Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 62 63 64 65 66 »
Autor
Téma 
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 1009

poslední dobou Timothy Leary-Plán umírání ....intelektuálně, filosoficko psychologické čtení o podstatě života a smrti. Pro me to byl ten typ knizky ,kterou kdyz ctete, tak si musite nektere odstavce precist dvakrat aby jste zachytil podstatu myslenky.A stejne nekdy vite prd. Obsahuje dost slov ,ktere jsou pro me zahadou.
A nyni docitam Georga Orwella ,,1984" - spisovatel jenz v 50.letech s nastupujicim komunismem si predstavoval jak muze vypadat zivot v totalitnim rezimu v r. 1984. Velmi do podrobna rozviji ideologicke myslenky pro strategicke ovladnuti masy lidi ,pro jejich zbaveni svepravnosti, svobodneho a logickeho mysleni a staly se z nich kontrolovatelna zvirata, kteri nadevse miluji stranu.

BTW- prodavaji sesty dil Mladi v Hajzlu

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 27-10-2006 v 14:15 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 1010

četla sem zvířecí farmu od Orwella,,a určitě je zajímaví podívat se na pohled na věc někoho jiného,,tu dobu komunismu prožily spíš mý rodiče ale docela vystih podstatu věci a že jelikož jsou různý lidi,,každý si to vezme podle svýho a tak s tím nakládá,,,pak zřejmě komunismus je dobrá myšlenka ale my nejsme ovce(naštěstí)a lidi se toho třeba budou spíš snažit využít,, jediný co by člověk měl chtít je aby na světě nebyla lhostejnost,aby každý řekl co si myslí,,špatný či dobrý,,,žejo?uff to sem se rozepsala tak tak...

RASTA

Old Post 27-10-2006 v 14:58 PM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 1011

Jinak Mládí v hajzlu :pěkná prasárna,ale přečetla sem všechny díly takže když by mi někdo vypůjčil nový díl tak bych ho asi zase přečetla

RASTA

Old Post 27-10-2006 v 15:00 PM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 1012

ultra violet: má léta s andy warholem



moje skříň-400W- už zase v provozu

moje skříň-600W -prozatim konec

out 04

pacháč

out 06








Old Post 27-10-2006 v 15:04 PM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 1013

Tak zas píšu já,,,četla jsem i tuhle knížku,,,našla sem jí v antikvariátu,,,líbila se mi,,ale ultra violet byla pěkně namachrovaná a to že kvůli ní andy warhol udělal "obraz" cambellovy polivky je blbost,,,on jí proslavil a ona tam ze sebe udělala hvězdu,,jinak v Ph má teď svojí výstavu obrazů : ultra violet,,jinak to nechci odsoudit,,sem ráda že sem si to přečetla,,ale radši bych byla kdyby napsala jen tu první půlku knížkyviva

RASTA

Old Post 27-10-2006 v 15:11 PM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yoll
Stálý Člen

Karma uživatele Yoll - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 1014

.....neznate-li Bas Basina Bulu od nevim uz koho, tak doporucuji.....podivejte se na svet z pohledu mrtveho dreva.....

....tak za tohle mě bůh určitě zabije...

Old Post 27-10-2006 v 23:39 PM
Yoll je offline   Profil uživatele Yoll   Find more posts by Yoll   Foto galerie člena Yoll   Click here to Send Yoll a Private Message   Add Yoll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpra
Nový Člen

Karma uživatele jumpra - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 1015

Viva, joo farma zvirat je dost zajimava knizka!! vystihuje i lidi jsou jako ty prasata

život bez smíchu neni život!!!

Old Post 31-10-2006 v 07:38 AM
jumpra je offline   Profil uživatele jumpra   Find more posts by jumpra   Foto galerie člena jumpra   Click here to Send jumpra a Private Message   Add jumpra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 1016

Ovšem 1984 od Orwella je daleko lepší...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 31-10-2006 v 07:49 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 1017

Trochu OT: obe knihy od Orwella si muzete stahnout (pokud jste lini), mam to v podpisu. Musim souhlasit s Pankerem, Farma Zvirat mi prijde spis jako genialni popis ruske revoluce, kdezto 1984 je komplexnejsi a aktualni. Hold Katalansku je na tech strankach taky..

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 31-10-2006 v 09:45 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 1018

Vcera jsem docetl Aldouse Huxleyho - Brany vnimani a zacinam Jana Kellera - Abeceda prosperity

p s y c h o 8 4

Old Post 31-10-2006 v 12:55 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pitris
Stálý Člen

Karma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 1019

Co takhle Carl Hiaasen.....JAK NÁM ZOBÁK NAROST a nebo klasika od Bukowskeho ŠUNKOVÝ NÁŘEZ.

Old Post 31-10-2006 v 17:48 PM
pitris je offline   Profil uživatele pitris   Find more posts by pitris   Foto galerie člena pitris   Click here to Send pitris a Private Message   Add pitris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mlynkovec
Stálý Člen

Karma uživatele mlynkovec - 13% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 1020

jo jo šunkový nářez je určitě nejlepší knížka od Buka

HA HA HA ZASMÁLI SE LODNÍCI A ODJELI NA ŠICÍM STROJI

Old Post 31-10-2006 v 18:07 PM
mlynkovec je offline   Profil uživatele mlynkovec   Find more posts by mlynkovec   Foto galerie člena mlynkovec   Click here to Send mlynkovec a Private Message   Add mlynkovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 1021

Přehled astronomie - od Hlada a Pavlouska.
Poslední dny Johna Lennona - od Frederika Seamana - John byl pěkně švihlej podivnoid a Yoko byla kráva.
India - lonely plnet
Nevyřešené záhady světa - takovej úlet co mi přišel do ruky.
V Indii - Pavla Jazairiová

Old Post 31-10-2006 v 18:55 PM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopsahejsa_do
Nový Člen

Karma uživatele Hopsahejsa_do - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 1022

Faktotum od Bukowskeho.... dobree

Hollowed are the Ori

Old Post 31-10-2006 v 19:54 PM
Hopsahejsa_do je offline   Profil uživatele Hopsahejsa_do   Find more posts by Hopsahejsa_do   Foto galerie člena Hopsahejsa_do   Click here to Send Hopsahejsa_do a Private Message   Add Hopsahejsa_do to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Juggler
Stálý Člen

Karma uživatele Juggler - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 1023

Včera jsem se pustil do čtení pentalogie o Zaklínači od Andrzeje Sapkowského.Jednou moje zvědavost zašla daleko a nechtěně jsem si přečetl konec celé ságy v jedné internetové diskusi...
Takže bacha na diskuse, jsou nebezpečné

"Žonglování je přirozená touha člověka se bavit."

Old Post 31-10-2006 v 20:31 PM
Juggler je offline   Profil uživatele Juggler   Find more posts by Juggler   Foto galerie člena Juggler   Click here to Send Juggler a Private Message   Add Juggler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ikary-san
Stálý Člen

Karma uživatele ikary-san - 72% PěstitelskáKarma uživatele ikary-san - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 1024

Já teď dočítám třetí díl Řady nešťastných příhod...sice to je asi pro menší děti...pže to kámoška četla někdy dáno v deseti a bez problémů to pochopila.Ale mě se ty knížky mrtě líběj

Old Post 02-11-2006 v 15:00 PM
ikary-san je offline   Profil uživatele ikary-san   Find more posts by ikary-san   Foto galerie člena ikary-san   Click here to Send ikary-san a Private Message   Add ikary-san to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 62 63 64 65 66 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7605800 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív