Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co zpusobilo "boom" huleni??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
wOOkie
Stálý Člen

Karma uživatele wOOkie - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 133  

Dotaz Příspěvek č. 17

jilm a ostatní, co tvrdí, že lidi, co nosí ganju na tričku, nebo jinde, a nečadí: naprostej příklad je moje sestřenice, která měla kvůli potítku trošku problém. Sem ji vytáh ven a zrovna to byl takovej ten den, kdy vám každej cpe do držky sklo, takže než sem se dostal na hřiště, kam sme mířili, tak sem byl jak pes. A všichni se tý sestřenky ptali:"Ty čadíš?" a vona vždycky že ne, a klasicky otázka "a co to potítko" nebo hůř,"takž proč to nosíš, když nehulíš?" a takhle to bylo asi u pěti lidí, se kterejma sme hulili. No a cestou domů se mi to snažila vysvětlit, jenže já měl takovýho BRUTÁLNÍHO sušáka, že sem spíš jenom tak šišlal ale podařilo se ze mě dostat to, že to tu lidi nosí, protože k tomu maj jistej vztah, no vona se na mě sesypala, a kdesi cosi, no věru, moc sem to tenkrát nepobral...

Jinak si nemůžu postesknout nad tím oldskoolem tak 3 roky dozadu, všichni valili venky ve "filmárnách" a za kilo sme brali "nějakej matrix", prostě plná filmárna, a jak voněla, ahhhhh....


.... to byly časy.... si každej vejskal

"máš to pálo?"
"jaký pálo?"
"jak sem ti včera dával to kilo..."
"jaký kilo?"
"no víš, jak sme stáli na mostě?"
"eh?"

Old Post 31-08-2005 v 10:25 AM
wOOkie je offline   Profil uživatele wOOkie   Find more posts by wOOkie   Foto galerie člena wOOkie   Click here to Send wOOkie a Private Message   Add wOOkie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 18

nebrec voe si neco zasad ne?


S většinou forem přemísťování je ta potížže ani jedna obvykle nestojí za všechnu tu námahu. Na Zemi - když ještě existovala - jsme měli problémy s auty. Hlavní nevýhody spočívaly v tom, že bylo nutno dolovat spousty černé mazlavé patlaniny z podzemí, kde byla do té doby dobře schována, aby se nemohlo nic stát. Ta se pak proměnila v asfalt, který pokryl zemi, kouř, který naplnil ovzduší a zbytek se nalil do moře. To všechno zjevně převažovalo výhody, spočívající v možnosti přesunout se rychle z jednoho místa na druhé, zvlášť když místo, kam jste se dostali, se následkem toho všeho značně připodobnilo místu, odkud jste přijeli - stejně zamořené asfaltem, kouřem a postižené nedostatkem ryb.

Old Post 31-08-2005 v 10:31 AM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Icy
Nový Člen

Karma uživatele Icy - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 19

Říkejte si co chcete, ale podle mě zažilo w posledních letech v ČR OBROWSKEJ boom. Každej druhej týpek chodí s lístečky na čepici, stalo se módou nosit zapalowače s trawnatým motiwem a když chodím odpoledne po Brně, v každým druhým parku potkáwám huliče. Ještě před pár lety bylo wzácný potkat we městě cokoliw s konopnou tématikou. Teď už to prodáwají i vientamci u stánků! Zlatej underground za komačů...

Worship The Green and Mighty, our only God and saviour...

Old Post 17-01-2006 v 20:17 PM
Icy je offline   Profil uživatele Icy   Find more posts by Icy   Foto galerie člena Icy   Click here to Send Icy a Private Message   Add Icy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 20

já ne - začal sem hulit až na vejšce

Snark in the System

Old Post 17-01-2006 v 22:31 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 21

ja si myslim ze by se to dalo nazvat boomem, dneska huli uplne kazdej, nejvic me zabiijej 14ti lety decka ktery za mnou prijdou do parku kdyz videj jak si pohuluju a somrujou. Ja ve 14ti uz taky hulil (dost) ale nenapadlo by me nekde somrovat..to bylo vzdycky od starsich kamosu nebo co se koupilo. Ale ackoliv me komercni hulici a prisirky (ty jeste vic!! ) dost stvou myslim si ze se to casem vytribi-ten kdo huli jen aby byl cool toho za par let necha a ty kteri zustanou hulit treba zacnou pestovat a celkove se "hulicsky kultivuji"
a jak tady nekdo rikal:ruku na srdce, kdo si v 15ti muze poridit skrin s 600W a pestovat? to nemuzu ani ja! kdezto tricko s roztomilym listkem mu maminka rada koupi (zvlast kdyz nevi co to je ))

Old Post 18-01-2006 v 09:45 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 22

je to holt moda. to byli sice Pokemoni taky, ale pro jinou vekovou skupinu. navic v koureni, potazmo pestovani konopi je tak trochu nadech neceho zakazaneho, neceho na co kazdy nema koule. teda aspon podle pubertalnich lidi. ja si f klidu du s porkem pres city a fuck all.
komercni hulici, z tech mam akorat zachvaty smichu. omotany do jamajsky vlajky, na zadech henou vyvedeny list MJN a sou to hardcore hulici. hehe, to je spis xmichu.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 18-01-2006 v 10:21 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 23

Hulilo se a pestovalo uz za komancu.Byly to venkovky jak uz psal snark.O tom,ze by byly nejaky modely,melo malo lidi nejaky potuchy.Proste byla trava a to je cely.Kdyz cloveka za komancu chytli ze huli tak to byl kurevskej pruser a bylo to na protidrogovy leceni!Proto se lidi bali a hulilo se o neco min.Nebo spis bych rek,ze o tom kazdej nevedel jako ted,protoze to bylo vo drzku.Indoory vubec neexistovaly,protoze nebyly vhodny lampy a technika.S nastupem netu se zacali sirit informace jak na to a tim stoupla i vlna pestitelu/hulicu.Jo a travka se NEPRODAVALA.Byla proste zadara.Dneska to je uz z velky casti modni vlna.Fuj...Jinak urcite 60leta byly hulicskej boom.Jak to bylo v ty dobe u nas to ovsem nevim:;

Kdyz nekdo cirou nahodou mel nejakou blue odrudu,tak to byla super bomba a chodily se na to divat "fetaci" z sirokyho okoli.Corky svine byly samozrejme i tehdy.Neexistovaly matky a rizky,mnozilo se jen ze semen..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 18-01-2006 v 10:41 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 24

jj, srovnani jak dnesni doba s dobou kamennou. babicka rikala, ze se trava kourila, ale ze to nikomu nic nedelalo.
trava se brala skoro jako hermanek, rostlo to divoce, kdo chtel, smotal si brko a byl v klidu. ale s rozvojem sireni informaci, zacaly se dovazet stale lepsi a lepsi modely, skrizilo se to s puvodni travkou a jede se dal, akorat ze jeste lip, dal, sir!

!

Po pár letech zpět.

Old Post 18-01-2006 v 11:01 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 25

Tehdy sis moh ubalit cely brko s cisty travy a pak jsi byl zhulenej.Pak kamos po letech dones nejakou indoorovku a rikal dej tam jen trosku.No me se to nezdalo a ubalil cely brko.Malem jsem zkolaboval a myslel,ze to smichali jeste s koksem.Myslel jsem,ze jsem mrtvej.Znamena to tedy,ze tehdy bylo huleni cca 10x slabsi.Je to taky i logicky,protoze genetika se porad z generace na generaci mrvila mnozenim semeny..
Dneska jsou tak silny modely,ze das 1 prda a jses na kasi.To tehdy neexistovalo..Rozhodne je to pro zdravi daleko prinosnejsi,nez hulit cely brko jenom z travy..Takovou picovinu bych uz neudelal a davam si na to bacha..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 18-01-2006 v 11:35 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

Jak jsem zacinal hulit tak se u nas v sirosirem okoli jely vetsinou jenom venky. A jahudka ma pravdu ze kdyz to nekomu zfialovelo nebo se jinak zbarvilo musela to bejt proste bomba a takovy fialky zname urcite skoro vsichni. Ale posledni dobou se uz venku pestuje z rizku a vic mych znamych indooruje. Hmmm......... premyslim co jsem tim chtel rict. jo uz vim. podle me boom trochu je. co za to muze je asi touha lidi po necem jinym nez maji tatkove. Mozna generacni zlom. Peace

Old Post 18-01-2006 v 12:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 27

heh, jsem zvedav co budou (jestli budou) hulit nasi potomci. bude stacit kontakt rukou?
boom to je, ale cca uz 4-5 let co se v teto oblasti orientuji.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 18-01-2006 v 12:15 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

já se musim přiznat, že sem se jednu dobu jako takovej debílek choval. To bylo v 15. Ale dneska mi je už (teprv) 18 a beru to úplně jinak. Myslim, že za to může dost okolí, který vítá v náručí takovýhle magory. prostě když sem v 15 začal jako velkej cool borec, nejbližší okolí (čili podobní a nevyspělí) mě spíš podporovalo než cokoli jinýho. Nikdo mi neřekl, že je to povrchní, a já to taky moc netušil, protože sem byl povrchní celej a nepřipadalo mi to tak. Ti moudří nade mnou ohrnovali nos. Ale kdyby ho neohrnovali a radši mi vklídku řekli do očí pravdu, dostal bych se z toho dřív. To co mám v hlavě teď, tak na to sem musel přijít na všechno sám. Ale o to je to zase možná kvalitnější
jinak co se týče těch motivů, tak něco málo mám, ale moc si toho už nekupuju, protože se mi to spíš hnusí. tráva prostě neni na povrchu vidět jako to co je, ale jako to co neni. Proto se mi to hnusí jako já sám sobě před třema rokama když se nad sebou zamyslim...

PS: možná je dobrý, aby se timhle obdobím prošlo. Je to jako taková puberta. každej v ní jednou byl.
jo, a sem tak trochu rád, protože kdybych nezačal s trávou, tak by mě chytlo něco jinýho a možná bych byl debílek dodneška.

Old Post 18-01-2006 v 14:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 29

hehe miris fakt sranda ten tvuj prispevek. promin ale jestli je ti fakt 18 tak je trochu smesny tu filozofovat o puberte a ze si tim obdobim musi kazdy projit. mluvis o tom jak dedecek v houpacim kresle k vnoucatkum

Old Post 18-01-2006 v 18:30 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 30

pockat, to uz jako nejsme moderni? kua asi prestanu mjn a prejdu na previtin! (ftip omg)
s tou dnesni mladezi, i kdyz treba jen o 4 roky mladsi to bude holt kriz.........

!

Po pár letech zpět.

Old Post 18-01-2006 v 19:15 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morys
Stálý Člen

Karma uživatele Morys - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 31

Jak vidim koukám ze tu nikdo nema rad mladsi hulice i kdyz je pravda ze me taky vetsinou stvou... Ale muj soused ted mu nekdy bude 16 je naprosto pohodovej kdyz ma nejaky huleni tak se u me stavi jestli nejdu s nim ze to sam neda jediny na cem jsem u nem videl ganju tak je jeho cepice... Ma na ni list a napis legalizate It... Je to naprosto pohodovej typek... Ale asi to bude ze vyjimka potvruje pravidlo

Old Post 18-01-2006 v 19:21 PM
Morys je offline   Profil uživatele Morys   Find more posts by Morys   Foto galerie člena Morys   Click here to Send Morys a Private Message   Add Morys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

Ježíš:
asi máš pravdu že je to směšný když je mi 18, ale prostě můj názor. To neznamená že když mi je teprv 18, že nemůžu mít žádný zkušenosti.
kolik je tobě?

Old Post 19-01-2006 v 08:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1292100 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív