Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Osvětlení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 39 40 41 42 43 »
Autor
Téma 
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 641

No,ja som skôr narážal na začiatok tohto threadu,nie na to,ktorým smerom sa to uberalo potom a kam to vlastne dospelo.No,MH výbojku som ešte neskúšal,ale súhlasím,že osvetlenie je len časťou komplexu potrebného k vypestovaniu rastlinky až do finále.Osobne mám skúsenosť,že záleží hodne na odrode,napr. z vlastnej skúsenosti,NLxShiva nič moc ani pod 150W,nejak moc necukruje,zato misty pod 70W je krajšia a aj pod úsporkami bola najlepšia.Asi 3 týždne hnojím AH a vidím tiež veľký rozdiel v naberaní hmoty.Takže uznávam,že len svetlo nie je všetko.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 18-06-2006 v 21:46 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 642

m©¤: a nebyl si to nahodou ty ten japonskej vědec?? jen otazka, nic víc..., ale nemel by si to tady tolik přehanět s těma kecama okolo...spiš se drž toho osvětlení..., každopadně souhlasíš s tim, že nejlepší a osvědčená varianta je ta, s čím by tady souhlasilo minimalně 90% lidi? A to, že sodik je nej na květ, MH na růst, popřipadně zařivky na rust i zakořenovani...no bla-bla bla, už celkem proflaklej nazor....a žadný referaty, jinak si mě nepřej, za prvé mě to nebaví čist a za druhé stejně napišeš MAX jednu větu ktera je k tématu....

Old Post 19-06-2006 v 04:36 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 643

hééfký den
m©¤: ty troubo, proč mysliš, že sis nás dal do ignore listu? Aby si vždycky nadrženě mrknul co ti kdo napsal? Negativni karmu si odemě nigdy kupodivu nedostal, ale nebude dlouho trvat a....jinak proč si mysliš, že by tady každej měl psat takovy "stupidni" dlouhý referáty o nečem o čem tu je hafec jinejch threadu a k tomu mnohem, mnohem líp napsanejch příspěvku, než jsou např. ty od tebe??! (prostě stručne a jasně, to proste pochop!) Chapeš, že kdyby se tě negdo zeptal co to je "vybojka", tak ty mu tady seš schopnej napsat 600 slov, ale jen jedna jediná věta bude přimo k vybojce....?! Seš pro mě chudák a proto tě asi napadám, ještě k tem prispevkum, od tebe jsem si jich právě přečet tolik, že sem nakonec stejně nic novýho nepochytil a to už si tu pár řádku napsal, ale možna jsem kapanek diky tobe zdokonalil četbu.... jinak k tomu, že jsem blb ti nemam co řict, z tvý strany to určitě napadani neni, ale to vlastně dojde i blbovi....
PS: diskusi určitě nevzdávej, jen začni přemejšlet jak to napsat líp.... joo ještě mi vrtá hlavou proč si nám jsem neposlal foto aspon jedny jediny kytičky co si vypěstoval třeba v tom svym našláplym boxu....hm?

DOBRE, dobre...seru na to! osvětleni už mě nezajimá

Naposledy upravil indicky-konopi 20-06-2006 v 13:45 PM

Old Post 20-06-2006 v 12:56 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 644

1.Už to písal asi 2x,prečo sem fotky nedáva
2.Myslím si,že je tu 1000 threadov s menšou informačnou hodnotou,ktoré zaberajú miesto na serveri.
Čo Vás vlastne sere?To,že tu niekto rozťahane niečo vysvetľuje?Vždy lepšie,ako príspevky typu" Ty jo to je hustý".
Ľudie sú neskutoční,možno do toho nemám čo kecať,ale už ma to sere,ak máte s tým pánom osobné problémy,pochopím to,ale komu tie dlhé príspevky ubližujú?Koho obmedzujú a nútia do hocijakej činnosti?
Možno mi to čosi ušlo, ak áno,tak sa ospravedlňujem.
Asi mám moc rád spravodlivosť,ktorá tu okolo nás chýba.
Ak sa toto niekoho dotklo, tak mi je to fuk

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 20-06-2006 v 13:14 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 645

najsu tie posielam K+
neviem o co sa tu jedna takze tiez nechapem ale ak mam pravdu povedat je mi to aj jedno
2 m©¤: mozno to je aj prinosne ale fakt sa mi to nechce citat

city growing 05
bezpecne posielanie klonov

Old Post 20-06-2006 v 13:23 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cru_ci_fix
Stálý Člen

Karma uživatele cru_ci_fix - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 646

...m©¤: kua ale mne sa to fuck nexe citat..hlavne teraz..a aj tak...a ked je clovek zdeleni..komu sa to xe citat..??

..ps: skus radsej kratsie myslienky a nejako to rozclen...

...napr.:

...1. myslienka:

...2. myslienka:

...3. myslienka:

...x-ta myslienka:

..predsa len to lepsie posoby..a je to citatelnejsie..

...sry d;o)

Váž si veci, ktoré ti život ponúka, pretože nikdy nevieš kedy sa môžu pominúť!
Moje male brblave

Mate doma mechur?

Old Post 20-06-2006 v 21:28 PM
cru_ci_fix je offline   Profil uživatele cru_ci_fix   Find more posts by cru_ci_fix   Foto galerie člena cru_ci_fix   Click here to Send cru_ci_fix a Private Message   Add cru_ci_fix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomi Poser
Stálý Člen

Karma uživatele Tomi Poser - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 647

Zdravim vsechny,
chtel bych reagovat na toho pana a na vsechny ostatni.

Myslenka c.1 jestli to nekdo nechce cist, tak at to proste prezkoci a muzeme se bez problemu venovat tomu kteremu danemu tematu.
Myslenka c.2 Vazeny pane, je pravda ze na cetbu vasich prispevku je potreba vyssi vzdelani a jsou opravdu ponekud prehnane obsahle, uvedomte si ze uz zdaleka ne vsichni kdo v dnesni dobe maji PC a pripojeni k internetu maji akademicke zdelani.PC a internet je vec naprosto prirozena pro vetsinu domactnosti a maji k temto technikam pristup lide od 5 let az do 80.Dnes je vsechno daleko rychlejsi(a k tomu by se dalo pridat nekolik dalsich porekadel), takze RYCHLE A JASNE.Ti ktere to bude opravdu zajimat Vas mohou oslovit osobnim vzkazem a dane tema s Vami probrat osobne.
Myslenka c.3 K tem § o kterych pisete,nemyslim si ze by Ceska policie sledovala u kazdeho prispevatele, pres to, ze je to zde anonymni, z ktereho pocitace byla prirazena ktera fotka k danemu threadu.
Mysenka c.4 I kdyz na druhou stranu si myslim, ze Grower.cz bude urcite nejakym zpusobem cihan prislusniky.
Myslenka c.5 Takze bych tim chtel vyzvat vsechny, cim vic nas tady bude zaregistrovanych, byt anonymne(ano je to zavadejici), tim vic tem prislusnikum bude jasne , ze uz nejde o malickost a ze by meli s danou situaci neco delat.Napriklad Legalizace, otazka trestne odpovednosti a podobne.

Old Post 20-06-2006 v 21:47 PM
Tomi Poser je offline   Profil uživatele Tomi Poser   Find more posts by Tomi Poser   Foto galerie člena Tomi Poser   Click here to Send Tomi Poser a Private Message   Add Tomi Poser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cru_ci_fix
Stálý Člen

Karma uživatele cru_ci_fix - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 648

Tomi Poser: ide o to ...ze ty prislusnici so zakonom nic nenarobia..oni sa snazia ho strazit..takze problem je v legislative..a tu moze zmenit iba vlada...

Váž si veci, ktoré ti život ponúka, pretože nikdy nevieš kedy sa môžu pominúť!
Moje male brblave

Mate doma mechur?

Old Post 21-06-2006 v 09:22 AM
cru_ci_fix je offline   Profil uživatele cru_ci_fix   Find more posts by cru_ci_fix   Foto galerie člena cru_ci_fix   Click here to Send cru_ci_fix a Private Message   Add cru_ci_fix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 649

Expresion ,keďže nie som odborník ani v biológií a ani v problematike internetu,keď píšeš,že žiadna sila nedonúti firmu poskytnúť údaje,ako je to so seed bankami?Nemôžu ich donútiť aby vydali nejaké údaje o svojich zákazníkoch?Nedávno sa tu riešili nejaké veci,ohľadne zavretí pár seed bánk a pár ľudí tu malo tiež celkom dosť stíhy.Ako je to vlastne,celkom ma to zaujíma a to myslím skutočne zaujíma,nenanrážam na nič

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 22-06-2006 v 18:32 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 650

citace:
Původní příspěvek od Expresion
to expiry_date1 . No jestli jim delali domovni prohlidky a oni u sebe meli velkou nastenku se jmeny a adresami komu co a jak posilali tak ty lidi muzou zkusit dohledat a pouzit jako svedky v dokazovani nelegalniho podnikani a to by bylo docela blbe.Nejsem zadny pravnik abych posoudil co vsechno ohledne seebanku je nelegalniho krome toho ze treba nevedes ucetnictvi a nemas tu svoji seebanku zaregistrovanou v obchodnim rejstriku.Ja mam za to ze nakup a prodej seminek pro sberatelske ucely je uplne legalni.Nelegalni je az pokud to seminko nekdo zalije vodou a strci do hliny.Je to tak nebo ne?

No,malo by to tak byť,semienko obsahuje vlastne len genetickú informáciu,ako "vyrobiť" THC, ale samotné,ak aj nejaké obsahuje,tak určite minimálne.Aj spóry húb neobsahujú zakázanú látku psilocybín,smartshopy ich bežne posielajú skoro bez obmedzení,ale už napr. s growboxami je trochu problém a do veľa zemí sa neposiela.Ono asi máš v tom pravdu,že predsa nepôjdu po všetkých ľuďoch,čo si niečo objednali kontrolovať,či to fakt aj strčili do hliny .Neviem,či nákup semien je zo zákona dostatočný dôvod na domovú prehliadku

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 22-06-2006 v 20:01 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 651

citace:
Původní příspěvek od m©¤
byč fotodokumentací.


hehe, teď nemám jasno jestli pan spisovný myslel "bič", nebo "bitch"

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 24-06-2006 v 09:32 AM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 652

určitě myslel bitch, jinak, kdyz jsem nedavno presazoval venky, tak za mnou na zahradku prisel policajt a všechno vcajku, čumite co? to já taky...jen se zeptal, zahradničiš?! a pak me samozdrejme vyslech kvuli nejaky čorce, samo byl jsem nevinnej, jen jsem mel osypanou zahradku 60kytkama..., paxem taky zjistil, ze tady na groweru jednoho dilera-policajta-dobrého pěstitele mame, ale menovat ho nebudu...to jentak na okraj, ale byl jsem prekvapenej

Old Post 24-06-2006 v 11:02 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 653

hohó,lol!!!S tou operací oka jste mě pobavil jako nikdo jiný v tento slunečný den, pane Emsí.Z ignore Krustu si mě klidně zase vyndejte, nestojím za to...

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 24-06-2006 v 13:04 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 654

sorry za OT (kdyztak to smazu), ale střikat auxiny na kytky?
(ps. to je sarkastický úsměv)...

pps. furt nevim jak to souvisi s tématem osvětlení...

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 25-06-2006 v 15:45 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 655

Expresion - ad chmel x kukuřice:

ale chmel je opravdu nejbližší příbuzný konopí - není to výmysl m©¤, je to tu na GROWERu snad 1000-krát, tak zkus pohledat. Proč myslíš, že se dá konopí na chmel roubovat??????????? A proč se najdou zoufalci, co si v nouzi ubalí chmelovou šišku ????????????

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 26-06-2006 v 10:28 AM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 656

Expresion - no, on už to říkal JXD, že je to na nic ...

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 26-06-2006 v 20:20 PM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 39 40 41 42 43 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-08-2018 - Osvětleni z OBI - 4 odpovědí
10-04-2019 - COB LED Osvětlení - 21 odpovědí
28-12-2016 - len osvetlenim - 44 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5441350 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív