Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » indoorove odrudy venku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

indoorove odrudy venku Příspěvek č. 1







Zkouseli jste davat indoorovou odrudu ven? Vim asi co reknete, ale kdybych jak jsem mel v planu je tak zacatkem cervence prekryl na chvilku tak by asi dokvetly....a stejne to byl jen pokus....aspon mam pekny masivni rizky..

foto1: indoor blueberry.......vyska 1,5m, stonek ma tak 3-4cm
foto2: indoor blueberry.......zacina kvest, coz asi nestihne...aspon budou nejaka seminka
foto3: herer(outdoor)Xww(indoor)....bylo mi receno.... stonek tak 2cm, vyska 1-1,5m
foto4: to same, ale zastipovana do 1 megapalice
foto5: hermafrodit na vareni...co rici...uz na nej nikdo nedosahne a kam se hrabe cerny bez....stonek cca 5-6cm, listy 20-30cm
foto6: hermafrod....roste nadherne pravidelne od prvniho zastipnuti

Naposledy upravil Co? 05-08-2005 v 20:29 PM

Old Post 05-08-2005 v 16:49 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 2

Jo, zkoušeli jsme indoorové odrůdy venku a taky zkoušíme, mrkni se do outdooru by Dudušek a uvidíš, mám tam 20genetik a z toho tak 15indoorových:-) tak ať ti to v poho dokvete:-)
Jinak ta blueberry by ti měla asi stihnout venku dokvést a možná i ta ww, ale nevím, jak se zachová s tím herrerem:-(

Old Post 05-08-2005 v 20:45 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryyba
Stálý Člen

Karma uživatele Ryyba - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 3

TAKÉ JSEM ZKOUŠEL ALE MĚL SEM TO POD LAMPOU JEN NA PŘED PĚSTEK

Old Post 09-08-2005 v 18:27 PM
Ryyba je offline   Profil uživatele Ryyba   Find more posts by Ryyba   Foto galerie člena Ryyba   Click here to Send Ryyba a Private Message   Add Ryyba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 4

mám venku řízky blue berry a zatím nic moc Asi pujdou do skříňe

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 11-08-2005 v 09:11 AM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 5

koukam, ze jsem ani nenapsal, jak ta blueberka je velika, ma neco malo pres pul druheho metru, patra mezi listama jsou tak max. 3-5cm, palicky uplne vsude...jinak jsem si taky z toho nadelal par fakt peknejch vyzrálejch řezanů.....

no ale jinak se ji venku dari, je to macek...:-)

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 11-08-2005 v 13:22 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 6

Je to řezan, měl jsem ho v květináči cca 5l, pak jsem ji chtěl šupnout do skříňe a přesadil jsem ji do 15l kýblu, ale skříň jěšte není hotová tak zůstane venku. Pár řezanů jsem udělal a to asi bude první várka indooru Blueberry měří cca 0,5m

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 11-08-2005 v 13:33 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 7











taak a aktualizace, predcasna polosklizen a plisen (ta mi ale letos dala....)

áí...popisky:
1: blueberry, vypada to, ze zacala tak pred 14 dny kvest....ale ma 2,5 metru, nojono je to indoorofka...
2,3: detail neceho....nevim kde se vzala tu se vzala -- fialová
4: herer, vetsina toho je v riti...plisen....a jeste odhalena pozde
5: hermafrodit....proste strom....
6: hermafrodit....pekne vetveny...
7: to zbylo... igelitka...
8: ...TO je wona....mrcha...si myslim proste z pocasi...
9: vlevo herer a vpravo hermafrodit
10: to same jinak...

zajimave je, ze ten hermafrodit (loni) nebyl hermafrodit (letos)

ale nejvic se tesim na to vrcholove seminko u te fialky (myslim pic3)

hnojeni....bylo.....konskym hnojem (jinak si myslim, ze to neni idealni) a hydroponexem a phytaminem (ale nepravidelne a minimalne)

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 17-09-2005 v 16:26 PM

Old Post 17-09-2005 v 16:14 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 8

tak a je to..... UKRADENO....jeste ze jsem alespon cast sklidil driv....:-(((( :-))))))

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 23-09-2005 v 21:16 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bBoOrReE
Stálý Člen

Karma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 9

hm,to je smula.
Ja mam AK47,uz kvitne....mam ju na dost blbom mieste,tak by som sa nedivil,keby tam do sklizne nevydrzala..
No nic,zatim to ide podla planu,dokvitnut by mala stihnut..
+

Old Post 24-09-2005 v 09:41 AM
bBoOrReE je offline   Profil uživatele bBoOrReE   Find more posts by bBoOrReE   Foto galerie člena bBoOrReE   Click here to Send bBoOrReE a Private Message   Add bBoOrReE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-01-2004 - indoor venku - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2152060 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív