Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » objednavka semen ze seedbank
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 65

http://www.seedsdirect.to/printableform.html for you

Old Post 11-06-2003 v 16:40 PM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oncik
Nový Člen

Karma uživatele oncik - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 66

promin ale treba to zaslat na adresu ktora je na pravo hore.?.ide to do anglicka?lebo je to anglicka adresa ...

Old Post 12-06-2003 v 16:00 PM
oncik je offline   Profil uživatele oncik   Find more posts by oncik   Foto galerie člena oncik   Click here to Send oncik a Private Message   Add oncik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skywalker1
Stálý Člen

Karma uživatele skywalker1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 39 

Dotaz seeds pres internet??? Příspěvek č. 67

cesto groweri,potrebuju poradit,mohli byste mi doporucit nejake spolehlive www stranky kde muzu bez problemu objednat semena??aby semnou nevyjebali a nejlip na dobirku,diky moc za rady.

Old Post 17-10-2003 v 18:03 PM
skywalker1 je offline   Profil uživatele skywalker1   Find more posts by skywalker1   Foto galerie člena skywalker1   Click here to Send skywalker1 a Private Message   Add skywalker1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Womitor
Homo Homullus

Karma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 68

Skus sa pozriet aj tu,mas tam linky na dalsie stranky :
http://www.hempqc.com/enter.html?ta...html&lang=en-us
treba sa v tom trosku pohrabat

Mám poškodený mozog. no a čo?

Balkonik - womit it!
Balkon 2 - No names
Balkon 2009 - Afghan, SweetKiller, BigBud, SuperSkunk

Old Post 19-10-2003 v 09:12 AM
Womitor je offline   Profil uživatele Womitor   Find more posts by Womitor   Foto galerie člena Womitor   Click here to Send Womitor a Private Message   Add Womitor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mathias
Nový Člen

Karma uživatele Mathias - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 69

Ser na Viden, zajed do Ostravy.

Old Post 21-10-2003 v 17:31 PM
Mathias je offline   Profil uživatele Mathias   Find more posts by Mathias   Foto galerie člena Mathias   Click here to Send Mathias a Private Message   Add Mathias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuMatCh
Nový Člen

Karma uživatele LuMatCh - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 70

A je tu v čechách nějaká dobrá, spolehlivá a možná troch nelegální seedbanka?

Old Post 26-10-2003 v 10:43 AM
LuMatCh je offline   Profil uživatele LuMatCh   Find more posts by LuMatCh   Foto galerie člena LuMatCh   Click here to Send LuMatCh a Private Message   Add LuMatCh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 71

2LuMatCH: nech si na groweru vyhledat pažitka , ale jak je to s kvalitou a spolehlivosti nevim

Cicmon

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 26-10-2003 v 11:55 AM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 72

2Expresion: IMHO by prodej seminek byl legalni, ovsem muselo by to byt napr. jako krmivo pro ptaky (nesmelo by byt receno, ze se z toho da vypestovat neco kloudnyho). V cechach jsem narazil jen na http://www.webpark.cz/pazitka, docela me to pobavilo, ale nerikal bych tomu seedbanka.

Cicmon

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 26-10-2003 v 20:11 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuMatCh
Nový Člen

Karma uživatele LuMatCh - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 73

Jo ta stránka o pažitce je fajn ale asi to neni seedbanka teda seed jo ale výběr nic moc teda jeden model ale prej je dobrej (z dovozu). Ale dobrý aspoň ňeco.

Old Post 27-10-2003 v 18:30 PM
LuMatCh je offline   Profil uživatele LuMatCh   Find more posts by LuMatCh   Foto galerie člena LuMatCh   Click here to Send LuMatCh a Private Message   Add LuMatCh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
komouch
Nový Člen

Karma uživatele komouch - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 74

Cus,v te Ostrave fakt je GrowShop,muj kamos tam byl.

Old Post 28-10-2003 v 09:42 AM
komouch je offline   Profil uživatele komouch   Find more posts by komouch   Foto galerie člena komouch   Click here to Send komouch a Private Message   Add komouch to your buddy list     Navštiv homepage uživatele komouch! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 75

2komouch: Growshopy jsou vsude, ale tam se prodavaj svetla, hnojiva, rockowol a ruzne dalsi potreby pro pestovani a ne seminka

Cicmon

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 28-10-2003 v 10:58 AM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuMatCh
Nový Člen

Karma uživatele LuMatCh - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 76

Prodej semínek je stejně na nic to je jako platit za sex, né? No i když sex s dobře vyšlechtěnou Sensi star, asi bych si dal říct... no ale nejlepší je mít dobře modelový kámoše. ráno sem byl zahulit s kámošem a fakt hodně dobrý a dal mi 4 semínka. Ale zajmalo by mě jak je to s tim GShopem v Ostravě, třeba tam ještě nedostala ruka zákona a to je super, né?

Old Post 28-10-2003 v 17:46 PM
LuMatCh je offline   Profil uživatele LuMatCh   Find more posts by LuMatCh   Foto galerie člena LuMatCh   Click here to Send LuMatCh a Private Message   Add LuMatCh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 77

2LuMatCh: ja bych nerekl, ze to je nanic, jde jen o to, aby byla primerena cena - treba rizek za pade a seminko za petku pri deseti kusech a nesrovnaval bych to se sexem, protoze sex za penize = sluzba a seminka za penize = prodej + pridana hodnota ("vyroba" seminka)

Cicmon

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 28-10-2003 v 20:45 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Locki23
Alchemist inside soul

Karma uživatele Locki23 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Locki23 - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 78

Konkretni navod, jak objednat a dostat semena ze zahranici, konkretne od http://www.cannabisseeds.cc/ z Rakous:

Na uvod proc to sem pisu...jelikoz jsem sam pred casem kupoval poprve postou a sice jsem nejaky konkretni navody na objednani na Groweru nasel, ale az tak moc mi nepomohly. Taaaakze, dnes jsem presne po 15 dnech od odeslani objednavky obdrzel semena. Informovala me o tom pritelkyne ted po telefonu. Zdrzeni oproti lhutam zde bezne uvadenym prisuzuju tomu, ze mi do zasilky stavkovali rakousti zeleznicari. Na co na vechno ty stavky nemaj vliv.

Tedy 5.11. jsem odeslal internetovou objednavku...jednoduse jsem na vyse uvedene adrese po vzoru vsech internetovejch shopu naklikal pozadovany modely do kosiku, vyplnil jsem pozadovany kontaktni udaje a odeslal. Obratem vam PHPkovej automat zasle potvrzeni a specifikaci plateb a dalsich veci v AJ na uvedeny mail. Pisou tam, ze identifikatorem je prave emailova adresa, taaakze ji nesmite zapomenout uvest do dopisu s prachama(prevod bankou v tomhle navodu nepredpokladam, nemam s nim zkusenost). Oni by Vas asi nasli i podle dalsich udaju v databazi, ktery jsou identicky s adresou odesilatele, ale nerizkoval bych to - tedy email do dopisu napsat!

Doporucuju ze zminovanyho emailu, ktery vam automaticky dorazi po objednavce vytisknout kopii objednavky, kde jsou naprosto vsechny udaje a nadepsat ji, ze se jedna o kopii Vasi internetovy objednavky ze dne...

Zabalte to spolu s prachama do tuzsi obalky - ja pouzil tu s bublinkama vevnitr. Doporucuju jeste dat z obou stran do obalky karton, abyste ji udelali totalne nepruhlednou a jeste ji zpevnili. Osobne bych nerizkoval posilani penez v obalce, pres kterou jsou tam videt. Nezapomente tam dat o 5 Euro vic na poslani zbozi pojistenym dopisem. Je to defaultni volba internetovyho formulare a tech 5 euro se myslim vyplati. Ja poslal jeste o 5,50 Euro navic co delala cena i s postovnym, tak jsem zvedavej na avizovany vykompenzovani financniho prebytku. Dam Vam vedet.

Poslal jsem objednavku pouze doporucene, ne jako ceny psani. Nevyhodou je, ze posta ruci jen do vyse cca. 1300Kc pri ztrate. Vyhodou je, ze posta nevysira s proclenim(snad to za par mesicu uz bude minulost). Jak date zahranicni zasilce cenu, jednoznacne Vas posta dotlaci k procleni...minimalne k uvedeni, ze tam k procleni nic neni. Ja jsem se rozhodl radeji rizkovat ztratu penez, nez abych dopis zbytecne kontaktoval s vic urednikama, nez je zdravo. Mozna tu mate nekdo zkusenost, ze je to uplne v pohode, jeden muj kamos z Brna mi to taky rikal, ale nejak se mi to proclivat nechtelo, prestoze jsem posilal neco pres 150 Euro, kde by pripadna financni ztrata byla pres 3800,- Kc. Kazdej zvazte, co je pro vas lepsi. Kdybych objednaval za vic jak 250 Euro, osobne to rozhodne pojistim i za cenu celniho rizeni.

Po odeslani uz nezbyva, nez jen cekat na listonosku s dobrou zpravou. Zejtra Vam dam jeste vedet, jestli mi v zasilce prisly semena, ktery jsem chtel a jeslti je tam nejakej drobnej bonusek za tech 5,50 Euro navrch.

L.

Jo a jeste na neco jsem si vzpomel...v obalce samozrejme neposilejte mince, ale jen bankovky!!!

Old Post 20-11-2003 v 12:16 PM
Locki23 je offline   Profil uživatele Locki23   Find more posts by Locki23   Foto galerie člena Locki23   Click here to Send Locki23 a Private Message   Add Locki23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Locki23
Alchemist inside soul

Karma uživatele Locki23 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Locki23 - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 79

...pokracovani. Od http://www.cannabisseeds.cc/ Vam dorazi uhledny balicek zhruba rozmeru male obalky, diskretne zabaleny a dobre jisteny lepici paskou. Zpatecni adresa odesilatele je jina, nez adresa firmy, kam poslete objednavku, coz je dalsi docela prijemna zalezitost co se diskretnosti tyce...aspon pro ty, co jsou ponekud vic vystihovany.
V krabicce jsem nasel letak na nejaky noname MP3 prehravace...a to taky je na prvni pohled vsechno, co po rozdelani balicku uvidite. Pod sikovnym dvojitym dnem je to zajimavejsi. Prislo mi vsechno co jsem objednaval, dokonce o 1 semeno Jacka Flashe vic.
Uz jsem psal, ze jsem poslal 5,50 Euro navic, abych testnul, jak firma kompenzuje financni prebytky semeny. Za tech 5,50 jsem dostal 10 semen modelu SHIVA od NIRVANA SEEDS...coz je vuci katalogu dost rozumna cena.

Cili - ac nejsou cannabisseds.cc uvedeni na nekterych tech seznamech spolehlivych seedsbank, tak ma zkusenost s nima je dobra.

L.

Old Post 21-11-2003 v 06:49 AM
Locki23 je offline   Profil uživatele Locki23   Find more posts by Locki23   Foto galerie člena Locki23   Click here to Send Locki23 a Private Message   Add Locki23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferry
Nový Člen

Karma uživatele Ferry - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 80

Hele, kamaradi, jaka je ta adresa na seedsdirect.to chci si objednat semena za 150EUR a nechci aby se to dostalo nejakymu tipkovi kterej to vykrade a ja zustanu na buben. Napiste to tady nekde, nebo kdyztak na mujeho emila opava.borovy@quick.cz

fakt dik

Old Post 25-11-2003 v 20:11 PM
Ferry je offline   Profil uživatele Ferry   Find more posts by Ferry   Foto galerie člena Ferry   Click here to Send Ferry a Private Message   Add Ferry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-01-2008 - Objednavky Semien - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5098190 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív