Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Zvlhčování od A do Z
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 209

Vámi doporučovaná zvlhčovačka SPS-808 je podle parametrů se zdá poměrně dost hlučná (35dB) a proto koukám po jiných, méně hlučných zvlhčovačkách.

Našel jsem třeba Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu AVAIR ULTRA 2, který je stejn jako SPS-808 do 20m2 a jeho maximální hlučnost se udává jako 15dB. Nádržka má teda menší kapacitu a to 4,5l oproti 6l co má SPS...

Dále jsem našel zvlhčovačku o které tu již byla řeč Zvlhčovač vzduchu - Professor Z-14 u kterého hlučnost neni známa, výkon je do 10m2 a nádržka je pouhých 1,4l. Bude stačit výkon a kapacita nádržky? Pokud by to stačilo, byla by to možná dobrá volba, protože předpokládám, že má menší rozměry...

Chtěl bych se zeptat, má někdo nějaké zkušenosti s těmato dvouma zvlhčovačkama? Fungují v pohodě? Jaký jsou prosím rozměry toho Professora Z-14?

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 12-08-2007 v 18:03 PM

Old Post 12-08-2007 v 17:47 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 210

Profesora mam a ta nadrzka pri plnym vykonu vydrzi cca 12hodin->nsdrzka se da zvetsit...Ta zvlhcovacka neni temer vubec slyset,uslysis jenom hodne slabe bublani,ale to musis mit hlavu kousek od zvlhcovacky=zadny problem s hlucnosti....Rozmery jsou myslim 13x25,az budu mit chvili cas,tak ji zmerim.Se zvlhcovackou sem naprosto spokojenej,nemam sice vyzkousenej jeji vykon ve velkym prostoru se silnou ventilaci,ale mylsim,ze by to melo byt OK.Navic se ta zvlhcovacka temer vubec nezanasi vodnim kamenem a jinym svinstvem.

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 12-08-2007 v 22:25 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 211

To jestli se zvlhčovač nezanáší kamenem a jiným svinstvem záleží na tom co toho leješ.Jak máš hodně tvrdou vodu jako my tady,nedoporučuju to napouštět naprudko z kohoutku.
Já si vodu převařím,přece jenom je to pohodlnější jako pořád smykat destilku.
Tou to projedu jednou za 2 týdny a celkem klid.
Když jsem na to sral a valil tam vodu přímo z kohoutku za měsíc bylo všechno zařasený,zakameněný o plošce(membrána) nemluvě.
To jsem používal tří membránovou za 4 litry(původně sloužila tam kde se spí )a tím vodním kamenem jsem ji odrovnal a to měla ještě jakousik funkci odbourávání vodního kamene.

O profesorovi jsem taky přemýšlel,vím od týpků co ji maj,že fachá spoko spoko,ale ta nízká kapacita nádržky rozhodla v SPS818.
SPSku tady má asi většina uživatelů co jsem četl a OK.Když jede na fulla,což mě jede max 1/2 výkonu,bublání slyšet jde ale ve srovnání s hukotem ventilátoru je to prd.....

čuss

Old Post 13-08-2007 v 07:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 212

Díky chlapci za info. K+

Jinak bych doplnil informaci, kterou mám od člena Expiry a to, že ta zvlčovačka Professor Z-14 má rozměry:
šířka: 13cm
délka: 23cm
výška: 23cm

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 13-08-2007 v 14:08 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 213

Jeste k tomu zanaseni:
Bydlim v Praze v panelaku a zvlhcovacku jsem krmil vodou primo z kohoutku aniz bych ji nechal trebas odstat nebo tak neco.Dene sem 2krat doplnoval zasobnik a kdyz jsem si po 14dnech chodu vzpomel na to,ze bych ji mel vycistit,tak ve zvlhcovacce nebylo ani smitko.Abych to zas neprehanel ,tak po stenach trosku kamene bylo,ale ten se dal wodrbat houbickou.Za celou dobu pouzivani jsem ani jednou nemusel cistit membranu,az teda po tom,co mi ji nejmenovany pribuzny vycistil octem,od te doby se v ni tvori trosku slizik ,ale to neni nic tragickyho.

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 13-08-2007 v 14:14 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 214

ad velikost nádrž(ky) - je nedostatečná jak u profesora tak u sps. Sps vydrží na plno tak 15h (liší se kus od kusu), takže docela opruz s častým dolejváním...

Kdybych kupoval novou tak jdu spíš do nebleru, ten má kromě výhodný "neomezený" nádoby taky líp vyřešený napájení. U některejch sps totiž brzo odejde napájecí zdroj(nejspíš když se tam dostane vlhkost). Nebler se napájí klasickým 12v adaptérem, kterej se dá uhlídat v suchým prostředí.

ad čištění
Některý fanatici tady doporučujou čistit jednou tejdně octem(dobrej na vodní kámen)
Výrobce sice doporučuje používat převařenou dobu, ale to jsem nikdy nědělal, takovýho času by to zabralo.
Nejvíc zaprasit vnitřek se povedlo když sem tam lil vodu ze studny - supr ec kolem 0,17 jenže byly ve vodě rozpuštěný okem neviditelný částice jílu (prostě červenice). Po týhle zkušenosti jsem přešel na odstátou vodu z kohoutku - ec kolem 0,47. imho stačí čistit každejch 14dní - S TOUHLE VODOU, s jinou to může bejt jiný.

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 13-08-2007 v 18:30 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 215

Profesora jsem mel zavrenyho v malym sudu s ypnutou ventilaci asi 5hodin a jel na plny koule.Para stoupala z trubky na odtah a kdyz jsem obklopil vyko,tak vsude byly louze+chvili trvalo,nez vubec bylo neco videt.Pan Profesor to ustal a funguje porad.Zvetseni nadobky mi nepripada jako nejaky problem.Napriklad u zvlhcovacky Profesor Z-14 se da do nadrzky nahore vyvrtat mala dirka do ktere za pomoci silikonu pripevnite hadicku,ktera povede napriklad do kanystru umisteneho na skrini.Kdyz odtece ze zasobniku na zvlhcovacce dostatecne mnozstvi vody,aby v zasobniku vznikl podtlak,tak se prez ventil,prez ktery vyteka voa,nasaje vzduch a z kanystru natece do zasobniku dalsi voda.

Kdyz se budes trochu snazit,tak muzes mit trebas SPS se zasobnikem na 200l

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 13-08-2007 v 18:41 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 216

Ptal jsem se obchodníka a napsal mi, že rozměry Ultrazvukového zvlhčovače vzduchu AVAIR ULTRA 2 jsou:
šířka 315mm
výška 290mm
hloubka 180mm

Takže pro svou menší skříň zvolím asi ten nejmenší zvlhčovač Proffesor a do vršku skříně dám přídavnou nádržku + dolu parní rozvod.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Naposledy upravil Calzone 02-09-2007 v 13:28 PM

Old Post 15-08-2007 v 14:59 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P0mpO
Stálý Člen

Karma uživatele P0mpO - 84% PěstitelskáKarma uživatele P0mpO - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 217

zdravicko, mohl by mi nektery z majitelu zvlhcovace SPS 808 napsat jeho rozmery?? diky

Jungle is massive!

Outdoor 09 - Hashberry,White satin

Old Post 02-09-2007 v 12:40 PM
P0mpO je offline   Profil uživatele P0mpO   Find more posts by P0mpO   Foto galerie člena P0mpO   Click here to Send P0mpO a Private Message   Add P0mpO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 218

hele skodi sps818 kdyz dojde voda a je to proad zaple? ja sem ji tak totiz uz 2x nasel rozbitou proste nejevila znamky zivota ted to mam po druhe v reklamaci asi zas spalene trafo...


out 2006 4ever

mocny double grow aka beverly manufacture


Zas kouřím trávu, nepiji kávu - hlavu mám hloupou, jedu nahoru!

Old Post 03-09-2007 v 08:30 AM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 219

Newim jak je to u SPS,ale Profesor se automaticky vypne kdyz mu dojde voda

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 03-09-2007 v 09:12 AM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 220

SPS také...

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 03-09-2007 v 11:43 AM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j.d.
Stálý Člen

Karma uživatele j.d. - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 221

nazdar. ja koli velkosti skrine nemozem mat zvlhcovac. staci ked budem rosit listy a este steny skryne?

Old Post 29-10-2008 v 16:11 PM
j.d. je offline   Profil uživatele j.d.   Find more posts by j.d.   Foto galerie člena j.d.   Click here to Send j.d. a Private Message   Add j.d. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 222

citace:
Původní příspěvek od j.d.
nazdar. ja koli velkosti skrine nemozem mat zvlhcovac. staci ked budem rosit listy a este steny skryne?

A co udelat diru ve stene, mit zvlhcovandu vedle a vest tu paru hadici dovnitr?

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 29-10-2008 v 16:20 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 223

citace:
Původní příspěvek od j.d.
nazdar. ja koli velkosti skrine nemozem mat zvlhcovac. staci ked budem rosit listy a este steny skryne?


Jo to je dobrej postup a taky je dobrý koupit pod květníky nopkovou fólii a když jí uděláš stěny po stranách, tak do ní vyleješ taky nějakej litr vody, ktere se ti postupně odpaří, ale ať ti v ní nestojí voda moc dlouho. Zkus taky mokrou látku přes stínítko.

Proč nemůžeš zvlhčovat ve skříni?

Old Post 29-10-2008 v 16:48 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeavyShluck
Stálý Člen

Karma uživatele HeavyShluck - 83% PěstitelskáKarma uživatele HeavyShluck - 83% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 224

j.d. hele stacit to rozhodne nebude - teda nenahradi to plne cinnost zvlhcovacky, prinejmensim proto, ze tu skrin proste nemuzes strikat kazdejch 5min po proschnuti. taky kdybys to hodne casto strikal, rekneme tak deset- a vickrat denne, tak se ti z toho kolobehu mokra a sucha udela povlak vodniho kamene na cemkoli co budes strikat (listum to udela obzvlast spatne). nejlip bys to udelal kdybys zvlhcovacku stejne poridil a nechal ji pracovat mimo skrin (vedle) a jenom ji prodlouzil sosak hadici dovnitr skrine (u SPS to jde fakt jednoduse) jak ti to radil Soul Rebel. taky pak nezapomen tu paru uvnitr skrine poradne distribuovat (hadice muze ustit pred cirkulacnim ventikem treba). jo a hadry na stinidlo nedavej, nevim jakou mas wattaz ale treba u sestikila (myslim ze i min) rozhodne riskujes pozar.

"Cannabis will take you through times with no money,
much better than
money will take you through times with no cannabis"


Jen par fotek THE BEST z letosniho "Outu 08"

Old Post 05-11-2008 v 21:59 PM
HeavyShluck je offline   Profil uživatele HeavyShluck   Find more posts by HeavyShluck   Foto galerie člena HeavyShluck   Click here to Send HeavyShluck a Private Message   Add HeavyShluck to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HeavyShluck! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5394650 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív