Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » objednavka semen ze seedbank
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
cannaman
Nový Člen

Karma uživatele cannaman - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 14 

Palec nahoru :-) Příspěvek č. 33

No pěkny modely a kolik tě stali? ...chceme s kamošem stavět skříň.. Nebudeš mít později řízky?

Old Post 08-05-2002 v 19:02 PM
cannaman je offline   Profil uživatele cannaman   Find more posts by cannaman   Foto galerie člena cannaman   Click here to Send cannaman a Private Message   Add cannaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ram
Nový Člen

Karma uživatele Ram - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 10 

Semínka bez obav Příspěvek č. 34

Nevím jestli to tady už zaznělo, ale pokud chcete semínka hned a bez čekání a strachu, udělejte si výlet do Vídně. Kousek od Maria Hilfe Strasse je přímo obchod s dost velkým výběrem. Byli jsme tam včera a sehnali všechno co jsme chtěli. (od Dutch Passion Bluberry a Orange Bud, od Sensi Californiu Indicu) Adresa je : Bushplanet, Estherhazygasse 32, 1060 Wien, Austria
Tel. 01 58537 17
Fax. 01 58537 18
Jedinou nevýhodou je o cca 20 % vyšší cena oproti seedsdirect.to . na druhou stranu tam dostanete i veškeré indoor potřeby a kdo má morál na převezení tak i nahrnkované sazeničky. Pokud by měl někdo zájem o seznam včetně cen, dejte vědět, můžu naskenovat.

Old Post 09-05-2002 v 10:10 AM
Ram je offline   Profil uživatele Ram   Find more posts by Ram   Foto galerie člena Ram   Click here to Send Ram a Private Message   Add Ram to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High_Land
Stálý Člen

Karma uživatele High_Land - 67% PěstitelskáKarma uživatele High_Land - 67% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 113 

Upozornění The best way..... Příspěvek č. 35

to cannaman: Tak semena stala 277 Euro (cca. 8600), primo od Dutch Passion - feminizovany, krasne tmavy a tak pekne maly. U Seedsdirect.to jsou ty ceny na zhruba stejny urovni a jsou (jak muzes cist) rychli. Ale ja pro pocit objednavam DP seminka u DP....

to Ram: Nevim, pro potreby technicke atp. je ten shop jak delanej, ale na seminka tady bylo konkretne dost stiznosti (ohledne kvality a kliceni). A navic, proc kupovat semena o 20% draz a jezdit do Vidne, kdyz to jde vyresit levneji a v teple domova.

Seminka od DP musi byt balena ve special saccich - maji special folii, ktera zachovava special podminky pro special kliceni. POkud jsou balena jinak, neni to origo. Vypadaji takhle>>
http://www.dutch-passion.nl/engels/welcome.html

Old Post 11-05-2002 v 11:19 AM
High_Land je offline   Profil uživatele High_Land   Find more posts by High_Land   Foto galerie člena High_Land   Click here to Send High_Land a Private Message   Add High_Land to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ram
Nový Člen

Karma uživatele Ram - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 36


Jasně že jsou semena v originálním balení, naprosto stejném jako je dostaneš poštou od seedsdirect. Pouze navazuji na debatu ohledně obav o doručení semen poštou (nehledě k minuloročním stížnostem na rozmačkané semena a nepříjemnostem s policajtama - to jsem četl minulý rok na auditu na Mageu...). Pro semena tak jezdíme asi tři roky a vždycky se jednalo o zcela seriozní kšeft, holt o něco dražší, ale bez čekání a obav. No a nakonec jednou za rok si udělat výlet do Vídně... Stephans dom je vcelku hezký.. :-))

Old Post 11-05-2002 v 21:31 PM
Ram je offline   Profil uživatele Ram   Find more posts by Ram   Foto galerie člena Ram   Click here to Send Ram a Private Message   Add Ram to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralicek
Oceněný Pěstitel

Karma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 214 

Pohodička Jak to vypada dnes? Příspěvek č. 37

Jak to vypada dnes?Prichazi vam seminka postou nebo je na hranicich smitec???

Old Post 18-07-2002 v 19:17 PM
kralicek je offline   Profil uživatele kralicek   Find more posts by kralicek   Foto galerie člena kralicek   Click here to Send kralicek a Private Message   Add kralicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
planchet
Nový Člen

Karma uživatele planchet - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 6 

Obecné Příspěvek č. 38

Čtu tady ty story a mám návrh.Zařídte si cestu do Vidně.
Na adrese http://www.was-denn.at najdete vše.Mají tam i řízky za 9EU. Semena jaké hrdlo ráčí, vše pro růst.

Old Post 18-07-2002 v 19:45 PM
planchet je offline   Profil uživatele planchet   Find more posts by planchet   Foto galerie člena planchet   Click here to Send planchet a Private Message   Add planchet to your buddy list     Navštiv homepage uživatele planchet! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THX
Stálý Člen

Karma uživatele THX - 89% PěstitelskáKarma uživatele THX - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 39

Tak ja jsem mel uz asi smulu.....nebo spis hranice to zajistili , objednavka jim prisla 20.4. a dodnes to neprislo (( rikaj, ze jim prachy dorazili, ale ke me se to uz nedostalo, takze $50 v ...... byly dobry....

Old Post 19-07-2002 v 18:01 PM
THX je offline   Profil uživatele THX   Find more posts by THX   Foto galerie člena THX   Click here to Send THX a Private Message   Add THX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
georgex
Nový Člen

Karma uživatele georgex - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 1 

Pohodička -:-) Příspěvek č. 40

Tak ja mism podotknut k tomu, ze nirvana a to bola my 1 order od nich za skoro 100us mi dosla az za presne 23 dni, kedze som im po 14 poslal mail, odpisali ze nemali vsecko na sklade a preto im to trvalo troxu dlhsiee a zaujimave, ze zadiny bonus som za tu cenu od nix destol kua. tak sa poxvalter ostatny co ste od nix tagtiez objednawali!

GeorgeX

Old Post 19-07-2002 v 22:07 PM
georgex je offline   Profil uživatele georgex   Find more posts by georgex   Foto galerie člena georgex   Click here to Send georgex a Private Message   Add georgex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ernest
Stálý Člen

Karma uživatele Ernest - 76% PěstitelskáKarma uživatele Ernest - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 32 

feminised? Příspěvek č. 41

Nevim jestli se tady na to uz nekdo ptal.Ale clovek si muze objednat semena feminised.Neco jsem tady v cetl o Feminizaci a krizeni s hermafroditem,tak jestli to je ono a o kolik je vetsi sance,ze to vsechno budou samice a jestli se to proste vyplati nebo ne,protoze ceny feminised semen jsou dvakrat tak drazsi.

Predem dik Ernest

Kdyz se clovek posere, je lepsi si do toho sednout???, nebo riskovat odchod s utrousenim z leve nohavice neceho co mu nepatri??? to je mi dilema ???

Old Post 24-07-2002 v 18:50 PM
Ernest je offline   Profil uživatele Ernest   Find more posts by Ernest   Foto galerie člena Ernest   Click here to Send Ernest a Private Message   Add Ernest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ernest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mllock
Nový Člen

Karma uživatele mllock - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 14 

seedsdirect.to Příspěvek č. 42

2 DANDY Neboj vyzkousel jsem seedsdirect.to 2 krat. A je to tezce v pohode sice jsem poprve cekal trosku dyl a byl jsem rozhodnutej ,ze se do pobocky pojedu podivat mam to od baraku asi 300km )) A nechal jsem si to poslat do CR ke kamosovi, pro jistotu ,kdyby do toho nekdo chtel stourat a prachy jsem poslal v obalce. Vsechno doslo ok, akorat mi neposlali mail ,jhhak jsem chtel ,kdyz to odesilaliu... tak jsem znervoznel a napsal jim jeste jeden ) a to ve stejnej den ,kdy mi asi 2 hodiny potom volal kamos ,ze to dorazilo )).... No a druhej den jsem od nich dostal odpoved ,ze to poslali... jsou fakt solidni a pokazdy mi pribalili skunk 1 gratis, tak bych si zadal ,tak maximalne o tri pakly seminek (posilaji maximalne 4)... Snad jediny na co bych si dal pozor je ceska posta.... preci jenom ty sluzby nepracujou jako v GB (( a uz jsem tu cetl ,ze se obcas do toho nekdo podiva ,kdyz tam jsou prachy.... holt se jeste budeme muset hodne od zapadu ucit ,jak by mel vypadat kvalitni servis (((

mllock

Old Post 24-07-2002 v 18:50 PM
mllock je offline   Profil uživatele mllock   Find more posts by mllock   Foto galerie člena mllock   Click here to Send mllock a Private Message   Add mllock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High_Land
Stálý Člen

Karma uživatele High_Land - 67% PěstitelskáKarma uživatele High_Land - 67% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 113 

Obecné Seeds... Příspěvek č. 43

Ernest: Samozrejme, feminizovany semena existuji. Ja jsem osobne nakupoval u Dutch Passion a tam pisi jejich uspesnost viz http://www.dutch-passion.nl/engels/female.html Je to v anglictine, pokud bys potreboval preklad, napis. Rad pomuzu. Z vlastni zkusenosti-13 zasazenejch semen (3x Blueberry, 5x Power Plant a 5x Mazar), 13 vyklicilo, 12 matek a 1 umrela (Power Plant), protoze jsem ji zlomil Ale jinak dobry, ne? S tim prekladem - je tam par dobrejch rad, takze pokud bude zajem, rad pomuzu (vsem).

mllock: Taky jsem se trochu bal, od Dutch Passion mi to prislo za cca. 15 dni. Mezitim jsem jim posilal 3x mail, odpovedeli az na ten posledni a za 2 dny jsem mel semena home!

All: Nevim jak vy, ale ja jsem objednaval nasledovne: Vyplnil jsem objednavku na Netu, zvolil zpusob platby sekem. Sel jsem na postu, vyplazl jim danou castku v Kc (po prepoctu z Eur dle atualniho kurzu CSOB), pripsal to na ucet u DP a to bylo vse. Nic jsem neposilal, uz vubec ne prachy. Jak rikam-trochu to trvalo, ale bez rizika, protoze jsem na poste dostal ustrizek a prachy si mohl jit kdykoliv vyzvednout. Myslim, ze to je good way vzhledem k tem nasim postam...

We be doing whatever we want

Old Post 25-07-2002 v 08:35 AM
High_Land je offline   Profil uživatele High_Land   Find more posts by High_Land   Foto galerie člena High_Land   Click here to Send High_Land a Private Message   Add High_Land to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ernest
Stálý Člen

Karma uživatele Ernest - 76% PěstitelskáKarma uživatele Ernest - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 32 

Diky Příspěvek č. 44

Diky za odpoved,to jsem hledal.V anglictine nejsem zrovna nejlepsi,ale v pohode.Jinak se mi zda,ze ten Dutch Passion snad ma vic tech feminised nez normalnich semen.Jinak je to docela drahy asi uz tedka zacnu setrit na naky ty outdoorky aby toho potom bylo vic.Jinak taky dobra vychytavka se slozenkou.

Dik Ernest

Kdyz se clovek posere, je lepsi si do toho sednout???, nebo riskovat odchod s utrousenim z leve nohavice neceho co mu nepatri??? to je mi dilema ???

Old Post 25-07-2002 v 22:56 PM
Ernest je offline   Profil uživatele Ernest   Find more posts by Ernest   Foto galerie člena Ernest   Click here to Send Ernest a Private Message   Add Ernest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ernest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CC
Nový Člen

Karma uživatele CC - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 4 

Dotaz Příspěvek č. 45

Zdravim! :-)

Mam takovy dotaz ohledne toho, kdybych se rozhodla nechat si poslat seminka ze zahranici (vyuzivajic nektere z tech netovych adres, ktere tu jiz kdosi uverejnil):
Zajimaly by me jednak vase zkusenosti - zda jsou rostlinky z techto seminek skutecne kvalitni, kde lze najit nejvyhodnejsi ceny a pritom kvalitni semena, apod.
Dale dotaz mozna trosku hloupy - bydlim jeste s rodici, tak by me zajimalo zda balicek, ktery ke me domu dorazi, ma diskretni baleni, aby na to neprisli. Ja bych to kdyztak asi nepestovala u sebe, jeste vlastne poradne nevim jak bych to vubec udelala. Moji rodice totiz nejsou prilis liberalni. I kdyz jsem zpozorovala, ze nejsou ani zadni protidrogovi maniaci, cehoz by se dalo vyuzit. Napr. jsme byli na dovolene v penzionu, na jehoz zahradce kdosi normalne pestoval a to prijali bez nejakych hloupych komentaru.
Taky by me zajimalo jeste jake odrudy jsou podle vas nejlepsi.

Tak dik za reakce!

*CC*

Old Post 02-08-2002 v 13:52 PM
CC je offline   Profil uživatele CC   Find more posts by CC   Foto galerie člena CC     Add CC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CC
Nový Člen

Karma uživatele CC - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 4 

Sakra... Příspěvek č. 46

Jejda, ted nevim jestli to z meho prispevku vyplynulo ale zajimalo by me take, zda nekdo resil pdoobne dilema jako ja, co se tyce svych rodicu. Nejake uzitecne tipy by se urcite hodily...Dekuju.

*CC*

Old Post 02-08-2002 v 13:59 PM
CC je offline   Profil uživatele CC   Find more posts by CC   Foto galerie člena CC     Add CC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 47

Ahoj, zkus tohle: http://www.seedsdirect.to/breederlist.html
A jestli chceš levný a kvalitní semínka, tak bych ti mohl doporučit tu Nirvanu. Má nejlepší ceny a podle zdejších komentářů je výslednej produkt dost kvalitní. A ještě ti daj nějaký semínka gratis. Já z nich jedu letos poprvé, takže ještě nevím, ale určitě to bude fajn . A posílaj to v obalu od CD, kde je normálně prázdný cédéčko, ale je na něm napsáno něco ve smyslu relaxační hudba, takže by neměl vyvstat ani náznak podezření ze strany rodičů. Navíc jsou dost dobře schovaný, tak budeš mít možná sama problémy to najít hehe.
Co se týče rodičů, tak základem jsou informace a informace (ne z tv nova ).

P.S. Píšeš, že se zabýváš tvorbou nějakých psychedelických příběhů, tak máš možnost vyniknout .
Třeba tady: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=3363

Old Post 02-08-2002 v 14:34 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CC
Nový Člen

Karma uživatele CC - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 4 

Palec nahoru Dekuji Příspěvek č. 48

Dekuji moc za tipy! :-)
No jo, ja nastesti zpravodajstvi TV Nova nesleduji, tak mi ani nehrozi soky z jejich "objevu". Ti tam odvysilaj jen to, co se jim hodi do kramu. Totez ve vetsine novin. Tam proste pisou zpravy typu "Hrdinni policiste zadrzeli na hranicich par, ktery si z Holandska prevazel trochu marihuany". To me OPRAVDU dokaze vytocit.
Jeste, ze v parlamentu uz neni pan poslanec Severa, to nam muze byt utechou.
Nejhorsi ze vseho je, kdyz o marihuane pisi lide, kteri vidi jen sve hledisko a v podstate nic o te problematice nevedi. A vydavaji to za "osvetove" informace.
Take vetsina protidrogovych programu na skolach (teda aspon ten, ktery byl na nasi zakladni skole) jsou absolutne nesmyslne a jsou rizeny lidmi, kteri by svou radikalnosti mohli klidne stat v celnich radach nemeckeho fasismu za 2. svetove valky. Nejradeji by vse znicili, vyhladili, spalili a nejake argumenty je nezajimaji. Hazeji uzivatele heroinu a kuraky marihuany do jednoho pytle. Take nenavidim "logicke" zduvodnovani, ze marihuana je pocatecni drogou a ze z ni vetsina lidi prechazi na drogy tvrde. pokud by to byla pravda, je uz par milionu lidi na heroinu... :-) Boze, boze...
Uvitala bych nejakou osvetu v mediich, nerikat jen zapory, ale i klady marihuany a hasise. Takhle se pak dostavam do situaci jako o jedne nasi rodinne slavnosti: Komusi vypadl na kreslo lek, jez byl tvaru pruhledne kapsle a uvnitr byl bily prasek. Moje 82leta prateta se zcela vazne desila: "A jezis, jen aby to nebyl nakej hasis."
:-)))))
Ach jo........

Jo, tu travu neminim objedvat hned, jen me to zajimalo dopredu, kdybych se nekdy odhodlala. Diky!

Pribehem mozna prispeji, koukala jsem do toho fora ale teda ty pribehy jsou opravdu HODNE zvlastni, hmmm....Zvlast ten s tim hotelem. No uvidim zda se taky podelim.

*CC*

Old Post 02-08-2002 v 20:49 PM
CC je offline   Profil uživatele CC   Find more posts by CC   Foto galerie člena CC     Add CC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-01-2008 - Objednavky Semien - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8188520 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív