Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Muj prvni sklenik
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Muj prvni sklenik Příspěvek č. 1



Asi za to muze virus stesti ze jsem mohl poprve pestovat doma ve skleniku. No a protoze se to udalo vsechno strasne rychle, tak sem musel dost improvizovat.

Zacal jsem tedy s 5ti Orange Budy a jednim Jackem Hererem. Vim ze to neni do skleniku zrovna to idealni, ale to me moc nevadilo. Na prvni fotce je zachycena cela setsice jak vystrkuje prvni listky. Na druhe to je jen petice, protoze jeden Orange bohuzel zakrsl (a s dalsim to taky nevipadalo dobre).

Old Post 28-09-2003 v 17:10 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Prvni presazeni Příspěvek č. 2



Uhynul dalsi Orange, takze me zbyvali jen tri a Jack (detail na druhe fotce).

Naposledy upravil lister 28-09-2003 v 17:37 PM

Old Post 28-09-2003 v 17:17 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Druhy presazeni Příspěvek č. 3



Konecne jsem si sehnal vetsi kvetinace, takze sem presazoval podruhy. Ted uz ale jen tri rostlinky. Jeden OB se zrejme zasebevrazdil (dobrovolne si podlomil stonek a uvadl).

V pravym dolnim rohu si muzete vsimnout pokusne ganji. Mel jsem ji v extra-extra malym kvetinacku, vyrostla zhruba 30 cisel a vic ani tuk

Naposledy upravil lister 28-09-2003 v 17:38 PM

Old Post 28-09-2003 v 17:21 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Dlouho sem nefotil Příspěvek č. 4



No a tady jsou uz trochu zajimavejsi fotky. Nakonec zbyl jen jeden Orange Bud a Herer. Zato se ale pekelne rozvetvili.

Ten detail na druhe fotce je OB.

Naposledy upravil lister 28-09-2003 v 17:40 PM

Old Post 28-09-2003 v 17:24 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Tesne pred prvni sklizni Příspěvek č. 5





No a tady jsou uz nejaktualnejsi fotky. Prvni je opet celkovej pohled. Na druhe a na treti je Orange Bud a na posledni je Herer.

Pulku z toho jsem prave sklidil, zbytek jeste chvilu necham a uvidim...


A jeste par info. Hnojil sem Wuxalem na rust a OBMkem na kvet. Zastrihaval jsem dvakrat, ale pomerne pozde (nad ctvrtym a nad patym patrem). Jinak krome privazovani a ohybani abych zamezil styku s windowsi jsem nedelal nic extra.

A uplne nazaver musim podekovat celymu Groweru. Bez vas bych to nikdy nezvladl

Old Post 28-09-2003 v 17:28 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wimpy[vp]
Stálý Člen

Karma uživatele Wimpy[vp] - 4% PěstitelskáKarma uživatele Wimpy[vp] - 4% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 6

Dost drsna krutost.Škoda že bydlim v panelaku a skleniku za barakem by si asi všichni všimli.Ale uznavam takovy kytiny bych si přál někdy taky.Přeji hezky pohuleníčko

Některé dorgy nejsou zakázané proto že by byly nebezpečné,ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané!!!

Kreslite si ? - Galerie

Old Post 28-09-2003 v 20:42 PM
Wimpy[vp] je offline   Profil uživatele Wimpy[vp]   Find more posts by Wimpy[vp]   Foto galerie člena Wimpy[vp]   Click here to Send Wimpy[vp] a Private Message   Add Wimpy[vp] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-05-2019 - Muj prvni verejny out - 7 odpovědí
28-10-2015 - muj prvni balkonek :) 2015 - 152 odpovědí
04-06-2015 - muj prvni balkonek :) 2015 - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3166080 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív