Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » objednavka semen ze seedbank
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 81

Tak jsem nasel pri procitani http://www.marijuana.com narazil na dalsi seedbanku
je tady:

maji tam semena od:

+ DUTCH PASSION

+ SENSI SEEDS

+ SERIOUS SEEDS

+ GREEN HOUSE

+ WORLD WIDE SEEDS

+ MR NICE SEEDS

+ SPICE OF LIFE SEEDS


sice s nima asi zatim nema nikdo zkusenosti, protoze tady na groweru o nich neni ani slovo...

tak jsem jim psal jestli posilaji i do cech...???

tady je odpoved:
citace:

Hi,

We deliver world wide VERY discreetly and without problems.

Regards,

Worldwide Seeds

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Naposledy upravil hYp3r 02-12-2003 v 19:24 PM

Old Post 02-12-2003 v 16:17 PM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karamel
Nový Člen

Karma uživatele Karamel - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 82

MAM MOZNOST LEVNE JET DO VIDNE. znáte prosím adersy tech semenejch bank ve Vidni?

Old Post 08-12-2003 v 21:19 PM
Karamel je offline   Profil uživatele Karamel   Find more posts by Karamel   Foto galerie člena Karamel   Click here to Send Karamel a Private Message   Add Karamel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ezop
Nový Člen

Karma uživatele Ezop - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 83

Koukni na www.nirvana.nl sou vcelku levny a v poho (podpora cechu neanglicky mluvicich)

Old Post 09-12-2003 v 20:25 PM
Ezop je offline   Profil uživatele Ezop   Find more posts by Ezop   Foto galerie člena Ezop   Click here to Send Ezop a Private Message   Add Ezop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lily
Nový Člen

Karma uživatele Lily - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 84

Nirvana je fajn, taky doporucuju. Mam s nima zkusenost z podzimu, vsechno prislo v pohode. Maji casto nejake slevy, momentalne prosincove "bile vanoce" nebo tak neco, takze vsechny "White modely" (White Widow, Blue mystic, Ice...) jsou za 10 Euro misto 25 - to se mi zda dost dobre.

Old Post 11-12-2003 v 15:03 PM
Lily je offline   Profil uživatele Lily   Find more posts by Lily   Foto galerie člena Lily   Click here to Send Lily a Private Message   Add Lily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 85

hehe mno vo tom ze v ostrave nezasahla jeste ruka zakona bych moc nevzasel , policajt je na kazdem rohu

Old Post 11-12-2003 v 18:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bioafgan
Stálý Člen

Karma uživatele bioafgan - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 86

a co takto zahradnicky bazar na GROWERI

Rockwollove kocky su hodene.

Old Post 15-12-2003 v 15:09 PM
bioafgan je offline   Profil uživatele bioafgan   Find more posts by bioafgan   Foto galerie člena bioafgan   Click here to Send bioafgan a Private Message   Add bioafgan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 87

jo na groweru dobry az nato ze nez zjistim ze nekdo neco prodava tak uz je to davno prodany

Old Post 15-12-2003 v 18:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 88

to all
prosim vas vsechny, co jste se v tomto threadu psali o radoby seedbance zvané Pažitka, aby jste si nic neobjednavali a uz se tady na G o ni nezminovali. je to nejakej unterwasserman, co si na svy stranky okopiroval katalog seminek. Jinak se pry bude muset pristoupit k editaci prispevku a nedejboze k mazani.
samozrejme nechci nikomu nic nakazovat nebo tak neco, ale nekdo z Grower Teamu(kdybych tak vedel kdo) me prosil, at se sem uz o tyhle strance nepise.
zdar

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 19-12-2003 v 15:18 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jazz
Nový Člen

Karma uživatele jazz - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 3  

Obecné Příspěvek č. 89

Objednával už někdo z http://growe.seeds.webzdarma.cz/seeds.html ? Odepište co nejdříve vaše názory a zkušenosti :-)

Old Post 11-04-2004 v 22:48 PM
jazz je offline   Profil uživatele jazz   Find more posts by jazz   Foto galerie člena jazz   Click here to Send jazz a Private Message   Add jazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ppeettrr
Nový Člen

Karma uživatele ppeettrr - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 90

Zdravím. Mám ještě nějaké zásoby California Orange z podzimního sběru. Je to out, čistá Californie. Cena je 100ks/300kč, na dobírku, dobírka je v ceně. Když budete mít zájem, tak se ozvěte na pm.

Old Post 19-04-2004 v 08:33 AM
ppeettrr je offline   Profil uživatele ppeettrr   Find more posts by ppeettrr   Foto galerie člena ppeettrr   Click here to Send ppeettrr a Private Message   Add ppeettrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 91

mozes navstivit aj tunajsi zahradnicky bazar. Minule som tu fpohode nakupil semena.

Old Post 22-04-2004 v 12:21 PM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cannabidiol
Stálý Člen

Karma uživatele Cannabidiol - 66% PěstitelskáKarma uživatele Cannabidiol - 66% PěstitelskáKarma uživatele Cannabidiol - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 108  

Palec dolů Problém z objednáním Příspěvek č. 92

Chci si objednat semena od Nirvany, ale nevím co musím udělat, abych mohl zaplatit svím účtem? Nechce se mi posílat Eura poštou.
Musím mít založenej nějakej speciální účet na Eura a nebo stačí mít účet třeba u Česky spořitelny? Chce to po mě nějakej kód karty.
Poradí mi někdo jak postupovat a comusím mít?

Old Post 27-06-2004 v 13:06 PM
Cannabidiol je offline   Profil uživatele Cannabidiol   Find more posts by Cannabidiol   Foto galerie člena Cannabidiol   Click here to Send Cannabidiol a Private Message   Add Cannabidiol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hemperoid
Nový Člen

Karma uživatele hemperoid - 83% PěstitelskáKarma uživatele hemperoid - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 93

nirvána tam má i možnost "bank transfer" pro převod z účtu na účet... jde to samozřejmě i z korunovýho účtu, ale většinou se na převody ven musí vyplňovat takovej pekelnej formulář... a taky si za to pár set napočítaj... takže karta je určitě lepší/rychlejší/levnější

Old Post 27-06-2004 v 13:49 PM
hemperoid je offline   Profil uživatele hemperoid   Find more posts by hemperoid   Foto galerie člena hemperoid   Click here to Send hemperoid a Private Message   Add hemperoid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deyna1
Stálý Člen

Karma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 94

ja posílal penízky rovnou za hotové.ve spořitelně jsem poprosil pani za přepažkou aby poslala na jisty učet 30 Euro řekl jsem ji jméno a adresu odesilatele a vykešoval jsem to v českejch.a žádnej účet nemam

Old Post 27-06-2004 v 14:27 PM
Deyna1 je offline   Profil uživatele Deyna1   Find more posts by Deyna1   Foto galerie člena Deyna1   Click here to Send Deyna1 a Private Message   Add Deyna1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cannabidiol
Stálý Člen

Karma uživatele Cannabidiol - 66% PěstitelskáKarma uživatele Cannabidiol - 66% PěstitelskáKarma uživatele Cannabidiol - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 108  

kredit card Příspěvek č. 95

V shopu od Nirvány (www.nirvana-shop.com), jsem si vybral zboží, zvolil jsem způsob pladby > "Creditcard payment"
a poslední konečný dotazník nemůžu vyplnit, protože nevím:
1) Card number * :
2) Card verification code * :

žádný formulář na převod z účtu (korunového) na účet (jejich) jsem nenašel.

Může mi někdo poradit kdo už takto objednával?
Nebo udělám líp když si nechám zařídi platební kartu?(na ni pak asi najdu ty čísla karty co po mě chťej.

Old Post 28-06-2004 v 17:20 PM
Cannabidiol je offline   Profil uživatele Cannabidiol   Find more posts by Cannabidiol   Foto galerie člena Cannabidiol   Click here to Send Cannabidiol a Private Message   Add Cannabidiol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pakor
Herreromil

Karma uživatele pakor - 69% PěstitelskáKarma uživatele pakor - 69% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 96

Presne tak Cannabidol tie cisla su na karte. Karta musi byt embosovana (vytlacene meno a cislo karty vystupuje nad povrch karty) napr. Mastercard,Visa...

Pakorova 70W záhradka

Dva chatové bubblery

Old Post 29-06-2004 v 09:06 AM
pakor je offline   Profil uživatele pakor   Find more posts by pakor   Foto galerie člena pakor   Click here to Send pakor a Private Message   Add pakor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-01-2008 - Objednavky Semien - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5773200 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív