Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Kontrolovali vas uz?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7
Autor
Téma 
Kubííííík
Stálý Člen

Karma uživatele Kubííííík - 8% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 81

Je to moje věc jestli hulim a takovy srači(z mojí zkušenosti) se do toho nemají co srat. Tak před dvěma měsicama si balim u nas v hospodě špeka na baru,bylo kolem jedenacté večer,patek,muzika skoro na maximum a najednou za tři metry ode mě slyšim hlasy jak mluvi na kamoša,že to ma hnedka zeslabit,tak se otočim zase na bar a balím dal podivali se na mě,neřekli ani ň a zase odjeli. Absolutní fakovačka tak na ně. Nenosim u sebe desitky gramu a nic neprodavam,tak se nemam čeho bat.

Old Post 04-07-2006 v 20:08 PM
Kubííííík je offline   Profil uživatele Kubííííík   Find more posts by Kubííííík   Foto galerie člena Kubííííík   Click here to Send Kubííííík a Private Message   Add Kubííííík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 82

Za těch pár roků, co hulím jsem měl jenom jedno intermezzo s policií. Bylo to před atletickým stadionem něco kolem půlnoci...s kamarádama jsme stáli před zamčenou bránou a hulíme a vtom přijela služební felda PČR. Naštěstí jsme to už dohulovali, tak jenom kontrola dokladů a napomenutí, ať neděláme blbosti.

Myslím si, že když se při hulení snažíte alespoň trochu neomezovat ostatní a nebýt schválně na očích, tak nějaká ta tolerance od policajtů asi bude...vždycky je to sice o lidech, ale věřím, že když je totálně nefakujete a jste v pohodě, dá se s nima domluvit...

Možná jsem trochu naivní, ale věřím, že jsou od toho aby chytali vrahy a dealery :-)

Old Post 06-07-2006 v 19:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
impozant
Stálý Člen

Karma uživatele impozant - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 83

no tak mne sa stala prihoda s fizlami nedavno, konkretne ked prebiehali parlamentne volby u nas na Slovensku. Po dlhom cakani na grass sme sa rozhodli ze si ideme umotat brko. Bludili sme po namesti a rozmyslame kde by sa to dalo ubalit. Naraz pozeram a pri kine je celkom pekny flek osvetleni, kamera tam nevidela, tak hovorim kamosom ze podme tam ubalit. On ze OK, a tak sme isli balit. Cestou ku kinu sme stretli kamosa ktory sa vratil z nakupu (mal pri sebe hafo pika). Tak sme si sadli vsetci na schody. Bolo nas tam asi 7 a kazdy debatoval medzi sebou a ja s kamosom sme to isli ubalit. Tak som si vybral obcianku, papieriky, cigara na filter. Ten kamos mi hovori ze pred nami stoji auto. V nom boli dvaja ludia chlapik so zenskou tak si hovorime ze mame f pici to fizli nebudu. Tak si pripravujeme material na umotanie a zrazu z toho auta vystupi uniformovany fizel. Zdrhnut nebolo kde a tak sme len cakali ze co bude. Fizel prisiel ku nam a hovori:"Chlapci vypadnite s tym odtialto, tu su volby. Ak by som chcel tak sa neuvidite minimalne rok" Tak sme zobrali vsetko nacinie a zdrhli na vodasa

Fizel tam mal rozrobenu zensku tak asi preto nas nechal ist. A mi debili sme si predtym neuvedomili ze nad nasimi hlavami sa konaju volby, a ako vsetci viete volebne miestnosti su najstrazenejsie objekty v meste pocas volieb

Takze sme mali z pekla stastie

Old Post 07-07-2006 v 14:58 PM
impozant je offline   Profil uživatele impozant   Find more posts by impozant   Foto galerie člena impozant   Click here to Send impozant a Private Message   Add impozant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 84

ono ste mali kurefske stastie kamosko,lebo ako vsetci vieme,tak zrovna pocas volieb sa konala jedna z najvacsich pikovych razii v poslednej dobe.zrovna koli tomu,ze si aj ti co ich pozavierali mysleli,ze tych fizlov je tolko v uliciach koli volbam



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 07-07-2006 v 17:13 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
impozant
Stálý Člen

Karma uživatele impozant - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 85

CAESAR: oh my god. kua tak to sme fakt stastie. no ale na druhej strane ja som to piko nemal ani neriesil. hoci mi ma predviedli na testy tak nic nenajdu. ale tak u nas nebyvaju casto razie. xvalabohu ze byvam panu bohu za chrbtom

Old Post 07-07-2006 v 17:58 PM
impozant je offline   Profil uživatele impozant   Find more posts by impozant   Foto galerie člena impozant   Click here to Send impozant a Private Message   Add impozant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 86

Taky sme byli s kamosema na vyhlidce nad nasim mestem (50 000),kde sme se velmi pekne spapli..nevim dali sme tak 3 burty,ja ridic jeste pred tim 2 12,tak tam chvilec civime a cudime si..pak jsem si jel na benzku koupit piti a jeli sme na dalsi vyhlidku na speka..dohulili sme chvili sme posedeli a ze se pojedem podivat na namko..tak si jedem a jen co jsem to parknul v obrovskym mziku vedle me zaparcili i svestaci a prej dobry den silnicni kontrola vystupte z vozidla..pak to zaclo:ridicak,technicak,obcanku...flojd se pta pil jste pred jizdou nejaky?ja rikam ze ne voci pritom rudy a zbouchli jak angorak a to jeste na palubce nejaky to G jeste ze to kamosi stihli rychle zbalit takze to nevideli,prej ste ochoten se podrobit dechove zkousce rikam no jasne...jeste popijim vodu nez si to blbouni nachystali to se prej pred dechovkou taky nesmi,no co jak jsem byl zcoudlej tak byla zizen..Prisel si pak s tim kramem tak jsem do toho dejchnul,flojd cumi na pristroj na me,na pristroj na me,a furt mu asi nejde do hlavy jakto ze mam tak zarudli ocka pritom v krvi zadnej chlast nemam hhhhpo chvili ho to prestalo bavit tak mi rika v poradku muzete jet..jeste se ve vsi slusnosti rozloucim a jedu vesele na dalsiho burtika..heh

Old Post 07-07-2006 v 19:42 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karloz
Stálý Člen

Karma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 87

Zdrawim groweři, řeknu vám takovou příhodu která se týká kámošů a né mě (naštěstí). Dva moji kámoši se jeli projet na kole, a jeli na kopec nad vesnicí kde je nádherný výhled a s mariánkou se tam nádherně relaxuje Ten jeden blbec tahnul v batohu něco přes 40g. No nechápu proč to tahal. A tak na půlce cesty polišové. Byli prej uplně v pohodě akorád chtěli vidět batoh toho jednoho. Tak jim ten batoh ukázal, oni rozepli zip a najednou viděli ten ranec trávy. Ty blbci byli tak posraný co se bude dít. A policajti to jen vzali a všechno co v tom báglu měli jim všude rozházeli do takový velký trávy, bohužel to byla taková drťka, že se na to vykašlali to vůbec zbírat. Z tohodle mohli mít velkej průšvih, ale kápli celkem na cajty v pohodě i když jim vyházeli úrodičku

Old Post 06-03-2009 v 12:04 PM
Karloz je offline   Profil uživatele Karloz   Find more posts by Karloz   Foto galerie člena Karloz   Click here to Send Karloz a Private Message   Add Karloz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 88

taky jen jednou, jedinkrat. s kamosem sme balili spika na hristi a naky ignorantsky soused musel zavolat benga, protoze se k nam z obou stran blizili paani straznici. "dobry vecir panove, to je vse co u sebe mate?" "jo " "tak dobry vecer" a sli

a vubec, tady se to proste neresi, pokud se nejedna o velky bussines nebo prodej deckam..nikoho to nesere, coz me fakt tesi.
nekolikrat se mi stalo ze sme palili brko v davu a kolem nas prosel zastup cajtu, museli to citit ale sli dal...chovame se slusne tak proc ne

flow,grow,glow

Old Post 06-03-2009 v 12:54 PM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 89

sli sme z brigady z Brna na vychod s prestupom v BA. prestupili sme a vyhulili jednu fajfku v kupe...na dalsej zastavke pozerame z okna a tam vchadzaju do vlaku zeleny a zrazu pocujeme stekot psa (mali sme pri sebe asi 5ge) uz pripraveny zdrhat schovat to na wecko, posrany az za usami, ale zistili sme ze to boli len nejaka ta sluzba zeleznicna alebo co a pes bol nejakej starsej zenskej z vedlajsieho kupe alebo tak xD

Old Post 06-03-2009 v 14:00 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sved
Stálý Člen

Karma uživatele Sved - 85% PěstitelskáKarma uživatele Sved - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 90

Stojíme na nádraží ve čtyřech a kecáme. Chytlo mě chcaní, tak jsem šel na protější stranu cesty vychcat se ke zdi. Přijdu z5 za klukama a že ubalíme brčko. Tak vytáhnu drtičku a papírky. Pěkně si to nadrtím, hodím do papírku a začnu rolovat. V tu chvíli vidím v dálce (100m) benga jak jdou knám. Tak se knim otočím zády čelem ke křoví, schovám drtičku i s travkou v papírce do kapsy a ruce už nevytahuju.
Samozdřejmě to začlo občankama. Měl jsem strach aby mi ten papírek nevypadl, když jsem začal vytahovat ruce z kapsy abych mu ukázal občanku, ale vpohodě. Prověří nás po vysílačce a pak se už věnuje jenom mě.
fizl: Co jste dělal u té stěny?
já: čůral
fízl: nehrejte si semnou vím všechno sledoval jsem vás
já: ale opravdu jsem tam jen čůral
fízl: ukažte mi ruce

V tu chvíli se mi ulevilo. Myslel si že jsem tam sprejoval Pak to na mě ještě zkoušel dokonce mi ukázal nějakou starou čmáranici, že jsem to teď napsal.
Pak šel ktomu křoví a hledal vněm sprej
Byl to vůl mohl nás dojebal, ale díval se špatně, chudák

Old Post 11-03-2009 v 20:11 PM
Sved je offline   Profil uživatele Sved   Find more posts by Sved   Foto galerie člena Sved   Click here to Send Sved a Private Message   Add Sved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganyal_Yabani
Stálý Člen

Karma uživatele Ganyal_Yabani - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganyal_Yabani - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganyal_Yabani - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganyal_Yabani - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 91

tak přihodim jednu story z léta:
Jedem z Holadnska, 7 lidí v kámošový karavele, jsou asi čtyři hodiny ráno a přijíždíme na německo-český hranice..
Přijížníme k okýnku, celník koukne do okýnka hned zmerčil mě a bratránka s dredama a začalo to.. Následující hovor probíhal asi takhle:

já: dobrý ráno
celníkdkud jedete?
já:no byli sme v belgii, lucembursku......
celník:v holadsku taky?
já:tak stavili sme se tam na chvilku
celník:hmm tak si zajeďte tady ke kraji..

načež nám vyházeli komplet celý auto na silnici, neustále probírali batohy, přihrádky v autě a furt se nás na něco ptali. vždycky když našli drtičku nebo papírky tak se nás ptali na co to máme. nakonec to dopadlo tak že si nás jednoho po druhym odváděli do baráku, následoval výslech a nakonec (nekecám) nás svlíkli donaha a prohledávali hadry.
no co vám budu povídat na tý celnici sme strávili asi 4 hodiny než nám dovolili odjet. nic sme nevezli tak sme se u toho docela nasmáli - nejvíc tomu jak na nich bylo vidět jak by chtěli něco najít a nenacházej:-)

po odjezdu z celnice následovat další záchvat smíchu když sme zjistili že na palubce máme přilípnutej miniaturní kousek haše kterýho si nikdo nevšim:-) ani my po celou cestu z holandu:-) eto vsjo zdárec

Old Post 11-03-2009 v 20:50 PM
Ganyal_Yabani je offline   Profil uživatele Ganyal_Yabani   Find more posts by Ganyal_Yabani   Foto galerie člena Ganyal_Yabani   Click here to Send Ganyal_Yabani a Private Message   Add Ganyal_Yabani to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan vypálenej
Nový Člen

Karma uživatele pan vypálenej - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 92

no co já vim, tak u nás benga jezděj na vyhlídky hulit, popřípadě když mají měřit s radarem u silnice tak zajedou kus do lesa a spí ale samozřejmě záleží na povaze, některý hovada sou schopný řešit i odhozenej vajgl...

Old Post 11-03-2009 v 20:54 PM
pan vypálenej je offline   Profil uživatele pan vypálenej   Find more posts by pan vypálenej   Foto galerie člena pan vypálenej   Click here to Send pan vypálenej a Private Message   Add pan vypálenej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 93

Já mám s fízlama zatím bohudík jenom zážitky s lepším koncem.

Jednou jsme hulili u takových garáží za sídlištěm. Blížil se konec špeku, když jsme zahlédli fízly, dali si ještě jednoho práska a típli to.

Přišli nás kontrolovat protože je asi někdo na nás zavolal, protože jsme se potulovali u garáží a myslel, že jsme třeba zloději. Měl jsem v ruce igelitku s nějakýma věcma. A jeden fízl na nás: "kolik toho máte?" a kámoš vtipálek: "plnou igelitku". Trošku jsme se zasmáli, fízlové se koukli na občanky, řekli nám ať se tam moc nezdržujeme a odešli.

Nebo teďka v létě jsem byl v Praze na autobusáku a chtěl jsem si dát brčko, tak jsem přešel silnici a asi 30 metrů od něj si ubalil brčko a protože jsem měl plné ruce věcí, pomalu mi to jelo, tak jsem si dal ještě nezapálené brko do pusy a šel jsem. V tu chvíli naproti mě dva fízlové a nic, šli dál.

Jednou jsme šli do takového brutálního kopce blízko zahrádek si dát nahoru brko. Po pár minutách slyšíme: "stujte" a nějaký fízl asi 40 metrů pod náma se šplhal do kopce. Počkali jsme na něj a on se nás ptal co tam děláme a jestli nevíme nic o těch vykradených chatkách. Řekli jsme mu, že ne a asi po dvou minutách se nahoru dobelhala jeho méně zdatná kolegyně.

Nebo jednou fakt kritická situace. Doma jsme si předpěstovali tak kolem 20 - 30 kytek, dali do velkých igelitek a šli po takové úzké silnici v jedné malé vesničce. Na zádech baťohy, na sobě řetězy, roztrhané kalhoty, kámoš měl číro atd. Najednou za náma jelo pomalinku policejní auto. Drželo se za náma tak 15 metrů a jelo tak 5 minut. Nakonec se nějak vytratilo. Byl to fakt šílený zážitek.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 11-03-2009 v 21:36 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 94

Neni to tak dlouho co sem mse byl podivat na starý známý v mý bejvalý vesnici, odkud sem se odstěhoal. A jak už to tak bejvá, každej z nich se chtěl pochlubit modelem, taxme sedli do auta (4 lidi), a drandili na vyhlídku, kde sme teda postupně od každýho ochutnali. Já sem eště náhodou měl sklenici šalvěje,taxme zaexperimentovali. Chvíli sme tam eště tuhli a kecali než sme sedli do auta a vraceli se domu (3km po polňačkách pro rejpaly co by mě odsuzovali za řízení v takovym stavu) .

Najednou ve vesnici na námku vidíme blikat majáky.. nebylo to naštěstí na nás Ale zvědavost nám nedala taxme se jenom jeli mrknout co že se to tam děje. Výbornej nápad Viděli sme kulový, byla tma..jenom flojdy jak někomu v autě čekujou doklady. Otočili sme to a jeli dát poslední rozlučkový k rybníku asi minutu cesty odtamtud.

Každej vytáh pyltlik na příhoz, vyndali sme si drťičku,papírky a šechno potřebný, já eště rozdal krapet salvie klukum domu.. Seděli sme v autě, venku byla zima, puštěnou muziku, vyplej motor, motáme.
Najednou blikačky za náma :-O Všechno sme nakopali pod koberečky, mezi sedačky atd...scéna jak z filmu jak všichni hned začali dělat to samý dyž viděli maják Flojdi přišli a jakože "Dobrý den, pane řidiči, silniční blabla". V klidu sem jim ukázal šecky papíry..a voni "Tak si všichni vystupte, a pane řidiči poďte dejchnout". Klasika šedivá, žádnej strach,nic sem nepil,ale voči sem měl jak sovětskou vlajku. Po chvíli kdy mi svítil jeden do xichtu začal čekovat auto jenom zvenku,koukal přes okýnka, ale o to dýl a detailnějš. Tam krásně čisto, jen taška na notebook plná kámošova matroše a mikina překrejvající moji sklenici. Díru na prdeli sem měl staženou že by se do ní ani hlavička špendlíku nevešla (a nebyl sem sám )... ale ani na přístroji, ani v autě na nic nepřišli..popřáli hezkej večer, nashledanou

Jediný co mě hřálo celou dobu na srdci (kromě kouře z vyhlídky) byl argument, že s vypnutym motorem a navíc mimo obecní komunikaci (pozemek u rybníka na kerym sme byli je parkplatz JZD) nejsem přece ŘIDIČ!!! Nevim jak moc by mi to prošlo, kdybych dostal líznout...téma k diskuzi, takže jestli se v tom někdo orientujete pls

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 12-03-2009 v 13:08 PM

Old Post 12-03-2009 v 12:57 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raStaVK
Stálý Člen

Karma uživatele raStaVK - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 95

sem tam pride nejaka razia do baru-raz za rok so psami asi iba taka
nahodna...ale nikto nas konkretne nekontroluje zatial a som tomu velmi rad

peace

legalize it

Old Post 12-03-2009 v 13:10 PM
raStaVK je offline   Profil uživatele raStaVK   Find more posts by raStaVK   Foto galerie člena raStaVK   Click here to Send raStaVK a Private Message   Add raStaVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 96

hej kontrolovali, ale nece sa mi pocitat kolko krat

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 12-03-2009 v 13:12 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5221570 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív