Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Cervene oci - red eyes
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12
Autor
Téma 
RTW
Stálý Člen

Karma uživatele RTW - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 145

citace:
Původní příspěvek od Walhalla2000
jojo, visine je jistota. Dokonce ma vedlejsi ucinek, ze ztlumuje zhulenost. Kdyz uz jste moc vedle, tak staci dve kapky do kazdeho oka a cervene oci jsou tytam a dokonce i castecne pristanete na pevnou zem...


My si dávali jen jednu kapku do jednoho oka.Jedno bylo Ok a druhé krvavý flek a v takovém rauši v obchodnáku byla celkem sranda,jsem vypadali jak terminátoři :-D

Roll It

Old Post 19-11-2008 v 17:02 PM
RTW je offline   Profil uživatele RTW   Find more posts by RTW   Foto galerie člena RTW   Click here to Send RTW a Private Message   Add RTW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masko
Nový Člen

Karma uživatele masko - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 16  

Dotaz Cervene ci vypalene ocï Příspěvek č. 146

Jak se tomu vyvarovat? ja kdyz hulim tak pak mam nekdy cervene nebo uplne skourene oci neda sa tomu nejak zabranit?

Old Post 14-02-2010 v 16:23 PM
masko je offline   Profil uživatele masko   Find more posts by masko   Foto galerie člena masko   Click here to Send masko a Private Message   Add masko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
.:INDI:.
Stálý Člen

Karma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 147

kup si Visine

Visin nakapkam a mizim

Hlavne si veriť

Old Post 14-02-2010 v 16:27 PM
.:INDI:. je offline   Profil uživatele .:INDI:.   Find more posts by .:INDI:.   Foto galerie člena .:INDI:.   Click here to Send .:INDI:. a Private Message   Add .:INDI:. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 148

několik rad by tu bylo:

1. Nehul
2. Visine
3. Brejle

Taky mi dost pomaha lehce se osvěžit vodou...

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 14-02-2010 v 17:24 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 149


Visin je jeden z mnoha. Akorát visín měl dobrou reklamu. A docela drahý. Ale mrkni se sem > Oční kapky.



< Taky se mi stává. Jiný způsob než kapky bohužel není. Taky si je musím pořídit. Tehdy mě pěkně řezali.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 14-02-2010 v 17:28 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flustick
Nový Člen

Karma uživatele Flustick - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 150

doporučená doba spotřeby u Visinu jsou 2 měsíce.... možná jediná nevýhoda....

Old Post 15-03-2010 v 22:27 PM
Flustick je offline   Profil uživatele Flustick   Find more posts by Flustick   Foto galerie člena Flustick   Click here to Send Flustick a Private Message   Add Flustick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 151

ja pouzivam sanorin
su aj do nosa aj do oci
podla toho na aku party ides

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 17-03-2010 v 20:36 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 152

Zdarec lidi,

nevíte náhodou kde ty klasický starý dobrý old school kapky VISINE CLASSIC sehnat? Teď jsem byl v lékárně a říkali, že dlouhodobě nejsou dostupné (Stát asi zakázal jejich prodej aby nás huliče bezpečně poznali :-D )... na netu jsem je taky nikde nenašel skladem...

Old Post 20-12-2010 v 17:07 PM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
perfection
Nový Člen

Karma uživatele perfection - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 153

jo to je pravda visine classic nejsou nikde k dostání..ani na netu,ale napadlo me ze kdyby treba nejakej znamej jel nekam do ciziny tak by se mohl poptat tam(ale Rakousko ne tam je všechno na předpis)já teda jedu ještě ze starejch zásob,ale co nevidět dojdou taky.

cc

Old Post 20-12-2010 v 18:20 PM
perfection je offline   Profil uživatele perfection   Find more posts by perfection   Foto galerie člena perfection   Click here to Send perfection a Private Message   Add perfection to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dannet72
Stálý Člen

Karma uživatele dannet72 - 96% PěstitelskáKarma uživatele dannet72 - 96% PěstitelskáKarma uživatele dannet72 - 96% PěstitelskáKarma uživatele dannet72 - 96% PěstitelskáKarma uživatele dannet72 - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 154

nene nic zakazaneho neni jen proste je nedodal vyrobce vcas na sklad....
uz to tady zacina byt jako za komancu.... normalne by meli byt k dostani na zacatku pristiho roku

Old Post 20-12-2010 v 18:25 PM
dannet72 je offline   Profil uživatele dannet72   Find more posts by dannet72   Foto galerie člena dannet72   Click here to Send dannet72 a Private Message   Add dannet72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 155

Já jsem si je přivez z vánočních Drážďan jako jedinej suvenýr
5€, menší balení a menší obsah, ale funkce stejná

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 02-01-2011 v 14:01 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demural
Nový Člen

Karma uživatele demural - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 156

Hehe, teďka mě napadlo, že kámoš se taky nedávnou ptal co to je ty Visinky a jestli to funguje... Když jsme mu to uvedli na pravou míru, tak vyndal z kapsy kapky do nosu (na rýmu) a už už si je chtěl kapat do očí xD, ještě štěstí, že jsme ho včas zastavili xD
Nejsem si jist ale po tomhle by mu ty Visinky asi už moc nepomohli a z toho vyplyva, že Visinky nejsou všemocný!!!

Dont worry dont cry
smoke ganja and fly

Old Post 10-03-2011 v 11:52 AM
demural je offline   Profil uživatele demural   Find more posts by demural   Foto galerie člena demural   Click here to Send demural a Private Message   Add demural to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoked
Stálý Člen

Karma uživatele Smoked - 81% PěstitelskáKarma uživatele Smoked - 81% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 157

Super věc je taky Sanorin je to v podstatě uplně to stejný akorat trochu zvětšuje duhovku ale jinak účinek alá Vision :-D a ještě k tomu levnější tak se nebojte a zkuste ho!:-)

Smoked a out BJ

Old Post 17-03-2011 v 14:18 PM
Smoked je offline   Profil uživatele Smoked   Find more posts by Smoked   Foto galerie člena Smoked   Click here to Send Smoked a Private Message   Add Smoked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirka
Nový Člen

Karma uživatele Sirka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 158

Visinky jsou dobrý, na červený oči fakt pomáhaj, ale jsou drahý jako svině, pro častýho huliče tak na týden a že to nebude dobrý pro oko ani nemluvim, ostatní kapky jsem ještě nezkoušel..

Old Post 01-05-2011 v 23:28 PM
Sirka je offline   Profil uživatele Sirka   Find more posts by Sirka   Foto galerie člena Sirka   Click here to Send Sirka a Private Message   Add Sirka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 159

Vizííínky jsem si jel asi půlroku v kuse ( rodinné, pracovní a vzdělávací důvody). Teď, když je už asi 2 měsíce nekapu, mi příjde, že si ty voči zvykly .. dam si prda, dva, a mam voči jak čínskej svářeč v chlorovanym bazénu :/

ŘEŠENÍ?

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 10-10-2011 v 08:29 AM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lostypos
Stálý Člen

Karma uživatele lostypos - 68% PěstitelskáKarma uživatele lostypos - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 160

kapku pryskiřice do oka, to udělá řádně červené oko...

jinak kapu visiny už x let... celkem spokojenost...

Old Post 10-10-2011 v 08:46 AM
lostypos je offline   Profil uživatele lostypos   Find more posts by lostypos   Foto galerie člena lostypos   Click here to Send lostypos a Private Message   Add lostypos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5125010 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív