Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Shiza
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Toxeus
Stálý Člen

Karma uživatele Toxeus - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 33  

Shiza Příspěvek č. 1

Tak jsem zase jednou zhulil a premyslel co to vlastne schiza je,ale k zadnemu zaveru jsem se nedostal tak se ptam co si pod pojmem schiza predstavujete.

Old Post 12-04-2005 v 16:32 PM
Toxeus je offline   Profil uživatele Toxeus   Find more posts by Toxeus   Foto galerie člena Toxeus   Click here to Send Toxeus a Private Message   Add Toxeus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marcon
Stálý Člen

Karma uživatele marcon - 5% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 2

Nejspis od slova schizofrenie, tedy psychoza, rozpolceni osobnosti, dusevni nestabilita, zmatek, nebo tak neco. Slangove se taky pouziva pro vyjadreni lehkejch paranoidnich a jinejch neprijemnych stavu.

Old Post 13-04-2005 v 12:15 PM
marcon je offline   Profil uživatele marcon   Find more posts by marcon   Foto galerie člena marcon   Click here to Send marcon a Private Message   Add marcon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 3

jj. Marcon to řekl přesně.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 13-04-2005 v 13:20 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wendy
Stálý Člen

Karma uživatele wendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 132  

schiza v realu Příspěvek č. 4

hele fakt bud rad ze nevis co je schiza. Schiza v souvislosti s hulenim neni moc obvyklá ale když příde je to hnus. Já to několikrát zažila a je to nepěkný. Já sem celkové dost nevyrovnaná osobnost, takže mam s timhle občas problemy. Ale pěkný výtlemy stejně nad tema par hnusnejma zažitkama převažujou, takže se hulení fakt nevzdam.
No a co se teda dělo. Když sme dokouřili v pěti lidech 4 jointy skunků, z těch pěti lidí v půlce 2 odešli.(ja zustala)
No a pak sem byla hrozne zhulena. Sla sem po ulici a zjistila, ze se na me kazdej diva...pak sem mela fakt divný pocity, porad sem se nečeho bala. Kolem jezdili auta, co byly stejny jak mojí mamy, taty, strejdy a pod. Myslela sem ze se zblaznim, chodila sem po kraji chodníku a schovavala se do vchodů. Pak jeli kolem fizlové. To me dorazilo. Zalezla sem do takovýho dvorku a hodinu tam sedela, aby me nikdo nenasel. Děs. No a pak sem mela občas takový stavy, že třeba vypadam hrozně, že na mě kamoši civí, že smrdim a ostatní to ví a různě, to už sou psycha jinyho charakteru. Nikomu nepřeju. Ted se tomu zasměju, ale v ty chvili mi do smíchu nebylo, radši bych se propadla do země.

Old Post 29-04-2005 v 11:46 AM
wendy je offline   Profil uživatele wendy   Find more posts by wendy   Foto galerie člena wendy   Click here to Send wendy a Private Message   Add wendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
herb,mrs. herb
Stálý Člen

Karma uživatele herb,mrs. herb - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 5

2Wendy:Máme přesně to samí, že na tebe každej kouká,smrdim....yes, je to tak, ale je to haluz....Nebo fakt nemůžu do autobusu...Každýho koho sem se na to ptala, tak řikal že nic podobnýho nemá(což si myslim že je nějakej hemz,nikdo nebude tak moc o.k.),což mě navádělo k tomu, že sem asi fakt už blázen,a chtěla sem se vysrat na ganju, no na všechno, a že začnu žít spořádanym životem....Ale koukam že sem našla spřízněnou duši,tak snad blázni nejsme, nebo sme vobě....

Old Post 29-04-2005 v 14:15 PM
herb,mrs. herb je offline   Profil uživatele herb,mrs. herb   Find more posts by herb,mrs. herb   Foto galerie člena herb,mrs. herb   Click here to Send herb,mrs. herb a Private Message   Add herb,mrs. herb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele herb,mrs. herb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 6

Jo schízu měl v životě asi každej... Ale popravdě, připadá mi že je to prostě fakt jen malou sebedůvěrou. Postupem času se v tom ale naučí každej chodit... Přece jen, kolikrát sem zmaštěnej jak sádlo a říkám si "no mě tak potkat někdo známej" a přitom na mě kámoš za pár dní vybalí "tys byl zhulenej ?" a já říkám že jako prase... Je to jen o té sebedůvěře... Holky, věř te si a kluci..dejte jim to anjevo a máme vyřešenej další problém..mazec

to Wendy: Tohle se mi taky asi pře 2 - 3 rokama stalo, je to hnus ale jak říkáš, dycky se tomu rád zasměju...

p.s. víte co je větší schíza ? že všichni kolem vás jsou zhulení a vy ne

[size=1]

Old Post 29-04-2005 v 15:34 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 7

To, o čem mluvíte není schíza (schizofrenie), ale stíha (stihomam) a též paranoia. Stíha od slova stíhat. Tedy neustálý pocit, že mě někdo stíhá, sleduje, podezřívá.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 29-04-2005 v 16:49 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
herb,mrs. herb
Stálý Člen

Karma uživatele herb,mrs. herb - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 68  

Bude to tak.... Příspěvek č. 8

Asi to bude tou sebedůvěrou-ne že si nevěřim,ale příde člověk na kterýho nemam zrovna nej názor, vzpomínky, nebo mi prostě celkově nesedí,tak to mě úplně rozhodí z tý mí hladinky...Ale neberu to nějak vážně,už...A taky je mi to celkem jedno...A né že bych smrděla ,ale že ze sebe cejtim ganju, cigára,piko nebo sem se polila pivkem...Ale stavy v tu chvilku nijak příjemný..Ale je fajn to jít rozehrát na fotbálku,to mě probere,myslim....Jinak se mi teď voběsil známej ze Slanýho-ten měl paranoju(ale před nějakzm časem padnul na špatný lidi, a začal foukat techo-byl na léčení, každej mu to rozmlouval...Nic).Když sem s nim aasi tak před 2 tejdnama mluvila,tak už byl fakt špatnej-rozklepanej,bílej a že ho někdo sleduje, že nespí-noční můry,chodil jenom na málo frekventovaný místa,nedůvěřivej, tajný agenti,fakt už blázen...Ale řekla bych že to pro něj bylo určitym způsobem vysvobození, ale tohle si fakt nemusel ....Jinak PEACE S TEBOU JIŘIKU....

Old Post 29-04-2005 v 21:54 PM
herb,mrs. herb je offline   Profil uživatele herb,mrs. herb   Find more posts by herb,mrs. herb   Foto galerie člena herb,mrs. herb   Click here to Send herb,mrs. herb a Private Message   Add herb,mrs. herb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele herb,mrs. herb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruderalis
Stálý Člen

Karma uživatele Ruderalis - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 41  

Dotaz Mate schizu po papiru? Příspěvek č. 9

NEvim jak sou na tom ostatni ale po papiru vzdycky dostanu strasnou schizu ze se z toho stavu nikdy nevratim a nevim co mam delat prozivam stav podobny bad tripu sem celej spocenej srdce busi jaxvine a v hlave uplny psycho . Cim to muze bejt? Docela bych se chtel techto pocitu zbavit

"Jehlou žílu kuchnu, potom zmáčknu buchnu, začla mi nová éra, evrydej dva gramy héra"

Old Post 30-04-2005 v 10:06 AM
Ruderalis je offline   Profil uživatele Ruderalis   Find more posts by Ruderalis   Foto galerie člena Ruderalis   Click here to Send Ruderalis a Private Message   Add Ruderalis to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ruderalis! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 10

Nejvetsi schizu sem mel kdyz sme dali husty mliko a kazdej kdo ho pil zacal jeden po druhym blejt, ne ze by bylo spatny, byl sem jaxvine, blejt se mi moc nechtelo, ale kdyz me kamik malem ohodil tak sem to uz nevydrzel . Jak sem to ale pustil ven tak schiza byla pryc a pak uz jenom vklidu mlikovej stav .

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 30-04-2005 v 10:53 AM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 11

To neni schiza! To je stiha!

Ruderalis, davej si min a postupne zvysuj.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 30-04-2005 v 13:48 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
herb,mrs. herb
Stálý Člen

Karma uživatele herb,mrs. herb - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 12

Včera sem byla u kámoše,a tam sem si udělala hustou schízu-pak i jemu...Sem se zapřemejšlela nad tim, že vlastně MUSIM umřít, netušim kdy, kde a hlavně jak!!!Že se to nedá nijak odálit, zastavit,a že to prostě MUSÍ přijít..Dneska mi to tak strašný nepříde, ale včera se mi chtělo skoro aj brečet:-)!!Ale pak mě uklidnil, že aý budu umírat, tak ve mně bude tolik adrenalínu, že to ani nebudu cejtit...Blázen....Fakt jak sem se nad tim zadumala, no šílenost, ale jak na něm bylo vidiět, jak se konečně nad něčim zapřemejšlel,a jak mu taky běhal mráz po zádech, a zrovna do smíchu mu nebylo....FUJ

Old Post 10-05-2005 v 17:10 PM
herb,mrs. herb je offline   Profil uživatele herb,mrs. herb   Find more posts by herb,mrs. herb   Foto galerie člena herb,mrs. herb   Click here to Send herb,mrs. herb a Private Message   Add herb,mrs. herb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele herb,mrs. herb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
felipe
Stálý Člen

Karma uživatele felipe - 78% PěstitelskáKarma uživatele felipe - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 13

bavim se tu
Ne ze bych nikdy nestihoval. Kdysi se stavalo docela casto, ale naposled to bylo nazacatku podzimu po jednom vazne libovym mliku..+-6 hodin rause v klidu, ale PAK! Asi o pulnoci lezime s kamosem u nas na zahrade, on total vytuhlej, ja znicehonic zaslechnu naky zvuky z dalky a uz to jede No kamika sem budil snad 10minut a to sem si rikal ze dyz to nedam tak vazne chcipnu On pak chudak spal v parku na lavce protoze nebyl stavu dojit domu ... no skratka libovy mliko ;D
Ale treba prvni rok-dva co sem hulil sem nerad chodil do mesta apod. , ale cosi se zlomilo a tet vazne rad jezdim i busem a tlemim se na lidi, s kamosema si nekdy navzajem umele vyvolavame stihy, ale tomu se clovek po chvili akorat zasmeje...

zahrada & balkon 2004 :: Divočina 2005

Nothing is at last sacred but the integrity of your own mind.
Ralph Waldo Emerson

Old Post 10-05-2005 v 18:51 PM
felipe je offline   Profil uživatele felipe   Find more posts by felipe   Foto galerie člena felipe   Click here to Send felipe a Private Message   Add felipe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 14

Ja to mam opacne. Na zacatku jsem mezi lidi chodil. Ted uz se jim zhuleny vyhybam. Clovek musi resit prilis mnoho veci a prilis mnoho nahod muze do prubehu vyletu zasahnout a tak. Chci mit kontrolu v dobe kdy nejsem schopen resit slozitejsi situace.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 11-05-2005 v 06:34 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
felipe
Stálý Člen

Karma uživatele felipe - 78% PěstitelskáKarma uživatele felipe - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 15

Tva nezdolna touha po kontrole ti prinese zahubu Sinuhete...

zahrada & balkon 2004 :: Divočina 2005

Nothing is at last sacred but the integrity of your own mind.
Ralph Waldo Emerson

Old Post 11-05-2005 v 08:36 AM
felipe je offline   Profil uživatele felipe   Find more posts by felipe   Foto galerie člena felipe   Click here to Send felipe a Private Message   Add felipe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 16

Me zahuba nevadi. Aspon budu mit konecne pokoj od toho neustaleho kontrolovani. :-)

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 11-05-2005 v 09:26 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-05-2005 - Psychoza - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1127060 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív