Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » těšíte se na sklizeň???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
kotlis
Stálý Člen

Karma uživatele kotlis - 31% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 41  

Pohodička těšíte se??? Příspěvek č. 1

hele,taky se všichni tak těšíte,až to ostříháme a dáme špíčka ze svýho,?já třeba speciálně letos poprvý takže chuť je vícenásobná..navíc nemám skříně takže todle můžu zažívat jenom koncem léta......přestal sem hulit abych se na to moh víc těšit....doufám že to někdo cítí tak jak já,měl sem potřebu todle napsat.....

ŽERU TO LÉÉÉÉÉTÓÓÓ

Old Post 25-07-2006 v 14:19 PM
kotlis je offline   Profil uživatele kotlis   Find more posts by kotlis   Foto galerie člena kotlis   Click here to Send kotlis a Private Message   Add kotlis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peshmerga
Stálý Člen

Karma uživatele Peshmerga - 61% PěstitelskáKarma uživatele Peshmerga - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 2

4Kotlis

To víš, že se těšíme, vždyť už Bedřich Smetana ve své opeře Prodaná nevěsta zahrnul i popěvek, "Proč bychom se netěšili, když nám Pán Bůh máňu dá". On sice psal o zdraví, ale já to jen maličko modernizoval. Jen aby to léto opravdu vydrželo a nebyly pořád tak velké výkyvy, tropické vedro, bouře a krupobití pak sibiřské léto, to nedělá ani lidem ani MJ moc dobře.

Old Post 25-07-2006 v 15:04 PM
Peshmerga je offline   Profil uživatele Peshmerga   Find more posts by Peshmerga   Foto galerie člena Peshmerga   Click here to Send Peshmerga a Private Message   Add Peshmerga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejv
Stálý Člen

Karma uživatele dejv - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 3

Taky jsem se těšíval,bohžel už se netěším. Od těch dob co se krade po zahradách to o co se staráme, tak je to trochu smutnější.Tak,kotlis přeju hodně zdaru a žádnou kritickou a nezvanou návštěvu u tvého outu.Čest.

Old Post 25-07-2006 v 15:14 PM
dejv je offline   Profil uživatele dejv   Find more posts by dejv   Foto galerie člena dejv   Click here to Send dejv a Private Message   Add dejv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 4

Ja se tesim i netesim, protoze budu muset sve kyticky zabit a nebudu se mit o co starat a zase se budu celou zimu tesit na jaro.

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 25-07-2006 v 17:14 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 5

Už jen 33 dní

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 25-07-2006 v 17:39 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 6

Já se těšim moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc

Old Post 25-07-2006 v 18:18 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 7

přesně tak jsem zvědavý jestli mě babička zaliva kyti nebo jestli mě je nechá na pospas osudu - doma sem nebyl 3 týdny

hochu tys mě ten nápad ukradl z mysli přestě tento thread sem chtěl udělat včera ale pak i když sem to měl rozepsane a skoro hotové sem se na to vykašlal bo sem měl pracu

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 25-07-2006 v 18:36 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 8

TY jo a jak já se těšim...to bude masakr... úplně se mi vo tom už zdá,jak stříhám ty kytičky a přičuchávám ke krásně voňavý pryskyřici,yééééé!!!
už aby to tu bylo!! já si na to ještě chvilku počkám,sklízet budu asi někdy v září.. začátkem září snad..

Old Post 25-07-2006 v 18:38 PM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 9

No tak těšim i netěšim asi stejně jako ges.
brčko ze svýho je paráda, ale kytky už žádný
Nebo, leda že by....... no ale ještě je brzy na to, abych něco vykřikoval

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 25-07-2006 v 19:39 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 10

to BigBoogi: jasně že indoor šéfe... a venku to bude asi pozdějš no. už se nemůžu dočkat..

Old Post 25-07-2006 v 20:41 PM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morys
Stálý Člen

Karma uživatele Morys - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 11

Sakra lidi taky bych se chtel tesit jako vy ale zasazel sem 25 kytek Z toho 5 sem musel vyhodit jelikoz sem je nechal doma a kazdej den sem si rikal jo zejtra uz je presadim znate to co muzes udelat dnes udelej pozitri a ziskas tim 2 dny volneho casu.. No a pak jednoho dne prisli rodice a co to jako mam na balkone ... Obvykle ke me nahoru nechodi ale to si tam otec vsimnul naky plisne u balkonu tak ze ji odstrani no a kouknul se i na balkon a tam byli tak strasnou reakci sem necekal stropili neskutecny divadlo matka na me vytahla knizku Ruce svetla takovy to prirodni lecitelstvi vkladanim ruky no a horecne v tom listovala az nasla onrazek lidske aury nad niz byla cerna skvrna a napis kokainovy opar uz jenom to jak MJ prirovnala ke kokainu byla pekna prasarna no a pak na me zahlasila ze nejhorsi je ze se ta marihuanaa nemusi pichat ale staci ji jenom zvejkat ... to uz sem se skoro neudrzel a chtel sem se zasmat ale rozmyslel sem si to a tak sem zkusil diplomaticky ze alkohol je mnohem vetsi svinstvo a je to taky droga nacez sem byl poucen znovu z knizky ruce svetla ze z alkoholu se clovek vyspi ale tohleto sviinstvo mi prej bude delat diry do aury a nechavat stopy takze to prej na me bude vzdycky videt A pak zahlasila ze jestli beru "drogy" tak to pozna a vyhodi me z domu no proste je videt klasicka informovanost ceskych obcanu ale co ztahl jsem ocas a sel se smutkem vysypat protoze jinak bych byl nadosmrti "fetak"... no ale co rikal jsem si sice to byli uplne best kytky ale mam jeste 20 jinych rikal jsem si vsak ona se o ne priroda postara a na podzim je sklidim no a ted sem po dlouhe dobe je sel omrknout a div me nevzal infarkt z prvnich 4 zbyli 2 ktery maj sotva 20cm a 20 listku a zbyli 2 vzala voda z kanalu Tak du na druhy misto a tam z 16 sem jich nasel 8 a taky mrzaci... 20-30cm a na kytce sotva 20 listu no a tak sem prisel zdrcen domu nastesti mam 3 u pritelkyne ktery rostou paradne ale stejne sem se tesil jaka bude zasoba na zimu a takovejhle poser... Hold priroda se o ne nepostarala moc dobre... Posral sem to

Old Post 25-07-2006 v 21:22 PM
Morys je offline   Profil uživatele Morys   Find more posts by Morys   Foto galerie člena Morys   Click here to Send Morys a Private Message   Add Morys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 12

2 Morys: Tak tvoje máti mě dostala...díry v auře...mhuhuhahaha
Jinak o kytky se musíš starat, ne tam jít jednou za dlouhou dobu...no ale jinak jsme na tom stejně, taky mám tři kytky...sadil jsem 7 (2 si nedaly zimu v květnu, 1 uschla malá, 1 samec)

2 all: no kurva, že se těším... a jak!!! Dneska (vl. včera) jsem byl u jedné...samička, výška dvou petek, 6 větví

„Neodevzdávejte všechna svoje rozhodující práva lidem s mocí, bez ohledu na to, jak obdivuhodní se vám mohou zdát. Za fasádou hrdiny najdete lidskou bytost, která dělá lidské chyby. Když se lidské chyby udělají v měřítku, které je dostupné superhrdinovi, nastanou obrovské problémy.“ Frank Herbert
ChaoticRoman's OutDoor 2006

Old Post 25-07-2006 v 23:14 PM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotlis
Stálý Člen

Karma uživatele kotlis - 31% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 13

2morys: prej žvejká...chachá...to si taky asi malinko popletla,ne??

ŽERU TO LÉÉÉÉÉTÓÓÓ

Old Post 26-07-2006 v 08:21 AM
kotlis je offline   Profil uživatele kotlis   Find more posts by kotlis   Foto galerie člena kotlis   Click here to Send kotlis a Private Message   Add kotlis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 14

začíná krize, už teď přemýšlím nad další sezónou

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 26-07-2006 v 10:25 AM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morys
Stálý Člen

Karma uživatele Morys - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 15

Mno rozhodl jsem se ze to jeste zkusim spravit takze tam budu obden chodit zalejvat krystalonem treba se jeste vzpamatujou ... Myslite ze to pomuze? kolik z takove kytky ktera ma 20 cm muze bejt vynos 5g?

Old Post 26-07-2006 v 11:09 AM
Morys je offline   Profil uživatele Morys   Find more posts by Morys   Foto galerie člena Morys   Click here to Send Morys a Private Message   Add Morys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Morys
Mno rozhodl jsem se ze to jeste zkusim spravit takze tam budu obden chodit zalejvat krystalonem treba se jeste vzpamatujou ... Myslite ze to pomuze? kolik z takove kytky ktera ma 20 cm muze bejt vynos 5g?


jesi to budeš hnojit obden tak to bude přesně asi tak 0g

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 26-07-2006 v 21:02 PM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-11-2012 - Čistíte si skleněnky??? - 281 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1111430 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív