Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Zvlhčování od A do Z
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17
Autor
Téma 
Oliwer
Stálý Člen

Karma uživatele Oliwer - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 241

Jo a visí tam taky dva ručníky..:-))

Old Post 20-08-2009 v 19:19 PM
Oliwer je offline   Profil uživatele Oliwer   Find more posts by Oliwer   Foto galerie člena Oliwer   Click here to Send Oliwer a Private Message   Add Oliwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
God_mars
Stálý Člen

Karma uživatele God_mars - 85% PěstitelskáKarma uživatele God_mars - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 242

Oliwer>podle me to tak klidne muzes mit pokud to uchladis , jde o to ze pokud mas aktivni odtah tak tam bude podtlak a vse pujde tam (je to treda pro pachac) kdyz to tam budes jen prat tak ti to tam bude ruzne cirkulovat,a bude se ti tam drzet i vyssi teplota.

Zahradka v koprivach 2009

Old Post 20-08-2009 v 19:32 PM
God_mars je offline   Profil uživatele God_mars   Find more posts by God_mars   Foto galerie člena God_mars   Click here to Send God_mars a Private Message   Add God_mars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oliwer
Stálý Člen

Karma uživatele Oliwer - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 243

God_mars..jasný,teplota je ve dne vyšší,ale vlhkost nespadne pod 50%.Až povyrostou zapnu odtah..Dík..

Old Post 21-08-2009 v 07:38 AM
Oliwer je offline   Profil uživatele Oliwer   Find more posts by Oliwer   Foto galerie člena Oliwer   Click here to Send Oliwer a Private Message   Add Oliwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 244

citace:
Původní příspěvek od Oliwer
Čao..je možný vypnout na řízky aktivní odtah a nechat jen pasivní?Přítah je aktivní,taky ventilátor uvnitř.


Ne vzduch se musí točit(novej dovnitř,starej ven)

Lepší je dodžovat tohle i na ukor menší vlhkosti

Old Post 21-08-2009 v 10:35 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oliwer
Stálý Člen

Karma uživatele Oliwer - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 245

O.k,nechám si poradit..

Old Post 22-08-2009 v 10:03 AM
Oliwer je offline   Profil uživatele Oliwer   Find more posts by Oliwer   Foto galerie člena Oliwer   Click here to Send Oliwer a Private Message   Add Oliwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 246

Pokud někdo má akutní problém s nízkou vlhkostí a z nějakejch důvodů nemůže v ňákým rozumným čase pořídit zvlhčovačku,tak mokrý ručníky jsou řešení,když přes ně foukám prostorovým ventilátorem a spodek ručníků je v nádobách s vodou,voda sama vzlíná ručníkama vzhůru a není tak třeba xkrát za den namáčet a věšet ručníky..Stačí pak jednou za den,za dva doplňovat vodu do nádob..Chce to ovšem místo v pěstírně.Já sem takhle zvednul vlhkost v růstu z tragických 35-45% na solidních 60-65%..

A.., tak sem v jiný trejdu(vlhkost)našel ten samej způsob,akorát teda potvrzuju,že to funguje,ale mnohem líp když přes ty ručníky foukáte a tu vlhkost z nich vyháníte,než když tam jen tak visej..

Naposledy upravil 17-01-2010 v 09:02 AM

Old Post 17-01-2010 v 08:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 247

Máte někdo zkušenosti s touto zvlhčovačkou? http://elektrocoleti.cz/kvalita-vzd...u-sps-818a.html

Měl by to být nástupce legendární zvhlčovačky SPS 808. Lze ji napojit na potrubí a připojit externě do skříně?

Old Post 20-12-2012 v 16:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakan
Stálý Člen

Karma uživatele Hakan - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hakan - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 248

Po cca čtyřech letech mi odešla do věčnejch lovišt moje SPS 818A. Svojí službu plnila na výbornou, nicméně chyběla jí funkce automatického vypnutí při nedostatku vody. A to se jí zřejmě stalo osudnou. Zapátral jsem na netu a objevil jsem tuto SPS-701 http://elektrocoleti.cz/kvalita-vzd...hu-sps-701.html

Máte někdo zkušenost? Měla by mít údajně i automatický časovač a také zmíněnou funkci vypnutí, při nedostatku vody.

Jsem takřka rozhodnutej, že jí objednám, jenom mě zajímá, jestli je tu někdo, kdo jí má, aby mi jí buď doporučil, nebo vymluvil.

Předem díky

H

Old Post 17-01-2013 v 13:20 PM
Hakan je offline   Profil uživatele Hakan   Find more posts by Hakan   Foto galerie člena Hakan   Click here to Send Hakan a Private Message   Add Hakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chilligrow
Nový Člen

Karma uživatele Chilligrow - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 249

Ahoj, pročetl jsem to tady ale nenašel řešení pro malý box ( 50x60x50) kde mám malou ultrazvukovou zvlhčovačku. Řeším problém s nádobou. Mám k ní plovák ale nevím jak nejefektivněji doplňovat vodu. Napadlo mě odpodní potrubí a na něj záslepku. Nebo třeba externí nádrž s vodou venku... ale nevím si rady ... Poradí někdo ?
Díky

Old Post 13-05-2014 v 12:42 PM
Chilligrow je offline   Profil uživatele Chilligrow   Find more posts by Chilligrow   Foto galerie člena Chilligrow   Click here to Send Chilligrow a Private Message   Add Chilligrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 250

Ahoj lidi mám dotaz... už se chytám za vlasy Mám box o rozměrech 90x50x180 a v ní 250w a odtah 200m3/hod mám tam i klipsňák a zvlhčovačku.... No tak a teď konkrétnějc
Když jede ofuk a odtah nedostanu se přes 40 procent vlhkosti ale zároveň nemužu tlumit ventilátor protože by mi vyskočila teplota :/ Už si nevím rady příjde mi že ten ofuk hned tu páru rozfouká přitom zvlhčovačka má zabudovanej svuj hygrostat a sama si vyžene vlhkost na požadovanej stupeň kterej nastavim. Neví někdo jak to vyřešit? Už fakt netuším jak to poštelovat aby se tam ta vlhkost držela...
PS: když vypnu ofuk je tam vlhkost nádherná ale teplota jde hned hrozně nahoru

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 11-09-2014 v 20:26 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 251

citace:
Původní příspěvek od KALAJDY
Ahoj lidi mám dotaz... už se chytám za vlasy Mám box o rozměrech 90x50x180 a v ní 250w a odtah 200m3/hod mám tam i klipsňák a zvlhčovačku.... No tak a teď konkrétnějc
Když jede ofuk a odtah nedostanu se přes 40 procent vlhkosti ale zároveň nemužu tlumit ventilátor protože by mi vyskočila teplota :/ Už si nevím rady příjde mi že ten ofuk hned tu páru rozfouká přitom zvlhčovačka má zabudovanej svuj hygrostat a sama si vyžene vlhkost na požadovanej stupeň kterej nastavim. Neví někdo jak to vyřešit? Už fakt netuším jak to poštelovat aby se tam ta vlhkost držela...
PS: když vypnu ofuk je tam vlhkost nádherná ale teplota jde hned hrozně nahoru


Vypni zvlhcovacku a daj perlit zaliaty vodou alebo ofuk otoc inde nie na zvlhcovacku.

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 11-09-2014 v 20:41 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vondris
Stálý Člen

Karma uživatele vondris - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 60  

Obecné vlhkost pomoc Příspěvek č. 252

zdravym vseci growery.potrebuju pomoct s vlchkosti.stale se mi drzi okolo 60 procent mam i ceresit ale stale nic neklesa.odvetravam kazdou ctvrt hodinu z hodiny 24 hodin denne a stale nic.nejake rady??dekuji

Old Post 12-04-2016 v 17:20 PM
vondris je offline   Profil uživatele vondris   Find more posts by vondris   Foto galerie člena vondris   Click here to Send vondris a Private Message   Add vondris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 253

Odtah měj puštěnej nonstop

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 12-04-2016 v 17:40 PM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Re: vlhkost pomoc Příspěvek č. 254

citace:
Původní příspěvek od vondris
zdravym vseci growery.potrebuju pomoct s vlchkosti.stale se mi drzi okolo 60 procent mam i ceresit ale stale nic neklesa.odvetravam kazdou ctvrt hodinu z hodiny 24 hodin denne a stale nic.nejake rady??dekuji


Ak znamená odvetrávanie 15min/hod že sa ti takto zapína odťah, tak tomu teda chápem. Tak začni 60min/hod a máš to nie?

Ak sa mýlim tak problém trochu lepšie popíš.

edit: Kreator1993 ma predbehol

Old Post 12-04-2016 v 17:43 PM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vondris
Stálý Člen

Karma uživatele vondris - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 255

ted sem to zapnul na odtah hodinu a pul ne a zas tak dokola tak sem zvedavej

Old Post 12-04-2016 v 19:17 PM
vondris je offline   Profil uživatele vondris   Find more posts by vondris   Foto galerie člena vondris   Click here to Send vondris a Private Message   Add vondris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 256

Vondris ten odtah musí jet nepřetržitě... Nevím co na tom nechápeš

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 13-04-2016 v 04:46 AM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1715480 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív