Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » objednavka semen ze seedbank
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
kudri
Nový Člen

Karma uživatele kudri - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 20 

Palec dolů Příspěvek č. 17

Tak jsem si od seedsdirect.to objednal semínka za 40 liber a zapomněl jsem to poslat doporučeně.No a už to bude 14 dní a ještě mi nikdo neodpověděl ani na email co jsem jim dal.Tak jsem teď posranej až za ušima.Napsal jsem jim email ať se po tý objednávce podívaj tak mi držte palce.

Kudri

Old Post 02-03-2002 v 18:05 PM
kudri je offline   Profil uživatele kudri   Find more posts by kudri   Foto galerie člena kudri   Click here to Send kudri a Private Message   Add kudri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannaman
Nový Člen

Karma uživatele cannaman - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 14 

Obecné cesta zpět :-) Příspěvek č. 18

...mam jen takovej dotaz.. Když jim pošlu ty peníze v obálce, tak jestli jeste budu neco platit až to přijde??
Nebo to už přijde jen jako balíček bez poplatků?? dík..

Old Post 11-04-2002 v 08:41 AM
cannaman je offline   Profil uživatele cannaman   Find more posts by cannaman   Foto galerie člena cannaman   Click here to Send cannaman a Private Message   Add cannaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

2cannaman Příspěvek č. 19

A co bys ještě chtěl platit. Až to příde tak to pošťačce podepíšeš a to je vše. Nic platit nebudeš.

Haman - Flying smokers

Old Post 11-04-2002 v 11:51 AM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannaman
Nový Člen

Karma uživatele cannaman - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 14 

Palec dolů ... Příspěvek č. 20

..hmm...to je fakt..to me ani nenapadlo... vlastne tam maj napsanou adresu kam to jde a už jenom stačí otevřít a maj slušny prachy...jsou to svině! ..nebudete nekdo objednávat pro příští rok? ..tak kolem vánoc? ..že bychom se podelili o poštovny..

Old Post 11-04-2002 v 16:08 PM
cannaman je offline   Profil uživatele cannaman   Find more posts by cannaman   Foto galerie člena cannaman   Click here to Send cannaman a Private Message   Add cannaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

2Gannja Příspěvek č. 21

Jo lidi jsou svině, ale asi si měl smůlu. Já tam takhle posílal 3x a vždy OK. Teď budu zase objednávat a doufám že mi to nikod nevykrade.

Haman - Flying smokers

Old Post 11-04-2002 v 17:42 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
INFECTION
Stálý Člen

Karma uživatele INFECTION - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 96 

Příspěvek č. 22

Já budu taky posílát 50 doláčů nirvaně... tak doufam, že mě nepotká to, co tebe. Jedno je jistý, že ti to čorli tady v čechach. To je pěkně v píči, když se člověk nemůže spolehnout ani na posranou poštu. Kde to kurva žijem?

Old Post 12-04-2002 v 16:53 PM
INFECTION je offline   Profil uživatele INFECTION   Find more posts by INFECTION   Foto galerie člena INFECTION   Click here to Send INFECTION a Private Message   Add INFECTION to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannaman
Nový Člen

Karma uživatele cannaman - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 23

2 ifection..
Tak hodně štěstí :-) ..taky budu objednávat od nirvany, ale až na příští sezonu..Koukal jsem tam po jacku hererovi, white widow, a zrejmě afghani ..vše od nirvany taky za 50 doláčů..tak doufám že mi to nikdo nevyčoruje :-) ..tak nas pak informuj jak to dopadlo...A to to chceš na indoor?

Old Post 12-04-2002 v 17:10 PM
cannaman je offline   Profil uživatele cannaman   Find more posts by cannaman   Foto galerie člena cannaman   Click here to Send cannaman a Private Message   Add cannaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
INFECTION
Stálý Člen

Karma uživatele INFECTION - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 96 

Příspěvek č. 24

Ne outdoor!
koukam, že grower je už pěkně našlapanej...posílam příspěvek a za minutu, je už na světě další - to by se před rokem nestalo. Tak si řikam, jestli by nebylo lepší ty peníze dát do obalu od cédéčka, že by to tak nesvádělo.
Jo Haman, už máš nějaký informace o tý německý seedbance, jestli to přišlo a jak?

Old Post 12-04-2002 v 17:20 PM
INFECTION je offline   Profil uživatele INFECTION   Find more posts by INFECTION   Foto galerie člena INFECTION   Click here to Send INFECTION a Private Message   Add INFECTION to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannaman
Nový Člen

Karma uživatele cannaman - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 14 

2 inf Příspěvek č. 25

..mno ale myslim že už je celkem pozdě na outdoor.. no než ti to pošlou..než ti to vyklíčí.. a co sis vybral? ..asi bych to radši poslal v tom CD obalu...

Old Post 12-04-2002 v 18:01 PM
cannaman je offline   Profil uživatele cannaman   Find more posts by cannaman   Foto galerie člena cannaman   Click here to Send cannaman a Private Message   Add cannaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
INFECTION
Stálý Člen

Karma uživatele INFECTION - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 96 

Příspěvek č. 26

Já si myslim, že pozdě ještě neni - ty dodávky sou dost rychlí, i když skaňoury je lepší dát vyklíčit, co nejdřív - to je fakt, aby stihli venku dozrát
- jináč zatim cos psal já objednávál )), takže už je objednáno. Už sem to nevidržel a poslal objednávku přes internet na http://www.samenwahl.com
Tak sem zvědavej

Durban Posion, Hollands Hope a Purple Power

Juchů ...jenom si nejsem jistej jak to bude vypadat na poště - malej balíček, nedej bože dopis za ty prachy!

Ps: ty si sázel už v Březnu či co?

Old Post 12-04-2002 v 18:11 PM
INFECTION je offline   Profil uživatele INFECTION   Find more posts by INFECTION   Foto galerie člena INFECTION   Click here to Send INFECTION a Private Message   Add INFECTION to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannaman
Nový Člen

Karma uživatele cannaman - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 14 

Obecné Příspěvek č. 27

..mam už neco naseto tak od poloviny března, daval jsem to rovnou do hlíny. Je mi ale divny že maj tak max. 5cm. No to je asi tím že bylo ošklivo.. Jo a když to objednáváš takhle přes net, jak to maš s placením??

Old Post 12-04-2002 v 18:20 PM
cannaman je offline   Profil uživatele cannaman   Find more posts by cannaman   Foto galerie člena cannaman   Click here to Send cannaman a Private Message   Add cannaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High_Land
Stálý Člen

Karma uživatele High_Land - 67% PěstitelskáKarma uživatele High_Land - 67% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 113 

Obecné Dutch Passion Příspěvek č. 28

Dotaz: Objednal jsem si u Dutch Passion 30 semen (Mazar, Orig. Blueberry a Power Plant), vsechno feminizovany. Platil jsem sekem na poste, na e-mailu zadnou odpoved nemam, ani potom, co jsem jim napsal e-mail zvlast. Ma nekdo nejaky zkusenosti s Dutch Passion?? Je docela mozny, ze maj proste takovou "politiku", protoze ani nemaji na sebe tel. cislo. Ale mam jen obavy... Stejne asi nezbude nic nez cekat???!!!! :-o

Old Post 13-04-2002 v 10:00 AM
High_Land je offline   Profil uživatele High_Land   Find more posts by High_Land   Foto galerie člena High_Land   Click here to Send High_Land a Private Message   Add High_Land to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarioT
Nový Člen

Karma uživatele MarioT - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 19  

Palec nahoru seeddirect Příspěvek č. 29

Tak jsem to uz taky zkusil a musim rict ze jsou fakt dost rychli- dolarky jsem tam poslal pred 10 dny a dnes prisly seminka!!!

Lidicky kdo tam budete neco posilat napiste jim tam svuj e-mail! Voni by vam (pry) poslali potvrzeni ze je to uz na ceste! Ja po precteni prispevku s tou kradezi jsem byl celkem nervozni ale nakonec vse dobre dopadlo!!!

Jsou skvělí!!!!!

Old Post 22-04-2002 v 17:53 PM
MarioT je offline   Profil uživatele MarioT   Find more posts by MarioT   Foto galerie člena MarioT   Click here to Send MarioT a Private Message   Add MarioT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oiro
Nový Člen

Karma uživatele oiro - 68% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 14 

Dotaz Příspěvek č. 30

Tak aj ja uz asi patrim k tym co len dufaju ze nepridu o peniazky uz je tomu skoro 14
dni a stale nictak len dufam ze este nieco pride je smutne ako clovek zhana peniaze a nakoniec to wsecko kto wie kde skonci.
Newie mi niekto povedat ci je este niejak moznost ze to dojde alebo co mozem s tym urobit dik moc .

Old Post 07-05-2002 v 22:43 PM
oiro je offline   Profil uživatele oiro   Find more posts by oiro   Foto galerie člena oiro   Click here to Send oiro a Private Message   Add oiro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bud
Nový Člen

Karma uživatele Bud - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 5 

Obecné Příspěvek č. 31

Zdarec
Posílal sem 30 doláčů doporučeně a semínka už mám doma, trvalo jim to celkem 6 dní. Objednal sem White Widow, Durban Poison a navíc mě poslali 17 semínek Skunk 1 zdarma!!! Ale ta rychlost je fakt super!!!

Old Post 08-05-2002 v 14:26 PM
Bud je offline   Profil uživatele Bud   Find more posts by Bud   Foto galerie člena Bud   Click here to Send Bud a Private Message   Add Bud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High_Land
Stálý Člen

Karma uživatele High_Land - 67% PěstitelskáKarma uživatele High_Land - 67% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 113 

Palec nahoru Don´t worry Příspěvek č. 32

HI!
Tak, seminka od Dutch Passion uz jsou doma. Peknejch 30 kousku, Blueberry, Power Plant a Mazar - vsechno 100percent matky, presne jak jsem chtel. Trvalo to pres 3 tydny od zaplaceni, takze pokud se nekomu zda ta cekaci doba hodne dlouha (napr. 2 tydny), nebojte se!!! Seminka dorazej. V pekny papirovy krabicce, ani nejde poradne poznat, odkud ze prisla.....Platil jsem sekem na poste, cili myslim, ze u nas nejhorsi mozny zpusob platby, ale doslo to OK, tak>>>TRPELIVOST!!!

Old Post 08-05-2002 v 18:42 PM
High_Land je offline   Profil uživatele High_Land   Find more posts by High_Land   Foto galerie člena High_Land   Click here to Send High_Land a Private Message   Add High_Land to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-01-2008 - Objednavky Semien - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9541580 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív