Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Zvlhčování od A do Z
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
thebestking
Nový Člen

Karma uživatele thebestking - 44% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 193

Expiry:To nevadí,že když zapneš zvlhčovačku,že to máš plné mlhy!Vždycky zapni do časovačů zvlhčovačku na 15min,pak 15min nic a 15min ventilátory a zase znova!Budeš mít dostatečnou vlhkost i výměnu potřebného vzduchu.

Old Post 22-01-2007 v 10:05 AM
thebestking je offline   Profil uživatele thebestking   Find more posts by thebestking   Foto galerie člena thebestking   Click here to Send thebestking a Private Message   Add thebestking to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 194

Nevite nahodou nekdo,cim by se dala spinat ta zvlhcovacka v nejakych kratsich intervalech?

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 22-01-2007 v 15:43 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 195

digitalni hodiny spinaji po minute.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 22-01-2007 v 15:45 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 196

sice to je na 90% spůsobený slabým odtahem, ale to je takovej problém ubrat výkon zvlhčovačky?
K tomu spínání: obyčejný(a celkem levný) digy spínačky maj jen 10 nastavitelnejch událostí což by bylo sepnutí ani ne jednou za hodinu...

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 22-01-2007 v 17:06 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 197

2Erixon:
Kdyz uberu vikon zvlhcovacky tak se placam kolem 25%!!Zkusil jsem ventilator co mam na odtah nechat zapnutej porad a opracdu se to zlepsilo.
Vsem dik moc za rady.

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 22-01-2007 v 18:34 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thebestking
Nový Člen

Karma uživatele thebestking - 44% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 198

Expiry:Pokud by si chtěl spínat v kratších intervalech než je 15min a třeba 50x za den,tak jsou na trhu zařízení,která jsou na to dost drahá a ještě by si jich musel koupit několik-,ventilátor,zvlhčovačka,dávkovač tekutin atd.,což je naprosto zbytečné,takže nejlepší jsou mechanické časovače,kde jsou intervaly 15min nebo digitální,které lze nastavit max. 8x za jeden den a proto se používají hlavně na světlo.

Old Post 27-01-2007 v 12:56 PM
thebestking je offline   Profil uživatele thebestking   Find more posts by thebestking   Foto galerie člena thebestking   Click here to Send thebestking a Private Message   Add thebestking to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pecar
Stálý Člen

Karma uživatele pecar - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 199

Zdravím všechny.
Zakoupil sem taktéž zvlhčovač SPS. Vlhkost se mi daří v klidu uhlídat na 60-70, ale to jen v případě že mam zvlhčovačku zaplou po celou dobu svícení. Muj problem je s párou. napojil sem na SPSku hadici a druhý konec mam ve skříni. Ale sráží se mi v hadici docela dost pára,která pak teče v podobě vody rovnou do skříně. Dal sem pod vývod misku,at to tece do ní, ale nechci to řešit takhle.
No a moje otázka je, zda nevíte jak se toho zbavit bez misky pod hadicí.
Pokud máte někdo nějaké řešení, napište mi ho....Děkuji

A ještě by mě zajímalo, jestli kytičkám vadí kolísání vlhkosti při svícení. V rozmezí asi 70 - 40.

Naposledy upravil pecar 06-03-2007 v 08:12 AM

Old Post 06-03-2007 v 07:56 AM
pecar je offline   Profil uživatele pecar   Find more posts by pecar   Foto galerie člena pecar   Click here to Send pecar a Private Message   Add pecar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 200

pecar: ta hadice musí jít dokopce, voda poteče zpátky do zvlhčovačky.

ad kolísání: proč dáváš zvlhčovačku na další spínačky, když v zaplým stavu dává 60-70%??

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 06-03-2007 v 14:50 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pecar
Stálý Člen

Karma uživatele pecar - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 201

Tak to mě zaprvé ani nenapadlo dat tu hadici dokopce, ale za druhé to u mě není ani možné, protože mám žvlhčovač přímo na zemi ve stejné rovině jako kytky. A níž už dat nejde. škoda je to dobrá rada!!
A stím kolísáním : když zapnu vnitřní větrák tak asi jednou za 2 hodiny na 15minut tak mi vlhkost klesne na nějakých 40 - 50%,ale po vypnutí zas vystoupá na těch 70. No a nevim jestli se díky takoveto kratkodobě nižší vlhkostí nestane něco kytkám.

Old Post 07-03-2007 v 16:46 PM
pecar je offline   Profil uživatele pecar   Find more posts by pecar   Foto galerie člena pecar   Click here to Send pecar a Private Message   Add pecar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 202

Jak velikej vliv to bude mít nevim,

co považuješ za vniřtní větrák? cirkulační nebo odtah? Pořiď si regulátor otáček odtahu místo spínaček a tim si vlhkost celkem přesně nastavíš.

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 07-03-2007 v 17:55 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pecar
Stálý Člen

Karma uživatele pecar - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 203

regulace odtahu bylo to první po odtahovém větráku co jsem koupil. Mám na mysli cirkulační ventilátor. Když ho zapnu klesne vlhkost. Pak se zase zvedne. Další regulaci k tomuto vštráku kupovat nebudu.
Odtah ze skříně mám řešený přes cooltube,takže odtahový cětrák jede přes den furt(REGULOVANY JE) Asi se vykašlu na ten cirkulační. Rozjedu ho až tak od 3tydne.(to už mužu vlhkost snižit)

Old Post 08-03-2007 v 09:08 AM
pecar je offline   Profil uživatele pecar   Find more posts by pecar   Foto galerie člena pecar   Click here to Send pecar a Private Message   Add pecar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 204

Zajímalo by mě jestli by byl někdo schopnej a ochotnej udělat křivku optimální vlhkosti. Vim že na začátku 80-90%, postupně snižovat k cca 60% během přepnutí, pod 50% měsíc po přepnutí a potom už co nejmíň.
Příjde mi to dost nepřesný, takovej graf dejme tomu po týdnech by byl lepší...

btw jsou výrazný rozdíly podle strainu? Jaký další věci se musej zohlednit (stříhání větví->ztráta vlhkosti v kytce??)?

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 30-04-2007 v 12:28 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superstruna
Nový Člen

Karma uživatele superstruna - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 205

zvlhčovač za 500,- Kč http://www.eva.cz/s.php?i=23233

Miluj bližního svého jako sebe sama. Ne víc, ne míň.

Old Post 01-05-2007 v 21:22 PM
superstruna je offline   Profil uživatele superstruna   Find more posts by superstruna   Foto galerie člena superstruna   Click here to Send superstruna a Private Message   Add superstruna to your buddy list     Navštiv homepage uživatele superstruna! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 206

ta uz je dost znama,myslim ze je v jednom z odkazu na prvni strance.

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 02-05-2007 v 16:04 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superstruna
Nový Člen

Karma uživatele superstruna - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 207

aha. Ja jsem tady vsude narazela akorat na tu SPS 808 za 700kil, tak jsme myslela, ze jsem objevila Ameeriku;-)

Miluj bližního svého jako sebe sama. Ne víc, ne míň.

Old Post 02-05-2007 v 19:43 PM
superstruna je offline   Profil uživatele superstruna   Find more posts by superstruna   Foto galerie člena superstruna   Click here to Send superstruna a Private Message   Add superstruna to your buddy list     Navštiv homepage uživatele superstruna! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Nejlevněji co jsem viděl Příspěvek č. 208


http://www.conrad.cz/spinaci-zasuvk...zduchu+dp75384/

Mám to měsíc,a nestalo se tomu nic i když byla vlhkost v bedně 75% no výše do sucha to dát nejde zas to bude měřit jinde než je třeba(myslím to čidlo)4idlo jsem nezkoušel vyjmout a spustit mezi kytary,no není to jako s teplotním čidlem,tady změna kapacity hraje velkou roli a nechce se mi rozkurwit i ten spínač. "wink:

Rozkurwil jsem stavájící a objednal jsem toto.
SPS jsem zvolil,skrze pozitivní ohlasy tady na fóru
Díky

Cuss

EDIT: na hlučnost,nemyslím si že je SPS 818 nějak zvláště hlučná,skoro vůbec,tedy ve srovnání se dvěma daleko dražšími co jsem měl doma.

Naposledy upravil 13-08-2007 v 07:35 AM

Old Post 05-08-2007 v 17:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8378380 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív