Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
capsaicin
Nový Člen

Karma uživatele capsaicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 251


Co to může být ? Kytky jsou asi měsíc staré,jsou zatím za oknem.Objevilo se to jen na 3 ze 7.

Old Post 29-06-2014 v 10:12 AM
capsaicin je offline   Profil uživatele capsaicin   Find more posts by capsaicin   Foto galerie člena capsaicin   Click here to Send capsaicin a Private Message   Add capsaicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 252

Pokud na kytku za oknem svítí dost hodin slunce, je to skoro jak přes lupu, může se jednat o spálení, otázkou je, kolik hodin na ní praží, což víš jen ty, tak jí taky dávej na normální místo bez skla. Mě např. u automatu během růstu zhyne tak třetina listů, což je asi rozumný průměr, něco se spálí, něco vycucá sama kytka, něco požere hnojka, ale pokud nejde o plíseň, tak listy neotrhávat, kytka pak nemá z čeho žít...takže prostě žádnou paniku.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 29-06-2014 v 13:26 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
capsaicin
Nový Člen

Karma uživatele capsaicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 253

Mám je za jižním oknem...takže slunce tam svítí dost,ale tohle se mi ještě nestalo.

Old Post 29-06-2014 v 15:14 PM
capsaicin je offline   Profil uživatele capsaicin   Find more posts by capsaicin   Foto galerie člena capsaicin   Click here to Send capsaicin a Private Message   Add capsaicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajo
Nový Člen

Karma uživatele pajo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 7  

Obecné Žloutnutí konců listů u sativ Příspěvek č. 254

Nazdar, setkal se už někdo z vás se žloutnutím konců listů u sativa-dominant modelů? Mám takový problém, že tento i minulý rok mi všechny outdoor kytky rostly parádně, ale modely, které mají spíš sativa genetiku (konkrétně to byl Diesel a tento rok AK47 od Serious Seeds), mají problém se žloutnutím konečků listů.
Jako první mě napadlo, že jsou přehnojené nebo přelité, ale vzhledem k tomu, že jsou ve stejném substrátu jako ostatní kytky a zalívám je stejnou vodou se stejnou dávkou hnojiv a problém s listy mají právě jen již zmíněné dva modely tak si nevím rady co dělám špatně.

Old Post 29-06-2014 v 18:32 PM
pajo je offline   Profil uživatele pajo   Find more posts by pajo   Foto galerie člena pajo   Click here to Send pajo a Private Message   Add pajo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luchooooo
Nový Člen

Karma uživatele Luchooooo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 4  

Obecné Jedno listy a zakrucování listů ??? Příspěvek č. 255

Zdravím ve spolek , mám takový dva problémy s mým prvním Outdoorem.
Dostal jsem je příliš pozdě a holky už začaly kvést ale nechal jsem si je aspoň něco budu mít.
Co mi vadí jsou ty listy co se kroutí a úplně se smrskávají
a pak ty jedno listy (viz.foto) .
Díky všem za jakoukoliv radu či fígl co to s tím je.

dvakrát měř,jednou řež

Naposledy upravil Luchooooo 01-07-2014 v 16:07 PM

Old Post 01-07-2014 v 15:49 PM
Luchooooo je offline   Profil uživatele Luchooooo   Find more posts by Luchooooo   Foto galerie člena Luchooooo   Click here to Send Luchooooo a Private Message   Add Luchooooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luchooooo
Nový Člen

Karma uživatele Luchooooo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 256



?

dvakrát měř,jednou řež

Old Post 01-07-2014 v 16:09 PM
Luchooooo je offline   Profil uživatele Luchooooo   Find more posts by Luchooooo   Foto galerie člena Luchooooo   Click here to Send Luchooooo a Private Message   Add Luchooooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 257

Teď nevím jestli jsem to dobře pochopil jestli začali kvést jak si je dal ven protože kytky nekvetou venku ještě určitě tak měsíc a půl.
Tak že podle všeho kytky prošli velkým stresem když začali samovolně už kvést a od toho se odvíjí i další problémy jako jedno cípe listy nebo to kroucení.
Oni se z toho postupně dostanou, ale bohužel už z nich nebude tolik kolik by mohlo být. Ale možné je že ty jedno cípe listy jí dokonce zůstanou až do konce.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 01-07-2014 v 17:47 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 258

Zdar, stalo se mi to nejednou a kolikrát holky ukázaly svůj potenciál bez znatelných ztrát na výnose, však uvidíš.
Na první fotce jde vidět zdravá stavba rostliny, nový správně formovaný patra s přirozenými listy pro konopí. Až ti holky řádně a zdravě narostou, tak můžeš "zmutovanou" část rostliny prostříhat.

Old Post 02-07-2014 v 10:15 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdg
Nový Člen

Karma uživatele zdg - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 4  

Tecky na listech... Příspěvek č. 259

Zdarec, na asi dvou kytkach se mi objevily na listech tecky...mam se znepokojovat, nebo je to normalni? diky
http://i61.tinypic.com/259fxg5.jpg

Old Post 02-07-2014 v 15:24 PM
zdg je offline   Profil uživatele zdg   Find more posts by zdg   Foto galerie člena zdg   Click here to Send zdg a Private Message   Add zdg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonitas
Stálý Člen

Karma uživatele Bonitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 260

Vapnik a pozri ph a ec

Old Post 03-07-2014 v 10:44 AM
Bonitas je offline   Profil uživatele Bonitas   Find more posts by Bonitas   Foto galerie člena Bonitas   Click here to Send Bonitas a Private Message   Add Bonitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
faux
Nový Člen

Karma uživatele faux - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 32  

Hlína Čudný stav jednej rastlinky Příspěvek č. 261

Zdravím, prosím viete mi poradiť?
Jedna rastlinka vyzera od začiatku nezdravo,
myslím že to bude vodou ktorej PH je 7 a viac.

vyzerá to takto: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=73682

Myslíte že by mi pomohol vodný filter BRITA Marella Cool ? alebo bude vhodnejší roztok PH+ ?

Naposledy upravil faux 03-07-2014 v 17:11 PM

Old Post 03-07-2014 v 14:44 PM
faux je offline   Profil uživatele faux   Find more posts by faux   Foto galerie člena faux   Click here to Send faux a Private Message   Add faux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
colphan
Nový Člen

Karma uživatele colphan - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 262


Zdravím groweři, tak mám taky problém s listy na jedné kytce. Kytka je stará cca 5 týdnu a od spodku žloutnou listy. Zalévám odstátou vodou z vodovodu (zde by měla být voda z kohoutku "dobrá") ovšem Ph jsem neměřil. Zasazeno v substrátu na pelargonie + perlit. Prozatím bez hnojiv. Podle mě by to mohlo být přeléváním ze začátku nebo málo dusíku ? Fotka snad prozradí více - jde na ni vidět, jak začínají vrchní listy od prostřed schnout, a o každé patro níž to je horší a horší. Díky za případné rady

Old Post 03-07-2014 v 20:46 PM
colphan je offline   Profil uživatele colphan   Find more posts by colphan   Foto galerie člena colphan   Click here to Send colphan a Private Message   Add colphan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huhuga
Stálý Člen

Karma uživatele huhuga - 74% PěstitelskáKarma uživatele huhuga - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 263



čau doufam sem že se mu vyhnu ale bohužel se něco děje s míma kytkama i když munulí týden se zdáli zdravé tet sem knim přišel a objevyl je takhle

nevím jestli nedostatek hnojiva hnojim tak jednou za dva tejdny fish mixem a bio bloomem tak sem tet pohnojil znovu doufám že se to vyřeší. prosím odpovězte někdo )



PRVNÍ OUT-rok 2014
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72779

Naposledy upravil huhuga 04-07-2014 v 14:15 PM

Old Post 04-07-2014 v 13:25 PM
huhuga je offline   Profil uživatele huhuga   Find more posts by huhuga   Foto galerie člena huhuga   Click here to Send huhuga a Private Message   Add huhuga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
se7en.cz
Nový Člen

Karma uživatele se7en.cz - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 23  

Uvadají listy Příspěvek č. 264

Zdravím, pěstuji 1 rostlinku ( Jack Herrer by Fairy Seeds ), zasadil jsem 1.6 do květináče, s pokojovým substrátem, zalévám jednou do 4 dnů pokud teda neprší, dnes jsem tam po 6 dnech zajel (pršelo že? O:-) ) a lístky jsou takové jaké jsou viz. img, nevím proč to uvadá nebo co, pěstuju poprvé, není to žádná sláva, zalejvám to jen vodou.
Mám to na takovém keříku na kraji lesa už přes ten měsíc.
Ale chtěl bych se vás zeptat jestli to je takovej stupeň, že už tomu nic nepomůže a co stím, pěstuji poprvé a zkušenost téměř žádná.

Všechno jsem to ofotil tak juknite.. co bych měl podle vás dělat? Nebo sr*t na to ? :/ ( ŽÁDNÁ ZKUŠENOST )
.... vím nejlépe koupit pořádné substráty, bio atp. jenže... to bude pro mě asi problém..








http://oi60.tinypic.com/kbahli.jpg
http://oi58.tinypic.com/5lxce9.jpg

http://oi61.tinypic.com/4t21ya.jpg
http://oi58.tinypic.com/20h56i9.jpg

http://oi57.tinypic.com/i20vg1.jpg

Old Post 06-07-2014 v 12:49 PM
se7en.cz je offline   Profil uživatele se7en.cz   Find more posts by se7en.cz   Foto galerie člena se7en.cz   Click here to Send se7en.cz a Private Message   Add se7en.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Poseidon
Nový Člen

Karma uživatele Poseidon - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 1 

Pls radu ohledně žloutnutí Příspěvek č. 265

Ahoj všem,

Omlouvám se, že takto ruším. Rostliny pěstuji druhou sezonu. Zasadil jsem dvě semínka odrůdy Pamir Gold někdy v půlce května.. Používám úplně stejný substrát. Zatímco první rostlina prosperuje, musel jsem druhou rostlinu pro její vytáhlý růst a slabý stonek zastřihnout, hned jak vytvořila dvě patra. Po dvou týdnech se objevily tyto žluté listy. Mohu se Vás zeptat, zda nevíte co to způsobilo?



http://img3.rajce.idnes.cz/d0302/8/8927/8927406_03883f002f350e11cedbf1b801c2eee7/images/IMG_20140706_1359021.jpg?ver=0

Poznámka: myslím že to je nedostatek dusíku.
Od 7 týdnů po vysazení hnojím plagron grow a nyní jsem přidal dávku navíc. Nevíte za jak dlouho bych měl pozorovat změnu.]

Old Post 06-07-2014 v 13:42 PM
Poseidon je offline   Profil uživatele Poseidon   Find more posts by Poseidon   Foto galerie člena Poseidon   Click here to Send Poseidon a Private Message   Add Poseidon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zejdzak
Nový Člen

Karma uživatele zejdzak - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 266

mam rovnaky problem ako poseidon, cim to moze byt?

Old Post 07-07-2014 v 19:05 PM
zejdzak je offline   Profil uživatele zejdzak   Find more posts by zejdzak   Foto galerie člena zejdzak   Click here to Send zejdzak a Private Message   Add zejdzak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 267


prosim o radu nevite cim to muze byt? jsem 3tyden kvetu a na kytkach se mi zacina delat toto

Old Post 07-07-2014 v 19:55 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lokinek
Stálý Člen

Karma uživatele Lokinek - 89% PěstitelskáKarma uživatele Lokinek - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 268

mam stejny problem jako zmijak, vubec netusim co to je, muze to byt moc svetla, moc hnoje, nebo nedostatek hnoje, nedej boze plisen, babo rad, tenhle topic je docela useless, zadny odpovedi jen otazky....
a ano, dival jsem se do faq na nemoci rostlin a asi jsem idiot, nic sem tam nenasel

Uti, non abuti... - Užít, ne zneužít...

Old Post 08-07-2014 v 19:28 PM
Lokinek je offline   Profil uživatele Lokinek   Find more posts by Lokinek   Foto galerie člena Lokinek   Click here to Send Lokinek a Private Message   Add Lokinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 269

muze man prosim vas poradit docela me to sere za tady neni nikdo kdo by poradil

Old Post 08-07-2014 v 19:39 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 270

citace:
Původní příspěvek od Lokinek
mam stejny problem jako zmijak, vubec netusim co to je, muze to byt moc svetla, moc hnoje, nebo nedostatek hnoje, nedej boze plisen, babo rad, tenhle topic je docela useless, zadny odpovedi jen otazky....
a ano, dival jsem se do faq na nemoci rostlin a asi jsem idiot, nic sem tam nenasel


http://boards.cannabis.com/attachments/plant-problems/299695d1396772682-potassium-overdose-calcium-deficiency-user141080_pic834101_1328773618-1.jpg

podle mě jim chybí zinek ale snad vám pomůže obrázek

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 09-07-2014 v 08:51 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyŠišák
Nový Člen

Karma uživatele JohnyŠišák - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 271



Ahoj Groweři, mám první a malinký dotázek.
Dneska ráno se mi na kytkách objevilo toto, listy jsou jakoby zarolované.
Jsem uplný amatér, mám balkonovku Northorn light Auto.
Budu rád za každou radu. J.Š.

Old Post 09-07-2014 v 11:36 AM
JohnyŠišák je offline   Profil uživatele JohnyŠišák   Find more posts by JohnyŠišák   Foto galerie člena JohnyŠišák   Click here to Send JohnyŠišák a Private Message   Add JohnyŠišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 272

tak ze problem vyresen dnes po konzultaci s mistrem bartem kteremu moc dekuji jsem zjistil ze uz mam v pici ec metr ktery me ukazoval spatne hodnoty ktere jsem poznal tak ze jsem namichal hnojiva jib v pomeru 10:20:30 a vysledne ec by melo byt cca +- 1.9-2 ale muj ec metr me ukazoval ec 3.5 tak jsem to snizoval coz vysledek je takovy ze mam zavazny nedostatek dusiku a ec spravne na vytoku s novym ec metrem je 0.9 co je velmi malo na kokos tak ze jsem okamzite namichal hnojky v pomeru 20:20:20 a zalil a taky jeste udelal postrik na listy tak ze ted cekam jak to vse dopadne jinak jeste jednou bartovi dekuji

Old Post 09-07-2014 v 11:46 AM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 273

citace:
Původní příspěvek od JohnyŠišák
Ahoj Groweři, mám první a malinký dotázek.
Dneska ráno se mi na kytkách objevilo toto, listy jsou jakoby zarolované.
Jsem uplný amatér, mám balkonovku Northorn light Auto.
Budu rád za každou radu. J.Š.



podle bilych tecek a nasledne krouceni listu to vypada na nejakeho parazita dival ses na listy vetsinou ze spod zda li tam nemas nejake broucky? tohle presne co dela kytka a jak vypada muzou mit na svedomi svilusky tak mrkni a dej vedet

Old Post 09-07-2014 v 11:49 AM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyŠišák
Nový Člen

Karma uživatele JohnyŠišák - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 274

Koukal.. přišlo mi že tam je něco bílého..
mám to projet BIOOLEM?
Díky.

Old Post 09-07-2014 v 11:53 AM
JohnyŠišák je offline   Profil uživatele JohnyŠišák   Find more posts by JohnyŠišák   Foto galerie člena JohnyŠišák   Click here to Send JohnyŠišák a Private Message   Add JohnyŠišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 275


jestli to jsou takovi mali byli broucci viz foto tak jsou to urcite svilusky ale jak uz je tady v mnoha tematech napsano tak vysavaji rostlinu ktera dela bile fleky a pri vetsim zamorene pavucinky nejlepsi je to chytit za vcasu tak ze na nic necekej a hned to postrikej bioolem a treba za 3dny zase dokud nezmiznou nezapomen ale na jednu vec biool nema ochranou lhutu a a je jen kontakni tak ze je musis poradne smocit

Old Post 09-07-2014 v 11:59 AM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyŠišák
Nový Člen

Karma uživatele JohnyŠišák - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 276

super děkuji, večer to nafotím a porovnám s tím v sobotu jak to bude vypadat.

Old Post 09-07-2014 v 12:23 PM
JohnyŠišák je offline   Profil uživatele JohnyŠišák   Find more posts by JohnyŠišák   Foto galerie člena JohnyŠišák   Click here to Send JohnyŠišák a Private Message   Add JohnyŠišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 277

ok neni zac ale jestli to nezmizne tak bych se nebal pouzit nejakou chemii kdyz je to na rustu ale to uz je krajni reseni jinak drzim palce a dej vedet

Old Post 09-07-2014 v 12:25 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lokinek
Stálý Člen

Karma uživatele Lokinek - 89% PěstitelskáKarma uživatele Lokinek - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 278

citace:
Původní příspěvek od zmijak
tak ze problem vyresen dnes po konzultaci s mistrem bartem kteremu moc dekuji jsem zjistil ze uz mam v pici ec metr ktery me ukazoval spatne hodnoty ktere jsem poznal tak ze jsem namichal hnojiva jib v pomeru 10:20:30 a vysledne ec by melo byt cca +- 1.9-2 ale muj ec metr me ukazoval ec 3.5 tak jsem to snizoval coz vysledek je takovy ze mam zavazny nedostatek dusiku a ec spravne na vytoku s novym ec metrem je 0.9 co je velmi malo na kokos tak ze jsem okamzite namichal hnojky v pomeru 20:20:20 a zalil a taky jeste udelal postrik na listy tak ze ted cekam jak to vse dopadne jinak jeste jednou bartovi dekuji


gj, valim pro kalibrtest

Uti, non abuti... - Užít, ne zneužít...

Old Post 10-07-2014 v 12:58 PM
Lokinek je offline   Profil uživatele Lokinek   Find more posts by Lokinek   Foto galerie člena Lokinek   Click here to Send Lokinek a Private Message   Add Lokinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 279



má někdo zkušenost s tímhle..vyloučil sem pesticidy protože na poli poblíž se nestříkalo dlouho ani přehnojení protože sem nehnojil dva týdny a silně pršelo..mám podezření na nedostatek některeho mikroprvku...jen kterého a jakým hnojivem to řešit..pred deštivým počasím seem hnojil jen kristalonem start v kterém sou i mikroprvky. fakt nevím vzniklo to za 3 dny..díki za jakoukoli raduuu

Old Post 10-07-2014 v 13:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 280

Zda to není tím že sem posledně nehnojil a ješte se to propláchlo tím počasím..fakt nevim prosím o radu protože je to na všech kytkách a myslím že se to chystá zničit všechny

Old Post 10-07-2014 v 13:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 281

napis co to dela kytce nebot jako kazda kytka jak roste tak ma vzdy ty mensi listy co tepprve rostou svetlejsi ale taky to muze byt dusikem

Old Post 10-07-2014 v 14:01 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rebel
Nový Člen

Karma uživatele rebel - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 1  

Obecné suche skvrny na listech Příspěvek č. 282



zdarec, mam kybl na balkone (jako vzdy, puda tri roky odlezeny kvalitni kompost), druh rostliny neznam ale loni "chutnala" dobre. Mam problem s listy, nejake napady wocogo?

Old Post 10-07-2014 v 14:14 PM
rebel je offline   Profil uživatele rebel   Find more posts by rebel   Foto galerie člena rebel   Click here to Send rebel a Private Message   Add rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 283

nene ..tohle je vážný to žlutý uschne a je to v prdeli..už mám zkušenost jen nevim co s tím..zítra to zaleju kristalonem start zhánim wuxal vápník a kupuju ješte doplnek železa..zahnojíme uvidíme..každopádne musím švihat nebo to zeschne...udelalo se to náhle..byl sem tam pred destem a bylo to ok ..bude to podvýživený jen nevím co chybí..podle faq to vypadaá na železo nebo síru...nebo celkově

Old Post 10-07-2014 v 14:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 284

je má zase chcát..nevím jestli se to co zaleju hned nevyplaví

Old Post 10-07-2014 v 14:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 285

neni to jako v kvetinaci ze ti se hnojky odplavi ven drenaznima otvory

Old Post 10-07-2014 v 15:32 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 286

Cau hod si to do problemu s listy a nezakladej novy temata takhle dostanes tak max vynadano misto rady. . . Tam ti poradi

Old Post 10-07-2014 v 15:50 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mariculture
Nový Člen

Karma uživatele Mariculture - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 4  

Dotaz Hnědé fleky Příspěvek č. 287



Zdravím členy Groweru,

projel jsem takřka celé fórum od zhora až dolů, ale stejně se stále nemohu rozhodnout, v čem pravděpodobně bude můj problém. Proto bych se Vás chtěl zeptat a hlavně neudělat žádnou blbost.

Mám zasazené 3 Deimos hybridy (autoflower), mají asi 2 a půl týdne a odspoda mi kytička na krajích listů hnědne. Přikládám fotky... v zemi mám 30% substrátu pro kaktusy, 30% kompostu (agro), keramzit a perlit. Mám to venku v květináčích a podle všeho mě napadají jenom tyhle možnosti :


  • Přehnojení (že by byl bohatý kompost?, tedy rozhodně nehnojit na růst)
  • Nedostatek draslíku, hořčíku, zinku... (ale bojím se hnojit) [dusík by to snad být neměl, ne?]
  • Přelité (prvních pět dní jsem zapomněl proděravět dole průduchy + půda dobře drží vlhko)
  • Spálení od slunce (fleky se objevily při 3denním pařáku, ale i novější listy tyto fleky mají a to je teď pár dní pod mrakem)


Chtěl bych Vás tímto poprosit o radu, co vnímáte jako nejpravděpodobnější možnost. Hnědne od spoda, kytka na obrázku je na tom nejhůře, ostatní to mají jen na těch nejstarších listech. Přemýšlel jsem, že bych to prolil trochu peroxidem vodíku, abych tomu dodal kyslík, kdyby náhodou měla kytka problém s kořeny. Mám strach, že mi kytička takhle pomalu ale jistě zhnědne celá ... Co myslíte?

Old Post 10-07-2014 v 16:32 PM
Mariculture je offline   Profil uživatele Mariculture   Find more posts by Mariculture   Foto galerie člena Mariculture   Click here to Send Mariculture a Private Message   Add Mariculture to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 288

vis jake mas ec pudy?? ale tohle to me prijde jako prehnojene a taky jake mas vystupni ph ??

Old Post 10-07-2014 v 17:03 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mariculture
Nový Člen

Karma uživatele Mariculture - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 289

EC se přiznám ani nevím jak změřit, nic na to nemám, je to moje první pěstování. Jinak pH jsem měřil ne úplně kvalitními pH papírky (rozmíchal jsem a nechal sedimentovat půdu s destilkou) a vycházelo mi cca 6.2

EDIT :// koukal jsem na EC metry... není to úplně nejlevnější záležitost. Máte nějaké zkušenosti s Milwaukee? Pokud to dobře chápu, EC mi vyřeší všechny problémy, které se týkají obav z pod/přehnojení...

Naposledy upravil Mariculture 10-07-2014 v 22:03 PM

Old Post 10-07-2014 v 21:43 PM
Mariculture je offline   Profil uživatele Mariculture   Find more posts by Mariculture   Foto galerie člena Mariculture   Click here to Send Mariculture a Private Message   Add Mariculture to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teatree
Stálý Člen

Karma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 290

EC-elektrická vodivost - obsah soli (hnojiv) v substrátu..EC metr ti to pomůže změřit mám EC metr od Advy (nebo Adwy - teď nevim) stojí okolo litru, to je dobrá investice, nemusí se moc kalibrovat, jednoduchá manipulace a hned budeš vědět na čem jsi.. jinak jak píše kolega Zmijak, asi to máš přehnojený, kýble pořádně prolej vodou..PH 6.2 je akorát ať se zadaří

Čajíčkova první hlína - 400W
Čajíčkova hlína podruhé - 400W
Čajíčkova hlína č.3, RQS, 400W

Old Post 11-07-2014 v 01:53 AM
teatree je offline   Profil uživatele teatree   Find more posts by teatree   Foto galerie člena teatree   Click here to Send teatree a Private Message   Add teatree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 291


Skleníkovka.. nikdy sem si tam nevšiml žádnej breberek, listy zespod pravidelně kontroluju.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72880 DP14`-OUT- PASSION 1, POWERPLANT, SKLENÍK ORANGE HILL SPECIAL, THE ULTIMATE
Δ
http://grower.cz/forum/showthread.p...344#post1104344 NoName v kompostu 13`

Old Post 11-07-2014 v 09:46 AM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyŠišák
Nový Člen

Karma uživatele JohnyŠišák - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 292

Ahoj Groweři,
když jsem postříkal listy proti sviluškám, je dobré to udělat po 2-3 dnech že? a za jak dloho mužu stříkat PHYT-Amin?
Díky

Old Post 11-07-2014 v 14:41 PM
JohnyŠišák je offline   Profil uživatele JohnyŠišák   Find more posts by JohnyŠišák   Foto galerie člena JohnyŠišák   Click here to Send JohnyŠišák a Private Message   Add JohnyŠišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mariculture
Nový Člen

Karma uživatele Mariculture - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 293

citace:
Původní příspěvek od teatree
EC-elektrická vodivost - obsah soli (hnojiv) v substrátu..EC metr ti to pomůže změřit mám EC metr od Advy (nebo Adwy - teď nevim) stojí okolo litru, to je dobrá investice, nemusí se moc kalibrovat, jednoduchá manipulace a hned budeš vědět na čem jsi.. jinak jak píše kolega Zmijak, asi to máš přehnojený, kýble pořádně prolej vodou..PH 6.2 je akorát ať se zadaří


Jsem z toho trochu překvapený, nečekal jsem, že ten mix, který jsem míchal pro kytičky by obsahoval tolik živin, že vykazuje přehnojení . Vůbec jsem kytky nehnojil. Počkám si až bude teplo a proleju je, jsou už 4 dny vlhké jak furt jenom chčije a chčije...

Old Post 11-07-2014 v 15:06 PM
Mariculture je offline   Profil uživatele Mariculture   Find more posts by Mariculture   Foto galerie člena Mariculture   Click here to Send Mariculture a Private Message   Add Mariculture to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 294

citace:
Původní příspěvek od Zajac
Skleníkovka.. nikdy sem si tam nevšiml žádnej breberek, listy zespod pravidelně kontroluju.




to se teda divim ze sis nevsimnul jsou to bud trasnenky ale to i k tomu moc nesedi a nebo svilune co si myslim ze na 99% nebot to mas kurevsky zasrane od nich to mi ver a jen ti chci rici ze nevim zda to spravis mozna jo ale biologickymy pripravky urcite a jinak nedelaji se ti uz na listech treba pavucinky a nebo nelitaji ti tam nejake musky,???

Naposledy upravil zmijak 11-07-2014 v 15:39 PM

Old Post 11-07-2014 v 15:18 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 295

citace:
Původní příspěvek od JohnyŠišák
Ahoj Groweři,
když jsem postříkal listy proti sviluškám, je dobré to udělat po 2-3 dnech že? a za jak dloho mužu stříkat PHYT-Amin?
Díky



jo nejlepsi je opakovat potrik tolikrat az se jich zbavis samozrejme po nekolika ti denich intervalech jinak phytamin muzes pouzivat hned druhy den nebo vlastne okamzite po oschnuti listu jinak davas do toho bioolu aspon kapku jaru aby se porusila ta mastna vazba?

Old Post 11-07-2014 v 15:21 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 296

citace:
Původní příspěvek od Mariculture


Jsem z toho trochu překvapený, nečekal jsem, že ten mix, který jsem míchal pro kytičky by obsahoval tolik živin, že vykazuje přehnojení . Vůbec jsem kytky nehnojil. Počkám si až bude teplo a proleju je, jsou už 4 dny vlhké jak furt jenom chčije a chčije...



to je ten problem s vlastnima substratama ze nevis kolik mas nahnojeny substrat a od kdy by jsi mohl zacit pomalu hnojit myslim si ze cca 400kc za 50l nebo kolik stoji hlina od dodavatelu co se prodavaji v shopech a mas aspon jistotu nejakou ale tak hle je to tezko zjistit nebot chce to jednoznacne si poridit ec metr a zmerit to a aspon budes vedet nacem jsi nebo si ho od nejakejch kamaradu pujc jo a jeste jak pises prolit to peroxidem vodiku tak pocitej ze ti pujde do haje vsechny prospesne mikroorganismy co se skryvaji v tom kompostu ja osobne bych to nedelal !

Old Post 11-07-2014 v 15:25 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyŠišák
Nový Člen

Karma uživatele JohnyŠišák - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 297

Ano dávám tam samcedlo

Old Post 11-07-2014 v 16:14 PM
JohnyŠišák je offline   Profil uživatele JohnyŠišák   Find more posts by JohnyŠišák   Foto galerie člena JohnyŠišák   Click here to Send JohnyŠišák a Private Message   Add JohnyŠišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 298

citace:
Původní příspěvek od zmijak




to se teda divim ze sis nevsimnul jsou to bud trasnenky ale to i k tomu moc nesedi a nebo svilune co si myslim ze na 99% nebot to mas kurevsky zasrane od nich to mi ver a jen ti chci rici ze nevim zda to spravis mozna jo ale biologickymy pripravky urcite a jinak nedelaji se ti uz na listech treba pavucinky a nebo nelitaji ti tam nejake musky,???


často ve skleníku kouřím a prohlížím si ty kytky a ničeho sem si nevšiml, ráno se pujdu podívat detailněji

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72880 DP14`-OUT- PASSION 1, POWERPLANT, SKLENÍK ORANGE HILL SPECIAL, THE ULTIMATE
Δ
http://grower.cz/forum/showthread.p...344#post1104344 NoName v kompostu 13`

Old Post 11-07-2014 v 18:34 PM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 299

divej se hlavne pod listy tam se objevuji

Old Post 11-07-2014 v 18:41 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 300

citace:
Původní příspěvek od zmijak
divej se hlavne pod listy tam se objevuji


Tak si měl pravdu se sviluškama, pár sem jich našel, doma sem vyštrachal postřik a už dostali sprchu.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72880 DP14`-OUT- PASSION 1, POWERPLANT, SKLENÍK ORANGE HILL SPECIAL, THE ULTIMATE
Δ
http://grower.cz/forum/showthread.p...344#post1104344 NoName v kompostu 13`

Old Post 11-07-2014 v 20:07 PM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2188780 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív