 v 10:53 AM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Napsal bych jak to vidim do budoucna, ale momentálně mám náladu
NO Choice
NO Future

Old Post 01-10-2005 v 15:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Jilm: díky za povzbuzení všem pravidelnejm uživatelům. Mno řešíme takovej problém doma. Totiž já bych nemusela hulit denně, jenže to je těžký, když vám někdo hulí pod nos. MNo a tak to vždycky končí debatou:
Hodláš takhle hulit furt?-Ne.
A kdy hodláš přestat?-Nevim.
A dokážeš si představit situaci, kdy bys nehulil?-Včera
Včera nic nebylo!-Mohl jsem jet do ... .
Mno ale dneska tam jedeš.-blablabla

Ve dvou se to sice líp táhne, ale hůř trhá(zlozvyk)

Old Post 01-10-2005 v 16:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wendy
Stálý Člen

Karma uživatele wendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 132  

don´t worry Příspěvek č. 6

nebrat to tak tragicky, jednou to každýho přestane bavit hulit tak často, může to sice pár let trvat, ale jednou to příde
ale pro študenty tohle neplatí, ty by to měli omezit z vlastní vůle hned, nebo nikdy nedostudujou
nechci rejpat, ale vim že mam pravdu, víte to i vy, tak si to k***a uvědomte

Old Post 10-10-2005 v 20:46 PM
wendy je offline   Profil uživatele wendy   Find more posts by wendy   Foto galerie člena wendy   Click here to Send wendy a Private Message   Add wendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

future Příspěvek č. 7

Vidim svoji budoucnost..ne moc jasne, ale vidim.

Pres hustou mlhu vyfukovanou odkudsi lze zahlednout postavu sedo-lezici na kanapi pred svou high-end sestavou, ze ktere se ladne line tiche reggae. Na stole lezi fotka hrobu JXD s napisem neverte nicemu, misto popelniku je plechovka od 50L latexu. Je skoro plna. Postava pripomina cloveka, ale tim uz davno neni. Postupne s pomoci velkeho mnozstvi Maryhujaany mutuje v jednoho obrovskyko JOINTA. Neda mi to a pristupuji blize. Rukama odhanim oblaka koure, sklanim se nad postavu a pomalu rozeznavam jeji oblicej...ANO, JSEM TO JA po 40ti letech.

:-)))

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 10-10-2005 v 21:01 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

budoucnost a její vize je k ničemu....malovat si ji a přemýšlet o ní je ztráta času, člověk si ve většině případů ušetří pocit zklamání...Já se pořád hnala za nějakým ideálem, ve vztahu, v životu, v práci...ale reál je o něčem jiném, a je pak těžké se s ním smířit. Proto by člověk měl mít určitý cíl, ale v klidu brát život a situace, co příjdou, tak jak jsou a proto, děj se vůle boží

Old Post 14-11-2006 v 06:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 9

Mno já v budoucnosti??Jelikož mě letošní školní rok čeká maturita, tak mám v plánu dodělat střední školu a vyrazit na vysokou...budu posílat dvě přihlášky..buď a nebo...jak už tu někde někdo psal je to 11. boží přikázání - nenaděláš nic ...Patřim taky k těm lidem co hulí denně a vim, že dokaď ve škole dávám pozor, píšu si poznámky, můžu nematurtní předměty čítovat, jak jen to jde....maturiní předměty zatím zvládám dobře...takže si myslim, že hulení ve škole je činnost, při které kuřák musí vědět, co chce resp. čeho chce dosáhnout ...ve stavu HIGH se k tomu donutíte...mě teda alespoň stačí když vidim ty dělníky s lopatama a krumpáčema a řeknu si:"Tak takhkle nechci dopadnout".....třeba sou to iluze každodenního huliče a vy ste teď kazili oči zbytěčně možná to iluze nejsou a uvidíme se někde na vejšce

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 14-11-2006 v 07:08 AM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

vidim to blbe,verim ve zhrouceni duchodoveho systemu a taky verim v nejakou tu konfrontacku mezi mocnostmi(2010-2012)
Usa postavi zakladny v nasem regionu,rusko uz stavi rampy v belorusku.Az se to tedy jednou kvuli sev.koree a iranu semele bude to nad nasima hlavama.
Uz mam vyhlidnuty opusteny,ctyrpatrovy protiatomovy kryt.Dve spodni patra jsou plne vody,snad pitne.
Proste by to mohlo jednou vypadat jako v ,,MAD MAX,,
Snad vam ty skoly na neco budou,ale umet se ohanet krompacem a lopatou se dycky hodi
Hulim denne,je to poznat,ze?

Old Post 14-11-2006 v 07:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

rad bych za par let mel malou dilnu ve ktery bych se venoval zakazkovymu lakovani. motorky auta. budu tlustej plesatej a strasne potetovanej pan kerej si muze dovolit nevzit praci jen proto ze se mu nelibi.
ale spis to bude jak rika xerthon. neverim ze si v srdci evropy doziju klidnej zivot. koneckoncu kdo z evropanu muze rict po 70 letech zivota ze nezazil zadnou valku? a proc si lidi myslej ze uz zadnou nezazijou? myslim si ze brzo se to poradne semele a kazdej rozumnej clovek by se mel pomalu ucit zachazet z pechotnima zbranema, bojovou technikou a seznamovat se spusoby vedeni partyzanskeho boje. nak si nemyslim ze nas mine doba ve ktery si budemem muset holej zivot chranit se zbrani v ruce.

Old Post 14-11-2006 v 09:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 12

Svou budoucnost neplánuju.Jdu tam, kam mě vítr zavaneale hlavní je, že se snažím využív všech příležitostí který mám na maximum. Z toho plyne, že není potřeba plánovat, ale umět se chytit příležitostí, které se na cestě za něčím objeví.

Viva México!

Old Post 14-11-2006 v 13:00 PM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr Proč
Stálý Člen

Karma uživatele Mr Proč - 35% PěstitelskáKarma uživatele Mr Proč - 35% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 13

Budoucnost? Co to je? Nejvzdalenejsi budoucnost, kterou vidim je ta, ze jeste tak pul hodiny budu na groweru pak si pudu strihnout nejakou tu DOTU. Mlhave vidim, ze tak v pul paty prijde matka z prace domu a serve me, za zas sedim u kompu a neucim se. Nejak po sesty se pujdu naveceret (budu mit parky) a pak si jeste tak na hodku az hodku a pul sednu ke kompu, pak kouknu na zpravy, budu se chvili nudit, ve 21:15 se pujdu koukat na Kriminalku Las Vegas a mozna jeste na Myslenky zlocince, pak se budu nudit a nesmyslne premyslet o blbostech, o kterych jsem jiz asi milionkrat premyslel a sve myslenky budu zapisovat (verte nebo ne, je to docela zabava a dost to pomaha, kdyz jsem nas*anej (ale i treba stastnej) tak proste vemu starej ctvereckovanej sesit, ktery na to mam a pisu tam to, co si prave myslim a vsechen vztek predam papiru, pisu to mekkou tuzkou (lepe z pisma vynikne aktualni nalada) jako souvisly text od kraje ke kraji, bez datumu a bez odstavcu), ale tohle uz je opravdu silne mlhave a nezretelne. Dal uz moje vize budoucnosti nesahaji...

Nepěstuju jen pro to, abych měl hulení a nehulim jen proto, abych byl zhulenej.

Old Post 14-11-2006 v 13:52 PM
Mr Proč je offline   Profil uživatele Mr Proč   Find more posts by Mr Proč   Foto galerie člena Mr Proč   Click here to Send Mr Proč a Private Message   Add Mr Proč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Rád bych byl šíleným vědcem...
Uslilovně na tom pracuji.... Šílený už prý jsem, musím ale ještě vybrousit styl a na vědecké kariéře se (snad) pracuje

MUHAHAHAHAHAHAHA

Old Post 14-11-2006 v 14:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 15

no jeste trochu cestovat, vystudovat uz konecne, nakej baracek na vesnici na jihu cech u lesa a deti, tak 3.

Old Post 14-11-2006 v 15:43 PM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MastaHBlastaH
Stálý Člen

Karma uživatele MastaHBlastaH - 66% PěstitelskáKarma uživatele MastaHBlastaH - 66% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 16

plan do buducnosti mam jasny: dostudovat,ist zarobit do zahranicia a vela cestovat a venovat sa zalubam... Hulim kazdy den,ale nerobi mi to nejake problemy,uz som si na to nejak zvykol,takze sa ani necitim byt moc vypatlany.

Old Post 14-11-2006 v 16:06 PM
MastaHBlastaH je offline   Profil uživatele MastaHBlastaH   Find more posts by MastaHBlastaH   Foto galerie člena MastaHBlastaH   Click here to Send MastaHBlastaH a Private Message   Add MastaHBlastaH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5304860 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív