Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 53 54 55 56 57 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 865

jj ať žijou pánský časopisy, pěkný počtění do pohody, alespoň zjistíš jak máš žít

Čtu je

Old Post 07-05-2006 v 22:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MrDude
Stálý Člen

Karma uživatele MrDude - 90% PěstitelskáKarma uživatele MrDude - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 866

Zkuste někdy misto blbejch časáků knížku :-) Třeba takovej Kmotr (Mario Puzzo), A bude hůř (Pelc) ....tyhle časáky (Esqire, Maxim na chvili to pobavi ale nějaká myšlenka nebo nápad...to tam člověk bude hledat těžko) sou SHIT

600W WhiteW + BlueB + White Russian

Old Post 08-05-2006 v 08:02 AM
MrDude je offline   Profil uživatele MrDude   Find more posts by MrDude   Foto galerie člena MrDude   Click here to Send MrDude a Private Message   Add MrDude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 867

Já těď pročítám maturitní otázky.......

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 08-05-2006 v 08:47 AM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 868

včera jsem začala Život po životě

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 09-05-2006 v 18:53 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 869

mně se ale zda, že se i ten maxim strašně zkazil, když to ještě byvalo QO tak byl o dost lepší!

Old Post 10-05-2006 v 08:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 870

jj Q je maxim. Koupili ho amici.
Q byl skvělý, ale maxim je dost ubohý.

Old Post 10-05-2006 v 09:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 871

nevim no, si myslim ale ze bravíčko nic nepřekoná

my first time

Old Post 10-05-2006 v 09:53 AM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 872

pokud čtu časopisy tak Reflex a teď jsem si koupil Týden.....a dřív jsem čet občas bassline
a co poslední dobou musim pečlivě číst tak je třídní kniha

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 13-05-2006 v 15:33 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 873


Tohle je scifi horor o jednom imaginarnim policejnim state

p s y c h o 8 4

Old Post 19-05-2006 v 11:26 AM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 874

citace:
Původní příspěvek od Janísek
včera jsem začala Život po životě


taky jsem to ted nedavno cetl... moc zajimavy..

"Pises-li v opojeni, cti po sobe strizliv. Pises-li strizliv, cti po sobe opojen."
A nikdy ne sam.
Muj prvni sklenik | Red Dwarf

Old Post 19-05-2006 v 12:40 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 875

tak už vim jaxe menuje ta knížka kterou čtu
Richard-Davepont Hayes - honba za zapomněním (Historie narkotik 1500-200)
asi nej knížka o drogách co sem četl. Myslim nejobjektivnější. Akorát může odradit příliš mnoho faktů.

Old Post 29-05-2006 v 13:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 876

ted zrovna hltam Egyptana Sinuheta od Mikyho Waltari a dost me to pohltilo jdu cist

je tam spousta nadcasovych pravd, ktere jsem si musel podtrhnout a zapamatovat

p s y c h o 8 4

Naposledy upravil PsYcHo84 29-05-2006 v 16:35 PM

Old Post 29-05-2006 v 13:25 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 877

Dan Brown-Šifra mistra Leonarda. sem skoro v pulce. zatim moc dobry doporucuju.

Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!out05 out06 out07

Old Post 29-05-2006 v 13:54 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skřeťák v Sudu
Stálý Člen

Karma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 878

s tim sinuhetem je to pravda taky ho ted ctu a docela super

Skřetí monstrozní OUT 06 v mokřadech- davno sklizeno

Old Post 04-06-2006 v 10:41 AM
Skřeťák v Sudu je offline   Profil uživatele Skřeťák v Sudu   Find more posts by Skřeťák v Sudu   Foto galerie člena Skřeťák v Sudu   Click here to Send Skřeťák v Sudu a Private Message   Add Skřeťák v Sudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
omniaaliterest
Stálý Člen

Karma uživatele omniaaliterest - 17% PěstitelskáKarma uživatele omniaaliterest - 17% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 879

pred par mesici jsem docetl DRUHY PSYCHEDELICKE ZKUSENOSTI od Roberta E.L.Masterse a Jean Houstonove -dva americti psychologove shrnuji vysledky sveho vyzkumu LSD a dalsich psychedelik v 50.-60. letech 20.stoleti........popravde jsem cekal neco trochu jineho,neco zajimave,neco dle mne zvasty...

rozecetl jsem VELEKNEZE od Timothy Learyho,coz je kronika sestnacti tripu z dob,kdy lsd jeste nebylo ilegalni....nedocetl..ale celkem jsem se podivoval nad tim jak dokazali s LSD zachazet...kolikrat jak banda mestskejch fetacku,ktery se proste po necem ''sjedou''....

mnooo a pak nemohu nezminit meho milovaneho STOPAROVA PRUVODCE PO GALAXII,SBOHEM A DIK ZA RYBY,RESTAURANT NA KONCI VESMIRU,PREVAZNE NESKODNA,ZIVOT,VESMIR A VUBEC.... coz je naprosta dokonalost...hypermaximalni ctivo.........

...6 kyticek za oknem... ...flashback... ...kreslite si ?...

Old Post 12-06-2006 v 12:08 PM
omniaaliterest je offline   Profil uživatele omniaaliterest   Find more posts by omniaaliterest   Foto galerie člena omniaaliterest   Click here to Send omniaaliterest a Private Message   Add omniaaliterest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 880

Momentálně od Jacka Kerouacka(americký beatník)Osamělý poutník...všem můžu vřele doporučit...

Předtím jsem četl Steinbecka...Hrozny hněvu a Omyších a lidech...

Jinak mezi mé oblíbence patří Kafka(četl jsem Zámek, Proces a Brouk)a George Orwell(od něj 1984 a Farma zvířat)...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 12-06-2006 v 14:42 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 53 54 55 56 57 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2014660 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív