Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Cervene oci - red eyes
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 113

Čím lepčí modýlek,tím červenější očíčka
já na to s... co mi řeknou doma na red eyes,bud se vymluvim na alergii nebo na zánět spojivek,nebo jednoduše řeknu že sem zhulenej,což je asi nejjednodušší,prostě si opláchnu obličej a du se projít

Old Post 29-07-2006 v 21:19 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
varan
Stálý Člen

Karma uživatele varan - 19% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 132  

visine Příspěvek č. 114

u nás to dospělo tak daleko, že se bez visinek nevydaváme z domu, máme vždycky aspoň dvoje, já mám obyčejný a kámoš pro unavené oči. Do dvaceti vteřin oči jak ze slonoviny a cítíš jak se jim ulevuje, kapeme prostě pořád. Když si nevemeš visinky je to jako bys zapměl pálo, zapík, nebo skleněnku....

Nehul už, máš celou hlavu rozmazanou...

Old Post 05-08-2006 v 15:40 PM
varan je offline   Profil uživatele varan   Find more posts by varan   Foto galerie člena varan   Click here to Send varan a Private Message   Add varan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Euforia
Stálý Člen

Karma uživatele Euforia - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 115

Mám jednoho německýho kámoše, co bydlí na hranicích s holandskem a hulí asi 8let. Říkal mi, že asi po 4 letech měl zhulený vždycky jenom jedno oko. Prej to trvalo asi tak další dva roky a pak mu přestalo červenat i to druhý, takže s tim přestal mít problémy. Moje rada zní hulte dokud problémy nezmizí (jen nevim jestli to tak funguje u každýho)

Všechno je jinak.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=27110

Old Post 19-12-2006 v 11:55 AM
Euforia je offline   Profil uživatele Euforia   Find more posts by Euforia   Foto galerie člena Euforia   Click here to Send Euforia a Private Message   Add Euforia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 116

hele a nekurvej ty kapky náhodou při dlouhodobým užívání očka.

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 20-12-2006 v 16:30 PM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xan.
Stálý Člen

Karma uživatele Xan. - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 117

citace:
Původní příspěvek od kostě
hele a nekurvej ty kapky náhodou při dlouhodobým užívání očka.


urcite ne!! ja je sice nepouzivam panc me oci necervenaj ale kamosi si je kapu furt a nic

Jak vypadá vaše pracovna? kdy, kde, co, v kolika, jste poprve hulili? Vaše plocha
Peace & Flowers

|----------------------| ,,
| THC TRUCK | '|""";.||.___.
|_..._...______==== _|__|..., ] |
"(@ )'(@ )""""*|(@ )(@ )*****(@)

Old Post 20-12-2006 v 16:46 PM
Xan. je offline   Profil uživatele Xan.   Find more posts by Xan.   Foto galerie člena Xan.   Click here to Send Xan. a Private Message   Add Xan. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kripix
Stálý Člen

Karma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 118

to xan.: tak koukam ze je ne tom nekdo stejne jako ja. taky kdyz si zahulim tak nemam cerveny oci. a hlavne nechapu lidi kterym oci hnedka zrudnou a oni si hnedka kapnou visine i kdyz to hnedka nepotrebujou. to je totalni volovina. si kapnes a stavek pomalu ale jiste mizi, uplne te to za chvilku vykopne ze stavu. jestli nekoho ty kapky nevykopnou tak asi na kazdyho to pusobi jinak.

Old Post 15-02-2007 v 12:00 PM
Kripix je offline   Profil uživatele Kripix   Find more posts by Kripix   Foto galerie člena Kripix   Click here to Send Kripix a Private Message   Add Kripix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 119

Tak tohle je pro mě docela velkej, problém - moje oči Stačí dva tři prdy, sem v dobrém rozpoložení, ne moc, tak akorát abych se bavil s lidma, ale ty oči sou šílené! Dá se říct, že nejvíc hulim se svojim nej. kámošem, hulíme stejně(v tu danou chvíli) a on má oči naprosto normální - velké, nerudé, prostě ten je naprosto imunní a já naprosto antiimunní, ale na visinky sem zatím ještě nešáhl a v plánu to nemám...

Guns don't kill people. People kill people. Guns protect against people with smaller guns.

Old Post 15-02-2007 v 14:52 PM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 120

citace:
Původní příspěvek od Kripix
to je totalni volovina. si kapnes a stavek pomalu ale jiste mizi, uplne te to za chvilku vykopne ze stavu. jestli nekoho ty kapky nevykopnou tak asi na kazdyho to pusobi jinak.


hehe, tak to je cool podle mne je naprosty nesmysl, ze visine jakkoli vplyvaji na intoxikaci. Jedina vec kterou visine delaji je, ze zklidni podrazdene spojivky, a cervene, prekrvene bilka nabudou zpatky svoji barvu. Kapky odstranuji dusledek, a ne pricinu. Ze se nekomu po aplikaci visine zmeni stavek je spis autosugesce.

jo a jestli nekomu po poziti oci rudnou vic a nekomu mic bych taky neresil. nekdy jsem uplne naplech a oci mam docela v klidu, a nekdy mam po par prdech pohled jak drak. resit tohle je proste ztrata casu.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 15-02-2007 v 15:48 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 121

smad jediny vliv na stav maji visine v tom, ze clovek o neco lepe vidi.
ale mne uz oci necervenaji, takze to nepotrebuju

Jo jeste jsem zapomnel jednou jsem se ucil asi tyden v kuse, a spal cca 2hod dene. do toho plno visine, abych mohl delat na pc. a v patek jsem si vyvolal regulerni zanet spojivek

Naposledy upravil 03-09-2007 v 15:26 PM

Old Post 15-02-2007 v 16:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelinář
Nový Člen

Karma uživatele Zelinář - 53% PěstitelskáKarma uživatele Zelinář - 53% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 122

visiny jsem si koupil jednou a ani nevypotřeboval,někde jsem je ztratil,teď už to nějak neřeším,ale mnohdy bych je potřeboval,je to dobrá věc

Old Post 15-02-2007 v 20:49 PM
Zelinář je offline   Profil uživatele Zelinář   Find more posts by Zelinář   Foto galerie člena Zelinář   Click here to Send Zelinář a Private Message   Add Zelinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 123

dovolím si nesouhlasit s Xan.em dle mého dlouhodobé užívání Visine může oči poškodit. Přecejenom se nejedná o kapky ke stálému použití, jako např. Sanorin Analergin.
Rudnutí očí je podle mně klasická alergenní reakce, proto někomu rudnou a jinému ne. Alergenem zde bude zřejmě určitý kanabiol (nebo něco jiného), ne však THC, proto to někomu rudne jen u některých modelů.
Po Visine mám pocit vyschlých očí, špatně se mi mrká a je to celkově mírně bolestný pocit, trvající i několik desítek minut. Při aplikaci Sanorinu cítím silné štípání, přecejenom je to silnější, nicméně pár minut po aplikaci necítím již nic. Měl jsem k dispozici i spec. roztok, který používají očaři při operacích očí. Kapky po kápnutí okamžitě ztáhly všechny cévky, subjektivní pocit byl skoro lepidlující. Vedlejší příznaky žádné, účinky překvapivě rychlé a oči dokonalé bílé.
Znám člověka, který má takovou alergii na ganju, že když si potře zápěstí palicí, tak do 5 sec. mu místo zrudne. hulí však dááál
Osobně bych byl rád, kdyby situací kdy musím použít kapky bylo co nejméně. Používám je čistě k maskingu. Nemám je v oblibě. Pokud znáte někdo něco jiného, řekněme přírodní náhražku za Visine, poraďte, budu velmi rád a vy dostanete K+.
dik

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 16-02-2007 v 14:28 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 124


jo, ale...

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 22-03-2007 v 19:09 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!!Rady!!
Nový Člen

Karma uživatele !!Rady!! - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 125

me po huleni hodne cervenaj oci a bez vizne na cervene oci bych to doma nedal at zijou vizne

Kuřte dokud můžete!

Old Post 23-03-2007 v 09:40 AM
!!Rady!! je offline   Profil uživatele !!Rady!!   Find more posts by !!Rady!!   Foto galerie člena !!Rady!!   Click here to Send !!Rady!! a Private Message   Add !!Rady!! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aaasimar
Nový Člen

Karma uživatele aaasimar - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 126

Doporučuju Opthalmo-Evercil, účinek stejnej jako Visine a cena sympatických cca 35 Kč :-)

Larrs

Old Post 02-09-2007 v 17:15 PM
aaasimar je offline   Profil uživatele aaasimar   Find more posts by aaasimar   Foto galerie člena aaasimar   Click here to Send aaasimar a Private Message   Add aaasimar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 127

co?: neodpustim si tuhle otázku. visine jsou celkem prospěšný. tak na kom bys to chtěl testovat když ne na zvířatech? jedna věc je testování kosmetiky na zvířatech a druhá věc je testování léků...ta kosmetika neni důležitá ale léky celkem joo

Old Post 03-09-2007 v 15:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lysina
Stálý Člen

Karma uživatele lysina - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 128

Ja mam kapky na predpis vod alergologa..takze v poho na rudy voci to taky pomaha takze si dycky po jointu kapnu a nikdo nic nepozna..

Old Post 17-01-2008 v 20:33 PM
lysina je offline   Profil uživatele lysina   Find more posts by lysina   Foto galerie člena lysina   Click here to Send lysina a Private Message   Add lysina to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lysina! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4478850 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív