Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » eXecutorův 4th in....150 W - 3x Boogle gum, 1x PP
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
slepecC
Stálý Člen

Karma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 17

executor: podle mě je to buď plíseň nebo to může bejt nějaký škudce, svilušky bych vyloučil, podle mě je to plíseň ale je to jen můj odhad....

jinak kytky se mi dost líbí pěkně ti to roste, tak ať se ti to spraví

začátky bývají těžké, ale zdokonalujeme se po svých chybách

...Flower power...

first 250W BB a jock horror = 68,5g

2.grow: rozjeto 10(8)x AK-48 = 110,6g

konec 4xFC a 4xPP .. 130g opět nic moc

first aero = nic moc 75g(material ale good)

Old Post 30-12-2007 v 12:27 PM
slepecC je offline   Profil uživatele slepecC   Find more posts by slepecC   Foto galerie člena slepecC   Click here to Send slepecC a Private Message   Add slepecC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 18

to slepecC: to jsi mi teda fakt pomohl Mně je jasný, že to bude nějaká plíseň, nedostatek(nadbytek) něčeho nebo nějakej škůdce - co jiného to může být.......Jsem bezradnej. Prostě ať hledám jak hledám, nikde na G nemůžu nic najít

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 30-12-2007 v 12:35 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 19


tak toto je konec.....zazooomujte

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 30-12-2007 v 12:43 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pexeson
Stálý Člen

Karma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od executor
tak toto je konec.....zazooomujte


SVILUŠKY-pavučinka u řapíku+vyžráno kolem žilnatiny listu

Život je boj-bojuj

Old Post 30-12-2007 v 19:38 PM
pexeson je offline   Profil uživatele pexeson   Find more posts by pexeson   Foto galerie člena pexeson   Click here to Send pexeson a Private Message   Add pexeson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peri
Nový Člen

Karma uživatele peri - 40% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 21

mam to same na listech ale jeste sem na rustu a mam tam takovy ty zluty lapace(papiry ana ktery se sviluse prilepi)staci to nebo mam pouzit postrik?Jaky doporucujete?Neco BIOlogickyho?

Old Post 31-12-2007 v 12:55 PM
peri je offline   Profil uživatele peri   Find more posts by peri   Foto galerie člena peri   Click here to Send peri a Private Message   Add peri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

50.den květu Příspěvek č. 22




Čas sklizně PP se blíží, jelikož na následky svilušek to jde pomalu ale jistě na kosu a stav kytíz se spíše jen zhoršuje. Postřik nikotinovým vývarem sice pomohl, ale ne tak jak bych si představoval. V tomto growingu jsem se setkal se širokou škálou problémů a když už mám na tom hledat nějaká pozitiva, tak jsem rád zkušenosti, díky kterým se těmto problémům v příštím kole (snad) vyvaruji a budu se jim snažit předcházet. Takže k problémům: z počátku málo vzduchu, jelikož v kotelně žral vzduch kotel (toto byl nejhorší problém, jelikož jsem nemohl přijít na to, čím to může být, že se kytkám nedaří), poté špatné pH vody v jiné části domu, než všude jinde - to vždy trvalo nějaký čas než jsem vyřešil. Poté se zdálo, že by vše mělo být ok a mé nádherné vyhlídky lepších zítřků na kvalitní pokuř zhatily svilušky. Výnos (i když nevím jaký bude) a fotky celku zde raději nebudu zveřejňovat, jelikož se za tento počin stydím.....

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 05-01-2008 v 13:37 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Sklizeno Příspěvek č. 23

Už je to pár týdnů, co jsem kytky setnul. Po zvážení jsem byl mile překvapený, že toho bylo docela dost, navzdory všem problémům, které mě potkaly. Takže celkem toho bylo 57 g. Příští týden bych chtěl rozjet nový growing, ve kterém snad vše dopadne nejlépe jak půjde a výnos bude vyšší než tentokrát. Jinak BG zkuřuje více než PP - Pro oba modely platí, že chuť je velmi dobrá, nekope to, nájezd pozvolnej po deseti minutách HIGH, který trvá tak 40 minut a následný dozvuk, který trvá několik hodin bez žádných vedlejších účinků či náznaků únavy či bolesti hlavy. Zkrátka pohodový pokouření.

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 23-01-2008 v 18:23 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6113190 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív