Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W/kokos - Jack Herer + Ultimate, druhý kolo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 65

Máš fakt to pěkný, ale klidně trochu zvedni koncentraci hnojiv, je to výnosný model, ale k tomu potřebuje i trochu vyšší EC, dej klidně 2-2,2. Když už jste u toho pozorování rostlin, tak to žloutnoucí listí v této době ukazuje, že snese více výživy. Pokud by se někde ukázaly popálené špičky listu a i zoubky, tak zase uber s hnojivem. V kokosu a hlíně je na rozdíl od hydra potřeba víc pozorovat stav rostlin.

Grow Max 150W

Old Post 03-05-2012 v 20:26 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 66



Čus bus, dnes 42 den 12/12, kosa se pomalinku blíží :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 13-05-2012 v 06:00 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bawo818
Nový Člen

Karma uživatele bawo818 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 67

ahoj sledujem tvoj pribeh aj predosle pekne sa ti dary radost na to pozriet.asi by mi to bolo ale luto kosit ako vzdy ked mam kosit clovek si k rastlinkam casom vybuduje akysi vztah teda aspon ja :-)

Old Post 15-05-2012 v 11:11 AM
bawo818 je offline   Profil uživatele bawo818   Find more posts by bawo818   Foto galerie člena bawo818   Click here to Send bawo818 a Private Message   Add bawo818 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 68

Díky kámo, to potěší že sem někdo sem tam mrkne.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 15-05-2012 v 11:35 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 69






Dnes 46 den 12/12. Včera jsem koupil kapesní mikroskop (60x zvětšení) a lupa může jít do prdele :-).
Tento týden naposledy zalívání s hnojkama, od neděle 1x voda + enzymy, potom čtrnáct dní čistá voda, dva dny tmy a chuderky moje jdou bradou vzhůru :-(
Na další kolečko mám slíbenou perfektní genetiku, tak už ani nemůžu chrápat jak se těším :-D

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 16-05-2012 v 07:09 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 70

Pěkný harmonogram snad vše dojede bez problémů..Herrer i Ultimate jsou moc dobré genetiky tak sem zvědavej co vytáhneš na příště....celkem dobrá náhoda nedávno sem zahodil taky lupu,byl sem obdarován starým mikroskopem ER-HA(kolikrát se u něj zaseknu a jak jezdim sem tam mám stoho monokl))Pěstu zdarr

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 16-05-2012 v 10:49 AM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 71






Myguláš: Díky za káčko za harmonogram kámo :-). Dnes 48 den 12/12, teplota den 27st. noc 20 - 21st. vlhkost 35 - 40%.
Hnojky B´Cuzz - coco A + B, PK - 13-14 vše od Atami, nic víc nic míň jen tenhle základ a ještě enzymy na pročištění 1x týdně Atazyme 2 ml. litr.
Mám dotaz kamarádi, stačí mi na růst pro devět kytek úsporka cfl 125w? nebo raději 200w?

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 18-05-2012 v 06:42 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 72

Zdarec, to je imho tak zakořeňovat řízky pod 125 cfl, nebo já teda pod tím kořením.. Růst minimální, spíš tak se naštvat, jak to neroste, jestli jsi zvyklý na 400W...

Old Post 18-05-2012 v 06:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gemini pro
Stálý Člen

Karma uživatele gemini pro - 83% PěstitelskáKarma uživatele gemini pro - 83% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 73

hele jak vysoko nad palicema máš lampu?? :-) a u mě ve skříni zalejvám vždycky pondělí-voda uterý -nic středa-hnojivo čtvrtek-voda Patek-nic sobota- hnojivo a furt to taghle střídám dny jsou napsaný jenom jako příklad... a vedlo se jim vždycky uplně výborně ale každou sklizeň co sem měl tak sem na konci květu 4 týdny měl vlkost jen na 22-29% a vždycky začli plesnivět týden před koncem nikdy sem to nepochopil , sice to bylo třeba jen dvě paličky ale stejně nevim včem sem dělal chybu.. Pěstu zdar ať chuná

Old Post 18-05-2012 v 07:48 AM
gemini pro je offline   Profil uživatele gemini pro   Find more posts by gemini pro   Foto galerie člena gemini pro   Click here to Send gemini pro a Private Message   Add gemini pro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 74

citace:
Původní příspěvek od microft
Zdarec, to je imho tak zakořeňovat řízky pod 125 cfl, nebo já teda pod tím kořením.. Růst minimální, spíš tak se naštvat, jak to neroste, jestli jsi zvyklý na 400W...


Tak myslíš že to mám nechat tak jak dosud tj. růst pod čtyřkilem? Šlo mi o to nějak ušetřit elektřinu ale pokud stojí cfl za pejču, tak na to seru.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 18-05-2012 v 08:07 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 75

já myslel, že si děláš druhý box na růst... to je jasný a elektriky moc neušetříš, když na to budeš muset svítit o x dní déle, aby to rozumně narostlo... taky si brzdíš kytky hned od začátku, lepší je to rozjet a držet plnou... ráznost růstu dělá ráznost květu

Old Post 18-05-2012 v 08:10 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 76

gemini pro: Lampu nad palicema mám slabejch 20 cm. Zalívám jednou za 2-3 dny osvědčený už s prvního pěstu, hodně lidí říká že kokos nesmí proschnout ale já mám opačnou zkušenost. Nechám je trošku o hladu a holky pak žerou jak divý :-).
Dávám 1x voda + enzymy a dvakrát po sobě hnojky. Od té doby co jsem přešel z Bio Bizz na B´Cuzz si nemůžu absolutně stěžovat, u těhle hnojek se projeví všechno hned narozdíl od Bio Bizzu kde se ti třeba zdá že mají málo, tak solíš a solíš a pak máš plný ruce práce to srovnat.
Tohle dávkování píšu až pro tuto dobu, tedy pozdní fáze květu, když jsou malý, zalívám častěji, plíseň jsem díky dobré ventilaci (puštěné non stop) ještě nikdy neměl a doufám že ani mít nebudu :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 18-05-2012 v 08:19 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od microft
já myslel, že si děláš druhý box na růst... to je jasný a elektriky moc neušetříš, když na to budeš muset svítit o x dní déle, aby to rozumně narostlo... taky si brzdíš kytky hned od začátku, lepší je to rozjet a držet plnou... ráznost růstu dělá ráznost květu


Tak jo kámo, nechám to jak je, naco něco zbytečně zdrbat a máš pravdu, pod čtyřkilem rostu 14 - 18 dní a bůhví jak dlouho by to bylo pod CFL, ve finále bych třeba ještě prodělal.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 18-05-2012 v 08:22 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 78

citace:
Původní příspěvek od doxenon


Tak jo kámo, nechám to jak je, naco něco zbytečně zdrbat a máš pravdu, pod čtyřkilem rostu 14 - 18 dní a bůhví jak dlouho by to bylo pod CFL, ve finále bych třeba ještě prodělal.


Čau,pokud bys chtěl dávat pod čtyřkilo už větší klony rozrostlý v substrátu,tak stačí to dát do malejch květníčků na předpěst třeba pod zářivky,z potentních klonů ti i pod zářivkama jedou kořeny jako blázen,za dva dny ti čouhají dole z květníčků,nechat to cca týden a pak to šupnout do finálních květníků pod 400W..Já to takhle dělám a jsem pak pod 4kilem(6kilem) na růstu jen cca 7-10 dní..v hlíně..Spotřeba u dvou,tří zářivkovejch trubic je srandovní a ušetřím cca 5-7 dní pod silnou watáží..To zasazení klonů nejdřív do malejch a pak do finálních je dobrý i v tom,že máš pak ve velkým květníku více kořenů i ve středu,a je líp ten kořenovej prostor využitej,taky pro srovnání výšek,když máš nerovnoměrný klony..Jen muj názor,jak to dělám a vyhovuje mi to.. Ať to dobře dojede..

Old Post 18-05-2012 v 10:21 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 79

Ahoj,,když už sme u řezů nemohu nepřispět s naší verzí,,na zakořenění používáme zářivku18w pak je šoupem pod 250mh na růst ale v techto jarních a pomalu letnich dnech to stačí (spíš je to uplně nejlepčí) hodit to za okno neb na balkon..

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 18-05-2012 v 12:15 PM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 80






Dnes 51 den 12/12, včera dostali holky jen vodu + enzymy a teď až do konce jen voda.
10 - 14 dní do konce :-). Před čtrnácti dny jsem už i já měl nezvanou návštěvu (asi třásněnky) takový malý skákající a poletující zmrdy co lezou z květináčů nahoře i dole a podělím se o zkušenost jak jsem ty prasata během jednoho jedinýho dne zlikvidoval.
Od obchoďáků v práci jsem dostal asi čtyři krabice tohohle viz. foto. Jsou to lepivý pásky, nalepil jsem na každej květináč jeden a druhej den v almaře doslova armagedon :-), skříň poseta mrtvou verbeží, mám na úklid skříně ruční vysavač do auta, verbež potupně vysáta a od tě doby co tam ty pásky mám, tak nenalezena jediná známka života.
Jestli s něma má někdo problěmy, rád nějaký to balení daruju ať víte že to na ty kurvy fakt působí.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 21-05-2012 v 06:05 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-12-2015 - 400w / kokos / Jack Herrer / JiDB - 45 odpovědí
19-06-2014 - 600W, kokos, 20x Critical Mass, druhé kolo - 112 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1259120 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív