Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » AKCE,SLEVY, levná technika v supermarketech
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 97

romos: odkaz na ten zvlhčovač je tu už několikrát a navíc jsi to mohl dát obojí do jednoho příspěvku!

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 16-01-2006 v 22:40 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 98

Ten odkaz na ten hygrostat co sem dal Co? je fakt super.Doporucuju kazdymu co chce nejak poresit regulaci vlhkosti.Zkoumal jsem to podrobnejc a lze na to zapojit treba i odvlhcovacku,to znamena treba i ventilator,kterej vam odvetra box az tam dosahnete urcity vlhkosti.Asi si to taky koupim.Neco podobnyho jsem nikde prodavat nevidel.Jenom v OBI,ale to melo jen funkci odvetravaci,tudiz pro zvlhcovacku nepouzitelny a bez displeje.Tenhle vyrobek je za 800 vlastne i zaroven vlhkomerem,coz je za ty prachy super..Jedina nevyhoda je,ze musite mit v roomu zasuvku a pak taky ty nemecky zasuvky..

http://www.conrad.cz/regulator-vlhk...ou-srn+dp75384/
http://www.conrad.cz/adapter-na-ceskou-zasuvku+dp55103/

Wolker - Uz jsi to otestoval?

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 18-01-2006 v 18:20 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 99

Jahudka! ..hihi dnes podruhe..Ted nevim zda se ptas na dvojite spinacky nebo na ten regulator vlhkosti.Dvojite sp.hodky jsem nezkousel, ale ten vyse zminenej regulator vlhkosti jsem uz zajel.
V obyvaku mi kolisa vlhkost kdyz zena susi pradlo +- i o 20-30%
Tzn. nadatloval jsem sepnuti pri splneni podminky v mistnosti ze pri
snizeni relat.vlhkosti pod 40% sepnou. Tak se i stalo a zacala bezet zvlhcovacka. Proste slape to supr!
Ten kdo chce pro kyti udelat maximum, vrele doporucuji. Na to co to umi je to celkem poho cena.
Jinak momentalni vlhkost to ukazuje stale, ikdyz neni regulator v zasuvce.

Old Post 21-01-2006 v 19:22 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 100

Wolker - tak to je super a jdu do nej taky.Dik za info..He he..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 21-01-2006 v 21:20 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 101

za malo Jahudka! :-)
Je to opravdu good vecicka, ktera je pro nas ucel moc potrebna.
Doporucuji i ostatnim.... W.

Old Post 22-01-2006 v 19:38 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 102

Koho by zajimal podrobneji ten regulator vlhkosti tak jsem o nem neco napsal tady http://grower.cz/forum/showthre...2492#post342492

Doporucuju lidem kteri uvazuji o koupi..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 24-01-2006 v 19:35 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 103

Pred chvilkou jsem se tam mrkl a musim Tě chlape pochvalit....Me nenapadlo to hnet kuchat a koukat se tomu na streva :-)
Nevim vsak, jestli prilis dlouha dvojlinka jak pises nebude mit vliv na
vetsi zkresleni čidla na vlhkost....
Vis jak to myslim, ne?
W.

Old Post 24-01-2006 v 22:44 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 104

Wolker - Jasne chapu..Vetsi odpor=mozna vetsi nepresnost.Tezko rict v jakym rozmezi se pohybuje odpor toho cidla a jestli by to melo nejakej extra vliv.V kazdym pripade by to slo zjistit a srovnat namerenou hodnotu s kabelem a bez nej a v pripade chyby s ni proste pocitat.Tak dalece jsem to nezkousel,protoze ja mam zasuvku ve skrini takze jsem uplne spokojenej.
Jenom je k tomu dodanej dementni navod,to se musi nechat.Pochopil jsem ho uplne jinak nez to co tam psali.Podle navodu jsem si myslel,ze jde nastavovat (hysterzi) rozmezi spinani..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 24-01-2006 v 23:02 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 105

Ano, kdyz si prectes navod tak to tak pochopis.....Clovek to musi mit v ruce. Ale vubec me to neva ze to nejde. Jsem rad ze ho mam :-)
W.

Old Post 25-01-2006 v 22:44 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
humoš
Nový Člen

Karma uživatele humoš - 52% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 106

Zvlhčovač vzduchu PROFESSOR Z-14----v cafouru za 490.-

Old Post 29-01-2006 v 19:22 PM
humoš je offline   Profil uživatele humoš   Find more posts by humoš   Foto galerie člena humoš   Click here to Send humoš a Private Message   Add humoš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 107

yavar - To je pravda,proto mam vsude klasicky mechanicky hodiny a no problem.Ty digi vydrzej udajne vetsi zatez,ale nejsou tam nepohyblivy kontakty jak si plno lidi mylne mysli.Je tam obycejne rele.Zadny tyristory se nekonaj..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 30-01-2006 v 10:15 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
humoš
Nový Člen

Karma uživatele humoš - 52% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 108


tak takhle vypadá
esli je pro panenky fak nevim

Old Post 30-01-2006 v 10:31 AM
humoš je offline   Profil uživatele humoš   Find more posts by humoš   Foto galerie člena humoš   Click here to Send humoš a Private Message   Add humoš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazzak
Nový Člen

Karma uživatele Mazzak - 64% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 109

Trocha do mlejna... Dneska jsme s kamosem nasli e-obchod docela nadupanej aale na co jsme narazili plantstar 400w za 720,- ani sem to cele neprojel tak hledejte urco tam toho bude vice. http://www.elektrotechnika-shop.cz/

Ipo, Jack harrer, Orange bud, Belladona, XT, White widow, BlueBerry, Nebula, Santa Maria, NLxHaze Tohle sou modely ktery sem pestil, Rad bych dal mazara ale nedostal se mi jeste do me GrowPopuli

Old Post 30-01-2006 v 19:54 PM
Mazzak je offline   Profil uživatele Mazzak   Find more posts by Mazzak   Foto galerie člena Mazzak   Click here to Send Mazzak a Private Message   Add Mazzak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJpokrok
Stálý Člen

Karma uživatele DJpokrok - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 110

for jigganigga: nechtěl by jsi sem hodit nějaké schéma jakto zapojíš mě by to mooc zajímalo protože s tím mám trochu menší problémy a nějak to smysluplně popsat dík peace

Old Post 01-02-2006 v 06:47 AM
DJpokrok je offline   Profil uživatele DJpokrok   Find more posts by DJpokrok   Foto galerie člena DJpokrok   Click here to Send DJpokrok a Private Message   Add DJpokrok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N3m3515
Stálý Člen

Karma uživatele N3m3515 - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 111

Zdravim
jigganigga:
Ta cena tech vetracku vypada v pohode ale nejak se mne nezdaj ty lopatky dej bacha abys je neulamal, a k tobu zdroji jen ze ti zachvilec odejde jelikos musi byt veci zatez a nevim, kdys tam zapojis vsechny tri tak jak budou valit skus to a uvidis zapojeni kdystak viz nize
P.S:sis mnel koupit nejaky trafo na 12V ktery ti vydrzi a utahne ti je

DJpokrok:
Zdarec
Tak to zapojeni je lehke podle barev vodicu to zvladnes
u vetracku mas cernej a cervenej a na tom zdroji mas 3 barvy [dve stejny cerny uzemnovaci vodice] tak ten vetracek zapojis takhle: ten cernej do cerneho a ten cervenej do zluteho a mnel by se tocit kdystak napis na PM mnej se
peace :p

Old Post 01-02-2006 v 08:17 AM
N3m3515 je offline   Profil uživatele N3m3515   Find more posts by N3m3515   Foto galerie člena N3m3515   Click here to Send N3m3515 a Private Message   Add N3m3515 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJpokrok
Stálý Člen

Karma uživatele DJpokrok - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 112

for N3m3515:a to tam nemusí být žádný odpor nebo něco takového??a co kdybych to chtěl skombinovat s lampou jak to mám udělat??nechceš udělat nějaký plánek dík zatím peace

Old Post 01-02-2006 v 10:33 AM
DJpokrok je offline   Profil uživatele DJpokrok   Find more posts by DJpokrok   Foto galerie člena DJpokrok   Click here to Send DJpokrok a Private Message   Add DJpokrok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0631170 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív