Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Skrin 250W od zacatku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

pohlavie Příspěvek č. 161

Po 4 rokoch pestovania na balkone som si vsimol ze samci mali vzdy vacsie listy ako samice a rastli omnoho rychlejsie. neviem ci je to tak aj indoor, ale asi hej. semena som mal stale ten isty model asi na 90 percent mi to tak rastlo

Old Post 23-10-2004 v 17:04 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 162

A risknes teda vyhodit kytku jen na zaklade toho, ze ma velke listy a roste rychle? :-) Napriklad moje nejvetsi, s nejvetsimi listy je samice asi.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 23-10-2004 v 17:27 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
W3m3n0
Stálý Člen

Karma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 163

Furt samý makra, davej sem taky naky fotky celejch kytek...

"Je lépe litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili." - Boccaccio
"Kořenem všeho zla je nedostatek poznání." - Buddha


W3m3n0’s indoor
W3m3n0’s chilli #1
W3m3n0’s chilli #2
W3m3n0’s svitici lednicka

Old Post 23-10-2004 v 18:02 PM
W3m3n0 je offline   Profil uživatele W3m3n0   Find more posts by W3m3n0   Foto galerie člena W3m3n0   Click here to Send W3m3n0 a Private Message   Add W3m3n0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

celky bez maker Příspěvek č. 164



Tak teda dnes bez maker. 8. den květu. Rostliny se snaží sežrat výbojku. Už mi moc řetězu nezbývá. Tak je denně ohybám. Jen tak ručně, abych je zpomalil. Nijak je nepřivazuju, jan prostě kytku ohnu a zamuchlám ji do těch okolních. Přidal jsem 12V ventilátor, který fouká pod výbojku. Měl jsem pochyby zda se dají listy spálit i tou 250W, ale teď už to vím. Dají. Kytky jsou docela vytáhlé, asi by mohly vypadat hustěji. Přistě zkusím jen jednu kytku a budu ji pomáhat růst široce pomocí drátků. Těch 5 co jich tam je teď je moc. Nemají místo. Postupně přecházím s ventilací na 12V. Koupil jsem zatím na zkoušku větráčky 120 mm, 12V, 1800 ot/min. 71 CFM, 34 dB. Vypadá to OK.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 28-10-2004 v 13:18 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
W3m3n0
Stálý Člen

Karma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 165

Mě ty kytky prijdou dost v pohode. Zes je zamuchlal je fakt poznat alle fakt pěkny. Taky preferuju 12V. A k+

"Je lépe litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili." - Boccaccio
"Kořenem všeho zla je nedostatek poznání." - Buddha


W3m3n0’s indoor
W3m3n0’s chilli #1
W3m3n0’s chilli #2
W3m3n0’s svitici lednicka

Old Post 28-10-2004 v 18:11 PM
W3m3n0 je offline   Profil uživatele W3m3n0   Find more posts by W3m3n0   Foto galerie člena W3m3n0   Click here to Send W3m3n0 a Private Message   Add W3m3n0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rexi-x
Stálý Člen

Karma uživatele Rexi-x - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 166

ty voe supa thread k+

Zewl = EX Rexi-x
:._.:._.:._.:.:._.:._.::._.:._.:._.:..:._.:._.:._.:.
"Everybody smoking mariuhana!!!"

Old Post 02-11-2004 v 18:48 PM
Rexi-x je offline   Profil uživatele Rexi-x   Find more posts by Rexi-x   Foto galerie člena Rexi-x   Click here to Send Rexi-x a Private Message   Add Rexi-x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

14. den květu Příspěvek č. 167




Zbývá mi posledních 5 článků řetězu, na kterém visí výbojka. To bude boj. Ve skříni zbyly tři samice. Dva samce jsem vystěhoval a dozrávají u okna. Chci zkusit kontrolovaně opylit některé paličky. Jeden je samec jistě a ta druhá kytka ještě pořád není jistá. Preflowers jsem odhadnul špatně. Ty kde rostly bílé vlákna jsou spolehlivě samice. Jenomže některé z těch, které bílá vlákna neměly je nakonec vystrčily. Takže je to metoda na rozpoznání samic, ne samců.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 03-11-2004 v 04:25 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rexi-x
Stálý Člen

Karma uživatele Rexi-x - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 168

ta prvni fotka je fakt drsna..supa supa supa respekt

Zewl = EX Rexi-x
:._.:._.:._.:.:._.:._.::._.:._.:._.:..:._.:._.:._.:.
"Everybody smoking mariuhana!!!"

Old Post 03-11-2004 v 06:13 AM
Rexi-x je offline   Profil uživatele Rexi-x   Find more posts by Rexi-x   Foto galerie člena Rexi-x   Click here to Send Rexi-x a Private Message   Add Rexi-x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asper
Nový Člen

Karma uživatele asper - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 169

Nějak sem tady nikde nenašel jestli si zastřihával nebo dělal řízky. Jestli ano jak velké kytky zhruba byly? Dík

Old Post 03-11-2004 v 19:39 PM
asper je offline   Profil uživatele asper   Find more posts by asper   Foto galerie člena asper   Click here to Send asper a Private Message   Add asper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 170

Nezastrihaval. Rizky jsem delal z bocnich vetvicek. Strihal jsem je 15.10., tak si najdi fotky z te doby. Kytky mely tak pul metru. Jenomze zadne z tech rizku se neujaly. Tak jsem jeste ted uriznul rizek z kvetouci kytky. Zatim vypada dobre, tak jsem zvedav.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 03-11-2004 v 20:25 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Prerustani Příspěvek č. 171




Furt to prerusta lampu. Nasadil jsem drastická opatření, ohýbání pomocí drátků a dokonce i lámání.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 06-11-2004 v 12:23 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

jeste foto Příspěvek č. 172



pokracovani

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 06-11-2004 v 12:25 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjaboss
Stálý Člen

Karma uživatele ganjaboss - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 173

čus máš to pěkný K+ ! Chci se zeptat jak a kam máš zapojený větrání ze skříně ?? Díkk

Old Post 09-11-2004 v 20:24 PM
ganjaboss je offline   Profil uživatele ganjaboss   Find more posts by ganjaboss   Foto galerie člena ganjaboss   Click here to Send ganjaboss a Private Message   Add ganjaboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 174

Větrání ze skříně mám větrákem 12V, 12cm, 71 CFM. Mám ho ale zpomalený aby nehlučel.
Kromě toho mám samostatný okruh pro cooltube, kde mám EURO větrák. Myslím, že EURO2. Na 220V, 160 m3/h.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 10-11-2004 v 15:28 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 175

Ještě jsem si všiml že elektroniku k výbojce (tluminka, ...) máš ve skříni. Z vlastní zkušenosti ti radím dát to někam mimo pěstební prostor. A mezi tlumivku a podložku (pokud je hořlavá) bych dal špunty od piva, kvůli přenosu tepla. Já jsem po pár tejdnech už pod ní měl černej flek.

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 10-11-2004 v 15:38 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 176

Zhruba kolem vánoc sklidím a pak chci skříň přebudovat podle nových poznatků, které jsem získal během této první sezóny. Elektronika půjde ven. Pod tlumivku dám kachličku. Odtah bude ve stropě. Přítah dírami v podlaze. Místo Euro větráku tam dám další 12V (jestli to bude stačit). Dík za rady.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 10-11-2004 v 15:45 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-02-2011 - 9x ww, skrin 250w sodik - 2 odpovědí
09-10-2008 - 250w na zaciatok? - 11 odpovědí
24-07-2006 - pekne od zaciatku - 90 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6388650 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív