Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » objednavka semen ze seedbank
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
CC
Nový Člen

Karma uživatele CC - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 4 

Oops Příspěvek č. 49

Eh, sotek se vloudil. Travu nechci obedvat ale OBJEDNAT. :-))


P.S. Kdyz jsme u toho - mate nekdo naky recept z marihuany?

*CC*

Old Post 02-08-2002 v 20:51 PM
CC je offline   Profil uživatele CC   Find more posts by CC   Foto galerie člena CC     Add CC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 50

Vypadá to, že se stanu tvým osobním poradcem (to bys to chytla ). Zkus se podívat v knihkupectví po knížce "Vaříme s konopím". Tam je receptů hafo a není ani tak drahá. Cenu si už bohužel nepamatuju, protože jsem tu knížku někomu půjčil nebo někam zašantročil, takže jí nemůžu najít .
Jinak ten tvůj příspěvek výše je moc hezkej, četl jsem ho už včera, ale stav, ve kterém jsem se nacházel, mi bránil psát příspěvky delší než několik slov , takže jsem to raději nijak nekomentoval.

Old Post 03-08-2002 v 17:35 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexmon
Stálý Člen

Karma uživatele dexmon - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 93 

Příspěvek č. 51

zkus rodicum koupit knizku konopi pro zdravi...jsou tam jenom ty zdrave poznatky vcetne par ktery jsem na netu nikde nevidel a jsou dost zajimavy...
moje mati sice neni buhvi jak nadsena ze to hulim, ale masticku si pochvaluje a travu jako lek na spooustu veci uznava a pouziva...
proste do nich musis zacit hucet...

Old Post 03-08-2002 v 18:45 PM
dexmon je offline   Profil uživatele dexmon   Find more posts by dexmon   Foto galerie člena dexmon   Click here to Send dexmon a Private Message   Add dexmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 52

tak, v pondeli sem si objednal Mango od Nirvany, tak uvidime. byly to skoro moje posledni prachy, tak jestli to nedojde, tak nevim co budu delat.... a jestli dojdou, dam petku na modleni, at mi buh odpusti tento strasny, lec prijemny "hrich"

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 08-08-2002 v 17:04 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hauler
Stálý Člen

Karma uživatele hauler - 90% PěstitelskáKarma uživatele hauler - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 30 

Pohodička ahojte Příspěvek č. 53

No ahoj cc ... taky menši poznatok tu knižku si ani nemusiš kupovať .., stači sa trošku pomotať na nete...
.... http://www.seznam.cz .... daj hladať marihuana a potom
vela stastia najdes aj super stranky ... tam maš recepty habadej ...

Old Post 11-08-2002 v 12:26 PM
hauler je offline   Profil uživatele hauler   Find more posts by hauler   Foto galerie člena hauler   Click here to Send hauler a Private Message   Add hauler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kozzy
Stálý Člen

Karma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 117  

Seedsdirect Příspěvek č. 54

Obědnal jsem semínka White Widow a za 8 dní jsem
je měl doma. Pěkně úhledně zabalený v CD a
kartonový krabičce a na krabici bylo i razítko "BEZE
CLA". Odesílatel nejaká ženská z Londýna. Kdo by
poznal ,že jsou to semínka? Já myslím že je to v pohodě.

Old Post 21-08-2002 v 09:13 AM
kozzy je offline   Profil uživatele kozzy   Find more posts by kozzy   Foto galerie člena kozzy   Click here to Send kozzy a Private Message   Add kozzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 55

no ja na to zapomnel, ale taky uz mi dosli. za 8 dni. s patnacti semeny skunku 1. takze raven, podle me je dostanes vzdycky. taky se hecujou kolik jich uz rozdali. pripominam ze sem koupil skoro nejlevnejsi semena (mango za patnact dolacu), a cekal sem 10 skenkacu a dostal jich 15. pristi rok za outdoor se budou hodit

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 21-08-2002 v 17:17 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 56

posílá ta Nirvana na dobýrku

Old Post 21-04-2003 v 17:57 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jiroos
Stálý Člen

Karma uživatele jiroos - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 57

cus tak jsem mrknul na ti nirvanu hele hlapi jen by me zajimalo jestli si objednavate feminized semena ne bo normal ja bych asi sel do tech samicich abych mek jistotu mate s tim nejaky skusenosti????? hm ale ty ceny se dost lisi tak to radsi normal semena to se vyplati

Naposledy upravil jiroos 27-04-2003 v 20:24 PM

Old Post 27-04-2003 v 20:08 PM
jiroos je offline   Profil uživatele jiroos   Find more posts by jiroos   Foto galerie člena jiroos   Click here to Send jiroos a Private Message   Add jiroos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High_Land
Stálý Člen

Karma uživatele High_Land - 67% PěstitelskáKarma uživatele High_Land - 67% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 113 

Příspěvek č. 58

Nevim jestli jeste aktualni ale:
CC: Jo, semena jsou fakt tezce kvalitni. Ale neocekavej ze vsech takovy ten typicky vzhled, chut a smrad, ktery se prodava - kazdy model je odlisny, to muze nekoho zaskocit. Jsou jine, lepsi a mene chemicky "konzerevovane", coz zalezi taky na Tobe.
Semena mi zatim vzdy prisly v diskretnim baleni, vzdy na jmeno a na vyzvednuti na poste. Takze Tvym rodicum by se nemeli dostat do rukou. Zalezi na seed bance, ja pouzivam Dutch Passion (www.dutch-passion.nl), kteri mozna nejsou nejlevnejsji, ale vzdy jsem byl spokojen s terminem, zpusobem dodani a hlavne s produkty.

jiroos: Feminized semena by teoreticky mela byt 100% matky. Z vlastni zkuesnosti (feminised Dutch Passion, Power Plant, Blueberry, Mazar:
sklizen 1 - zasazeno 17 semen, 15 matek, 2 hermafroditi;
sklizen 2 - zasazeno 9 semen, 9 matek;
sklizen 3 - zasazeno 10 semen, 9 matek, 1 hermafrodit;

Tzn. samci nejsou, muzes narazit na hermace. Pokud jej mas kde dopestovat, je i z nich spousta dobreho matrose. A co se tyce doporuceni ke koupi, muzes vychazet z toho, co jsem napsal. Zalezi na financni situaci, pokud chces koupit normal semena, byt Tebou, udelam tak s klidnym srdcem. Pak nejakou kvalitni, nekyselou pudu a radnou selekci. Pokud si muzes dovolit feminised, jdi do nich.

We be doing whatever we want

Old Post 11-05-2003 v 12:21 PM
High_Land je offline   Profil uživatele High_Land   Find more posts by High_Land   Foto galerie člena High_Land   Click here to Send High_Land a Private Message   Add High_Land to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
foxtrott
Nový Člen

Karma uživatele foxtrott - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 59

High_Land.......Hele jestli si objednáváš semena u dutch-passion, to vždycky posílaj semena v tak velký krabici a uvnitř jenom pytlíček? Sem to letos zkusil poprvé, a po tejdnu co sou v květináčích a pořád mokrý, tak nechtěj vystrčit lístky. Prostě neklíčej.
Slyšel jsem, že je můžou na hranicích ozařovat. Co na tom může být pravda? Dix

Old Post 20-05-2003 v 13:36 PM
foxtrott je offline   Profil uživatele foxtrott   Find more posts by foxtrott   Foto galerie člena foxtrott   Click here to Send foxtrott a Private Message   Add foxtrott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Juan Mari
Nový Člen

Karma uživatele Juan Mari - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 60

Mohli by ste niekto urobit navod jak objednat napr z nirvany tie semena ? Mozno to pomoze ludom co sa neucia po anglicky, ako ja
thx

"Usmej sa na zivot a zivot sa usmeje na teba"

Old Post 21-05-2003 v 19:43 PM
Juan Mari je offline   Profil uživatele Juan Mari   Find more posts by Juan Mari   Foto galerie člena Juan Mari   Click here to Send Juan Mari a Private Message   Add Juan Mari to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blind
Nový Člen

Karma uživatele Blind - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 61

a kolik cca stojí poštovný?Teda,jestli se platí...

Old Post 22-05-2003 v 20:51 PM
Blind je offline   Profil uživatele Blind   Find more posts by Blind   Foto galerie člena Blind   Click here to Send Blind a Private Message   Add Blind to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

jak objednat Příspěvek č. 62

Já vám to trochu osvětlim

popíšu zde objdednávku u seedsdirect.to

takže
objednání probíhá tak,že stahneš z jejich stránky objednávkovej formulář kam do příslušných kolonek zadáš co chtějí.Tj. tvoje méno,adresa... Potom tam je tabulka kterou taky vyplníš.Je tam 'breeder'-tam napíšeš např.Dutch passion nebo Gypsy nirvana..., záleží pod jakou seedbankou jsou semínka v breederlistu.Pak je tam 'strain' to je odrůda.Např. Afghani,Durban poison...,pak je tam taky kolik balení chceš a taky cena.Dole pak vypočítáš výslednou cenu a napíšeš ji tam.Všechno je tam napsaná a u toho řádky nebo okýnka kam máš psát.Když tohle vyplníš,tak to vytiskneš,můžeš nejdřív vytisknout a vyplnit v ruce.Pak to složíš a vložíš do obálky.Doporučuju polstrovanou.Do obálky vložíš nejlíp dolary(můžeš libry i eura,ale dolary jsou njlepší kvůli kurzu,vyjde to nejůevnějc).Dáš tam tolik dolarů,kolik stojí semena+5dolarů na poštovný,který si účtujou oni.Tyhle 2 věci vložíš do obálky a pošleš na adresu uvedenou na formuláři.Pošli to doporučeně.Nikdy nevíš jakej sviňi se zalíbí tvý dolary v obálce.Tak za tejden až 2 tejdny by měli dorazit.(mě přišly za 6 dní od objednání,v neděli jsem to poslal a v pátek sem to měl)semínka přijdou jako cd v krabici.Budou ukryta mezi tim černym a prusvitnym plastem pod cd.Chce to zručnost otevřít ten obal.Když budeš mít štěstí,tak tam najdeš navíc 15 semen skunku1 jako já.
Ničeho se nebojte.Je to jistota.
Nevim přesněj odkaz na ten formulář.Mam ho na HDD.Kdyby někdo chtěl,tak mu ho můžu poslat mailem.



přeju hodně štěstí

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 23-05-2003 v 00:02 AM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High_Land
Stálý Člen

Karma uživatele High_Land - 67% PěstitelskáKarma uživatele High_Land - 67% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 113 

Příspěvek č. 63

foxtrott: Z DP mi to prislo v krabicce, ale nerekl bych, ze byla nejak extremne velka - tak 17x10x15. O ozarovani jsem neslysel, prijde mi to jako pekna blbost. Spis mi prijde, ze to DP posilaj tak pekne baleny, ze by nikoho nenapadlo, ze to jsou seminka. A ozarovani-vis, kolik mi to stalo? Ale ohledne kliceni Ti asi moc neporadim-davam je primo do hliny taky a krome 1. sklizne mi vzdycky vyklicilo 100% semen. Neuschlo Ti to behem kliceni? Tyden je dost dlouho...

We be doing whatever we want

Old Post 26-05-2003 v 11:01 AM
High_Land je offline   Profil uživatele High_Land   Find more posts by High_Land   Foto galerie člena High_Land   Click here to Send High_Land a Private Message   Add High_Land to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onco
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

jak objednat Příspěvek č. 64

Nazdar!Prosim ta nemohol by si mi ten formular zaslat na mail?
Chcel by som to vyskusat jak to asi fachci..
Onco@post.sk

P.S>Nech nam rastu..

Old Post 04-06-2003 v 16:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-01-2008 - Objednavky Semien - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0859660 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív