Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » prach v cooltube
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
velbloud
Stálý Člen

Karma uživatele velbloud - 44% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 37  

prach v cooltube Příspěvek č. 1

Chtel jsem se zeptat ... jak moc brani prach ktery se mi usazuje v cooltube na skle ,jak casto to to vytirat. Jde mi o to ze se to musi rozebrat oddelit od vzduchoroury. No proste kdy poznam ze ho tam je moc ? diky za odpoved

Old Post 09-08-2005 v 11:46 AM
velbloud je offline   Profil uživatele velbloud   Find more posts by velbloud   Foto galerie člena velbloud   Click here to Send velbloud a Private Message   Add velbloud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 2

prach standardně samozřejmě ubírá na intenzitě světla - frekvence vytírání by měla bejt striktně individuální - podle vizuální kontroly - btw. jenom to opět už asi potisící potvrzuje jeden z mejch argumentů že cooltube je pro 90 % lidí KOMERČNÍ NEFUNKČNÍ LAPAČ PRACHU PRO LAMY

Snark in the System

Old Post 09-08-2005 v 12:49 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 3

Velbloud - je to poznat i na intenzitě světla, když to máš fakt zasraný jak jetel! Wim, o čem mluvim!

Doporučuju na jedný straně k tubě nepřilepovat flexo rouru, ale jen to přidělat svorkou - prodávají v železářství. Vypadá to jako takovej ten kroužek na hadice, aby netekla, akorát to je jiný koleso! Trochu větší.

Pak to můžeš čistit celkem bez problémů, jen povolíš šroubek, sundáš i s flexou a můžeš leštit. Demontáž mi teď trvá tak půl minuty!

Navíc pokud používáš víc typů výbojek, tak tohle usnadní výměnu!

Takže si myslím, že když LAMA občas ten kůlšit (jak tady někteří tvrdí) očistí, tak to zas takowej šit neni!

Fotr woe!

Old Post 09-08-2005 v 13:13 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 4


Udl ví o čem mluví pokud ventilační potrubí nemáš na stálo tak se to dá čistit poměrně rychle a snadno-přidám foto svorky na upevnění potrubí...

tak a tady je foto

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Naposledy upravil Thcmh 09-08-2005 v 13:38 PM

Old Post 09-08-2005 v 13:32 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 5

Výborně - přesně tohle jsem měl na mysli!

Fotr woe!

Old Post 09-08-2005 v 13:53 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
velbloud
Stálý Člen

Karma uživatele velbloud - 44% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 6

jo super diky za info,mam to stahnute prave touto svorkou a byl to porod to tam nasadit to flexopotrubi....a potom dobre stahnout , ale ted uz to je asi prizpusobene tak to vytru....snad to pujde ok...
a co se tyce tech kontrol,jak to je zasvinene,tak se mi zda ze tam je prachu hodne ,ale svetlo sviti mooc, na toto by to chtelo luxmetr a bylo by a hned bych vedel ze je problem s prachem

Old Post 09-08-2005 v 13:55 PM
velbloud je offline   Profil uživatele velbloud   Find more posts by velbloud   Foto galerie člena velbloud   Click here to Send velbloud a Private Message   Add velbloud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 7

přece nejsme amatéři, aby jsme si nerozuměli jsou různé průměry té svorky.
Tak a teď ještě mám takový menší dotaz...na cooltube s které strany je v poho dát ventilátor? Na tu kde je patice na sodík?

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 09-08-2005 v 13:57 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 8

možná ještě pomůže, aby v cooltube bylo méně prachu nějakým filtrem např.: tady

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 09-08-2005 v 14:01 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
velbloud
Stálý Člen

Karma uživatele velbloud - 44% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 9

jo to je ale pachový filtr,
ventilar bych na tvem miste dal k objimce aby foukal chladny vzduch pres objimku ,kolem vybojky a pak dal do roury a ven z boxu

Old Post 09-08-2005 v 14:03 PM
velbloud je offline   Profil uživatele velbloud   Find more posts by velbloud   Foto galerie člena velbloud   Click here to Send velbloud a Private Message   Add velbloud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 10

Ventilátor dejte tak, aby foukal studený vzduch na výbojku a to pak šlo flexorourou ven!!!

Já to mám například vyřešený tak, že mám silnější větrák, kterej je umístěnej vně skříně a studenej vzduch tam fouká po celkem dlouhý dráze. Chladí ale naprosto ok...

Nedávejte větrák tak, aby nasával teplej od výbojky!!! Může se něco podělat a vyteče vám větrák do kytek! Jednu takovou story jsem na vlastní uši slyšel!

Fotr woe!

Old Post 09-08-2005 v 14:03 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 11

v tom threadu je pachový a hlukový. A ten hlukový bych asi použil jako nasávání z venku a myslím si,že asi aj zabrání prachu...

Jen jsem myslel jestli foukat na sodik pres objimku nebo naopoak, ne aby my to teklo do kytek viz UdL

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 09-08-2005 v 15:13 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 12

Thcmh podle me le lepsi pres objimku aby byla chladnejsi takhle by se zahrivala vzduchem...

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 09-08-2005 v 15:26 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 13

Ještě jedna vychytávka mě napadla!

Foto přiložit nemůžu, protože by na něm nic nebylo vidět!

Zapomněl jsem se podělit o důležitou vychytávku, která hodně usnadní sundávání a nasazování flexoroury na kůltubu.

Doporučuju oba konce flexoroury (pro bystré - ty, co budete nasazovat na tubu ) zalepit nějakou hodně pevnou lepenkou (nejlíp taková ta lesklá samolepka na papíře), která bude schopná jakžtakž udržet rouru v nějakém tvaru... Jde o to, že když jsou ty konce zpevněný, tak je nasadíte fakt rychle...

Osvědčilo se mi lepenku nastříhat na úzké proužky a vždycky každej proužek dát tak, aby střed byl na konci roury a přilepil jsem oba konce proti sobě. Fakt pewnost a pohoda při výměně výbojek a čištění roury!

Toť wše!

UdL

Fotr woe!

Old Post 09-08-2005 v 20:30 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 14

Mno je v podstate uplne jedno jestli se vzduch do cooltube tlaci nebo se saje.Podle mejch mereni je o neco malinko lepsi ho do ni tlacit(rozdil asi 0,3 stupne).
Jinak z CT vychazi vzduch o teplote asi 32 stupnu takze bych docela chtel videt ventilator kterej by to nevydrzel.Koneckoncu i kdyz se ventilator posere uplne melo by to bejt tak vyreseny aby se nicemu dalsimu nic nestalo.Maximalne vypnula tepelna pojistka celou lampu.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 10-08-2005 v 09:07 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 15

to virgil: taky jsem si to myslel, jen jsem chtel vedet co si o tom budete myslet
to UdL: dobrý nápad jen samé vychytávky

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 10-08-2005 v 09:13 AM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 16

A ještě něco!

Abyste předešli zbytečnýmu a častýmu zasírání kůltuby, tak na místo, kde nasává čerstvej vzduch přidělejte dámskou punčochu. Stačí tejden a uvidíte ten brajgl na tom...

Zachytí celkem dost!

Další zlepšováky už nebudou, nenapadaj mě!

Fotr woe!

Old Post 10-08-2005 v 14:20 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-08-2019 - TT100 s Cooltube - 6 odpovědí
11-03-2015 - cool tube - 0 odpovědí
11-02-2010 - prasklá cooltube - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3006890 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív