Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Čistíte si skleněnky???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 81

citace:
Původní příspěvek od Raketopes

Ja to cistim sliwowici a tu pak filtruju pres vatu a ten shit si nechavam v lahvi .Az bude nouze,tak to s kamosema vypijem. Jo a pridal jsem do toho par hub To bude ficaaak.


KENTUS!!!

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 10-12-2005 v 13:32 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffa
Nový Člen

Karma uživatele Jaffa - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 82

Jak lidičky můžete vyvařovat shit v mlíku,nebo vyluhovat v alkoholu?To musí být pěkný hnus.Já přes sklo hulím vyjmečně,až se rozbije tak ho pak schovám na horší časy ,už mám pěknou zbírku.Jsem od nedávné doby zastánce špeků,TO je rituál.

Old Post 10-12-2005 v 14:10 PM
Jaffa je offline   Profil uživatele Jaffa   Find more posts by Jaffa   Foto galerie člena Jaffa   Click here to Send Jaffa a Private Message   Add Jaffa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darisss
Stálý Člen

Karma uživatele Darisss - 56% PěstitelskáKarma uživatele Darisss - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 83

Já skíčka nečistím..........než se k tomu dostanu, tak už je většinou na sračku

Old Post 10-12-2005 v 15:43 PM
Darisss je offline   Profil uživatele Darisss   Find more posts by Darisss   Foto galerie člena Darisss   Click here to Send Darisss a Private Message   Add Darisss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flint
Nový Člen

Karma uživatele Flint - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 84

Jo chápu,,.,ten černej šhiT co se tam usazuje,,se dá zahřát a docela to zmastí ale chutná to jak spálená brambora!!!!!!Jinak já než skleněnku vyčistim,,tak to chvíli trvá a pak se mi nakonec rozbije!!!

Old Post 08-01-2006 v 19:32 PM
Flint je offline   Profil uživatele Flint   Find more posts by Flint   Foto galerie člena Flint   Click here to Send Flint a Private Message   Add Flint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thalos
Stálý Člen

Karma uživatele thalos - 75% PěstitelskáKarma uživatele thalos - 75% PěstitelskáKarma uživatele thalos - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 85

normalni sklenenky (8kc apod) skoro vzycky rozflakam pri cisteni,jsem holt nesika..
ale ted mam asi uz 2mesice simax sklenenku (http://www.smokeshop.cz/Slukovka_sk...x_03-gid635.htm) tak ta je nerozbitna...

Old Post 08-01-2006 v 20:11 PM
thalos je offline   Profil uživatele thalos   Find more posts by thalos   Foto galerie člena thalos   Click here to Send thalos a Private Message   Add thalos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 86

thalos - mam ji taky ale ten kotel to je mazec.Vubec si ho nedovolim naplnit plnej protoze by me to snad zabilo!

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 08-01-2006 v 22:40 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelda.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Zelda.cz - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 87

Takovéto (my u nás takovýmto ''velkodělovým skleněnkám'' říkáme čilany) skleněnky se prodávají v každé lepší trafice...Jen se zkuste podívat po více trafikách a uvidíte že tam jsou...Ani poštovné nemusíte platit...

Písňičky o konopí... | Rady, jak být nejdéle zkouřený... | Hulíte tak často, že už nepoznáte jestli jste zkouření? | Razítka na omluvenku...
Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany? | Meteo TV - Počasí online 24 hodin denně...
BIBLE Pěstitelů konopí = Pojďte pokecat
Ať svítí...





Old Post 09-01-2006 v 07:40 AM
Zelda.cz je offline   Profil uživatele Zelda.cz   Find more posts by Zelda.cz   Foto galerie člena Zelda.cz   Click here to Send Zelda.cz a Private Message   Add Zelda.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 88

Zelda: tomuhle říkáte čilam? Velkodělová skleněnka? 7,5 cenťáku? Tak to si neumím představit, jak vypadá to, co vy nazýváte "skleněnka", a jak bys nazval můj 15cm čilam . Tomu říkám velkodělovej a je otázka, jestli se někdy sejde dost lidí, aby mělo cenu ho zapalovat, protože to je fakt KOTEL (cca 2cm průměr, 2cm hloubka)
já myslela, že to, co je na tý fotce, je obecně označováno za "běžnou skleněnku"

jinak já skleněnku čistím, někdy pokaždý, někdy občas, ale jak je tam ten černej shit, tak to jde pryč, pálit jenom zbytky doutnání se mi fakt nechce

Old Post 09-01-2006 v 13:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flint
Nový Člen

Karma uživatele Flint - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 89

Jo ta nerozbytná je dobrá taky sem ji měl než mi ji zčořili!!A klidně sem ten kotel narval plnej:::Ouuu! Jinak u nás sem viděl skleněnku do spirály a byla docela velká a taky socela mastná na skleněnku!

Old Post 09-01-2006 v 13:12 PM
Flint je offline   Profil uživatele Flint   Find more posts by Flint   Foto galerie člena Flint   Click here to Send Flint a Private Message   Add Flint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Upozornění Zmeril jsem to sklo! Příspěvek č. 90

K ty sklenence bych chtel rict,ze ten kotel zase tak malej neni.Ma prumer 11mm a hloubku 21mm.Coz je 1,1cm a hloubka 2,1cm.Bezmala 2cm3 travy!.Bezna cigareta obsahuje 2,2cm3 tabaku.Kdyz bych tuhle sklenenku palil sam je to jako bych ubalil a vyhulil brko z cisty travy o velikosti bezny cigarety..Nekdo to palit sam muze,ale kdyz je dobrej model musi bejt ten dotycnej uplne na sracky.Namereny udaje jsou jeste o chlup mensi kvuli zuzeni atd.Ve skutecnosti je hloubka kotle 24mm a prumer 13..

Sklo neni jak bongo.Tam si dovolim dat 2x tolik,protoze pres tu vodu je to minimalne o 1/2 slabsi..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 09-01-2006 v 13:37 PM

Old Post 09-01-2006 v 13:29 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thalos
Stálý Člen

Karma uživatele thalos - 75% PěstitelskáKarma uživatele thalos - 75% PěstitelskáKarma uživatele thalos - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 91

pro jedubabku:
bezna sklenenka - http://www.smokeshop.cz/Slukovka_sk...08cm-gid380.htm

ten simax se mi libi hlavne ze neni tak krehky, ne ze by mel nejaky extramega kotel...(ten je tak 2x normalniho skla)

jestli mate nekdo sklo do spiraly - jak se to da vycistit?

Old Post 09-01-2006 v 13:29 PM
thalos je offline   Profil uživatele thalos   Find more posts by thalos   Foto galerie člena thalos   Click here to Send thalos a Private Message   Add thalos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 92

spiralu budto lihem, protrepat, nebo vyvarit ve vode

Old Post 09-01-2006 v 13:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 93

Paradni vychytavka je hodit to do vody ze soli a povarit na varici..Vyzkousejte a uvidite.Jak by to fahalo na spiralu nevim.Kazdopadne to cisti dobre a rek bych je to daleko levnejsi nez lih kterej navic je uz dneska jedine mixovanej s benzinem a pak je z toho tahle sracka cejtit a je to proste hnusny.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 09-01-2006 v 14:13 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RastaManiac
Stálý Člen

Karma uživatele RastaManiac - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 94

Já skleněnky šituju
MYslíte že obsah použitých skleněnek obsahuje jenom dehet ?

100% ANTIDISCO!
Legalizuj srdcem,legalizuj hlavou ...

Old Post 04-02-2006 v 18:26 PM
RastaManiac je offline   Profil uživatele RastaManiac   Find more posts by RastaManiac   Foto galerie člena RastaManiac   Click here to Send RastaManiac a Private Message   Add RastaManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RastaManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 95

Šitovat sklo? Už dávno né... Kdysi bývali krize kdy jo, ale dospěl jsem do stádia kdy chci aby mi hulení dávole jen to pěkný. Když jsem kdysi tak před rokem kupoval hulení (jen málo) tak jsem koštnul... Rozkašlal jsem se jak sviň a říkám mu: Hele vždyť je to hnus... A von prej, ale skuřuje to dobře... No prostě co chci říct... Trávu si rád vychutnám.. .A k čemu mě je dobrej model skunku, když veškerá jeho lahodná chuť je zabitá těma shitama od minule. Vím to dobře měl jsem zašitovaný skla a měl jsem čistý skla. Měl jsem stejný hulení, ale chuť a i účinky se nedali srovnat. Možná to bylo pouze psychický, ale ze zašitovaného skla jsem nebyl tak skouřenej. Sice jsem měl pak do rezervy na shitování, ale když hulim tak chci hulit pořádně. Mám jednu dřevěnou fajfku už tady bylo dost obrázku někde na nëtu, ale nevím jestli je špatně řezaná nebo jestli to je mnou, ale strašně těžce se mě čistí. Jde o to, že ani špejle neproleze skrz a nějaký náčení na to nemám. Co je zač ty věci co se prodávaj na ínetu na čistění skel znáteto někdo , zkoušeli jste?

Old Post 04-02-2006 v 18:36 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 96

cistil sem takovou tvarove slozitou skleneku lih + kousky zeleza (v mem pripade nastrihany drat) nechal sem ji lihu "odstat" a pak magnetem jezdil kolem a nechal kousky dratu aby sklo vycistily zevnitr pomohlo ale ne uplne tak sem sklo nechal odlezet (tak pul dne) a pak sem zase odstranil dalsi vrstvu rozpustenyho shitu a po par vlnach bylo sklo jako novy

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 04-02-2006 v 19:21 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-08-2006 - těšíte se na sklizeň??? - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4859330 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív