Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » objednavka semen ze seedbank
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Cannabidiol
Stálý Člen

Karma uživatele Cannabidiol - 66% PěstitelskáKarma uživatele Cannabidiol - 66% PěstitelskáKarma uživatele Cannabidiol - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 108  

Už to možná chápu! Příspěvek č. 97

Ztou kartou už je mi to jasný.
Stím převodem z účtu na účet to taky chápu (našel jsem to)
1. Vyberu zboží (dám ho do košíku)
2. pak vyberu jak chci zaplatit, dám 3tí možnost - Bank Transfer Payment.
3. Potvrdim objednávku a je to
4. Pak zrějmě musím jit a převíst peníze na jejich účet a je to.

U nich proběhne objednávka v pohodě. A pak teda musím jít do banky a nechat poslat peníze na jejich účet. Bojím se ale aby věděli že jsem jim to zaplatil a že mi to pošlou, ale zřejmě mi pošlou nejdřív E-mail že prachy obdrželi a že to posílaj.

JE TO TAK?

Old Post 29-06-2004 v 17:28 PM
Cannabidiol je offline   Profil uživatele Cannabidiol   Find more posts by Cannabidiol   Foto galerie člena Cannabidiol   Click here to Send Cannabidiol a Private Message   Add Cannabidiol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brtinka
Stálý Člen

Karma uživatele brtinka - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 98

Ty wolle, prostě na to nakašli a pošli eura pěkně v obálce, žádné komplikace. Nirvana je v pohodě, neošidijou Tě.

Old Post 29-07-2004 v 20:42 PM
brtinka je offline   Profil uživatele brtinka   Find more posts by brtinka   Foto galerie člena brtinka   Click here to Send brtinka a Private Message   Add brtinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AKA
Nový Člen

Karma uživatele AKA - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 2  

Dotaz Kup ze seedbanky Příspěvek č. 99

Zdravím všechny Growery, moc si vás vážím lidi.
Konečně po navštěvování groweru sem se zaregistroval, poněvadž a protože mám na srdci pár důležitejch otázek (pro mě důležitejch...*sem mladej a nezkušenej...hehe:p
Jsem už stoprocentně rozhodnutej začít příští rok natvrdo s outdoorem, (možná i nějakou skříň doma...s vysacím zámkem ) A jelikož noname sémně pro mě není tolik lákavý, tak delší dobu přemejšlím, že bych eventuelně mohl objednat z nějaký dobrý seedbanky, jenže po bližším průzkumu tohodle nápadu sem narazil na pár úskalí. 1 - Nemám kreditku (a do jara mít určitě nebudu) a nevím jinej způsob, jak to takhle na dálku objednat (viz výše * 2 - Nemám možnost zajet si např. do Holand. (viz výše *).
A proto se ptám, jestli není možný to obědnat nějak na dobírku = (přijdu si proto na poštovní ouřad, dám složenku a prachy..)
Nebo jestli tam někdo z vás pravidelně nejezdí na nákupi, že bych se sním domluvil...Nebo jestli existujou ještě další možnosti, který by pro mě byli vhodný...

Dopředu děkuju a doufám že mě za tohle nezepsujete (viz *)

Old Post 28-09-2004 v 21:03 PM
AKA je offline   Profil uživatele AKA   Find more posts by AKA   Foto galerie člena AKA   Click here to Send AKA a Private Message   Add AKA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bBoOrReE
Stálý Člen

Karma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 100

CAU,S NAKUPOM TI NEPORADIM..
ALE:KED BUDES KUPOVAT TIE DRAHE SEMENA-PODROBNE SI PRESTUDUJ CO TO JE ZAC,KEDY A AKO DLHO TO BUDE DOZRIEVAT atd..
A HLAVNE POSAD TO NA VIAC FLEKOV(BOLA BY SKODA,KEBY TI TO VYBRALI VSETKO,AK TI TO NIEKTO OBJAVI..)
DRZ SA

CUS

Old Post 28-09-2004 v 22:06 PM
bBoOrReE je offline   Profil uživatele bBoOrReE   Find more posts by bBoOrReE   Foto galerie člena bBoOrReE   Click here to Send bBoOrReE a Private Message   Add bBoOrReE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ahmad
Nový Člen

Karma uživatele Ahmad - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 101

zdravim, podobný problém sem vyřešil přes www.seedsdirect.to, kam sem poslal doporučeně prachy rovnou v obálce a za 2 týdny mi přišli semena jaký sem chtěl... výběr z mnoha seedsbank... podrobný info najdeš tady na netu, stačí jen trochu hledat...

[link edited - Dude]

Naposledy upravil Dude 30-09-2004 v 06:45 AM

Old Post 29-09-2004 v 00:08 AM
Ahmad je offline   Profil uživatele Ahmad   Find more posts by Ahmad   Foto galerie člena Ahmad   Click here to Send Ahmad a Private Message   Add Ahmad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 102

přesně jak píše Ahmad jsem to už udělal párkrát a je to naprosto v pohodě jinak na dobírku ti to nikdo nepošle prostě bud přez kreditku a nobo hotově peníze poslat předem a pak se jen modlit:-)))

Old Post 29-09-2004 v 07:17 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 103

2 ahmad! si si isty ze ten link je ok, lebo mne to nefunguje a ta koncovka to. sa mi nejak nezda...
uz mi to ide, problem je v tom ze si dal za to., ciarku a tak to nejde priamo z tvojho prispevku lebo to nacitava spolu

Old Post 29-09-2004 v 10:07 AM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 104

no pozrel som si to a je tam toho fakt DOST uz len mat kopec kesu, velku zahradu a aby bola uz jar ))

Old Post 29-09-2004 v 10:27 AM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AKA
Nový Člen

Karma uživatele AKA - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 105

No i tak by to nevadilo, pokud se ty prachy někde cestou "neztratí"...ale pokud to opravdu funguje, jak říkáte tak je to ok...supr, kouknu nato díky..
to bBoOrReE : s místama nebude problém, zahrádka, je zahrádka, navíc když tam nikdo nevidí...mimo zahrádku seju noname, kterým mám zadarmo...
to Ahmad :...ještě bych rád věděl, kolik si pak budou účtovac navíc za poštovný apod...jo a čím si tam platil...mě se zdá že tam maj nějakou úplně jinou měnu a jestli ne a je to v eurech, tak je to předražený v průměru o 10 euro víc, než kdybych bral přímo ze seedbanky...za ty ceny bych do teho snad ani nešel...

Naposledy upravil AKA 29-09-2004 v 18:27 PM

Old Post 29-09-2004 v 15:02 PM
AKA je offline   Profil uživatele AKA   Find more posts by AKA   Foto galerie člena AKA   Click here to Send AKA a Private Message   Add AKA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ahmad
Nový Člen

Karma uživatele Ahmad - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 106

tak já od nich bral super skunk od sensi seeds a byl o dost levnější než když sem kupoval přímo v amstru podle jejich ofico cen... jinak to bylo samozřejmě originálně balený a stejný jako, když sem je kupoval v amstru... platil sem v dolarech, páč mi přišel nejlepší kurz, ale udávaj tam čtyři měny. za poštovný pak dalších pět babek... mrkni se do jejich objednávky (order form)

Old Post 01-10-2004 v 00:39 AM
Ahmad je offline   Profil uživatele Ahmad   Find more posts by Ahmad   Foto galerie člena Ahmad   Click here to Send Ahmad a Private Message   Add Ahmad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mahony
Nový Člen

Karma uživatele mahony - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 6 

daj bacha Příspěvek č. 107

tak kamo, mal som tu cest si objednat semena od seedsdirect.to a vsetko bolo v pohode, uz som len chodil cmuchat na postu, kedy to dorazi. cakal som ze tovar manusi poslu v CD obale, takisto ako som im ja zaslal kese a objednávku. curaci poslali to len tak ledabolo v dilovych sackoch. takze na poste mi semena nechceli vydat. prisiel fytoinspektor a ten spustil randal. robil som sa sprosty, ze predsa som objednal CD-cka a prisli mi nejake semena, snazil som sa ho presvedcit nech mi ich dá, ze ich dam matinke a ta ich skusi zasadit. odpalil ma ako raketu , ze je to nelegalne drzat ganjove semena. tak semena dal na colny urad naspat s tym ze na druhy den mam doniest reklamacny list a matros sa zasle napat. tak aj bolo ale namiesto reklamacneho listu som pracovnicke colnice doniesol bonbosku a semienka boli MOJEEE

Dal by som si "PÁVU".

Old Post 04-10-2004 v 13:37 PM
mahony je offline   Profil uživatele mahony   Find more posts by mahony   Foto galerie člena mahony   Click here to Send mahony a Private Message   Add mahony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ahmad
Nový Člen

Karma uživatele Ahmad - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 108

jak říkáš, taky mi to neposlali v cd obale, v kterým sem jim poslal prachy, ale poslali to zabalené v nějakym papírovym obalu, takže to po hmatu nešlo poznat. jinak v ČR, nevim jak na SR, je legální držet semena, takže nevím, proč by mi nemohl posílat kámoš z londýna semena. semena konopí ostatně koupíš v každym zverimexu jako potrava pro papoušky, ale super skunk to neni )

Old Post 05-10-2004 v 00:36 AM
Ahmad je offline   Profil uživatele Ahmad   Find more posts by Ahmad   Foto galerie člena Ahmad   Click here to Send Ahmad a Private Message   Add Ahmad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frank Krank
Stálý Člen

Karma uživatele Frank Krank - 79% PěstitelskáKarma uživatele Frank Krank - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 109

AKA

Ak sa bojis o peniaze,tak na poste sa da zasielka za maly poplatok poistit a tak sa vyvarovat zbytocnemu prekvapeniu.

Ja som objednaval aj original z Nirvany a prislo mi to velmi
rafinovane ukryte v skatulke kavovych bonbonov,takze netreba mat strach.

ohne Risiko,kein Spass

Old Post 06-10-2004 v 12:42 PM
Frank Krank je offline   Profil uživatele Frank Krank   Find more posts by Frank Krank   Foto galerie člena Frank Krank   Click here to Send Frank Krank a Private Message   Add Frank Krank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pulcinela
Nový Člen

Karma uživatele pulcinela - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 110

Kde se dají koupit semínka

Old Post 16-10-2004 v 15:05 PM
pulcinela je offline   Profil uživatele pulcinela   Find more posts by pulcinela   Foto galerie člena pulcinela   Click here to Send pulcinela a Private Message   Add pulcinela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D_2501
Stálý Člen

Karma uživatele D_2501 - 29% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 111

pulcinela>l0l))))

Old Post 16-10-2004 v 15:22 PM
D_2501 je offline   Profil uživatele D_2501   Find more posts by D_2501   Foto galerie člena D_2501   Click here to Send D_2501 a Private Message   Add D_2501 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHARoN
Nový Člen

Karma uživatele CHARoN - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 112

D_2501LOL
proc se mu smejes???? se snad slusne zeptal,tag je slusnosti odpovedet a ne se smat!!!

Uz to tu asi bylo:
www.seedsdirect.to
a jeste muj oblibeny kde se mluvi cesky
http://www.cannabisseeds.cc/

Old Post 17-10-2004 v 14:02 PM
CHARoN je offline   Profil uživatele CHARoN   Find more posts by CHARoN   Foto galerie člena CHARoN   Click here to Send CHARoN a Private Message   Add CHARoN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-01-2008 - Objednavky Semien - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3663330 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív