Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W/kokos - Jack Herer + Ultimate, druhý kolo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8
Autor
Téma 
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 97

Díky moc kámo! Už jsem si tady z toho rval vlasy a myslel jsem že litr za měřák je v pejči :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 28-05-2012 v 20:57 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 98






Tak dnes 59 den 12/12, všechno v pohodě, tak snad se do neděle kdy kosím nic neposere.
Nový děvčata SSH zatím koření v malých květnících ve skleníku vedle OUT sestřiček a v neděli je hned přestěhuju do almary :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 29-05-2012 v 06:21 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 99






Tak včetně dneška zbývá holkám pět dní života, dva dny tmy jim tentokrát dávat nebudu, potřebuju místo pro novou posádku která zatím koření ve skleníku.
V květináči na fotce je původně už nakvetlej řízek kterej jsem jen jako pokus šmikl při holení spodků a jen tak ze srandy jsem ho píchl nejdřív za okno do malýho květináčku do čistýho kokosu bez živin a když jsem si na to náhodou vzpoměl, tak jsem ho zalil nijak upravenou vodou přímo z kohoutku a podívejte se jak jede !
Teď je už přesazenej ve velkým a lebedí si s holkama ve skleníku. Může s toho něco být, nebo ho mám dát radši do hajzlu?

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 30-05-2012 v 10:04 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 100

citace:
Původní příspěvek od doxenon
Tak včetně dneška zbývá holkám pět dní života, dva dny tmy jim tentokrát dávat nebudu, potřebuju místo pro novou posádku která zatím koření ve skleníku.
V květináči na fotce je původně už nakvetlej řízek kterej jsem jen jako pokus šmikl při holení spodků a jen tak ze srandy jsem ho píchl nejdřív za okno do malýho květináčku do čistýho kokosu bez živin a když jsem si na to náhodou vzpoměl, tak jsem ho zalil nijak upravenou vodou přímo z kohoutku a podívejte se jak jede !
Teď je už přesazenej ve velkým a lebedí si s holkama ve skleníku. Může s toho něco být, nebo ho mám dát radši do hajzlu?


Zatim je to typickej mutant,co se vrací na růst,trojčepele,pokroucený listy,ale nechal bych ho venku,on se po pár patrech srovná a ty spodky stejně přijdou pryč..,nemá smysl je tam potom nechávat..Bude z toho nakonec normální kytka,nevim jak venku,ale indoor kytky vrácený na růst mají pak ten druhej nákvět pomalejší,tak možná to se může stát..

Old Post 30-05-2012 v 13:02 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 101

Bude celou dobu venku, jen jsem nevěděl jestli ji mám trápit nebo radši hodit slepicím ať se mají jednou taky dobře :-)
Jinak zajímavý je že ve skleníku jsou tak skokový teploty a kytky jedou jako blázen. Brzy ráno teplota 8 - 9st. teď odpoledne na slunci 45st, vlhkost jen 10% a jedou jak blázen, nechápu...

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 30-05-2012 v 13:45 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
homer simpson
Nový Člen

Karma uživatele homer simpson - 40% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 102

servus mam dotaz keby že sa rozhodnem to rozje presne podla teba mm očakavat že to bude doma citit? jak je to s pachem u tebe?a ešte jeden dotaz maš predstavu kolko ta stala elektrika na celi pjest? daj echo- dix, jo a klobuk dole vy Češi ste v tomto jednotka

Old Post 31-05-2012 v 20:48 PM
homer simpson je offline   Profil uživatele homer simpson   Find more posts by homer simpson   Foto galerie člena homer simpson   Click here to Send homer simpson a Private Message   Add homer simpson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 103





Čau, cítit to bude vždycky :-), já mám odtah ze skříňe přes strop na půdu a ven, přítah mám teď v létě ze sklepa a teď když končím tak to je panečku vůně !!!
Myslím že i pacháč to jen částečně utlumí ale do skříňe potřebuješ chodit a pokaždé když ji otevřu, tak hned dostanu tou vůní po rypáku :-)
Odběr za celej pěst mám jak vidíš na fotce zaokrouhleně 530 kwh (v neděli končím), noční proud nemám, takže sazba je nějakejch asi 5.30kč kwh, tak to je +- 2800 kč za pěst ale jestli máš noční proud, tak jsi za vodou ale samozřejmě píšu jen o čtyřkile.

Tak dnes holkám ráno zhasla lampa a zůstane to až do neděle, je hotovo. Ráno zkontrolovány trichomy mikroskopem cca 80 - 90 % zakalených, pestíky taky z větší části hnědý, tak dnes a zítra tma a v neděli ráno tradáááááááááááá.
Poslední foto holek za jejich života a v neděli R.I.P.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 01-06-2012 v 07:01 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 104

Všem velikej dík za káčka, vážím si toho.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 01-06-2012 v 09:20 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 105

citace:
Původní příspěvek od Easy Grow
Mám ten samý prostě to co máš velkýma číslama vyděl 100 a máš výsledné EC...Tkaže 02 je 0.2 což máš parádní vodu a 0.9 je ten kal.roztok


To je asi pejčovina kámo, stáhnul jsem si manuál a tam píšou že se to má násobit a ne dělit stem ale i tak je asi ec metr špatnej, zkusil jsem druhej kalibrační roztok a ten ukázal č. 11, tak se mlátím do hlavy že jsem tu kokotinu vůbec kupoval !

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 01-06-2012 v 18:39 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 106

citace:
Původní příspěvek od doxenon
Čau, cítit to bude vždycky :-), já mám odtah ze skříňe přes strop na půdu a ven, přítah mám teď v létě ze sklepa a teď když končím tak to je panečku vůně !!!
Myslím že i pacháč to jen částečně utlumí ale do skříňe potřebuješ chodit a pokaždé když ji otevřu, tak hned dostanu tou vůní po rypáku :-)
Odběr za celej pěst mám jak vidíš na fotce zaokrouhleně 530 kwh (v neděli končím), noční proud nemám, takže sazba je nějakejch asi 5.30kč kwh, tak to je +- 2800 kč za pěst ale jestli máš noční proud, tak jsi za vodou ale samozřejmě píšu jen o čtyřkile.

Tak dnes holkám ráno zhasla lampa a zůstane to až do neděle, je hotovo. Ráno zkontrolovány trichomy mikroskopem cca 80 - 90 % zakalených, pestíky taky z větší části hnědý, tak dnes a zítra tma a v neděli ráno tradáááááááááááá.
Poslední foto holek za jejich života a v neděli R.I.P.


Krása,na to,žes to hnojil tou "špinavou vodou Atami" ,tak to vypadá fakt dobře,což..?
Krásně si to v tom kokosu ukočíroval,no problem.. I bez ECmetru..

Old Post 01-06-2012 v 20:54 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 107






Jo jo Edo, Zítra se nalodí nová posádka a opět bordel zn. Atami :-)
Srovnával jsem fotky z prvního kola a teď bude vážně víc i když mě na nějakým gramu navíc nezáleží. Když vidím co tam lidi lejou zbytečně předraženejch sraček v domění že to něčemu pomůže jen kroutím hlavou, za ty ceny by mohli mít třeba kvalitní klacky na celej rok.
Nedělám reklamu Atami ale ať počítám jak počítám tak na dvě kola mi vystačí hnojky v ceně do 500kč. A+B+PK 13 - 14 nic víc a jak si holky chrochtaj :-). Nevěřící Tomášové zkuste to tak taky.

Tady ještě pokus o nějakej detail ale mám mrdku foťák a večer jsem byl na kvasu a asi se mi klepou ruce. Tapetka na telefounu k tématu :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 02-06-2012 v 05:46 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 108

Hele tady nikdo netvrdil, že Atami je špatný hnojivo. Jenom že existuje lepší..

Jasně že se dá jezdit ve Favoritu s podobnym výsledkem, jako v Octavce, ale já už bych si Favorita nekoupil..

Kdo nezkusil Metrop, neví o čem mluví..

Jinak moc hezký pálky, ale taky dost volnýho prostoru.. Ec metr to chtělo koupit nějakej, co ukazuje ms. Jde to ještě vrátit/vyměnit?

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Naposledy upravil fiste 02-06-2012 v 08:01 AM

Old Post 02-06-2012 v 07:32 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 109

To sou kecy,,,,divimse že sis kupoval měřič rychlosti když ti to valí jako v octávce všechno bez problémů a máš to tak hezký.Ať se nadále tak daří

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 02-06-2012 v 07:41 AM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 110

citace:
Původní příspěvek od myguláš
To sou kecy,,,,divimse že sis kupoval měřič rychlosti když ti to valí jako v octávce všechno bez problémů a máš to tak hezký.Ať se nadále tak daří


Měřič rychlosti? A odkudpak jsi k nám přiletěl?

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 02-06-2012 v 07:50 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 111

To fiste: Já netvrdím že tady někdo tvrdil že je Atami špatný hnojivo, zároveň netvrdím že nejsou lepší hnojky než Atami ale mě se prostě v kokosu osvědčily, tak nemám důvod to měnit.
Lákalo mě zkusit Jungle in da box na který slyším samou chválu ale říkám si proč?
EC metr pojedu v pondělí reklamovat a jsem fakt debil že jsem ho vůbec kupoval, dvě kola jsem odjel v klidu bez něho a teď vyhozenej litr za nějakej zmetek ! Milwaukee mám i ph metr a ten je v pohodě a nemá ani nějak výraznější odchylku když kalibruju ale prostě ten ec metr nechápu.
Jinak už se těším na zítřek protože nový klony brutálně rychle prokořenily malý květináče a nutně potřebují přesadit :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 02-06-2012 v 08:18 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 112

citace:
Původní příspěvek od fiste
Hele tady nikdo netvrdil, že Atami je špatný hnojivo. Jenom že existuje lepší..


Že to je předražená špinavá voda...Zde to máš přenesené z bullova trýdu..Pak jsme tam také počítali..V přepočtu na množství připravené zálivky za stejné peníze, Metrop vychází v průměru o 40% dráž...
Ale nutno pdotknout,že by tedy měl sám hlídat správné Ph..
To mě ale nějak moc nebere,mě berou spíš ty kytky,co tu kluci s tou špínou naprosto bezproblémů vypěstovali,to je nádhera...

EDA45 : Určitě bych to nenazýval drahou špinavou vodou..
citace:

Původní příspěvek od fiste


Tak to já samovolně taky ne, ale jestli máš nějak definovat hlavní rozdíl od Metropu, pak ano..


Tvá definice hlavního rozdílu Metropu od Atami..Drahá špinavá voda...
Z toho se nevykroutíš..
V tom trýdu ale stejně šlo o cenu,tedy mě,protože Wamp tam prohlásil,že Atami sou drahý a špinavý..Ty ses přidal,viz tvůj quote o rozdílu,definici rozdílu mezi hnojivy..
Já tam ale nikde netvrdil,že je Metrop špatný,ale drahý..
A to je pravda,a je úplně jedno,komu se to líbí,nebo nelíbí,prostě to tak je...Ten rozdíl v ceně je cca 40%..Ale ve prospěch Atami,nikoli Metropu..
Je to prostě přesně naopak..
Rozdíl v ceně se dá spočítat..
Rozdíl v kytkách pěstovaných v tom nebo v tom (ve prospěch Metropu) nevidím,ty ano..?Podle mě jsou ty hnojky dobrý oboje,a spousta dalších také..

Doxenon : Sorry,kámo,nechci tu flameovat,ale když někdo něco tvrdí,tak mi vadí,když ve finále říká,že nic netvrdil..Peace

Naposledy upravil EDA45 02-06-2012 v 10:35 AM

Old Post 02-06-2012 v 09:32 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-12-2015 - 400w / kokos / Jack Herrer / JiDB - 45 odpovědí
19-06-2014 - 600W, kokos, 20x Critical Mass, druhé kolo - 112 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9991070 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív